sedaş şikayet / Sedaş o mahallede mağdur ediyor - Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi

Sedaş Şikayet

sedaş şikayet

SEDAŞ Mobil

Bu uygulama hakkında

SEDAŞ Mobil uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz hemen indirin, tüm işlemlerinizi kolayca yapın.
• Enerji kesintilerinizi bildirin,
• Şikayet, talep ve önerilerinizi bizimle paylaşın.
• Elektrik işlemleriniz için başvuru yapın,
• Bölgenizdeki planlı enerji kesintilerini takip edin,
• Yanmayan sokak aydınlatma lambasını bildirin,
• Enerji hattına temas eden can ve mal emniyeti için risk oluşturan ağaç dallarını bildirin,
• Sık sorulan sorulardan sorularınıza cevap bularak bilgi sahibi olun,
• Kamuoyu ile paylaşılan duyurularımızı takip edin,
MOBİL UYGULAMADAN NASIL YARARLANACAK SINIZ?
SEDAŞ Mobil uygulamasını T.C. Kimlik numaranız, Sözleşme numaranız veya Pasaport numaranız ile giriş yaparak kullanabilirsiniz.
HAKKIMIZDA
SEDAŞ Mobil Uygulamasından, SEDAŞ web sayfasındaki kurumsal bilgilere ulaşabilirsiniz.

PLANLI KESİNTİLER
Yaşadığınız bölgede, il ve İlçe, mahalle ve köy adresinde yatırım veya bakım kaynaklı planlı kesintilerin gerçekleşeceği tarihi, saat aralığını ve yerini Mobil uygulamadan görebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Elektrik dağıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi sırasında müşterilerin sık sorduğu soruların cevaplarını Mobil uygulamadan bulabilirsiniz.

DUYURULAR
SEDAŞ’ın kamuoyu ile paylaştığı, kullanıcıların bilmesi gereken uygulamalar hakkında açıklama yaptığı duyuruları Duyuru sekmesinde bulabilirsiniz.

Bölgenizdeki veya mesken veya işyerinizdeki elektrik kesintisini öncelikle binanızda sadece sizin hanenizi etkileyip etkilemediğini kontrol ederek kesinti bildirimi yapabilirsiniz.

DİĞER ŞİKAYET VE TALEPLER
SEDAŞ’ın elektrik dağıtım faaliyetleri ile ilgili (Sokak aydınlatması, sayaç arızası, sayaç okuma, elektrikle ilgili iş güvenliği riski, enerji hatlarına temas eden ağaç dalları, şebeke yapım-yatırım çalışmaları, açma-kesme, kayıp-kaçak elektrik, gerilim-voltaj düşümü) hakkında taleplerinizi ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

BİLDİRİM TAKİP
SEDAŞ faaliyetlerine ait,yaptığınız talep veya şikayetlerinizin bildirimlerine ait sonuçları yine buradan takip edebilirsiniz.

ADRES SEÇİMİ HAKKINDA…
Elektrik kesintileri, şikayet ve talepleriniz hakkında bildirimde bulunuyor iseniz, mutlaka devam için adres seçimi yapmanız gerekir. Adres seçiminde ikametiniz dışında o anda bulunduğunuz adresteki bir durumu bildiriyorsanız, “Başka Bir Adres” seçeneğinden giriş yapınız. Ancak ikametinizdeki bir kesinti ya da bölgenizdeki bir talep veya şikayet için “Kayıtlı Adresim” seçeneğini işaretleyiniz.

SEDAŞ’A YAPABİLECEĞİNİZ BİLDİRİMLER;
• Sokak aydınlatması şikayeti,
• Kaçak kullanım şikayeti,
• Sayaç okumama şikayeti,
• Gerilim-voltaj düşüklüğü şikayeti,
• Enerji nakil hatlarında risk oluşturacak durumdaki ağaçların budanması amaçlı bildirimler bu sekmelerden yapılacaktır.

Güncellenme tarihi

19 Haz

Bolu(Merkez, Gerede), Kocaeli(Gebze), Sakarya, Düzce(Merkez, Akçakoca)

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

başvuru

Departman

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler

Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Dağıtım Operasyonları Direktörlüğü, Kocaeli Bölge Müdürlüğü bünyesindeSakarya, Bolu, Düzce ve Gebze bölgelerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Operasyon Uzmanı” arıyoruz.

• Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • Tercihen YG/AG elektrik dağıtım alanında deneyimli,
  • Dağıtım şebekesi bakım süreçleri hakkına bilgili,
  • Enerji piyasası elektrik dağıtım mevzuatları konusunda bilgi sahibi,
  • YG / AG şalt malzemeleri ve teknik ekipman bilgisi olan,
  • Tercihen SAP PM ve SAP WFM modüllerini bilen,
  • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
  • Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip,
  • Değişim çevikliği olan, dinamik ve proaktif,
  • İşbirliği oluşturabilen, iç ve dış müşteri odaklı,
  • Etkin raporlama ve sunum becerilerine sahip,
  • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
  • Tercihen Kocaeli - Başiskele, Kocaeli - Kandıra bölgelerinde ikamet eden, edebilecek olan.

“Şirketimiz işe alım süreçlerinde işe uygunluk vasfı en önemli ölçütümüzdür. İşe alımlarda Şirket kültürüne uygun, işin/pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketi ileriye taşıyacak kadın ve erkek tüm adaylara ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır”

Görev Tanımı

• TEİAŞ'a ait TM'lerden başlamak üzere tüm OG - AG şebekelerindeki bakım faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak, analiz etmek, raporlamak ve saha kontrolünü yapmak,
  • Bedelli-bedelsiz bakım, onarım ve deplase işlemleri süreçlerini yürütmek ve planlanan bakımların gerçekleştirilmesini, arızaların minimize edilmesini, mümkün olan en kısa sürede giderilmesini sağlamak,
  • Genel aydınlatma süreçlerini mevzuata uygun şekilde yürütmek,
  • Sorumluluk alanındaki AG yeni bağlantı ve enerji müsaadesi taleplerini ilgili yönetmelik ve prosedürler çerçevesinde değerlendirerek sonuçlandırmak,
  • Şirket içi, 3. Şahıslar, kamu kurum ve kuruluşlarından gelen taleplerin incelenerek sonuçlandırılmasını ve teknik ticari kalite yönetmeliğinde belirtilen sürelere göre cevaplandırılmasını sağlamak,
  • Şirketin yıllık yatırım programı doğrultusunda şebeke tesislerinin yapımının gerçekleşmesini sağlamak,
  • Yüklenici faaliyetlerinin kontrol, denetim, metraj, durum tespit ve hakediş süreçlerini yürütmek,
  • Elektrik kesim ve açım işlerini mevzuatta öngörülen süreler içinde gerçekleştirmek,
  • Kaçak ve usulsüz elektrik kullanımını önleyici ve azaltıcı saha faaliyetlerini yürütmek,
  • Sayaç değişimi ve endeks okuma süreçlerini yürütmek.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Hakkımızda

SEDAŞın faaliyet konusu, elektrik dağıtım hizmetleri için yatırım programı kapsamında, yeni dağıtım tesisleri yapmak ve kapasite artışı sağlamak, mevcut şebekede ek tesisler yapmak, işletme bakım ve onarım çalışmalarını yapmak, bağlantı başvurularını değerlendirmek, elektrik tüketicileriyle bağlantı anlaşması yaparak hizmet vermek, tüketim sayaçlarından endeks okumak, aydınlatma çalışmalarını sürdürmek, elektrik dağıtımında sayaç değişim ve kalibrasyon işlemlerini yapmak, teknik ve teknik olmayan kayıplarla mücadele etmek, elektrik arızalarının, enerji kesinti süreleri ve sayılarının azaltılmasını, elektrik arzının sürekliliğini sağlamakla ilgili çalışmaları yürütmektir. SEDAŞ, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerini kapsayan toplam kilometrekarelik yüzölçümü üzerinde, 2 milyonu aşkın müşteriye kesintisiz olarak 7/24 müşteri memnuniyeti anlayışı ile elektrik dağıtım hizmeti vermektedir.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

funduszeue.info üzerinden elektronik olarak ileteceğiniz kişisel bilgileriniz, Akkök Grubu şirketleri bünyesinde oluşacak mevcut ve gelecek işe alım ihtiyaçları doğrultusunda istihdam olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla 7 Nisan tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Veri Sorumlusu Akkök Grubu şirketleri olarak tarafımızca işlenecektir. Veri sahibi olarak haklarınız, funduszeue.info .tr linkinden ulaşabileceğiz Kanun’un maddesinde belirtilmiştir. Kişisel Verilerinizin korunması hakkında detaylı bilgi almak için funduszeue.info funduszeue.info adresinde yer alan KVKK Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası