mavi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi / Özel Eğitim ve Rehabilitasyon - Trabzon Mavi

Mavi Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

mavi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi

Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Pendik, nerede, Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

Pendik şehrinde Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna Toplu Taşıma

Pendik, Türkiye'deki Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Bora Sokak - Ankara Caddesi Yönü; Muhsin Yazicioğlu Caddesi - Kartal Yönü; Esenler Mahallesi; Marmara Üniv. Hastanesi; Rihtim Sokak - Kartal Yönü; Tuna Sokak; Atatürk Caddesi - Pendik Köprüsü Yönü.

OtobüsV16KHKM29Tren:MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Metro:M4Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: C

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi için yol tarifi alın.

Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Pendik konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Mavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi için Otobüs, Tren, Minibüs / Dolmuş, Metro ve Vapur fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Özel Çocuklara

Özel Eğitim Veriyoruz

Mavi Düş ailesi olarak tüm özel çocuklarımıza alanında
uzman eğitimcilerimiz ile özel eğitim vermekteyiz.

Duyu Bütünleme

Duyu bütünleme, vücudumuzdan ve çevreden alınan duyu bilgisinin alınıp, anlamlandırılıp buna uygun davranışın oluşturulmasıdır.

Devamını oku

Özel Öğrenme Güçlüğü

Kişinin zekasının normal ya da normalin üstünde olmasına rağmen, yaşı, zekası ve verilen eğitim düzeyine göre beklenen düzey

Devamını oku

Down Sendromu

Down sendromu bebekteki kromozom çiftinde fazladan bir kromozom bulunması nedeniyle ortaya çıkan bir durumdur.

Devamını oku

Otizm

Otizm genellikle ilk 3 yaşta başlayan ve hayat boyu devam eden, kişinin etrafıyla sözel ve sözel olmayan şekilde uygun ilişk

Devamını oku
ÖZEL MAVİDÜŞ EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Tarihçemiz

Özel Yüzyıl Mavi Düş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yılında Beden Eğitimi Öğretmeni Aslıhan Koç ve Çocuk Gelişimi Öğretmeni Dilek Altıngün önderliğinde kurulmuştur. Kurucularımız yıllardır özel eğitimi alanında emek veren ve çocukların gelişimini destekleyen kişilerdir.

Daha çok çocuğa ulaşma hayali kurumun açılması ile beraber gerçekleşmiş ve her geçen gün yeni hayallerle birlikte gelişmiştir. Amacımız otizm, öğrenme bozukluğu gibi zihinsel açıdan problem yaşayan çocuklarımızı geliştirmek, sosyal hayata uyum sağlamalarını desteklemek ve öğrenme becerilerini geliştirmektir.

Tarihçemizi İncele
ÖZEL MAVİDÜŞ EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Eğitimlerimiz

Gelişimsel

Bozukluklar

Bireysel ve grup terapi seanslarımız alanında uzman kişiler tarafından özenle yürütülmektedir.

Detaylı İncele

Down

Sendromu

Bireysel ve grup terapi seanslarımız alanında uzman kişiler tarafından özenle yürütülmektedir.

Detaylı İncele

Fizik

Tedavi

Detaylı İncele

Zihinsel

Yetersizlik

Detaylı İncele

Özel Öğrenme

Güçlüğü

Detaylı İncele

Dikkat

Eksikliği

Detaylı İncele

Danışanlarımızın ve ailelerinin
hakkımızda neler söylediğini görün

Selma Sarı

İstanbul

Teşekkür Ederim

Artikülasyon problemi olan kızım Dil ve Konuşma terapistlerinden 6 aydır eğitim alıyor. Kısa zamanda büyük gelişmeler kaydediyoruz. Teşekkür ederiz Mavi düş özel eğitime 🌺

Erdem Korkmaz

İstanbul

Teşekkürler MaviDüş Ailesi

Serebral palsili oğlumla 2 yıldır fizyoterapi hizmeti almaktayız.

İlgileri ve desteklerinden çok memnun kaldım

Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Ayşen Şen

İstanbul

Mükemmel Deneyim

Otizmli oğlumla 2 yıldır Mavi Düş’te eğitim görüyoruz. Oğlum dil becerilerinde, iletişim becerilerinde çok gelişti şimdi okuma yazma öğreniyoruz. Hocalarımıza teşekkür ederiz.

Merkezimizde tüm odalarımızda kamera sistemi bulunmakta ve velilerimiz

bu kameralardan öğrenciler ile yapılan çalışmaları izleyebilmektedir.

ALANINDA UZMAN TERAPİSTLER, EĞİTMEN VE DANIŞMANLARDAN OLUŞAN GENİŞ DİREKTÖRÜMÜZE GÖZ ATIN

Uzman Eğitim Kadromuz ile Geleceğimiz Emin Ellerde

Aslıhan Koç
Kurucu / Kurum Müdürü
Dilek Altıngün
Kurucu/Eğitim Koordinatörü
Sevda Karaca
Okul Öncesi Eğitmeni
Sinem Özdoğan
Özel Eğitim Öğretmeni
Semra Kahveci
Özel Eğitim Öğretmeni
Edanur Sevim
Dil ve Konuşma Terapisti
Beyza Aksoy
Dil ve Konuşma Terapisti
İnci Yılmaz
Sınıf Öğretmeni
Ebru Güngör
Uzman Öğretici
Sümeyye Gök
Uzman Öğretici
Vahide Gündoğmuş
Psikolog
Senanur Yaşar
Çocuk Gelişimi Öğretmeni
Recep Talaş
Okul Öncesi Eğitmeni
Reyhan Başaran
Uzman Öğretici
Buket Köse
Çocuk Gelişimi Öğretmeni

Psikoloji ve terapi dünyasından
en son haberleri görüntüleyin

Blogumuz

Misyonumuz herkes için sağlık ve esenliğe teşvik etmektir

Online terapi işe yarar mı ?

Öğrencilerimiz otizm ve öğrenme güçlüğü gibi zihinsel düzeyde problemi olan, dil ve konuşma problemi olan veya fizyoterapi ihtiyacı olan raporlu öğrencilerden oluşmaktadır. Bu nedenle online terapi ile uygun eğitim sağlanamamaktadır.

Eğitimler ne sıklıkla yapılıyor?

Bireysel derslerimiz ayda 8, grup derslerimiz ayda 4 saatten oluşmaktadır. Öğrencilerimiz mevcut modüllerine göre her hafta eğitime alınmaktadır.

Bir seans ile bir sonraki arasında ne olur?

Seanslarımız öğrenci modüllerine göre her hafta belirli gün ve saatlerde alınmaktadır.

Tüm süreç ne kadar sürer?

Öğrenci sağlık raporları hastane kurulu tarafından belirli bir süre için verilir. Eğitim raporları da Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından 1 yıllık veya 2 yıllık süre için verilir. Rapor süresi bitene kadar eğitim süreci devam eder.

Eğitimler ücretli mi ?

Seanslarımız için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Süreç devlet destekli devam eder. Ek olarak ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası