3 mart ilköğretim okulu / 3 Mart İlkokulu (ERZURUM AŞKALE)

3 Mart Ilköğretim Okulu

3 mart ilköğretim okulu

Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu, Nilüfer, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Nilüfer şehrinde Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu konumuna Toplu Taşıma

Nilüfer, Türkiye'deki Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Ürünlü Gençlik Kampı.

Otobüs/HB/22E/13M2Metro:2Minibüs / Dolmuş:GÖRÜKLE MINIBÜSLERI

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu için yol tarifi alın.

Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Nilüfer konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu adres: Nilüfer Egemenlik Caddesi Sokağı

3 Mart İlkokulu

Kuruluş Yılı:
Telefon (0 )
Telefon (0 )
Faks : (0 )
Elektronik Posta: @funduszeue.info
Web Sitesi :funduszeue.info
Açık Adresi: Emek Mah. Tuzla cad./AŞKALE -ERZURUM

Okulumuzda ana binada 6 ve ek binada 3 derslik olmak üzere toplam 9 derslik, ayrıca bir de 15+1 bilgisayarlı bilgi teknolojileri sınıfı bulunmaktadır. Okulumuzda spor salonu ve tam teşekküllü laboratuvar mevcut değildir. Okul bünyesinde bir de anasınıfı vardır.

Okulumuzda 1 şube anasınıfı ve iki devre halinde 16 ilköğretim şubesi olmak üzere toplam 17 şube mevcuttur.
Okulumuz Aşkale ilçesinin Emek mahallesinde olup öğrenci ,22 öğretmen, ve 2 hizmetli kadrosu ile eğitim öğretime devam etmekte olup çevre köylerden gelen taşımalı öğrencilerle aynı zamanda taşıma merkezli bir okuldur. Okulumuz ikili öğretim yapmaktadır. Derslik, laboratuar, kütüphane vb. gibi eksiklikler mevcuttur. Adını Aşkale’nin kurtuluş günü olan 3 Mart tarihinden almaktadır. Okulumuz Cahit Aybar mahallesinin bir kısmı ve Emek mahallesi, Yeşilova mahallesi ve Toki lojmanlarından öğrenci almaktadır.

ÖZEL 3 MART AZIZOĞLU ILKOKULU VE ORTAOKULU

Elwira SzymańskaStrona Główna - Moduł - zmiana zawartościKarina ZawidzkaStrona Główna - Strona - zmiana sortowania stronKarina ZawidzkaStrona Główna - Strona - zmiana sortowania stronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaKosultacje społeczne2 - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronElwira SzymańskaStrona Główna - Moduł - zmiana zawartościTomasz BoryczkaStrona Główna - Strona - zmianaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaSpis powszechny - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaKonsultacje społeczne - Strona - nowaTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - zmiana dostępuTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - zmiana dostępuTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - zmiana dostępuTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - przypisanie użytkownikówTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - nowaTomasz Boryczkaelwiraan - Administratorzy / Użytkownicy - zmianaTomasz Boryczkaeliwraan - Administratorzy / Użytkownicy - zmianaTomasz Boryczkaeliwraan - Administratorzy / Użytkownicy - nowyTomasz BoryczkaStrona Główna - Strona - zmianaTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz BoryczkaMenu - Menu - zmianaTomasz BoryczkaMenu - Menu - usunięcieTomasz BoryczkaStrona - Moduł - zmiana zawartościTomasz BoryczkaMenu techniczne - Menu - zmianaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaInformacje - Strona - nowaTomasz BoryczkaObsługa osób z niepełnosprawnościami - Strona - nowaTomasz BoryczkaOchrona środowiska - Strona - nowaTomasz BoryczkaPlanowanie przestrzenne - Strona - nowaTomasz BoryczkaGospodarka nieruchomościami - Strona - nowaTomasz BoryczkaZamówienia publiczne - Strona - nowaTomasz BoryczkaJednoski organizacyjne - Strona - nowaTomasz BoryczkaGmina Miejska Górka - Strona - nowaTomasz BoryczkaRada Miejska - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaBurmistrz - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaUrząd Miejski - Strona - nowaTomasz BoryczkaARCHIWUM BIP - Strona - nowaTomasz BoryczkaStrona - Strona - zmiana szablonuTomasz BoryczkaStrona - Strona - zmiana szablonuTomasz BoryczkaStrona - Strona - zmiana szablonuTomasz BoryczkaStatystyki - Strona - nowaTomasz BoryczkaTłumacz języka migowego - Strona - nowaTomasz BoryczkaDeklaracja dostępności - Strona - nowaTomasz BoryczkaRejestr zmian - Strona - nowaTomasz BoryczkaZastrzeżenia prawne - Strona - nowaTomasz BoryczkaPolityka prywatności - Strona - nowaTomasz BoryczkaRedakcja BIP - Strona - nowaTomasz BoryczkaMapa Strony - Strona - nowa
ÇEK ÖZEL 3 MART AZİZOĞLU İLKÖĞRETİM OKULUMUZDA İLK DERS ZİLİ ÇALDI

Çağdaş Eğitim Kooperatifi Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri için yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili üçüncü kez çaldı.

Geçirdiği iki başarılı eğitim-öğretim yılının ardından üçüncü yılına başlamanın gururunu yaşayan Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri için de ders zili üçüncü kez çalmış oldu. eğitim-öğretim yılına okulda düzenlenen törenle başlayan Çağdaş Eğitim Kooperatifi Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri önce saygı duruşunda bulundular ve ardından İstiklal Marşını hep birlikte okudular. Törende öğrenciler, şiirler okudular ve rengarenk balonları geleceğe doğru uçurdular. 

Törende konuşan Özel 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Ayla Okumuş, bütün öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi. Okumuş, "Her eğitim-öğretim yılı töreninde aynı heyecanı yaşıyoruz. Bu yıl 3. kez sizlere 'merhaba' demekten son derece mutluyum. Öğrencilerimizin İlköğretim Haftasını da kutluyorum. Değerli velilerimizin okula gösterdikleri ilgi için ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrenciler kadar heyecanlı olan velilerin yanı sıra Çağdaş Eğitim Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri de açılış törenine katıldılar. Törende bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arabacı, eğitim-öğretim yılının verimli ve başarılı bir yıl olmasını dileyerek şunları söyledi: "Yeni öğretim yılının açılış gününde ben de sizler kadar heyecanlıyım. Bütün başlangıçlar hep güzeldir, umut vericidir. O umut çocuklarımızdır, geleceğimizdir. Bu eğitim-öğretim döneminde getirilmek istenilen sistemde 'laik eğitim' kavramının içi boşaltılırken, sistemin ve bu ülkenin kurucusu M. Kemal Atatürk'ün adı ile birlikte temel görüşlerinin de ortadan kaldırılmaya çalışıldığı gözlemlenmektedir. Cumhuriyeti kuranlar 'Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür' kuşaklar yetiştirmeyi amaçlarken buldukları yöntem 'laik eğitim'dir. Günümüz dünyasında artık eğitimden, çocuğun bir modele göre koşullandırılması, belli bir kalıba dökülmesi, potansiyelin köreltilmesi beklenmemekte, tersine, belli kalıpların dışına çıkması, yaratıcı olması beklenmektedir. Eğitim insanı özgürleştirici, yeteneklerini geliştirici, araştırmaya özendirici olmalı ve öğrenciye kişilik kazandırmalıdır. Bu aslında bir insan hakkıdır. Aklın ve bilimin öncülüğünden ayrılmamak yöntemimiz olmalıdır. Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize başarılar diliyorum" dedi.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası