100 kg el yayı / “KERPETEN” Kademeli El Yayı – Tuğrabozan

100 Kg El Yayı

100 kg el yayı

valkyrie kg Otomatik Sayaçlı Ayarlanabilir El Yayı Bilek Kol Parmak Güçlendirici adjustable

valkyrie kg Otomatik Sayaçlı Ayarlanabilir El Yayı Bilek Kol Parmak Güçlendirici

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : Bestbuystore

Koleksiyona Ekle

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

57 favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Bestbuystore tarafından gönderilecektir.
  • ??Uygun Dijital Sayaç?: El Kavrama Güçlendirici KG ayarlanabilir, günlük egzersizinizi saymak ve gücünüzü hızlı bir şekilde yeni bir seviyeye çıkarmak uygundur, dahili elektronik sayaç, tüm kavrama sayısını kaydeder ve kolayca sıfırlanır.??Geniş Uygulama Alanları?: Sayaçlı Grip Strength Trainer, ofis, ev jimnastiği, iş gezisi, seyahat vb. gibi çeşitli senaryolarda kullanım için uygundur. Küçük boyutlu, hafif, dayanıklı ve taşınabilirdir.??Çok İşlevli Kullanım?: Ayarlanabilir R Şekilli El Tutucu taşınabilir ve dayanıklıdır, bilek, önkol, avuç içi gücünü kullanabilir, arkadaşlar, meslektaşlar, zindeliği seven aile üyeleri için uygundur.??Rahat Kullanım?: Grip Strength Trainer, kullanıcıların daha iyi egzersiz yapmasına yardımcı olmak için kaymaz saplara ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik yaylara sahiptir ve tutuş kullanımı rahattır.??Dayanıklı ve Güvenilir?: Mukavemet için El Egzersizleri, aşınmaya dayanıklı ve paslanmayan özelliklere sahiptir. İnsanların uzun süreli kullanımını destekleyen abs ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Boyut: 17**cmYay çapı: 4mmKuvvet aralığı: kg
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

valkyrie kg Otomatik Sayaçlı Ayarlanabilir El Yayı Bilek Kol Parmak Güçlendirici

• ??Uygun Dijital Sayaç?: El Kavrama Güçlendirici KG ayarlanabilir, günlük egzersizinizi saymak ve gücünüzü hızlı bir şekilde yeni bir seviyeye çıkarmak uygundur, dahili elektronik sayaç, tüm kavrama sayısını kaydeder ve kolayca sıfırlanır.??Geniş Uygulama Alanları?: Sayaçlı Grip Strength Trainer, ofis, ev jimnastiği, iş gezisi, seyahat vb. gibi çeşitli senaryolarda kullanım için uygundur. Küçük boyutlu, hafif, dayanıklı ve taşınabilirdir.??Çok İşlevli Kullanım?: Ayarlanabilir R Şekilli El Tutucu taşınabilir ve dayanıklıdır, bilek, önkol, avuç içi gücünü kullanabilir, arkadaşlar, meslektaşlar, zindeliği seven aile üyeleri için uygundur.??Rahat Kullanım?: Grip Strength Trainer, kullanıcıların daha iyi egzersiz yapmasına yardımcı olmak için kaymaz saplara ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik yaylara sahiptir ve tutuş kullanımı rahattır.??Dayanıklı ve Güvenilir?: Mukavemet için El Egzersizleri, aşınmaya dayanıklı ve paslanmayan özelliklere sahiptir. İnsanların uzun süreli kullanımını destekleyen abs ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Boyut: 17**cmYay çapı: 4mmKuvvet aralığı: kg
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

El Kavrama Gücünü Artırabileceğiniz En İyi 10 El Yayı

El kavrama gücünü artırmak istiyorsanız eğer el yayları sizin isteklerinizi karşılayacaktır. 

El yayları, mini bir egzersiz aletidir. El kaslarında zayıflama olan hastaların veya sporcuların tedavisinde, ön ve arka kolun güçlenmesinde, kasların belirginleşmesinde, ellerin şekillenmesini ve parmak kullanımındaki direnci arttırmak için kullanılmaktadır. 

Üstelik kolay kullanımı ile dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kullanımını gerçekleştirebilir ve düzenli kullanımda faydalarını görebilirsiniz.

Bizde sizlere bu yazımızda minimal tasarımları ile evden işyerine, spor salonundan yürüyüşlere kadar her yerde kullanabileceğiniz en iyi 10 el yayını listeledik.

SıraModelDirenç SeviyesiNeoldu Puanı
1Ultiokg10/10
2Deltagk10/9,8
3Hsportkg10/9,9
4DeltaSabit10/9,8
5LiveproSabit10/9,9
6Jet PowerSabit10/10
7Leyaton30kg10/9,9
8CiwaaSabit10/9,8
9SporticaSabit10/9,9
10DeltaSabit10/9,8

'ün En İyi 10 El Yayı Tavsiyesi

Kaslarınızın belirginleşmesi ve parmak direncini artırabilmeniz için sizlere en iyi 10 el yayını listeledik.

İşte en iyi el yayı markaları

1. Ultio Spor Orijinal Sayaçlı El Yayı 

En İyi El Yayı

Listemizin ilk sırasında yer alan bu el yayı, dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcıya uzun süreli bir kullanım imkanı sunuyor. 5 ila 60 kilogram arası ayar yapabilmenizi sağlayan Ultio Spor, sahip olduğu sayaçla set takibi yapabilmenize yardımcı oluyor. Kaliteli fbre malzemesi ile elini acıtmadan kaslarınızı geliştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Kilogram ayarı
SayaçVar
RenkSiyah

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün cok kaliteli 2 haftadir kullanıyorum ve bilekler disinda parmaklarimda daha guclu oldu Ayrica sayacida anti stress gorevinide yapiyor( en azindan benim icin). Dışardan cok havali duruyor ama 60 kg 50 tekrardan sonra yormaya basliyor keşke bunun kg bulabilseydim bu benim antreman yaptigimindan oluyor normal fazla antreman yapmayan birisi icin cok iyidir Herkese öneririm normal hayatta bilek gucu bir cok yerde gerekiyor. R**** K****

👤 10 numara ürün bilek gelişimine muazzam katkısı var. S**** E****

2. Delta Sertlik Ayarı Yapılabilir Dirençli El Yayı

El Yayı

El yayı kullanmaya yeni başlayacaklar için oldukça doğru bir tercih olacak olan Delta el yayı, ayarlanabilir direnç seviyeler sayesinde bileğinize zarar vermeden, kas gelişiminize katkıda bulunacaktır.

Teknik Özellikler
Kilogram ayarı
SayaçYok
RenkKırmızı

Kullanıcı Yorumları

👤 Oğlum için aldım memnun kaldi. K*** H****

👤 Çok iyi eli rahatlatıyor. Ş*** S****

3. Hsport Bilek Güçlendirici 

En İyi El Yayı

Ergonomik tasarımı ile dikkat çeken Hsport el yayı, elinizi acıtmadan bilek ve el kısmınızı güçlendirmenize yardımcı olurken özel sayaç sistemi ile de sıkma sayınızı ve setler oluşturabilmenizi sağlıyor. 

Teknik Özellikler
Kilogram ayarı
SayaçVar
RenkSiyah

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün gayet şık ve kullanışlı, yattığım yerden bilek çalışıyorum. Tavsiye ediyorum. B*** D****

👤 Genel olarak ürünü ve kalitesini beğendim. Olumsuzluk barındıran bir durumla karşılaşmadım. K*** K**** 

4. Delta Sünger Tutamaçlı Iki Adet Deluxe El Yayı 

En İyi El Yayı

Delta sünger tutamaçlı el yayı, iki adet satılması ile kullanıcılara çift bileği aynı anda çalıştırma imkanı sağlarken kol ve bilekleriniz daha güçlü ve estetik bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde yürürken, otobüste, evinizde veya ofisinizde rahatlıkla kullanabilir ve egzersizlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler
SayaçYok
RenkSiyah, kırmızı

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok güzel çok beğendik. K*** A****

👤 Hediye alındı henuz kulanılmadı kargo hozlı ve sorunsuz. Z*** K****

5. LIVEPRO LP Alüminyum El Yayı

El Yayı

Oldukça şık bir tasarıma ve güzel bir renge sahip olan Livepro el yayı ile ön kol kaslarınızı geliştirebilir ve kavama, gücünüzü artırabilirsiniz. Sabit direnci sayesinde zorlanmadan egzersizlerinizi yapabilir ve gücünüze güç katabilirsiniz.

Teknik Özellikler
SayaçYok
RenkMor

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok beğendim. Kaliteli. N*** A****

👤 Yeni başlayanlar için oldukça güzel bileği ve eli yormuyor. H*** Ö****

6. Jet Power El yayı

El Yayı

Jet Power el yayı süngerli tutamaçları sayesinde elinizi acıtmadan uzun süreli kullanım imkanı sağlayabilmenize yardımcı olurken, yanında gönderilen ön kol güçlendirme aleti ile de çifte egzersiz yapmanıza yardımcı oluyor. Böylelikle hem parmak ve bilek direncinizi artıyor hem de ön kolunuzu güçlendirerek kaslarınızı çalıştırabiliyorsunuz.

Teknik Özellikler
SayaçSabit
RenkTuruncu

Kullanıcı Yorumları

👤 Sorunsuz bir şekilde ulaştı. Sağlam görünüyor. Z*** Y****

👤 İki ürün de çok güzel baya iş görüyorlar, severek kullanıyorum satıcıya teşekkürler. H*** S****

7. Leyaton Göğüs Yayı Bükbük Yay 

El Yayı

Listemizdeki bir diğer ürünü Leyaton göğüs, el, bilek ve omuz yayı diğer el yaylarına göre biraz daha büyük ve işlevsel olarak da vücuttaki bir çok alanı aynı anda çalıştırabilme özelliğine sahip. 

Evdeki egzersizlerinizde sıklıkla kullanacağınız yay, 30 kilogram direnç gücüne sahip. Böylelikle uyguladınız güç ve düzenli kullanımınız ile üst kol, kanat ve göğüs kafesi dahil olmak üzere bir çok bölgeyi çalıştıracak ve detaylı bir üst vücut egzersizi yapmış olacaksınız.

Teknik Özellikler
Kilogram ayarı30kg
RenkSiyah

Kullanıcı Yorumları

👤 Aşırı iyi alın bence başlangıç için iyi normalde bile omuz göğüs ve bilek için alınır. V*** P****

👤 Ürün cok iyi sorunsuz elime ulaşti bilek , ön kol , arka kol , omuz ve gogus icin cok faydali. C**** C****

8. Ciwaa Ergonomik El Yayı

El Yayı

Ciwaa plastik tutamaçlı el yayını, kuvvet antrenmanlarınız veya zayıf artikülasyonla ilgili sorunlarınızdan dolayı iyileşme süreci boyunca kullanabilirsiniz. Tasarımında kullanılan girintili çıkıntılı kulpları sayesinde ellerinizi terletmez ve kaydırmaya neden olmadan güvenli kullanım imkanı sunar.

Teknik Özellikler
SayaçYok
RenkSiyah

Kullanıcı Yorumları

👤 Tasarımı çok güzel ve sade, kullanışlı da bir ürün memnun kaldım. K*** L****

👤 Oldukça başarılı bir ürün olmuş tasarımı kendi başına bile yeter çok cool duruyor. N*** S***

9. Sportica S El Yayı

El Yayı

Sportica el yayı minimal tasarımı ve el kaydırmaz yüzeyi ile oldukça kullanışlı, kolay taşınabilir bir yapıya ve kaliteye sahiptir. Böylelikle egzersizlerinize sizlere eşlik ederek dilediğiniz yerde ve zamanda bilek ve parmak direncinizi artırmanızda katkıda bulunacaktır.

Teknik Özellikler
SayaçYok
RenkGri

Kullanıcı Yorumları

👤 Tasarımmı çok güzel çok sevdim. Kullanımı da rahat. G**** A*****

👤 Düzenli kullanımda işe yarıyor yatakta yatarken veya tv izlerken sıklıkla kullanıyorum. Ş*** A****

Delta Bakalit Saplı El Yayı 

El Yayı

Listemizin son sırasında yer alan Delta saplı el yayı, el, parmak ve ön kol adalelerinin güçlenmesini, pazı gücü gerektiren hareketleri daha rahat yapabilmenizi, daha güçlü ve güzel gözüken kollara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Teknik Özellikler
SayaçYok
RenkGri

Kullanıcı Yorumları

👤 Eliniz nasıl ağrıyor bunu sıkarken anlamıyorum hayatınızda hiç mi kullanmadınız elinizi öyle çok sert bir yayı da yok zaten. ürün gayet başarılı sadece biraz daha geniş olsa ayakları hareket alanı artar daha etkili olur. yine de negatif ve konsantre yapılırsa etkilidir. fiyatına göre kesinlikle alınır. E*** K****

👤 Fiyat performans orani yuksek. Diger ayarlanabilir modelleri denedim, yaylarini koparmistim 1 ayda. Bunun saplari kisa, yayi saglam. Zorluk derecesi hic fena degil, kirilmayacak diye umut ediyorum. Kargo hizliyidi, ozenli paketlenmisti. Plastik tutma yerleri pek iyi degil onun icin corap yada bez sarip kullaniyorum. C**** S****

'ün tavsiye edilen en iyi el yayı hangisi?

Tavsiye edilen en iyi el yayı markaları arasında: Ultio, Delta, Hsport, Livepro, Jet Power, Leyaton, Ciwaa, Sportica şık tasarımları, kaliteli malzemeleri ve uzun süreli kullanım imkanıyla  sporcuların ve kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği el yayları arasında yer alıyor.

El yayı bilek geliştirir mi?

El yayı düzenli kullanımda bilekleri güçlendirmesi ile kalmayıp aynı zamanda parmak ve bilek direncinizi artırmaya, ön kolunuzu güçlendirmeye de yardımcı olmaktadır. 

El yayı yumruk güçlendirir mi?

El yayı çalıştığınız elinizi güçlendirir ve el, bilek görüntüsüne güzellik katar. Üstelik el yayları dirseğinize kadar olan kısmı güçlendirerek kasların ortaya çıkmasına ve bilek direncinizin artmasını sağlamaktadır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası