punto jant kaç inç / 17' çelik jant (Grande Punto kullanıcıları) | DonanımHaber Forum

Punto Jant Kaç Inç

punto jant kaç inç

Fiat Punto Evo (2009-2014) Fiat Punto 15 Inç Kırılmaz Jant Kapağı 4 Adet oto006

Fiat Punto Evo (2009-2014) Fiat Punto 15 Inç Kırılmaz Jant Kapağı 4 Adet

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Jant Kapağı kategorisinde

en çok değerlendirilen 3. ürün

Satıcı : HEMENAL SANAL MARKET

Koleksiyona Ekle

Son 4 ürün

Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda

1655 favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün HEMENAL SANAL MARKET tarafından gönderilecektir.
  • Ürünümüz 4 Adet olarak gönderilecektir. Ürünümüz esnek kırılmaz bir yapıya sahiptir. ABS Moblen malzemeden üretilmiştir. Ürünümüz ARMA hediyelidir. Jant kapağının arka tarafındaki tırnaklar ve teller sayesinde kolaylıkla monte edilir. ’Yolda aracınızla giderken olası çukur düşmelerine ve darbelere dayanıklıdır. Sürüş esnasında janttan çıkmaması için sekman ve daha fazla tırnağa sahiptir. Lastiğiniz inç ölçüsü lastiğinizin üzerinde yazmaktadır. Kolaylıkla bu bilgiye ulaşabilir ve ürünü satın alabilirsiniz.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürünün Diğer Satıcıları (5)

CAR-TEX

8.4

merchant-badge-image

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

500 TL'ye %3 İndirim

DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Fiat Punto Evo (2009-2014) Fiat Punto 15 Inç Kırılmaz Jant Kapağı 4 Adet

• Ürünümüz 4 Adet olarak gönderilecektir. Ürünümüz esnek kırılmaz bir yapıya sahiptir. ABS Moblen malzemeden üretilmiştir. Ürünümüz ARMA hediyelidir. Jant kapağının arka tarafındaki tırnaklar ve teller sayesinde kolaylıkla monte edilir. ’Yolda aracınızla giderken olası çukur düşmelerine ve darbelere dayanıklıdır. Sürüş esnasında janttan çıkmaması için sekman ve daha fazla tırnağa sahiptir. Lastiğiniz inç ölçüsü lastiğinizin üzerinde yazmaktadır. Kolaylıkla bu bilgiye ulaşabilir ve ürünü satın alabilirsiniz.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Araç Marka ve ModelFiat Punto
  • Jant Çapı15
  • Garanti SüresiGarantisiz

Kişisel Verilerin Korunması

İLİŞKİN KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. Ve Tic. A.Ş. (“Şirket) olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, Şirket olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dahil, Şirket ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

a. Veri Sorumlusu ve Temsilcisi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Kısıklı Cad. Şehit Teğmen İsmail Moray Sok. No: 2-1 Üsküdar-İstanbul adresinde mukim Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.

b. Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği

Toplanan kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması; Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; Şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesinin temini; Şirketimizin ve Şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan kişilerin hukuki ve ticari güvenliğinin temini; Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması amaçlarıyla ticari faaliyetlerimizi yürütmek çerçevesinde 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenecektir.

Kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenme amaçları konusunda detaylı bilgiye; www.brisa.com.tr internet adreslerinden kamuoyu ile paylaşılmış olan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

c. İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

Toplanan kişisel verileriniz; Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması; Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi; Şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesinin temini; Şirketimizin ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan kişilerin hukuki ve ticari güvenliğinin temini; Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması amaçlarıyla; iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza, iştiraklerimize, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilere, ticari faaliyetlerimizi yürütmek çerçevesinde 6698 sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde www.brisa.com.tr internet adresinden kamuoyu ile paylaşılmış olan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak aktarılabilecektir.

ç. Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından internet sitesi, mobil uygulamalar, çağrı merkezi ve fiziki kanallar gibi farklı kanallarda icra edilen teknik ve süreçsel yöntemlerle; bu kanalları kullanarak sizlere ticari hizmetlerimizi sunmak ve bu çerçevede ticari faaliyetlerimizi yürütmek noktasında uygulama imkanı bulan ilgili mevzuat, sözleşme, talep, ticari teamül ve dürüstlük kurallarına dayalı olarak ortaya çıkan ve icra edilen hukuki sebepler çerçevesinde toplanmaktadır. Bu hukuki sebeple toplanan kişisel verileriniz 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu Aydınlatma Metni’nin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

d) Kişisel Veri Sahibinin 6698 sayılı Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Hakları

Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi bize iletmeniz durumunda, Şirketimiz, talebin niteliğine göre talebi en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi hâlinde, Şirketimiz tarafından Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri, Şirketimizden;

• Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,

• Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

• Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

• Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

• 6698 sayılı Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

• İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

• Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

6698 sayılı Kanun’un 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmakla ilgili talebinizi “yazılı” veya Kişisel Verilerin Korunması Kurulunun belirlediği diğer yöntemlerle Şirketimize iletmeniz gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici gerekli bilgiler ve kullanmak istediğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızla birlikte talebinizi 6698 sayılı Kanun’un 11. maddesinde belirtilen hangi hakkınızın kullanımına ilişkin olduğunu da belirterek bizlere iletmeniz; talebinize ilişkin başvurunuzun daha hızlı ve etkili bir şekilde cevaplandırılmasını sağlayacaktır.

Ana KVK Politikası

Veri Sahibi Başvuru Formu

17' çelik jant (Grande Punto kullanıcıları)

• Konu Sahibi
    Arkadaşlar aracım üzerinde 16" jant gelecek. Opsiyon olarak seçmiştim. Ama sonradan anladım ki en iyisi 17 jantmış. Şimdi sorum şu. Fiat bayisinde 17" jant taktırtabilirmiyim. Eldeki 16" lastikli jantı vererek 17" lastikli jant taktırmam ortalama ne kadara mal olur. Ayrıca Xenon far da düşünüyorum. Kısa ve uzunlarda olmalı. Ama önceliğim jantlarda. Teşekkürler.

• Binbaşı
    1207 Mesaj
    TR yolarında 17 inç bile aşırı çok rahatsız eder adamı..

VW Passata bile 1.6 ya bile 16 inç jant takıyor.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Binbaşı
    1555 Mesaj
    arkadasım arabayı yurutmeden servisten cıkarken taktırabılırsın, senın siparis edilen jant ve lastıklerını alıp, istedigin 17 jant ve lastıklerı takacaklar + fark ucreti tabiki..ama şöyle bi durum war..simdi senın arabanın lastık oranlarını bılmıyorum ancak buyuk ıhtımalle 195 dir..ve 17 inc jant takarsan yanak kalınlıgı ınanılmaz azalır..bu yuzden lastıklerı kalınlastırman lazım..ztn serviste ona uygun kalınlıktaki lastıkleri takarlar..Xenon far içinse mercekli far lazım..yoksa sadece biras daha kuvvetli bir ısık olur..

mrk etme bence 17 inç bu yollarda hiç sorun olmaz, sonucta artık bircok insan kullanıyor ve dogru lastık oranlarıyla jantada hasar gelmez..mercekli far + xenon tahmınım 1.200 ytl civarıdır, jant+lastık farkına da 1.300 ytl isterler.

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trapezoid -- 9 Temmuz 2006; 19:57:57 >
  • Emekli Yönetici
    4145 Mesaj
    16 inç jant opsiyonunu seçtiğinize göre gelecek lastikler 195/55 16 olacaktır..eğer jant çapını 17 ye çıkarırsanız mevcut 55 profili 50 ye düşürmeniz gerekir..profil yüksekliği azalacağından aracın süspansiyonu sertleşecek ve çukurlarda jantlarda hasarlar meydana gelecektir..kaldı ki bu araç için 17 inç jant kullanmak görüntü haricinde bir extra özellik sağlamaz...
  • Konu Sahibi
    Teşekkürler arkadaşlar. Bir arkadaşımda var 17" jant. Büyük değil tam oturmuş. Yanakları 45 205-45-R17 olması lazım. Ayrıca 1300 biraz fazla değil mi ya? Ha bir de bu jantlara zincir uymaz gibi bir şey diyorlar. Neyse artık bi çaresine bakacaz. Sağolun.
  • Emekli Yönetici
    6636 Mesaj
    @farukbaba punto topiğinde sordunmu soruları bilmiyorum ama benim cevabım şu olur.

1. 16 jant punto için en max.da kullanılacak cant olarak görüyorum. 17 cant o araçta sırıtır bence
    2. 17 jantın fiyatı artı birde 17 janta göre tekerlek fiyatı yüksek olacaktır. fazla keseni yorar.
    3. 17 cant ve ince yanak lastik türkiyedeki bozuk yol şartalarınada başına bela olur.
    4. hem uzun hem kısa olan bi-xenon farlar sana 2-3 bin ytl ye patlar. haberin olsun
    ayrıntılı bilgi için. jant topiğine xenon topiğine ve lastik topiğne birde xenonlar için @gkhn a baş vurabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: HIGH FIDELITY

Arkadaşlar aracım üzerinde 16" jant gelecek. Opsiyon olarak seçmiştim. Ama sonradan anladım ki en iyisi 17 jantmış. Şimdi sorum şu. Fiat bayisinde 17" jant taktırtabilirmiyim. Eldeki 16" lastikli jantı vererek 17" lastikli jant taktırmam ortalama ne kadara mal olur. Ayrıca Xenon far da düşünüyorum. Kısa ve uzunlarda olmalı. Ama önceliğim jantlarda. Teşekkürler.

• Yarbay
    6715 Mesaj
    serkes hocam,
    Punto h4 far kullanıyor.. Kısa ve uzunlar aynı ampül yani.. o yüzden normal bir h4 xenon kiti hem kısaları hemde uzunları xenon yapar

mercekli far takımıda puntoya baya masraflı olur.. ampülleri h7 lere falan çevirmek gerekir.. o yüzden en oluru merceksiz h4 xenon kiti
    quote:

Orjinalden alıntı: serkes

@farukbaba punto topiğinde sordunmu soruları bilmiyorum ama benim cevabım şu olur.

1. 16 jant punto için en max.da kullanılacak cant olarak görüyorum. 17 cant o araçta sırıtır bence
    2. 17 jantın fiyatı artı birde 17 janta göre tekerlek fiyatı yüksek olacaktır. fazla keseni yorar.
    3. 17 cant ve ince yanak lastik türkiyedeki bozuk yol şartalarınada başına bela olur.
    4. hem uzun hem kısa olan bi-xenon farlar sana 2-3 bin ytl ye patlar. haberin olsun
    ayrıntılı bilgi için. jant topiğine xenon topiğine ve lastik topiğne birde xenonlar için @gkhn a baş vurabilirsin.

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 9 Temmuz 2006; 21:30:04 >

• Emekli Yönetici
    6636 Mesaj
    yani şöylede yaklaşabilirmiyiz olaya h4 kullandığı için bi-xenon takması gerekir..doğrumu?

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

serkes hocam,
    Punto h4 far kullanıyor.. Kısa ve uzunlar aynı ampül yani.. o yüzden normal bir h4 xenon kiti hem kısaları hemde uzunları xenon yapar

mercekli far takımıda puntoya baya masraflı olur.. ampülleri h7 lere falan çevirmek gerekir.. o yüzden en oluru merceksiz h4 xenon kiti
    quote:

quote:

• Binbaşı
    1555 Mesaj
    quote:

quote:

serkes bence arkadasın gozunu korkutmayalım..dediklerinde tabiki haklısın ama adamların puntoya özel 17" jantları warken bence cok rahat kullanılabılır. Ataturk havaalanında duran tek kapı kırmızı puntoda bile 17" war mesela..17 spor paketiyle cok da hoş durabılır marşpiyellerle birlikte...kesesini şöyle yorar, eger yurutup sonra taktırmak ıstersen yorar, alfada da aynısını uyguladım birçok markada da eminim aynıdır, arabayı yurutmeden 17 inc jant ve ona uygun lastıgı bariz az bir fark ödeyerek sahip olabılır..Dogru lastık oranları kullanıldıgında offroad yapmıcaksan ve biras dıkkat etsen parkederken fln aşırı hasar alcagını da sanmıyorum..(yeterli yanak saglanırsa)..Xenon 1.500 ytl mercekli farlarıyla beraber bosch marka..arkadas isterse adres verebılırım...

• Emekli Yönetici
    4145 Mesaj
    benim görüşüme göre punto ya 17 inç jant ne kadar gereksizse xenon far da o kadar gereksizdir..olay ulaşılamayan ciğere mundar denmesinden ibarettir...zaten biz millet olarak bu yüzden kaybediyoruz..orjinalini temin edemiyoruz..orjinaline nasıl yaklaşabiliriz diye bir tarafımızı yırtıyoruz....
  • Teğmen
    205 Mesaj
    peki bu 17" lastiğin tam ölçüsü nedir merak ettim
    yani yanak kaç mm.
    quote:

Orjinalden alıntı: trapezoid

quote:

quote:

serkes bence arkadasın gozunu korkutmayalım..dediklerinde tabiki haklısın ama adamların puntoya özel 17" jantları warken bence cok rahat kullanılabılır. Ataturk havaalanında duran tek kapı kırmızı puntoda bile 17" war mesela..17 spor paketiyle cok da hoş durabılır marşpiyellerle birlikte...kesesini şöyle yorar, eger yurutup sonra taktırmak ıstersen yorar, alfada da aynısını uyguladım birçok markada da eminim aynıdır, arabayı yurutmeden 17 inc jant ve ona uygun lastıgı bariz az bir fark ödeyerek sahip olabılır..Dogru lastık oranları kullanıldıgında offroad yapmıcaksan ve biras dıkkat etsen parkederken fln aşırı hasar alcagını da sanmıyorum..(yeterli yanak saglanırsa)..Xenon 1.500 ytl mercekli farlarıyla beraber bosch marka..arkadas isterse adres verebılırım...

• Binbaşı
    1555 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: YorgunBaba

peki bu 17" lastiğin tam ölçüsü nedir merak ettim
    yani yanak kaç mm.
    quote:

quote:

quote:

arkadas yukarıda yazmıs 205 45 R17 ..

• Teğmen
    205 Mesaj
  • Binbaşı
    1555 Mesaj
  • Yarbay
    11006 Mesaj
    jant işini bilemem ama
    xenon için gerçekten güsell bir önerim var
    philips'in h4 xenon ampülü var 5000 k'lık
    www.otopol.com.tr adresinde 80 kusür ytl'ye satılıyo
    normal ampüle göre pahalı ama verdiği ışık mükemmel(normal h4=3000k;philips 5000k;standart xenon=8000k)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 9 Temmuz 2006; 22:14:59 >
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    -fark ücreti versen de arabanın cant-lastiklerini kesinlikle değiştirmiyorlar. eğer istediğin renkte istediğin canta sahip bir araba yoksa mevcutlardan birini seçmek zorundasın (benim stılo'da başıma gelen)

-17" lastikler bence problem. ben ist. oturuyorum. daha önce öyle ince yanaklı bir lada kullanmıştım. ist. bile problem oluyor.

quote:

arkadasım arabayı yurutmeden servisten cıkarken taktırabılırsın, senın siparis edilen jant ve lastıklerını alıp, istedigin 17 jant ve lastıklerı takacaklar + fark ucreti tabiki..ama şöyle bi durum war..simdi senın arabanın lastık oranlarını bılmıyorum ancak buyuk ıhtımalle 195 dir..ve 17 inc jant takarsan yanak kalınlıgı ınanılmaz azalır..bu yuzden lastıklerı kalınlastırman lazım..ztn serviste ona uygun kalınlıktaki lastıkleri takarlar..Xenon far içinse mercekli far lazım..yoksa sadece biras daha kuvvetli bir ısık olur..

edit:ekleme

• Binbaşı
    1510 Mesaj
    sen naptın ya. xenon işi öyle basit değil. sonradan taktırmayı kesinlikle tavsiye etmiyorlar. elektrik sistemi değişecek+xenon farlar otomatik ayarlı. yükseklik ayarını kendi otomatik yapıyor. sonradan takılanlarda 50 tür problem oluyormuş. maliyeti de milyarlar seviyesinde öyle 80 milyon felan değil.

quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

jant işini bilemem ama
    xenon için gerçekten güsell bir önerim var
    philips'in h4 xenon ampülü var 5000 k'lık
    www.otopol.com.tr adresinde 80 kusür ytl'ye satılıyo
    normal ampüle göre pahalı ama verdiği ışık mükemmel(normal h4=3000k;philips 5000k;standart xenon=8000k)

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır