saü bilgisayar mühendisliği sıralama / Sakarya Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralamaları - TercihSiralamalari

Saü Bilgisayar Mühendisliği Sıralama

saü bilgisayar mühendisliği sıralama

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (SAÜ) BAŞARI SIRALAMALARI VE TABAN PUANLARI

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı SırasıSAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)TıpSAY,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Diş HekimliğiSAY70,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilgisayar MühendisliğiSAY,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) (Ücretli)SAY90,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yazılım Mühendisliği (İngilizce)SAY60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Elektrik-Elektronik MühendisliğiSAY80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)HukukEA,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlköğretim Matematik ÖğretmenliğiSAY60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Endüstri MühendisliğiSAY90,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)DİL60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ) (Ücretli)SAY80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Endüstri Mühendisliği (İÖ) (Ücretli)SAY90,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Okul Öncesi ÖğretmenliğiSÖZ60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Makine MühendisliğiSAY,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Türkçe ÖğretmenliğiSÖZ60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)PsikolojiEA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)MimarlıkSAY80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Rehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkEA80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Hemşirelik (Fakülte)SAY,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sınıf ÖğretmenliğiEA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyal Bilgiler ÖğretmenliğiSÖZ60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Makine Mühendisliği (İÖ) (Ücretli)SAY,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilişim Sistemleri MühendisliğiSAY60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlahiyatSÖZ,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte)EA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)SAY25,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlahiyat (İÖ) (Ücretli)SÖZ,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlk ve Acil YardımTYT65,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)AnesteziTYT50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Görsel İletişim TasarımıSÖZ60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Almanca Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte)DİL60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Türk Dili ve EdebiyatıSÖZ,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Ebelik (Fakülte)SAY80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte)SÖZ70,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)CoğrafyaSÖZ60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlk ve Acil Yardım (İÖ) (Ücretli)TYT50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyal Hizmet (Fakülte)EA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)FizyoterapiTYT65,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Alman Dili ve EdebiyatıDİL60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Metalurji ve Malzeme MühendisliğiSAY90,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Fen Bilgisi ÖğretmenliğiSAY40,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Siyaset Bilimi ve Kamu YönetimiEA70,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İşletme (İngilizce)EA40,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İletişim ve TasarımıSÖZ70,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İnşaat MühendisliğiSAY,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Laboratuvar TeknikleriTYT65,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)TarihSÖZ,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Gıda MühendisliğiSAY60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) (Ücretli)SÖZ40,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyal Hizmet (Fakülte) (İÖ) (Ücretli)EA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Fizyoterapi (İÖ) (Ücretli)TYT50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ) (Ücretli)SÖZ80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (Ücretli)TYT50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Coğrafya (İÖ) (Ücretli)SÖZ50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)MatematikSAY60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çevre MühendisliğiSAY20,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)GazetecilikSÖZ70,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Almanca Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (İÖ) (Ücretli)DİL60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İÖ) (Ücretli)SAY60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Uluslararası İlişkilerEA90,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilgisayar Programcılığı (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çocuk GelişimiTYT65,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)OptisyenlikTYT65,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)MaliyeEA80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Mekatronik (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sağlık Yönetimi (Fakülte)EA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikTYT60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte)EA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Alman Dili ve Edebiyatı (İÖ) (Ücretli)DİL60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)SosyolojiEA80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)KimyaSAY35,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Optisyenlik (İÖ) (Ücretli)TYT50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tarih (İÖ) (Ücretli)SÖZ80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ) (Ücretli)EA70,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sanat TarihiSÖZ60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İnsan Kaynakları Yönetimi (Fakülte)EA80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İşletmeEA,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)BiyolojiSAY30,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) (Ücretli)TYT50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çocuk Gelişimi (İÖ) (Ücretli)TYT60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İktisatEA90,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Elektronik Teknolojisi (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Uluslararası İlişkiler (İÖ) (Ücretli)EA80,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İnsan Kaynakları Yönetimi (Fakülte) (İÖ) (Ücretli)EA40,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileriEA90,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)FizikSAY20,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Maliye (İÖ) (Ücretli)EA70,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yaşlı BakımıTYT65,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyoloji (İÖ) (Ücretli)EA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İktisat (İÖ) (Ücretli)EA50,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) (Ücretli)EA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yaşlı Bakımı (İÖ) (Ücretli)TYT40,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)EkonometriEA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)FelsefeEA60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İnternet ve Ağ Teknolojileri (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT60,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Web Tasarımı ve Kodlama (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İş Sağlığı ve Güvenliği (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Acil Durum ve Afet Yönetimi (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT,SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) (Ücretli)TYT,

Bilgisayar Mühendisliği (M.T.O.K.)
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
Teknoloji Fakültesi

Kodu:Puan Türü: SAY

Önceki Dönem:

Taban Puan:,

Önceki Dönem: ,

Tavan Puan:,

Önceki Dönem: ,

Türkiye Başarı Sırası:

Önceki Dönem:

Türkiye Başarı Sırası

(Ek Puanlı)

:-
Kontenjan:12 Kişi
Yerleştirilen:12 Kişi
Okul Birincisi Konj.:1 KişiM.E.B.B. Kontenjanı:-
O.B. Taban Puan:,O.B. Tavan Puan:,

Öğretim Türü:Normal ÖğretimSüre:4 Yıl
Burs:-Öğretim Ücreti:Ücretsiz
Profesör Sayısı:-Doçent Sayısı:-
Dr. Öğr. Üyesi Sayısı:-

KPSS-1:-KPSS-2:-
KPSS-3:-A.B.:-
TUS-1:-TUS-2:-
TUS-3:-DUS:-

Koşullar

Mühendislik programlarına (Orman, Ziraat, Tarım Bilimleri ve Teknolojileri, Su Ürünleri/Su Bilimleri Fakülteleri programları ile Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği, Biyosistem Mühendisliği, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği, Su Ürünleri Mühendisliği programları hariç; Ziraat Fakültelerinin Gıda Mühendisliği programları dâhil.); programın, yerleştirme puan türünde başarı sırası bininci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir (Ek puansız yerleştirme puanının başarı sırası dikkate alınır.). Bu şartı sağlamayan adaylar ilgili programı tercih edemeyeceklerdir. Bu şartı sağlayamayan adayların, tercih yapmış olsalar bile ilgili tercihleri yerleştirme işlemine alınmayacaktır (Okul birincisi kontenjanları dâhil.).

Teknoloji Fakülteleri, Turizm Fakülteleri ile Sanat ve Tasarım Fakültelerinin M.T.O.K. kontenjanlarını tercih edecek adayların, Tablo 6B.2'yi dikkatlice incelemeleri gerekir. Teknoloji Fakültelerinin / Sanat ve Tasarım Fakültelerinin / Turizm Fakültelerinin mesleki ve teknik ortaöğretim kurumları mezunları için ayrılan kontenjanlarına (M.T.O.K.), mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının Tablo 6B.2'de belirtilen alan/dallarından mezun olan/olacak adaylar öncelikli olarak yerleştirilecektir. (M.T.O.K.) kontenjanlarının boş kalması durumunda diğer ortaöğretim kurumlarının diğer alan/dallarından mezun olan/olacak adaylar da tercih ettikleri takdirde bu kontenjanlara yerleştirileceklerdir.

Sakarya Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralamaları

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Özel Eğitim ÖğretmenliğiSÖZ82,70SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İngilizce Öğretmenliği (İngilizce)DİL62,94SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıp (6 Yıllık)SAY,95SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte)DİL62,33SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Okul Öncesi ÖğretmenliğiSÖZ62,39SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Diş Hekimliği (5 Yıllık)SAY72,72SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)HukukEA,81SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Almanca Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte)DİL62,90SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Türkçe ÖğretmenliğiSÖZ52,82SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilgisayar MühendisliğiSAY,40SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yazılım Mühendisliği (İngilizce)SAY77,18SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Almanca Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (İÖ)DİL62,52SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Alman Dili ve EdebiyatıDİL82,93SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)SAY93,25SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Elektrik-Elektronik MühendisliğiSAY88,88SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Endüstri MühendisliğiSAY93,38SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyal Bilgiler ÖğretmenliğiSÖZ52,44SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)PsikolojiEA72,66SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlköğretim Matematik ÖğretmenliğiSAY52,99SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Endüstri Mühendisliği (İÖ)SAY93,46SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte)EA62,55SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilişim Sistemleri MühendisliğiSAY62,65SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)SAY88,17SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Görsel İletişim TasarımıSÖZ62,88SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sınıf ÖğretmenliğiEA52,75SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlahiyatSÖZ,49SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu)SAY2,31SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Makine MühendisliğiSAY,49SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Hemşirelik (Fakülte)SAY,03SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)SAY26,36SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Rehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkEA82,75SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Makine Mühendisliği (İÖ)SAY93,32SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)MimarlıkSAY82,40SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Türk Dili ve EdebiyatıSÖZ,10SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Radyo, Televizyon ve SinemaSÖZ41,91SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte)SÖZ82,99SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Ebelik (Fakülte)SAY72,60SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)CoğrafyaSÖZ62,77SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İşletme (İngilizce)EA52,50SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Metalurji ve Malzeme MühendisliğiSAY93,31SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İletişim ve TasarımıSÖZ72,81SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Fen Bilgisi ÖğretmenliğiSAY41,15SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Gıda MühendisliğiSAY62,10SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)MatematikSAY62,03SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlahiyat (M.T.O.K.)SÖZ20,34SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlahiyat (İÖ)SÖZ,28SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İnşaat MühendisliğiSAY,46SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)TarihSÖZ,19SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İÖ)SAY52,35SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)KimyaSAY36,24SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)GazetecilikSÖZ72,09SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlahiyat (M.T.O.K.) (İÖ)SÖZ15,37SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyal Hizmet (Fakülte)EA62,87SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)BiyolojiSAY31,68SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ)SÖZ82,45SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Siyaset Bilimi ve Kamu YönetimiEA72,93SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte)EA62,20SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)AnesteziTYT62,33SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlk ve Acil YardımTYT67,18SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Uluslararası İlişkilerEA93,48SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Coğrafya (İÖ)SÖZ52,79SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)FizikSAY26,20SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İşletmeEA,08SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sağlık Yönetimi (Fakülte)EA62,08SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)SosyolojiEA82,13SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sanat TarihiSÖZ62,17SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyal Hizmet (Fakülte) (İÖ)EA62,56SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)MaliyeEA82,91SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tarih (İÖ)SÖZ82,12SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İnsan Kaynakları Yönetimi (Fakülte)EA82,97SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)FizyoterapiTYT67,20SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İktisatEA93,63SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İlk ve Acil Yardım (İÖ)TYT52,64SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Ağız ve Diş SağlığıTYT41,00SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Laboratuvar TeknikleriTYT67,62SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Bilgisayar Programcılığı (Uzaktan Öğretim)TYT85,47SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Mekatronik (Uzaktan Öğretim)TYT93,87SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)AdaletTYT31,31SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Uluslararası İlişkiler (İÖ)EA82,20SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Fizyoterapi (İÖ)TYT52,60SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sosyoloji (İÖ)EA41,78SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileriEA93,38SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)OptisyenlikTYT67,57SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ)EA72,58SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikTYT62,48SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çocuk GelişimiTYT67,40SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ)TYT52,33SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İktisat (İÖ)EA52,40SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Elektronik Teknolojisi (Uzaktan Öğretim)TYT85,50SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Optisyenlik (İÖ)TYT52,22SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)EkonometriEA62,04SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Maliye (İÖ)EA72,31SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)FelsefeEA62,93SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ)EA62,43SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ)TYT52,25SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Web Tasarımı ve Kodlama (Uzaktan Öğretim)TYT,96SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çocuk Gelişimi (İÖ)TYT62,76SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İslam İktisadı ve FinansEA41,88SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yaşlı BakımıTYT67,79SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İnternet ve Ağ Teknolojileri (Uzaktan Öğretim)TYT94,96SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Acil Durum ve Afet Yönetimi (Uzaktan Öğretim)TYT,57SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)İş Sağlığı ve Güvenliği (Uzaktan Öğretim)TYT,63SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Yaşlı Bakımı (İÖ)TYT41,85SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim)TYT,58SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Devlet)Çevre MühendisliğiSAY6/21—Dolmadı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası