arçelik 9540 / Arçelik H Dg Fırın -

Arçelik 9540

arçelik 9540

Kullanım kılavuzu Arçelik HDG Solo fırın

Arçelik HDG Solo fırın için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

pdf2htmlEX

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Arçelik HDG Solo fırın hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Arçelik ürününden memnun kaldınız mı?
EvetHayır

3 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Menzilimdeki ateşleme neden klik sesi çıkarıyor? Doğrulanmış
Aralık çok suyla temizlendiyse, düğmeler ıslanarak ateşlemeyi tetikleyebilir. Düğmelerin kurumasını bekleyin. Sorun devam ederse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı () paylaş

Serimdeki fırın yeterince ısınmıyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Termostat, fırınların belirlenen sıcaklığa kadar ısınmasını sağlar. Termostatın arızalı olması muhtemeldir. Değiştirilmesini sağlayın. Şüphe duyduğunuzda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı () paylaş

Bir indüksiyon aralığında hangi tavalar kullanılabilir? Doğrulanmış
Genel olarak manyetik olan tüm tavalar bir indüksiyon aralığında kullanılabilir. Hemen hemen tüm yeni tavalar indüksiyon için uygundur.

Bu faydalıydı () paylaş

Serimde normal bir prize uymayan bir elektrik fişi var, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Birçok elektrik serisinin (hem seramik hem de indüksiyon) farklı bir fişi vardır. Bunun nedeni, bu cihazların çok fazla güç gerektirmesidir. Cihazın kurulumunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı () paylaş

Piroliz nedir? Doğrulanmış
Bazı fırınlar piroliz işleviyle donatılmıştır. Fırının içindeki kir ve yağı çok yüksek sıcaklıklar kullanarak yakan bir temizleme sistemidir. Pirolizden sonra, tüm kirler küle dönüşecek ve kolayca çıkarılabilecektir. Fırının piroliz işlevi varsa, fırını temiz tutmak için yılda 3 ila 4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Daha fazla ızgara tepsisi kullanarak birkaç öğeyi aynı anda hazırlayabilir miyim? Doğrulanmış
Teknik olarak bu mümkün. Bununla birlikte, hazırlama süresinin yarısında pişirme süresini ayarlamanız veya tepsileri değiştirmeniz gerekip gerekmediği, yiyeceğin türüne bağlıdır.

Bu faydalıydı () paylaş

Fırını kullandığımda genellikle dibe düşen ve dumana neden olan yiyecek artıkları oluyor. Bunu nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Pek çok fırında hem ızgara hem de fırın tepsisi bulunur. Izgarada yemek hazırlandığında, yemek artıklarının yanmasını ve dumana neden olmasını önlemek için fırın tepsisi tabana yerleştirilebilir.

Bu faydalıydı () paylaş

Bir menzili bir uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış
Menzil gibi büyük miktarlarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Watt olarak belirtilen aralığın güç kullanımının ne olduğunu görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı () paylaş

Kullanım kılavuzu Arçelik HDG Solo fırın
Ercüment

Ambalajından hasarlı çıkan Ocd Fdw ,3gün içinde servis tarafından değiştirilerek problemsiz bir şekilde teslim edilmişfunduszeue.infoşekkürler.

Vahdet Evrensel

sanal ortamda sipariş & ödeme, nakliye ve servisce montaj hizmetleri dört dörtlük.. Arçelikden de bu bekleniyor zaten.. teşekkürler..

Arife

arçelik dışında bir markadan bir şey tekrar funduszeue.info samsung beyaz eşyasamsung görürseniz hemen kaçıfunduszeue.infoşekkürler arçelik.

Kübra Turhal

Almış aldığım ürün çok kaliteli kullanışlı ve bi okadar güzelAyrıca teslimat çok hızlı teşekkürler Arçelik.

Kutlay Şenli

Aldığım üründen çok memnun kaldık.Hızlı bir şekilde elime ulaştı.Siteye teşekkürler.

Ahmet Tolungüç

Arçfunduszeue.info un hizmet kalitesinden, ilgilerinden, Arçelik Ankara/Ümitköy Servisi nin son derece hızlı bir biçimde kurulumu gerçekleştirmesinden ve hizmet kalitelerinden son derece memnun kaldım. Bundan sonra cesaretle alışveriş yapacağım. Teşekkürler :)

Burak Çelik

Ürün gayet kullanışlı. Kargo çok hızlı funduszeue.infoşekkür ederiz..

Ufuk Z

Yedi yıldır kullandığım semaver.Çok memnunum.Ürün 1 gün gibi kısa bir sürede tarafıma teslim funduszeue.infoı da oldukça funduszeue.infoe funduszeue.infoşekkürler

Hamdi Özbek

Bu makine sayesinde artık herkes türk kahvesi yapabilir. Çok memnunuz. Ayrıca bu firmaya da güvenim sonsuz. Üç defa siparişte bulundum, her sefer siparişte sorunsuz gerçekleşti. Teşekkür ediyorum.

Mücella

Uzun zamandır almak istiyodum benim balkonum çok küçük özellikle geceleri çamaşır bırakamıyosun dışarda kömür kokusu siniyo yorumları okuduktan sonra kesin almaya karar verdim çok teşekkür ederim herkeze.

Melih

alan arkadaşlar 3 d özelliğinden bahsetmemişfunduszeue.info oynatıyormu,çünkü 3 d filmlerin 80 i mkv formatıfunduszeue.info den 3d film oynatıfunduszeue.info yapacak arkadaşlara teşekkürler.

Kemal Üzmez

Pazartesi saat 10 da sparişini verdiğim derin dondurucu,çarşamba günü saat 11 de Çanakkale deki evimizde yerini aldı ve sessizce çalışmaya başladı.Arçelik ailesine ve hızlı Kargoya çok teşekküfunduszeue.info Üzmez

Aykut Güney

İKİ GÜNDE ÜRÜNÜ TESLİM EDİP KURDULAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Zeynep

Benim için güzel bir fırsat almayı düşünüfunduszeue.info alacağıfunduszeue.infoşekkürler

Hmd Dmrc

Çay içmek daha eglenceli:) sürekli aynı ısıda olması super bişey yaaaman ocağın altını kapat sogudu aç derdinden kurtuldum.Eşimle alıyoruz oturma odasına çaycımızı ohhhh funduszeue.infoıca hemen teslim ve ilgili müşteri hizmetleri için arçelikal teşekkür ederim.

Murat

Buzdolabının yerini değiştirdim yer değiştikten sonra daha fazla soğutmaya başladı 2. Kademe de bile ürünler buz gibi oluyor bunun sebebi ne olabilir, bu konuda fikri olanlar yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim..

Haşim Bakülü

ürün kalitesiyle servis ağı ve kalitesiyle herzaman ilk tercihimiz olan arçeliğe teşekkürler.

Nazan Özad

Arçelik marka narenciye sıkacağı aldım. Piyasadaki narenciye sıkacaklarını inceledim. Marka güvencesi , ürünün kullanım özellikleri bana Arçelik narenciye almam için yeterli sebepti. Teşekkürler. Tüm çalışanlarınıza iyi bir yıl dilerim.

Yasemin

TEŞEKKÜRLER. ÜRÜNÜM 2 GÜN SONRA GELDİ VE EKSİKSİZ KURULUM YAPILDI. HEM DE EN UYGUN FİYATLA ALDIM.

Abdussamet Canbul

Gerçekten ilk defa internet uzerinden bu kadar cok guvenilir site ilk defa gördüm siz hata yapsaniz dahi musteri hizmetleri sizi arıyor onayliyorsaniz siparisi gönderiyor Teşekkürler herkese tavsiye derim kargoda istqnbuldan verdim samsun a 3 gunde gitti Teşekkürler

Recep Uyanık

Hizmetler inizin devamını diler teşekkür ederim.

Emin Rutbil

Süper .süper .süper .kargonun bu kadar hızlı olmasını funduszeue.info bu arada arçfunduszeue.info a teşekkür ediyorum.işte gerçek hizmet funduszeue.info makinasına gelince müthiş

Serdar

HIZLI KARGO VE UYGUN FİYAT, TEŞEKKÜRLER ARÇELİKAL EKİBİ

Naci Açıkgöz

i ilk gördüğümde şaşırmıştım.. Uzay aracından bir görüntü gibi geldi bana.. Çok memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada Arçelikal a, bu siteye teşekkürü de borç biliyorum. Pazartesi saat 16 dan sonra aldığım ürün salı günü Kdz. Ereğli deydi.. :)

Alisümer

güzel bir ürün teşekkürler arçelikal

Canan

ürün gerçekten cok güzel,kullanışlı, kısa sürede elime ulaştı, tesekkürler..

Tuğba

Bu ürünün bir düşüğünü eskiden almıştım. şimdi hediye olarak gelinimize aldım :) erken kargolanması ve istediğim şeklide ürün olup fiyatıda çok makul olmasından dolayı beğendim. teşekürler Arçelik. Teşekkürler Arçelkikal ilgi ve alakanıza teşekkür ederim. :)

Ahmet

Arçfunduszeue.info a teşekkür ederim.Hızlı kargo,sorunsuz teslimat.4 ay ertelemeli 12 taksite TL bu fiyat piyasaya göre gayet funduszeue.info değer

Macit

ürünü daha kullanmadık ama site 2 günde Arçelik bayısıne siparişi bildirdiği için 3.günü makine servis elemanlarıyla beraber evimdeydi teşekkürler

Murat Selvi

daha evvel kullandığım bir ürün. cam olması tercih sebebim. çok kısa bir sürede elime ulaştı. teşekkürler.

Emel Eyidogan

Çok memnun kaldım. hem üründen hem de verilen hizmeeten. Teşekkür ederim.

Esma Taşyürek

18kasımda sipariş verdim 19kasımda teslim aldım çok memnun kaldıfunduszeue.info süpürgeden çok funduszeue.info içerisinde yedek toz torbası yok teşekkürler arçelik çünkü beni mağaza mağaza gezdirmekten kurtardı :)

Hakan

arkadaşlar bende yeni aldım 2 programlısını servis olayı çok süper makineyi pazartesi aldım hemen gelelimmi dediler yarın gelin dedim saat 14oo de geliriz dediler saat 11oo de kapnın zili çaldı teşekkürler arçelik

İhsan Acar

Ürünü yeni Süpariş Geçtim hemen bana geri dönüş yaptılar ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim.

Hamdi Hacıevliyagil

siparişi saat de verdim saat te müşteri temsilcisi arayarak ürünün kargoya verildiğini söyledi çok şaşırdım çok hızlı ve ilgili bir firma 2 gün sonra ürün elimize geçti.çok yer kaplamıfunduszeue.info ucuza yok ucuz satan yerler kargo ücretini yüklüyor tl teşekkürler arçfunduszeue.info

Çiğdem

5 yıldır kullanıyorum modelini arçeliyin 5 sene öncede aynı fiyata almıştım halan aynı fiyat demekki çok tutuldu bu modeli ben çok memnunum çok güzel yıkıyor ve 5 yıldır hiç bir sorunla karşılaşmadım işallah bundan sonrada karşılaşmam bir tek herkeze tafsiyen alırken 85tl daha ödeyip garantiyi 7 yıla çıkarmanız inanın arçelik müşterisiyle çok güzel ilgileniyo ve ürününün arkasında duruyo teşekkürler arçelik

Muhuttin Kutluer

ürün çok kısa sürede montajı yapılarak sorunsuz teslim edildi.ürün özellik ve fiyat olarak beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı.Arçelikal com. teşekkürler

Turgay Kozan

selamlar kolay gelsin ben iki ürün satın almıştım (buzdolabı ve çamaşır makinesi) ürünler geldi bağladılar sipariş ettiğim gibi her şey güzel :) teşekkür etmek istedim,, Allah razı olsun sağolun işiniz gücünüz rast gelsin hoşçakalın

Aytül

Ürün tam hayal ettiğim gibi çıktı.Ne zamandır böyle bir ocağım olsun funduszeue.infoşekkürler :)

Sibel Gülenç

Ürün gayet güzel. Sevkiyatta gayet hızlı idi. İlginize teşekkürler.

Özlem

Teşekkürler arcelikal, Daha uygun fiyata daha kalitelisini bulamazdım sanırım :)

Büşra Dursun

Tek kelime ile mükemmel hizmet, hızlı teslimat ve süper fiyat. Bu siteyi yeni keşfettim herkese de tavsiye edeceğim. Ürünüm daha birinci günü tamamlamadan elime ulaştı. İlgili herkese çok teşekkür ederim.

Ayşegül

kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürüfunduszeue.infoeri gerçekten harika sıkıfunduszeue.infoattaki hız ayrıca tartışılamaz arçeklikala teşekkürler

Ayşe Çakmak

Arçelik adına ben teşekkür ederim küçüklüğümden beri bizim evde arçelik ürünleri kullanılır çok memnunuz .

Ç. Acar

Her zamanki gibi Arçelike güvenmekle harika bir seçim yaptığımı görüyorum. Kalitesi mükemmel. Büyüklüğü ile bana eski ocaklı fırınımı aratmadı. Site çok güfunduszeue.infoşekkürler arçfunduszeue.info

Yağmur Aslan

Arçelikal sitesine gerçekten çok teşekkür funduszeue.infoş verdiğim gün işlemlere başladıfunduszeue.info zamanında teslim aldım, herkese tavsiye edebileceğim bir site ürün de mükemmel kahve içmek daha da keyif verici artık

Gürkan

Bu makine için Arçelik i tebrik etmekten başka bir şey bulamıyorum. Bir kahve bu kadar mı güzel olur. Teşekkürler.

Hakan Koç

Güvenilir site ürünler çok iyi hizmet güzel personel davranışı güzel daha ne olsun fiyatlarda iyi. İstediğim bir kaç ürün daha var fiyatlarının azdaha düşmesini bekleyeceğim herkese tavsiye ederim. Herşeyi için teşekkürler

Cem Erturgut

Ürün tam beklediğim gibi çıktı. Gönderimi direkt olarak Arçelik servisi ile yapıldığından kurulumda aynı anda gerçekleşti. Siteye teşekkür ediyorum.

Ayşe Çavdar

servisten çok memnun kaldık çok hızlıydı. makinadan da memnunuz bulasıklarda su izi kalmıyor çizik yapma gibi bir problem de yok teşekkürler arçelik

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası