seni uzaktan seviyorum sözleri / Cemal Süreya - Uzaktan seviyorum seni. Kokunu alamadan, boyn

Seni Uzaktan Seviyorum Sözleri

seni uzaktan seviyorum sözleri

Sevgiliye Göndermelik Şiir

Uzaktan Seviyorum Seni...

Seni Seviyorum Sözleri Oktay Kaynarca

Uzaktan Sevmek Sözleri

Uzaktan Sevmek Sözleri, Uzakta Olan Sevgiliye Kısa Sözler, Uzaktan Sevenlerin Sözleri, Mesajı Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler, Uzaktan Sevmek İle İlgili Sözler, Uzaktan Sevenlere Sözler, Resimli Uzaktan Sevmek Sözleri

Uzaktan Sevmek İle İlgili Sözler

* Uzaklarda arama gözyaşındayım sevdiceğim.

* Benim yanımda değilsin ama hep aklımdasın.

* Şurama batana özlem demeselerdi bıçak derdim.

* Unutma sevdiğim; sadakat mesafelerle ölçülür.

* Uzaktasın ama kalbime en çok sen yakınsın aşkım.

* Senden uzak kaldıkça sana olan aşkım çığ gibi büyüyor.

* Gurbeti çok kıskanıyorum. Ben sensizim gurbet sana sahip.

* Ruhum sensiz koca bir boşlukta gibi gel de bitsin bu eziyet.

* Sesim hafif çatlak ve ellerin bu defa hiç olmadığı kadar uzak.

* Belki de aşk uzakta olan birisiyle bile gülüp mutlu olabilmektir.

* Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

* Ey varlığı canıma can katan yar. Hiçbir şey acıtmıyor yokluğun kadar.

Reklamlar

* Aşk yanındaki ile yaşanınca değil uzaktaki ile yaşanabilince aşk olur.

* Bana gel dediğin an mesafeler bile anlamını yitirmeli. Ümit Yaşar Oğuzcan

* Mesafe korkunç bir şeydir. Özlüyor mu unutuyor mu düşünüyor mu bilemezsin.

* Sana bir not yazmıştım gitmeden önce. Bu bir veda değil ruhum hep seninle.

* Gözlerimizi uzaklıklar değil ki yalnız göze alamadığımız yakınlıklar da acıtır.

* Tamam mesafeler aşka engel değil ama ben burada ağlasam senin yanakların ıslanır mı?

* Ey yar ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş; yüreğimin dibine kadar yolun var. İskender Pala

* Bazen gözlerinin tanımadığını yüreğin tanır. Histen köprüler kurarsın mesafeler utanır.

* Ellerin tutamasam da kalbin benim yanımda olsun. Tek dileğim ruhun bir ömür benimle dolsun.

* Samimiyet ve aşk mesafeye bağlı olsaydı; Güneşe en yakın olduğu halde zirveler buz tutmazdı.

* Uzaklık deyip de dert ettiğin nedir ki sevgili. Biz Yaradanı da görmeden sevmedik mi? Mevlana

* Hiçbir zaman yalnız değilsin sevgilim. Duam seninle kalbim seninle ben her şeyimle seninleyim.

* Sevmekten daha öte bir şeydir özlerken sevmek. Her yiğidin harcı değildir uğrunda uzakta ölmek.

* Her gece rüyalarımda arıyorum seni. Bitsin artık bu hasret uyanıp yanı başımda bulayım sevgilimi.

* Uzaklıklar sevenler için önemsizdir. Çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu; özlemektir. W. Butler

Reklamlar

* Hayat bizi binlerce kilometre uzaklara savurmuş olsa da kalplerimiz her daim yan yana atıyor ey sevgili.

* İster uzaklarda yaşa isterse de kilometreler girsin araya. Ama bil ki daima gözlerimin daldığı yerdesin.

* Sensiz geçen tek bir dakika adeta bir yıla bedel. Yıllar seni özlemekle geçiyor ey sevgili haydi gel artık.

* Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı.

* Seni sevdiğimi ve kilometrelerce uzaktan yumruk kadar küçük olan bir kalbin senin var oluşunla attığını unutma.

* Uzaklıktan yakınlıktan daha güzeldir. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır.

* Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

* Çölde akşam olunca çıkan fırtına gibi soğuktur özlemek ve sabah olunca açan güneş kadar sıcaktır seni uzaktan sevmek.

* Unutma sevdiğim ne kadar uzakta olursam olayım yine sendeyim. Bir gün uzaklar da yakın olur. Önemli olan yürekler bir olsun.

* Aşk nasip işidir hesap işi değil. Aşk adayıştır arayış değil. Sen adanmış ve yanmışsan bu uğurda aşk sana uzak değil! Hz. Mevlana

* Kaldı işte; Çayımız bardakta. Çocukluğumuz sokaklarda. Mutluluğumuz kursağımızda. Sevdiklerimiz uzaklarda. Gülüşlerimiz fotoğraflarda.

Reklamlar

* Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür ona an kadar yakın bir asır kadar uzak olması. Nazım Hikmet Ran

* Öfkeni yapraklara yaz eyguzelsozler.com sonbaharda dökülsün derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

* Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemez yetişirsin dokunamaz dokunursun vazgeçemez vazgeçersin ama unutamazsın.

* İki kıyı gibiyiz. Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız. Senin üstünden geçen bulut benim yağmurum. İki kıyıyız hep biraz uzak ama sonsuza dek bir arada.

* Ömrüm kapının eşiğinde yolunu gözlemekle geçecek diye kederleniyorum ama sonra nereye gidersen git kalbimi yanında taşıyacağını düşünerek teselli buluyorum.

* Kalk gel hangi uzak yerdeysen erimeden karlar. Gel gör daldaki beyazını soğuğunu havanın. Duy sesini yağanın havadaki sessizliğin sensizliğini. Karlar erimeden gel.

* Sevgilim biliyorum mesafeler var aramızda aşılamayan. Belki karşı penceredeyim belki komşu ülkendeyim. Bildiğim bir şey varsa en derinlerimdesin ve o mesafeyi kimse ölçemiyor.

* Mesafeler hep muamma hep uzak. Esaretin gömülü tenime; hep alengir hep tuzak. İşlenmiş boynuna yıldız parıltısı gümüşler. Hem bunca yakınken hem çaresiz hem uzak…

ETİKETLER:Mesajı Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler, Resimli Uzaktan Sevmek Sözleri, Uzakta Olan Sevgiliye Kısa Sözler, Uzaktan Sevenlere Sözler, Uzaktan Sevenlerin Sözleri, Uzaktan Sevmek İle İlgili Sözler, Uzaktan Sevmek Sözleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası