2019 bayan bere modelleri / Örgü Bayan Bere Modelleri

2019 Bayan Bere Modelleri

2019 bayan bere modelleri

funduszeue.info

Açıklamalı Bayan Bere Modelleri

Birbirinden değişik ve güzel bayan bere modelleri ve örgü bayan bere örneklerini sizler için bir araya toplamaya çalıştık.

Bence bere modelleri bayanlara şapkadan daha çok yakışıyor. Şiş örgü yada tığ ile yapılmış pek çok yeni bere modelini anlatımlı olarak bu yazımızda toplayacağız. İstediğiniz renkte ve değişik şekillerde süsleyerek yapabileceğiniz bu örgü bere örneklerini kız çocukları için de yapabilirsiniz. Hatta atkı ve eldiven ile de kombin ederek tam takım yapabilirsiniz. Özellikle soğuk kış aylarının en gözde bere modellerini sizler için yapılışı ile bir araya getirdik.

İçindekiler

Balık Sırtı Bayan Bere Modelleri

Balıksırtı modeli ile yapılan bu bere modelinin yapılışını resimlerle anlatmaya çalıştık.

Alin Kismi Sac Rg Bayan Bere Yapilisi
Alin Kismi Sac Rg Bayan Bere Yapilisi 1
Alin Kismi Sac Rg Bayan Bere Yapilisi 2

Kuzu Bere Modeli

Kuzu&#;yu hatırlatan bere modeli ile oldukça şirin ve şık, kulaklı ve de çok kullanışlı bir kulaklıklı şapka modeli. Son zamanlarda gençlerinde çok kullandığı bu şapka hem küçükler hemde büyükler için.

Kuzu Kulaklikli Bere Yapilisi
Kuzu Kulaklikli Bere Yapilisi 2
Kuzu Kulaklikli Bere Yapilisi 5

Tığ İşi Boyunluklu Bere Modeli

Tığ ile yapılmış boyunluk ile tamamlanmış bir bere modeli. Bere kenarına yapılan çiçek ile de hareketlendirilen bu bayan bere modelini boyunluk ile de tamamlıyoruz.

Sik Igne Bere Boyunluk Yapilisi
Sik Igne Bere Boyunluk Yapilisi 2
Sik Igne Bere Boyunluk Yapilisi 7

Enseden Ponponlu Bere Modeli

Şiş ile yapılmış oldukça kolay ve son senelerde çok aranan bere modeli. Değişik örnekler ile yapılabilecek bu berenin hepsininde yapılış şekli aynı. Ense kısmındaki ponponlar çok şık ve çocuk beresi olarak da yapılabilir ve istenilen şekilde süslenebilir bu bere.

Kastırmalı Bere Modeli

Bu bere modelinin şekli baklava dilimine benziyor. Yabancı bir sitede görünce sizlerle de paylaşmalıyım diye düşündüm. Şiş ile yapılan bu bereyi isterseniz misinalı şiş ile yapıp dikişsiz bere olarak kullanabilirsiniz. Havasına hava katmak için inci yada parlak taşlarında dikilebileceği bu baklava dilimi bereyi çocuklar içinde yapabilir, atkısını da yaparak takım haline getirebilirsiniz.

Sökme Bere Modeli

İnternette dolaşırken gördüm bu bereyi. Hatice&#;nin tasarım atölyesi sayfasında gördüm ve o kadar çok beğendim ki sizlerle paylaşmak istedim. Yapan arkadaşın eline koluna sağlık. Son zamanlarda çok moda olan hatta Derya Baykal&#;ın programı Deryanın Dünyasında Nurgün Tezcan yapmıştı. Şerit balık sırtı örneklerini örüp hazırlayıp sonra yanları sökerek iki örneği birbiri ile birleştirilerek yapılıyor bu yeni bere modeli.

Sokme Bere Yapilisi 2
Sokme Bere Yapilisi 11
Sokme Bere Yapilisi 72

Üç Parçadan Saç Örgü Bere Modelleri

Tam bir bulmaca gibi bir yapılışı var bu berenin. İnce ip kullanılıyor parçalar yapılırken. Benin yapılışındaki püf noktası, alt ve tepe kısımlarını yaparken ipi ikiye katlayarak yapmak gerekiyor.

Selanik Bere 1
Selanik Orgu Bere Yapilisi

Hasır Örgü Bere Modeli

Çok değişik ve çok kolay yapılışı olan bir bere modeli. Hasır örgü olarak bilinen bu örneği değişik şekli ile yapabilirsiniz. İki ayrı hasır örgü modellerinin yapılışını anlatan resimler ile açıklamalı olarak örneği paylaşıyoruz ki bu bereyi yapmak isteyenler kolayca yapabilirsiniz.

İşlemeli Bayan Bere Modelleri

Kolay ve çok şık şiş ile yapılan değişik ve kolay bir örnek ile hazırlanmış bir bere. tepe kısmına yapılan ponpon ile değişik ve gençlerin çok severek kullandıkları bereye dönüşen bu bereyi derya baykal ın programında gördüm. 4 sırada bir 5 ilmek birlikte örülüp sonraki ilmekten 5 ilmek çıkartılıyor. 4 sıra sonunda ise kaydırma yapılarak yani ilk ilmekte işlem yapılarak yapılıyor bu berenin modeli ve 77 ilmek 7 no şiş ile yapılıyor.

Saçaklı Pirinç Bere Modelleri

Oldukça göz alıcı bir bere modeli. Modelin adını bilmediğimden bana pirinç örneğini hatırlattığı için bu modele saçaklı bere demeyi tercih ettim . Resim üzerinde ayrıntılı yapılışının bulabilirsiniz. Resme tıklayarak büyütmeniz yeterli olacaktır.

Aciklamali Bere
Aciklamali Bere 1

Tığ İşi Kolay Ve Değişik Bere Modelleri

Tığ işi ile yapılmış değişik ve kolay ve en gündemde olan bere modellerinin yeni örneklerini açıklamalı olarak sizler le paylaşıyoruz. Resimler üzerinde açıklamaları bulunmakta. İstediğiniz bere örneğinin resmini tıklayıp büyüterek açıklamasını görebilirsiniz.

Dolamalı Bere Modelleri ve Yapılışı

Önceki senelerde sizlerle paylaşmıştık bu berenin yapılışı. Şimdilerde nereye baksam karşıma çıktığından tığ işi olarak yapılan bu dolanarak yapılan dolamalı yada kurtcuklu bere olarak ta bilinen bu bereyi hem küçükler hem büyükler için olabilir. renklisini paylaşmıştım sizlerle bu dolama bere modelinin ayrıntılı yapılışını sitemizde bulabilirsiniz. Yeni bere modellerinden en güzeli ve en değişik modeli olan bu değişik yeni dolama bere modeli ile yapılan parmaksız eldiven ile tam takım olan bu değişik bere modelinin yapılışı çok kolay ve tığ ile yapılıyor bu değişik yeni bere modeli.

Ayıcıklı Bere Modeli Nasıl Yapılır?

Şiş ile yapılan bu bere geçen senelerde Derya Baykal yapmıştı ve çok beğenilen bir bere modeli. Şiş ile yapılan bu el işini değişik renkler ile örgü yaparak şema hazırlayarak ponponlarla da süsleyebilirsiniz.

Ayicikli Bere 2
Ayicikli Bere 14

Nihal Akçalan Yeni Yıl Bere Modeli ve Yapılışı

Bu gün derya baykal ın programında yapılan bu bere çok beğenilecek bir model. Yapılışı oldukça kolay ve şiş ile yapılan bu bereyi yapacagınız kişinin baş çevresi genişliğinde başlanıp bereye lastik yapılıp , selanik örgünün değişi şeklinde örgü yapılıyor.

Hem Küçükler Hem Büyükler İçin Saç Örgülü Bere Modelleri

Alın kısmı ayrı örülerek bitince ilmeğe kaldırılarak yapılan ve bence özellikle çocuklar için yada açık saç ile kullanılacak en güzel il işi örneği bu bere modeli.

Sac Orgu Bere Yapilisi
Sac Orgu Bere Yapilisi 1

Akıllı Bere Şapka Modeli

Kış aylarına girmemiz ile çok aranan ve yapılmaya başlanan bere modellerinden tığ ile yapılan bu bere nasıl yapılır biliyor musunuz? Bilmeyenler için yapılışının gösterildiği anlatımlı resimler ile bu değişik ve şık tığ işi bayan bere modelini yapılışı olarak sizler le paylaşıyorum.

Tig Bere 11
Tig Bere

Çiçek Bahçesi Bere Modelleri

Kış ayının gelmesi ile bereler kullanılmaya başlandı. Birbirinden değişik ve şık bere modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Tığ ile düz yapılan bereyi tığ ile yapacağınız minik çiçekler ile süsleyebilirsiniz. İsterseniz renkli yaparak renkli bir tığ bereye sahip olabilirsiniz.

Tig Bere Nasil Yapilir 3
Tig Bere Nasil Yapilir 11

Şemalı Sarkık Bere Modelleri

Bayanların çok severek hem aksesuar olarak hemde kış aylarında soğuktan korunmak için kullanılan bu değişik ve şık bere modelinin yapılışı tığ ile yapılıyor. Bu değişik ve şık bere modelini ister çocuklar ister büyükler için yapabilin diye şemalı resimleri de sizler le paylaşıyorum.

Oklava Bere Modelleri

Oklava modeli ile yapılanların sınırı yok. Hele takılar özellikle boyunluk ve bileklik örnekleri harika oluyor. Ünlü tasarımcılar, derya baykal da takı koleksiyonunda sıkça kullanmıştı bu örneği. Resimli anlatımı ile kolayca yapabileceğiniz bu değişik ve şık bereyi, ister küçükler,isterseniz de büyükler için örebilirsiniz. Oklava yerine cetvel de kullana bilirsiniz. Oklava modeli olarak bu modelden son zamanlar da çantada çok yapılmakta fakat bence oklava bere modeli e damga vuracak güzellikte. Şiş yada cetvel ile yapabileceğiniz bu değişik ve şık bere modelini istediğiniz renklerde ister büyükler isterseniz de küçükler için yapabilir hatta aynı şekilde oklava modelinden atkısını da yaparak takım olarak yapabilirsiniz bu değişik ve şık örneği.

Oklava Bere 4
Oklava Bere 31

Mavi Çiçekli Bere Modelleri

Mavi renkte yapılmış aralarda çiçeklerde süslemek için inci kullanılmış olan bu değişik ve şık bereyi beğenmemek mümkün değil. Şemalı resim ile berenin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. İstediğiniz renklerde ve boyda yapabileceğiniz bereyi çiçek yada boncuk ile süsleyebilirsiniz.  bere modellerinden çok değişik modelleri olan bu değişik ve şık bereyi kış aylarında severek kullanacaksınız.

Cicekli Bere Yapilisi E
Cicekli Bere Yapilisi 1
Cicekli Bere Yapilisi 2

Çarkıfelek Kırmızı Beyaz Bere Modelleri

İki renkten yapılmış bu pervane bereyi sizler isterseniz tek renk yada ebruli ip ile süsleyebilir, çiçek kurdela yada boncuk ile süsleyebilirsiniz. Ayrıntılı yapılışını sizlerle paylaştığım bu kolay bereyi ister çocuklar için isterseniz de büyükler için yapabilirsiniz. Yelpazeye benzeyen bu değişik ve şık örgü bereyi istediğiniz renklerde ve ister büyükler için, ister küçükler için yapabilirsiniz. 9 Numaralı Şişimize 30 ilmek atıyoruz. Düz örgü ile örmeye devam ediyoruz bir kaç sıra sonra kesmeye başlıyoruz . Kesme işlemini her sırada yapmıyoruz 2 veya 3 sıraya bir. Bu şekilde 7 tane beyaz 7 tane diğer renk ile parçalar yapıyoruz. Bu parçaları bir birine ekleyerek dikiyoruz

Cark Felek Bere

Saç Örgü Bayan Bere Modelleri

Orta kısmı yapıldıktan sonra ilmekler dişi kaldırılarak yapılmış harika bir bere modeli. Hem küçükler için hemde büyükler için yapılabilecek bu bereyi şiş ile yapılıyor. Renkli yada tek renk yapılabilecek bu bayan şapkanın atkısını da yaparak takım yapabilirsiniz.

Sac Orgu Bayan Bere Yapilisi
Sac Orgu Bayan Bere Yapilisi 1
Sac Orgu Bayan Bere Yapilisi 2

Tığ İşi Renkli Bere Modelleri

Kalan ipleri değerlendirmek için yapılabilecek kolay bir bere modeli. Oldukça hoş ve renkli olmasından dolayı kullanışlı bere modeli. Grili ve mavili bu şapkayı isterseniz çocuklar içinde yapabilirsiniz.

Cocuk Bere
Cocuk Bere 2

Açıklamalı Tığ İşi Bere Modelleri

Son senelerde özellikle gençlerin çok beğendiği ve kullandığı bu değişik ve şık bere modeli yan bere yada uzun bayan bere olarak biliniyor.Tığ ile yapılan değişik, çok kolay bir bere yapılışı.Kem çok kolay hemde inanılmaz zevkli örülüşü var. Çocuklar içinde büyükler içinde harika  şapka modeli. İstediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Çiçek yerine kurdela yada boncuklarla da süsleyebileceğiniz bu kolay tığ bere hem küçükler hem de küçükler için uygun. Çok konuşulan vede çok aranan püsküllü örgü olarak ta bilinen çim örgü tekniğinin yapılışını paylaşmak istedim.

Derya Baykal&#;ın programında Sibel Yüksel ile Nurgün Tezcan&#;ın da yaptığı bu çim örgü ile bere,eldiven,patik hatta paspasları hepsi bu örgü ile yapılmaktadır. Son zamanlarda halıdan life çok kullanılan bu püskül yada çim örgünün ayrıntılı yapılışı şemalı funduszeue.info, kış,ister büyükler ,sterseniz küçükler için yapabileceğiniz, ister düğme ile, isterseniz çiçek yada kurdela ile süsleyebileceğiniz şık bir mavi berenin yapılışını şemalı olarak sizler le paylaşıyorum.Çok bere paylaştım sizlerle ama bu çok basit ve çok şık. Tepeden başlanarak yapılan bere modeli, örerken gül yapılıyor sonra resimde görüldüğü gibi ikili trabzan yapılarak istenilen boya getirilip bitiriliyor. İsterseniz çocuklar içinde örebileceğiniz bu değişik bere modelini kolayca yapabilmeniz için değişik açılardan çekilmiş resimlerini de paylaşıyorum. İncili düğmeler çok yakışmış ama siz isterseniz sade yada kurdele yada taşlar ile de süsleyebilirsiniz beremizi.

En Yeni Diğer Bere Modelleri

O kadar çok bayan bere modeli var ki hepsini açıklamalı olarak sizlerle paylaşamıyoruz amam bu değişik örnekleri sizlerle bu galeri de paylaşıyoruz.

Kış aylarında bayan ve erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelen bere modellerinin arasına her sene yenileri ekleniyor. moda bere modelleri de birbirinden farklı renk, desen ve motifler ile vitrinleri süslüyor. Hazır ürünler, modası hiç geçmeyen el örgüsü bereler ile kış aylarının soğuk havasından korunabilir, tarzınızı renklendirebilirsiniz. Bu yıl en çok tercih edilecek olan modeller arasında düğmeli, tüy detaylı, boyunluklu ve farklı renk tonların birlikte kullanıldığı modeller geliyor. Bereniz ile kombine edebileceğiniz atkı ve eldivenler ile kış şıklığınızı yakalayabilirsiniz.

El Örgüsü Bere Modelleri

Günümüzde erkek ve bayan giyim için artık neredeyse hiçbir sınırlamanın olmadığı söylenilebilir. Birçok ünlü marka her mevsim için her yaş grubuna ve cinsiyete uygun sayısız model ve tasarım ile karşımıza çıkıyor. Ancak söz konusu kışın vazgeçilmezi olan bereler olunca; moda bere modelleri denildiğinde akla ilk olarak el örgüsü bereler geliyor.

Örgü örmek birçok bayan için hem hobi hem de meslek haline gelmiş durumda. Sizde moda modelleri basit örgü teknikleri ile kendiniz yaratabilir, kişisel zevk ve tarzınıza uygun modellerin yaratıcısı olabilirsiniz. Bereler soğuktan korunmak için kullanıldığı kadar birçok kişi tarafından aksesuar olarak da tercih ediliyor. Kış soğuklarından korunmak için yün ile örülmüş bereleri tercih edebileceğiniz gibi aksesuar amaçlı kullanım için tığ ile hazırlanmış ya da penye bereleri tercih edebilirsiniz. Senenin moda renkleri olan kahverengi, yeşil, mavi ve pembe gibi seçenekler ile dikkat çekici modeller hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tek renk bir bere modeline çiçekler, boncuklar ve inciler gibi detaylar ekleyerek farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Bayan Bere Modelleri

Kış aylarını sevdiren, palto ve montlar ile kombine edildiğinde; renkli, neşeli ve şık tarzlar yaratmaya yardımcı olan bereler moda bere modelleri ile bayanların dikkatini çekiyor. Soğuk kış sokaklarına renk katan, içinizi ısıtacak rengarenk bereler ile bu kış hem bedeninizi hem de ruhunuzu ısıtabilirsiniz. Bayanlar için en zevkli uğraşlardan biri olan örgü bere yapımı ile kendinize sayısız bere, şapka yapabilir, sevdiklerinize özel hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Etiketler bere modelleri moda bere modelleribere

Tığ İşi Kolay Kalpli Bere Yapılışı
Tığ işi bere modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Tığ İşi Kolay Kalpli Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel görünen bir model olmuş, kendiniz için veya çocuklarınız için yaparak funduszeue.infoını Oku
Tığ İşi Kukuletalı Bere Yapılışı
bere modelleri arasında yerini alacak, çok değişik görünen Tığ İşi Kukuletalı Bere Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, bu modelde evde artan iplerinizi değerlendirebilirsiniz, küçük kız çocuklarınıza yaparak funduszeue.infoını Oku
Tığ İşi Bay Ve Bayan Bere Yapımı
bere modelleri içerisinde yerini alacak, güzel görünümlü Tığ İşi Bay Ve Bayan Bere Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten modeliyle çok hoş olmuş, kış soğuklarında sıcak tutacak bir model olmuş.Devamını Oku
Tığ İşi Pasta Bere Yapılışı
Son çıkan bere modelleri arasında yerini alacak, çok farklı Tığ İşi Pasta Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünümüyle dikkat çeken bir model olmuş, değişik model arayanlar için alternatif olabilir, çocuklar için veya yetişkinler için yapıfunduszeue.infoını Oku
Fiyonklu Bere Yapılışı
Tığ işi bere modelleri içerisinde yerini alacak, çok güzel görünen Fiyonklu Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak çok güzel olmuş, ön kısmına yapılan fiyongu ayrı bir hava katmış, ister kendiniz için isterseniz çocuklarınız için yaparak funduszeue.infoını Oku
Tohumlu Yılan Güle Dolandı Bere Yapılışı
bere modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünümlü yeni sezon Tohumlu Yılan Güle Dolandı Bere Yapımını sizlerin de görmenizi istedim. Gerçekten modeliyle çok hoş olmuş, kız çocuklarınız için veya büyükler için de yapabilirsiniz, gayet sıcak tutacak şık bir bayan bere modeli olmuş.Devamını Oku
Şık Ve Kolay Bere Yapılışı
Yeni bere modelleri arasında yerini alacak, çok şeker görünümlü Şık Ve Kolay Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, bere modelimiz çocuklara uygun şekilde yapılmış, sizler dilerseniz tabii ki büyükler için de funduszeue.infoını Oku
Zikzak Erkek ve Bayan Bere Modeli
Merhaba hanımlar, sade ve güzel bir bere modeliyle birlikteyiz, sizlerle Zikzak Erkek ve Bayan Bere Modeli Yapımını paylaşıyorum, görünüm olarak çok hoş olmuş, çok güzel duruyor, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini funduszeue.infoını Oku
Midyeler Bere Modeli
Merhaba bayanlar, değişik ve güzel görünen harika bir bere modeliyle birlikteyiz, Midyeler Bere Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle çok güzel olmuş, kat kat bir görüntü veriyor, ben çok beğendim tıpkı midyeler gibi zarif funduszeue.infoını Oku
Tığ İşi Yumuşak Çiçekli Bere
Merhaba bayanlar, çok güzel ve bayanlara çok yakışacak bir bere modeli olan, Tığ İşi Yumuşak Çiçekli Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok yumuşak bir modele benziyor, başınızı sıcacık tutacaktır, görünce ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak funduszeue.infoını Oku
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.