en hızlı yabancı şarkılar / 90'larda çıksa da unutulmayan 15 yabancı şarkı - Molatik Müzik

En Hızlı Yabancı Şarkılar

en hızlı yabancı şarkılar

Çok Bilinmeyen Güzel Yabancı Şarkılar

Bazı şarkılar az bilinir. Oysa şarkıyı bilenler bu şarkı nasıl bu kadar az bilinir diye çıldırır. Bazıları da "oh, iyi ki az biliniyor" diyerek adeta şarkıyı kıskanır ve paylaşmak istemez. Benim gibi bir kısmı da şarkının az bilinmesine üzülür ancak o şarkıyı ilk defa dinleyecek olanları deli gibi kıskanır çünkü kendisi ilk defa dinleme, şarkıyı keşfetme zevkini bir daha yaşayamayacaktır.

Çok bilinmese de mutlaka dinlenmesi gereken şarkılar kategorisine koyduğum şarkıları sizlerle paylaşmak istiyorum ve sizi çok kıskanıyorum. Belki aralarında bildikleriniz vardır. O zaman beni anlarsınız. Bu şarkıları paylaşırken şarkıda en sevdiğim cümleyi de ekleyeceğim. Belki sizinkilerle çakışır :) Yeni keşiflerim olduğu zaman listenin genişlemesi dileğiyle..

1) Tiamat - Do You Dream Of Me?

Melodisiyle sizi dinginleştirecek ve sözleriyle birinin hayalini merak etmenizi sağlayacak bir şarkı.

how i wish that i could break into your dreams (yapabilmeyi o kadar dilerdim ki, düşlerine sinsice girebilmeyi)

2) Camel - Mystic Queen

Bu şarkıyı sakin bir yolda, mümkünse gece arabada giderken dinlemenizi tavsiye ederim. Progressive rock sevenler için daha da harika bir şarkı.

if you like i'll take you there (hoşuna gittiyse seni oraya götüreceğim)

find some colours you can wear (giyebileceğin renkler bul)

colour that you've only seen while sleeping (ki bu renkler sadece uyurken görebildiklerin)

3) Savatage - Not What You See

Şarkı birkaç yerde yükseliyor ve tekrar dinlemek istemenize sebep oluyor.

i don't understand what you want me to be (ne olmamı istediğini anlamıyorum)

it's the dark you hating, it's not who i am (bu nefret ettiğin karanlık, bu ben değilim)

but i know that it's all that you see (ama biliyorum ki senin tüm gördüğün bu)

4) Kyte – Ihnfsa

Eğlenceli olan bu şarkıyı birkaç kere açtığınızda kendinizi şarkıya eşlik ederken bulacaksınız.

thank you for the best time (en iyi zaman için teşekkür ederim)

terrified we'll all die (korkarız hepimiz öleceğiz)

5) Tool – You Lied

Herkesin sevdiği bir tarz olmayan şarkı, sevenler için ise vazgeçilmez olabilir. Biraz depresiftir, dikkat edin.

setting sun can't shine, now you're gone (batan güneş parlayamaz, şimdi sen gittin)

6) Lilium – Sleep Inside

Sözleri olmayan bu şarkıyı gözlerinizi kapatıp dinleyin.

7) Monika – Forever Yours

Keşfettiğim günden beri neredeyse her gün dinlediğim şarkılardan biridir. Hikaye tarzında bir anlatımı olan şarkıyı dinlerken zamanın daha yavaş geçmesini isteyeceksiniz.

it was winter, he wandered lonely and tired (kıştı, o yalnız ve yorgun gezindi)

frozen memories and broken thoughts in his mind (aklında donmuş anılar ve kırılmış düşünceler)

and then she came, in his dreams (ve sonra o geldi, onun düşlerine)

and then she came, like a dream (ve sonra o geldi, bir rüya gibi)

8) No Clear Mind – When You Sat by Your Window Pane

Yine sözü olmayan bir şarkı… No Clear Mind’ın diğer şarkılarını da dinlemenizi öneririm.

9) Helldorado – The Ballad of Nora Lee

Kötü bir sona sahip bir aşk hikayesini anlatan şarkı hoş bir melodiye sahip.

And as the hangman pulled the rope, then he would meet his nora lee (ve celladı çekti ipi, sonra buluşabilsin diye nora lee si ile)

10) King Crimson – Epitaph

Forever Yours gibi ilk bulduğum günden beri neredeyse her gün dinlediğim bu şarkının yeri bende ayrıdır. Ölmeden önce mutlaka dinlenilmesi gereken şarkılar listesinde bir numara olmak için yarışabilir :)

knowledge is a deadly friend (bilgi öldürücü bir arkadaştır)

the fate of all mankind i see (gördüğüm tüm insanlığın kaderi)

is in the hands of fools (aptalların elinde)

11) So it Goes – Gordon Gano & Linda Perry

Güzel şarkı, güzel ses ve basit ama etkileyici sözler…

you feel so much pain (çok fazla acı hissediyorsun)

that is unreal (gerçek olmayan)

you feel so much pain (çok fazla acı hissediyorsun)

but it's not just your pain (ama bu sadece senin acın değil)

12) Moby – Wait for me

İlk dinlediğimde özellikle şarkının başındaki melodinin ve oyun şeklinde oluşturulmuş klibin sonunda exit, yani çıkışın seçilmesinin beni çok etkilediğini hatırlıyorum. Klibi izlemelisiniz.

i love my hands, but it hurts to pray (ellerimi severim ama dua etmek acıtır)

life I have isn't what I've seen (yaşadığım hayat gördüğüm değil)

the sky is not blue and the field's not green (gökyüzü mavi değil ve tarla yeşil değil)

13) Dark Tranquillity – Lethe

Yavaş başlayan şarkı daha sonra herkesin kolay kolay sevmediği bir tarza dönüşüyor ama sevenler için son derece güzel.

for you are the life i hate (nefret ettiğim hayat sen olduğun için)

you are my Lethe (sen benim Lethe'msin)

14) Sixto Rodriguez – Forget It

Doğu Yücel’in Güneş Hırsızları adlı kitabında görüp dinlediğim bu şarkı az bilinmesine rağmen güzel olan şarkılardan biri.

i'd make one dream come true (bir rüyayı gerçekleştirebilirdim)

15) Dream Koala – Saturn Boy

Yaşadığımız dünyayı sorgulayan sözlere sahip olan bu şarkı, dinlerken mutlaka sözlerine bakmanız gereken şarkılardan biri.

because this place is not made for me (çünkü bu yer benim için yapılmamış)

they are burning the trees (onlar ağaçları yakıyorlar)

16) Demons & Wizards – Fiddler on the Green

Bir kızın Azrail tarafından götürülüşünü anlatan şarkı son derece etkileyici.

just hold my hand (sadece elimi tut)

i'll take you there (seni oraya götüreceğim)

your pain will go away (acın uzaklara gidecek)

17) Mumford and Sons – Thistles & Weeds

Gitar, bateri gibi enstrümanların dışında farklı enstrümanların da kullanıldığı şarkının konser görüntülerini izlemenizi tavsiye ederim.

i know you have felt much more love than you've shown (biliyorum ki gösterdiğinden daha fazla sevgi hissettin)

18) JBM – Winter Ghosts

Güzel bir melodi, güzel bir ses ve sözler birleşince ortaya harika bir şarkı çıkmış.

before the morning (sabahtan önce)

before you're running (sen koşmadan önce)

but why are you running? (ama neden koşuyorsun?)

19) Steven Wilson – Drive Home

Özellikle klibini çok sevdiğim bu şarkı gibi bir süreye sahip olsa da hiç sıkılmadan dinleyebileceğiniz bir melodiye sahip.

give up your pain (acını bırak)

hold up your head again (başını tekrar yukarı kaldır)

20) Chris de Burgh – The Girl With April in Her Eyes

Sözleri hikaye anlatan şarkılardan bir tanesi de The Girl With April in Her Eyes.

she is gone, the girl with april in her eyes (o gitti, gözlerinde nisan olan kız)

21) Sara Hickman – Mad World

Şarkı, tekrar eden kelimelerle hoş bir ahenk oluşturuyor. Birkaç dinlemeden sonra ağzınıza takılabilir.

the dreams in which I'm dying are the best I've ever had (şimdiye kadar sahip olduğum en iyi rüyalar ölmekte olduğum rüyalar)

22) Cake – Comfort Eagle

Eğlenceli bir ritme sahip bu şarkı sizde dans etme isteği uyandıracak.

says democracy’s a joke (demokrasinin bir şaka olduğunu söyler)

he says now do you believe (şimdi diyor inanıyor musun)

in the one big song (bir büyük şarkıda)

23) Delfonics – Hey Love

Bu şarkı romantik bir dansa eşlik edebilir.

you know we need each other (biliyorsun birbirimize ihtiyacımız var)

and you girl (ve sen kız)

yes you should be lovin me (evet, sen beni seviyor olmalısın)

24) Royal Blood – Figure it Out

Eğlenceli bir melodiye sahip olan bu şarkı yine dans etme isteğinizin önüne geçemeyeceğiniz şarkılardan.

nothing better do

when i’m stuck on you

i’m still in here

25) Mud Flow - The Sense Of Me & Chemicals

Life is Strange adlı oyunun soundtrack’i olan şarkı sizi hüzünlendirebilir ama olan süresi boyunca sizi etkilemesine izin verin.

just another party where the people wanna dance alone (insanların yalnız dans etmek istediği başka bir parti sadece)

everybody's trying to have some fun (herkesin denediği biraz eğlenmek)

26) Lena Fayre – This World

Bahar aylarında keşfettiğim ve gün boyunca başa alarak gideceğim her yerde dinlediğim bu şarkı bence hala en çok bahara yakışıyor.

this world, this world (bu dünya, bu dünya)
it isn't enough for me (benim için yeterli değil)

27) Slowdive – Summer Daze

Tesadüfen karşıma çıkan bu şarkı, belki de sizinle paylaşırken en kıskandığım şarkı. Dinlerken sözlerini anlamak biraz zor olsa da bu bile şarkıya ayrı bir güzellik katmış.

i thought this song would dry your eyes

and I'm sorry to have missed you

28) Dream Theater – Space-Dye Vest

Şarkının yazılışı aşk acısı çeken Kevin Moore'un bir elbise kataloğunda gördüğü kıza aşık olması üzerinedir. Kevin Moore şunları söylemiştir: “Bir gün bir moda kataloğunda bir kızın resmini gördüm ve giydiği elbisenin adı space-dye vest idi. Tuhaf bir duyguyla ona aşık oldum, bir anda gelişti ve aklımdan bir türlü çıkaramadım. Kendi kendime “neden böyle yapıyorum?” dedim ve anladım ki aslında ben bunu son zamanlarda hep yapıyorum. Bunu yapmamın asıl nedenini de o an anladım. O sıralar bir ilişki yaşamıştım ve açıkçası terkedilmiştim ve vermeye hazırlandığım her şeyi vermemiş gibi hissediyordum ve anlarsınız; başka tarafa yönelttim, projeksiyon hesabı. Bu şarkı bunu çözmeye çalıştı, içimi dökmeme yardım etti, kısaca kaybolduğumu anlatıyor. Bu yüzden karanlık bir şarkı. Bir yandan da müshil gibi.”

and i’ll smile and i’ll learn to pretend

and i’ll never be open again

and i’ll have no more dreams to defend

and i’ll never be open again

29) Jon Licht and Daniel Licht - Honor for all

Dishonored oyununun soundtrack’i olan şarkı, oyunu hiç oynamamış olanlar için bile son derece etkileyici.
we live for today (bugün için yaşıyoruz)

but we die for the next (ama sonraki için ölürüz)

30) Scorpions – Born to Touch Your Feelings

Sözleri çok etkileyici olan bu şarkının uzun versiyonunu dinlemenizi tavsiye ederim çünkü sonunda birçok dilde söylenen cümleler çok etkileyici.

i was born from the sound of the strings (tellerin sesinden doğdum)

for someone to give everything (birine her şeyi vermek için)

to be a song just for your feeling (senin hislerine bir şarkı olmak için)

31) Joan Baez – Donna Donna

Joan Baez’in mükemmel sesini daha önce duymamış olanlar harika bir şarkı olan Donna Donna ile bu fırsatı tadabilirler.

never knowing the reason why

but whoever treasures freedom

32) Anathema – Fragile Dreams

Kolay kolay herkesin dinleyebileceği bir grup olmayan Anathema’nın fazla bilinmeyen güzel şarkılarından biri olarak Fragile Dreams keşfedilmemiş bir hazine gibi duruyor.

maybe i always knew (belki her zaman biliyordum)

my fragile dreams would be broken for you (benim kırılgan hayallerim senin için parçalanmış olacaktı)

33) The Czars - Drug

Doğum günümde tesadüfen sıradaki şarkı olarak çalan bu şarkı kendime verdiğim güzel bir hediye oldu. Sözleri basit ama etkileyici. Melodisi sıcak

You are a drug to me (sen benim için bir ilaçsın)

I never ever thought it otherwise (aksini asla düşünmedim)

34) The Temper Trap - Soldier On

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte plajlarda, eğlence mekanlarında ve tatil yerlerinde sezonun en hit şarkıları yükselmeye başladı. Müzik evrensel bir dil ve şüphesiz içimizdeki enerjiyi ifade etmenin en güzel yollarından biri. Ülkemizde ve dünyada geçmişten bugüne dek ilk sıralara yerleşmiş birbirinden eğlenceli ve hareketli yabancı şarkıları sizin için bir araya getirdik. Bu yaz kulaklarımızın pasını silecek en iyi yabancı şarkılara ve içimizi huzurla dolduracak en iyi yabancı slow şarkılara birlikte göz atıyoruz. Bakalım bu yaz en çok duyacağımız yabancı şarkılar neler? Dilerseniz vakit kaybetmeden listemizde yer alan birbirinden iddialı yabancı şarkılara birlikte göz atalım. İşte en güzel yabancı şarkılar&#;

En güzel yabancı şarkılar

en güzel yabancı şarkılar

Birbirinden keyifli en güzel yabancı şarkılar listemizde ilk sırada Gloria Gaynor- I Will Survive yer alıyor. Sanırım bu enfes şarkıyı bilmeyen yoktur. Hemen ardından James Brown listenizde mutlaka olması gereken I Feel Good şarkısı ile en güzel yabancı şarkılar arasında yerini koruyor. Listenize eklemenizi istediğimiz diğer parçalar ise;

• Berlin- Take My Breathe Away
  • Pink Floyd- Learning To Fly
  • Cold Play- Yellow
  • Dua Lipa- Love Again
  • Rihanna- Stay

Anlamlı yabancı şarkılar

Peki listemize biraz da anlamlı yabancı şarkılar eklemek istiyorsak tercihimiz ne olmalı? Önerilerimizi hemen sıralayalım👇

• Monika- Forever Yours
  • Lana Del Rey- Young and Beautiful
  • Lilium- Sleep Inside
  • Don McLean- Vincent
  • Cold Play- Paradise
  • Damien Rice- Cheers Darlin
  • Tiamat- Do You Dream Of Me
  • The Little Prince Soundtrack
  • Peter Pan Soundtrack

Yabancı slow şarkılar

Anlamlı yabancı şarkıları yukarıda listeledik. Sıra geldi yabancı slow şarkılardan keyifli bir liste hazırlamaya.

• Ed Sheeran- Thinking Out Loud
  • Adele- Someone Like You
  • Same Smith- Stay With Me
  • Ellie Goulding- Love Me Like You Do yılların eskimeyen anlamlı şarkıları arasında yer alıyor. Bu hikayesi olan şarkıları vakit kaybetmeden çalma listenize eklemenizi öneririz.

Hareketli yabancı şarkılar

Listemize hareketli yabancı şarkılar arasında en çok dinlenenler ile final yapıyoruz. Peki bu listede neler var? Aşağıda sizin için seçtiğimiz birbirinden keyifli ve enerjisi yüksek şarkıları listenize mutlaka ekleyin deriz.

• Dua Lipa- Levitating
  • Anne Marie- Ciao Adios
  • Era Istrefi- Bon Bon
  • Camilla Cabello- Havana
  • Johny Johny Yes Papa- LooLoo Kids
  • Shape of You- Ed Sheeran 
  • Despacito- Luis Fonsi featuring Daddy Yankee

Kaynak: 1 2

Arabayla gezerken olmazsa olmazlardan biri şarkı dinlemektir. Ruh halinize uygun olarak seçtiğiniz şarkıları dinlerken araba kullanmak meditasyon gibidir. Yolculuk sırasında şarkılar eşliğinde hayal dünyasına dalmak çoğu kişi için hobi haline gelmektedir. Araba yolculuklarında en çok tercih edilen ise hareketli şarkılardır. Arkadaşlarınızla beraber arabayla gezip eğlenmek istediğinizde ilk yapacağınız iş hareketli bir müzik açmak olacaktır. Enerjik şarkılarla beraber sizin de enerjiniz artar ve kaliteli zaman geçirmiş olursunuz. Böylece yolculuklar daha eğlenceli hale gelir. Arabayla gezerken eğlenerek dinleyebileceğiniz, yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecek en hareketli yabancı şarkılar listemiz sizler için hazırlandı. İyi dinlemeler!

1. Love Is All We Got

Litvanyalı “The Roop” grubunun yılında yayınladığı hareketli şarkı araba yolculukları için idealdir. Yumuşak ve enerjik tınısıyla araç kullanmayı eğlenceli hale getirebilecek bir parçadır. Sevginin sahip olduğumuz tek şey olduğunu söyleyen şarkı, dünyadaki kötülüğü durdurmak için bütün insanlığa çağrıda bulunmaktadır. Müziğin sınırları ve ulusları aşarak daha iyi bir dünya oluşmasına destek olabileceğini düşünenler için gidilen her yol daha anlamlı hale gelir. Şarkının içinizdeki umudu yükseltmesiyle yolculukların verdiği huzur artar. Bu birleşim, arabayla gezerken harika zaman geçirmenizi sağlar. Barış temalı bu şarkı yılında yaşanan Rusya-Ukrayna savaşına da dikkat çekmektedir. Grup, şarkı gelirlerinin tümünü Ukrayna’ya destek amaçlı kullanacaktır.

2. D’yer Mak’er

Efsana rock grubu Led Zeppelin’in adete araba yolculukları için bestelemiş olduğu “D’yer Mak’er” enerji yükselten bir şarkıdır. yılında çıkan parça “reagge” tarzındadır. Ortaya çıktığı dönemde beğenilmemesine rağmen gün geçtikçe popüler olan bir eserdir. Hareketli ezgileriyle arabayla gezerken eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Güzel bir yaz günündeyseniz açık pencerenizden esen hafif rüzgarla beraber şarkıya eşlik etmek yolculuğunuzu eşsiz bir deneyime dönüştürür. Ağza takılan sözleriyle bütün gün kendinizi bu şarkıyı mırıldanırken bulabilirsiniz. Duyulduğu andan itibaren gününüzü güzelleştiren şarkı, arabayla gezerken eğlenerek dinleyebileceğiniz en hareketli yabancı şarkılar listemizde yer almaktadır.

3. Daisy

Son zamanların umut vaat eden genç şarkıcılarından olan Ashnikko, Amerikalı şarkıcıdır. Rap türünde de müzikler yapan genç yetenek hareketli parçalarıyla ünlüdür. Kendini “çılgın” olarak tanımlayan Ashnikko şarkılarıyla bu tanımını destelemektedir. Ashnikko, anime karakterini anımsatan tarzıyla şarkılar yapmaktadır. Mavi saçlarıyla gördüğümüz sanatçının “Daisy” şarkısı listelerde üst sıralara kadar yükselmiştir. Dinlerken kendinizi bir animasyon filminde gibi hissedeceğiniz parça, ardından tatlı bir his bırakmaktadır. Eğlenceli ve hareketli müziği ile ruh halinizi yükselterek yolculuğunuzu güzelleştirir. Arabayla gezerken eşlik edebileceğiniz şarkı, kulakta hoş bir tınının kalmasını sağlamaktadır.

4. Dance Monkey

Dans etmeyi sevenler için yapılmış olan şarkı “Dance Monkey” adından da anlaşılacağı üzere herkesi hareket etmeye çağırıyor. Arabayla gezerken yan koltuktaysanız gönül rahatlıyla bu şarkıyı dinleyebilirsiniz. Ancak direksiyon başındaysanız dans etmeden duramayacağınız için bu şarkı sizi oldukça zorlayacaktır. “Tones and I” sahne adlı Avustralyalı şarkıcıya ait olan şarkı uzun süre müzik listelerinin en üst sıralarında kalmıştır. İçinizi ısıtan müziğiyle yolculuğunuzu eğlenceli hale getirecek olan şarkı her yaştan insanın dans isteğini ortaya çıkarıyor. Arkadaşlarınızla beraber arabayla gezerken eğlenceli anlar yaşayacağınız yolculuğunuz bu şarkıyla birlikte bir dans gösterisine dönüşecektir.

5. Shum

Ukrayna’nın Eurovision Şarkı Yarışması’ndaki temsilcisi “Go_A” adlı müzik grubunun elektro-halk türündeki şarkısı “Shum” enerjik müziğiyle dikkat çekmektedir. Yarışmada beşinci olan şarkı dünya çapında üne kavuşmuştur. Grubun adı “köklerine dön” anlamına gelirken şarkının adı, kelime olarak “gürültü, ses” karşılığındadır. Şarkının ilk saniyelerinden itibaren hareketlenen müzik enstrümantal çeşitlilikle de desteklenmektedir. Eurovision’da beşinci olan eser birçok listede üst sıralara çıkmıştır. Baharın gelişini kutlayan, etnik seslerle güçlendirilmiş şarkı, enerjinizi yükselterek ruh halinizi iyileştirecektir. İçinizi kıpır kıpır eden parçayı dinlemek hareketsiz durmanızı zorlaştırsa da arabayla gezerken keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

6. Mystery Lady

Arabayla gezerken keyif alarak dinleyebileceğiniz en hareketli yabancı şarkılar arasında “Mystery Lady” kendine yer bulmaktadır. Yetenekli Jamaikalı müzisyen Masego ve ünlü rapçi Don Toliver’ın iş birliği sonucu yılında ortaya çıkan şarkı dinleyicilerden tam not almıştır. Popüler olan hareketli parça, canlı ritmiyle keyifli bir araba yolculuğu yapmanızı sağlar. Şarkı kendine has ezgisiyle caz ve trap birleşimidir. Dinleyiciyi melodik sesleriyle ilk saniyelerden kendine çekmektedir. Akılda kalıcılığı nedeniyle kolayca dinlenebilen şarkı neşenizi artıracaktır. Sürekli dinleseniz bile sıkılmayacağınız bir eserdir. En ufak hücrelerinizi bile harekete geçirebilecek kadar canlı melodilere sahiptir. Çeşitli enstrümanlarla oluşturulmuş müziği sizi tropik tatil mekanlarına götürecektir.

7. Blinding Lights

Bol ödüllü Kanadalı sanatçı The Weeknd’in yılında yayınladığı şarkı, “After Hours” albümünde yer almaktadır. Müzisyenin dünya çapında en başarılı teklisi olarak kabul edilen “Blinding Lights” hareketli yapısıyla bilinmektedir. Parça dakikada vuruşluk bir tempoda yazılmıştır. Şarkı, ’lerin video oyunları ve film müziklerinden izler taşıyan “Synthwave” müzik türünden etkilenmiştir. Kulaklarınızın pasını silecek şarkıyı dinlerken araba sürmek daha keyifli olacaktır. Hareketli müziği sayesinde eğlenceli vakit geçirirken arabayla gezmek yoğun trafikte bile sizi mutlu edecektir. Şarkının tınısı ilk dinleyişten itibaren sizi sarmaya başlayacaktır. Film müziği benzeri bir yapıda olmasıyla arabayla gezerken kendinizi film yıldızı gibi hissedebilirsiniz.

8. Get Into It

Kadın seslerin hakim olduğu rap dünyasından Doja Cat, yeni nesle hitap eden bir şarkıcıdır. “Say So” gibi bolca viral olmuş şarkısıyla beraber “Get Into It” de sevilen şarkılarındandır. “Planet Her” albümüyle beraber yılında yayınlanmış olan parça kısa zamanda dünya çapında sık dinlenenler arasına girmeyi başarmıştır. Şarkı pop ve rap türlerini bir arada bulundurmaktadır. Arabayla gezerken ritimlerine ayak uyduracağınız şarkıyla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hareketli müziği sayesinde arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Nakaratındaki koroya eşlik ederek şarkının bir parçası olabilirsiniz. Arabayla gezerken dinleyebileceğiniz Doja Cat’in sıra dışı sesiyle söylediği “Get Into It” hareketli yabancı şarkılar arasında yer almaktadır.

9. Rodeo

Lil Nas X “Call Me By Your Name” şarkısıyla ismini dünya çapında duyurmaya başlayan rapçidir. yüzyılın umut vaat eden seslerinden olan sanatçı birçok kaliteli şarkıya imza atmıştır. Müzik piyasasına yeni bir soluk getiren yenilikçi bir sanatçıdır. Country-trap türünün oluşmasını sağlayan sanatçının şarkıları motive edicidir. doğumlu genç yeteneğin Cardi B. destekli şarkısı “Rodeo” hareketli müziğiyle dikkat çekmektedir. Şarkının Country türündeki tınıları bir Western filmini hatırlatırken kendinizi atın üstünde bir kovboy gibi hissedebilirsiniz. Dile dolanan nakaratıyla şarkıya eşlik etmek kaçınılmazdır. “Rodeo” bağımlılık yapacak müziğiyle arabayla gezerken hareketli şarkılar dinlemek isteyenler için iyi bir tercihtir.

Levitating

Kosova asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa pop müziğin kendini kanıtlamış isimlerindendir. ’ler popunu andıran “Future Nostalgia” albümünde yer alan “Levitating” şarkısı elektro-disko türündedir. Müzik listelerinin zirvesini zorlayan şarkı oldukça sevilmektedir. Enerji yükselten müziğiyle arabayla gezerken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sıkıcı her anı eğlenceli hale çevirebilecek bir yapısı olan şarkı, her türden müzikseverin beğenisini kazanmıştır. Şarkının adı kelime olarak “yükselmek” anlamındadır. Harekete geçirici sözleri de ruh halinizi yükseltecektir. Şarkının giderek artan temposu da bir yaz günü arabanın içinde bağırarak şarkıya eşlik etmenize neden olur.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası