seni kalbime sakladım 3 / Seni Kalbime Sakladım (@senikalbimesakladimtrt) • Instagram photos and videos

Seni Kalbime Sakladım 3

seni kalbime sakladım 3

2. Bölüm Fragman" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture">

Senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya'nın kaleme aldığı Seni Kalbime Sakladım dizisi yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. İddialı yaz dizileri arasında gösterilen Seni Kalbime Sakladım, iki farklı hayat ve iki farklı dünyada yaşayan Zeynep ve Civanmert'in aşk hikayesini anlatıyor.

Ünlü bir ilaç şirketinin yöneticisi olan Zeynep, basına yansıyan asılsız haberlerden sonra şirketin sahibi olan dedesi Yusuf Abdullah'ın evlilik baskısıyla karşı karşıya kalır. Zeynep dedesinin gönlünü hoş etmek için kendisine geçici bir sevgili ararken, karşısına "yek parmak vale" olarak ün salmış Civanmert çıkar. Civanmert de annesinin dikkatsizliği yüzünden büyük bir borca girmiştir. Zeynep ona bir teklif sunar; kısa bir süreliğine sevgili gibi davranacak, vakti geldiğinde kendi yollarına gideceklerdir. Neticede ikisi de kazançlı çıkacaktır. Civanmert istemeden de olsa teklifi kabul etmek zorunda kalır. Ve bambaşka hayatlara sahip olan Civanmert ile Zeynep'in masalsı aşk oyunu böylece başlar.

Seni Kalbime Sakladım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman çıkacak?

Zeynep'in Civanmert'in evine kahvaltıya gelmesiyle, ikili arasındaki aşk oyunu kontrol edilmesi zor bir hâl alır. Türkan, Zeynep'i tüm mahalleye "gelinim" diye tanıtır. Bu sırada Civanmert'le Zeynep'i başka bir sürpriz beklemektedir. Mahalledeki beklenmedik olaylarla, aşk oyunu Yusuf Abdullah'ın kulağına kadar gidecek olur. Zeynep, Civanmert ve arkadaşlarının da yardımıyla gerçeğin ortaya çıkmasını engellemeye çalışır. Ancak bir yandan da aklı Mete'dedir. Suzi ise Olcay'ın kendisini aldattığından şüphelenir. Olayı çözmek için Mete'nin de yapay zekasıyla dahil olduğu bir defileye katılır. Zeynep'in Civanmert'le katıldığı bu gösteride herkesi çok büyük bir şok beklemektedir.

Sevda Erginci - Zeynep

Ekin Mert Daymaz - Civanmert

Gökçe Akyıldız - Deren

Mehtap Bayri - Türkan

Elçin Afacan - Reyhan

Evren Duyal -

Osman Alkaş - Yusuf

Gülseren Gürtunca - Adalet

Tarık Ündüz - Canberk

Berke Üsdiken - Güven

Ali Öner - Mete

Emre Taşkıran - Pamir

Derda Yasin Yanal - Olcay

Seni Kalbime SakladımDiziGündemMagazinHaberler

Seni Kalbime Sakladım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman çıkacak?

Seni Kalbime Sakladım, Sev Yapım imzalı, ilk bölümü 30 Haziran tarihinde yayınlanacak olan Türk yapımı romantik komedi türündeki televizyon dizisi. Seni Kalbime Sakladım 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman çıkacak?

Seni Kalbime Sakladım bugünkü 2. bölümün ardından 3. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Henüz yeni fragman çıkmadı.

SENİ KALBİME SAKLADIM 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!