yaranamamak ile ilgili sözleri / Özlü sözler panosundaki Pin

Yaranamamak Ile Ilgili Sözleri

yaranamamak ile ilgili sözleri

Son Güncellenme:

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Bazen insanlara birtakım iyilikler yaparsın ve karşılığını vefasızlıkla alırsın. İşte böyle zamanlarda insanları bir şekilde haddini bildirmek çok önemlidir. Yapılması gereken ise vefasız insanlar için bununla ilgili sözleri onlara hitaben kullanmaktır. Özellikle bu kişilerle bulunan ortamlarda ya da ortak sosyal medya platformlarında değerlendirmek mümkündür. Böylece kişinin yaptığı vefasızlığı yüzüne vurma şansını elde edebilirsiniz. İşte vefa ve sadakat sözleri: vefasız insanlar için vefasızlık ile ilgili özlü sözler sizlerle.

1/50Vefa Ve Sadakat Sözleri: Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
2/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
3/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
4/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
5/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
6/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
7/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
8/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
9/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
10/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
11/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
12/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
13/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
14/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
15/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
16/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
17/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
18/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
19/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
20/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
21/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
22/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
23/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
24/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
25/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
26/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
27/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
28/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
29/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
30/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
31/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
32/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
33/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
34/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
35/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
36/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
37/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
38/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
39/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
40/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
41/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
42/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
43/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
44/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
45/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
46/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
47/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler
48/50Vefa Ve Sadakat Sözleri Vefasız İnsanlar İçin Vefasızlık İle İlgili Özlü Sözler

Kırgınlık sözleri: Sevgiliye, eşe resimli veya kısa kırgınlık sözleri, Mevlana’dan kırgınlık sözleri!

Biri bizi gücendirecek, kalbimizi k&#;racak bir &#;ey yapt&#;&#;&#;nda üzülürüz ve k&#;r&#;l&#;r&#;z. Özellikle de bizi k&#;ran ki&#;i sevdi&#;imiz bir arkada&#;&#;m&#;z, akrabam&#;z; sevgilimiz ve e&#;imiz ise bu insan&#; çok daha kötü hissettirir. K&#;rg&#;nl&#;&#;&#;m&#;z&#;, üzüntümüzü ve hislerimizi kar&#;&#; tarafa ifade etmek öyle kolay bir &#;ey de de&#;ildir. Yaz&#;m&#;zda hislerine tercüman olacak sözleri arayanlar için anlaml&#; k&#;rg&#;nl&#;k sözleri derledik. Listemizde k&#;sa, resimli, sevgiliye veya Mevlana’dan olmak üzere pek çok çe&#;it k&#;rg&#;nl&#;k sözü bulabilirsiniz. Bu k&#;rg&#;nl&#;k sözleri Instagram, Tumblr, Facebook, Twitter, Whatsapp gibi platformlardan da payla&#;&#;ma uygundur.

KIRGINLIK SÖZLER&#;

K&#;rg&#;n&#;m kime ve neden oldu&#;unu bilmeden Belki hayata, belki kendime, belki de k&#;ymet bilmeyen herkese!..

&#;imdilerde kendimi kimseye anlatamayacak kadar yorgun, anlamas&#;n&#; beklemeyecek kadar k&#;rg&#;n&#;m

Suskunlu&#;un süresi bilinmez, ne kadar istersen o kadar susulur. Lâkin k&#;rg&#;nl&#;k muammad&#;r, süresi erken dolar ve o en sevilen bile unutulur.

Adeta bir silgi gibi ben tükendim. Ba&#;kalar&#;n&#;n yapt&#;klar&#; yanl&#;&#;lar&#; silmeye çal&#;&#;t&#;m, mürekkeple yazm&#;&#;lar oysa.

Ne hevesle ba&#;lad&#;&#;&#;m &#;eyleri ne k&#;rg&#;nl&#;klarla sonland&#;rd&#;n.

Sevdi&#;iniz insan&#; k&#;rarsan&#;z, bir zaman sonra onu bulamazs&#;n&#;z. O her &#;eyini bildi&#;iniz bir yabanc&#; haline gelir. Çünkü k&#;rg&#;nl&#;k insan&#; de&#;i&#;mek zorunda b&#;rak&#;r.

Zaten sevilmiyoruz. Çekilmi&#;iz kö&#;emize… Siz niye gelip çatlam&#;&#; cam misali kalpleri k&#;r&#;p parçal&#;yorsunuz?

Bu &#;ehirde bir deniz yok, zaten bu kadar bekleten bir gemi gururumu incitirdi.

E&#;er yanl&#;&#; kap&#;ya girmi&#; bir anahtarsan&#;z zorlamay&#;n k&#;r&#;l&#;rs&#;n&#;z.

Her gülü&#;ün ard&#;nda yatan binlerce k&#;rg&#;nl&#;k.

Tehlikeli say&#;lmam art&#;k. Kalbimi kal&#;n bir kitab&#;n aras&#;nda kuruttum.

K&#;r&#;ld&#;kça ö&#;renir insan bo&#; vermeyi. Belki de bu yüzden sildim bir hayli &#;eyi.

T&#;pk&#; nar gibiyim, d&#;&#;&#;m tek parça fakat içim paramparça. Bu yapt&#;&#;&#;n&#; sak&#;n unutma!

A&#;lad&#;ktan sonra gider aynaya bakars&#;n, asl&#;nda olanlara de&#;il de haline üzülürsün.

Sus gönlüm. Bütün bu susmalar&#;na kar&#;&#;l&#;k her &#;eyin hay&#;rl&#;s&#;n&#;n olaca&#;&#;na inanarak sus

Seni seviyorum, diye ba&#;layan ve ama diye devam eden cümlelerden b&#;kt&#;m. Seviyorsan seviyorsundur amas&#; olmaz bu i&#;in

Ne hayata heves olarak bakt&#;m ne de herkesi hayat&#;ma nefes olarak katt&#;m. Ne hayata oyunmu&#; gibi bakt&#;m ne de hayat&#;ma girenlere oyuncak muamelesi yapt&#;m. Tek do&#;rum insanlara yaradan&#;n eseri oldu&#;u için sevgi ile bakt&#;m sonucu her ne kadar aleyhime olsa da.

SEVG&#;L&#;YE KIRGINLIK SÖZLER&#;

Ço&#;u zaman bizi en çok k&#;ran ki&#;i kendimizi en yak&#;n hissetti&#;imiz, gönlümüzü açt&#;&#;&#;m&#;z sevgilimiz, e&#;imiz olur. Sevgiliye olan k&#;rg&#;nl&#;k çok can yakar. Bu yüzden sevgiliye söylenen k&#;rg&#;nl&#;k sözlerinin daha bir a&#;&#;rl&#;&#;&#; olur. Sizin için bu &#;ekilde a&#;&#;r ve duygusal k&#;rg&#;nl&#;k sözlerini bir araya getirdik.

Bir gün zaman kayar elimden tutamazs&#;n, sel gibi akan gözya&#;lar&#;n&#; kurutamazs&#;n. Öylesine sendeyim, öylesine bendesin ki istesen de unutamazs&#;n…

Sana yükledi&#;im anlamlar&#; senmi&#;sin gibi dü&#;ünme… Aldan&#;rs&#;n… Sen o anlamlarda sadece bende vars&#;n. Ben seviyorsam sen bahanesin.

Seni ne kadar çok sevdi&#;imi biliyorsun peki ne kadar k&#;rg&#;n oldu&#;umu biliyor musun?..

Ne yürek kald&#; sana verecek, ne de inanc&#;m kald&#; seninle bu yolda gidebilecek, k&#;zg&#;nl&#;klar&#;m içimde kor oldu seni topra&#;a gömecek.

Sana yalan sevgilerin sahte mutluluklar&#; laz&#;m. Benim gibiler fazla gelir sana bu dünyada…

Kimleri kald&#;rmad&#; ki bu yürek, kimleri üzmedi ki bu bilek ama senin bir sözünle da&#;&#;ld&#; bu seven erkek…

Suskunlu&#;un süresi bilinmez, ne kadar istersen o kadar susulur. Lakin k&#;rg&#;nl&#;k muammad&#;r, süresi erken dolar ve o en sevilen bile unutulur.

Benim rüyam bitti, sana iyi rüyalar can&#;m!

Ömrümden çald&#;&#;&#;n zamana ac&#;yorum, zaman hatalar&#; telafi edecek günün birinde. Ama o zaman sen telafisi olmayan bir hata olacaks&#;n gözümde.

Ben, senin ilkokul y&#;llar&#;nda durmadan yere dü&#;ürdü&#;ün kur&#;un kalem gibiyim. D&#;&#;&#; sapasa&#;lam, içi paramparça!

&#;dam masas&#;nda hap&#;&#;ran adama çok ya&#;a demek gibiydi seni sevmek

Ben seni özledi&#;imde gökku&#;a&#;&#;n&#;n renkleri siyaha bürünürdü. Çünkü umutsuzdum. Çünkü eksiktim. Çünkü k&#;r&#;lm&#;&#;t&#;m.

Demedim mi bu hasret bitirir seni. Yaln&#;z kal&#;rs&#;n, her gün yeni ba&#;tan da&#;&#;l&#;r, ufal&#;rs&#;n…

sevgiliye-kirginlik-sozleri

Bir kalbin içinde ne olaca&#;&#;n&#; asla tam olarak bilemezsin k&#;rmadan önce iyi dü&#;ün, belki içindeki sensin.

K&#;r&#;ld&#;m bir kere sana, kolay olmayacak benim için biliyorum ama bakt&#;&#;&#;n ayna gibi k&#;rd&#;n beni bir daha ayn&#; olmayacak gibi.

Ters, düz, hayat&#;m&#;n sadece aras&#;ndaki göz ya&#;&#; oldun, umutlar&#;m da sayende kayboldu.

Yolunda ölüm olsa gelirdim, seninle her ac&#;ya giderdim ama sen buna de&#;mezsin vefas&#;z insan…

K&#;zg&#;nl&#;k halinde söylediklerini iyi dü&#;ün, pi&#;man olaca&#;&#;n sözleri söyleme bana, kald&#;rmaz kalbim gerisini.

Duygular&#;m&#;n sürükledi&#;i uzun ve karanl&#;k yolda k&#;r&#;lan umutlar&#;m&#; ar&#;yorum sensiz.

K&#;r&#;lmad&#;k bir kalbim kald&#; bu hayatta. Onu da sen k&#;rd&#;n helal olsun sana!

Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla, sana ben inand&#;m sevdim ama sen harcad&#;n beni, sevgi yolunda dönme bana bir daha.

Ve seni asla affetmeyece&#;im. Ci&#;erimi söken bu k&#;rg&#;nl&#;klar&#; bana ya&#;att&#;&#;&#;n için!

Sözlerin k&#;sa olsa da beni k&#;r&#;yor gözlerin. Parlasa da beni yak&#;yor sözlerin ve gözlerin umutlar&#;m&#; k&#;r&#;yor, beni benden al&#;yor.

Gittim! &#;imdi bir mevsim de&#;il, bir hayat girdi aram&#;za, ne sen dönebilirsin art&#;k geriye ne de ben kap&#;y&#; açabilirim sana.

K&#;rg&#;n&#;m yalan sözlere, k&#;rg&#;n&#;m sahte yüzlere

Benimle konu&#;tun, benimle gülümsedin. &#;imdi bunlar&#; bu kadar çabuk unutabiliyor olmandan nefret ediyorum.

MEVLANA’DAN KIRGINLIK SÖZLER&#;

Bir kelebe&#;in ömrü kadard&#;r hayat; ne k&#;rmaya gelir ne de k&#;r&#;lmaya…

Minareden dü&#;enin parças&#; bulunur, bulunur da; gönülden dü&#;enin parças&#; bulunmaz.

Ey can; kimseyi k&#;rma. Sözden a&#;&#;r&#; yoktur. Beden çok yükü kald&#;r&#;r ama gönül her sözü kald&#;ramaz!..

Yürürken ba&#;&#;m&#;n yerde olmas&#; sizi rahats&#;z etmesin. Benim tek derdim; yere dü&#;en edebinize tak&#;lmamak.

Elbet bizde biliriz laf&#; en inceden dokundurup, içini ac&#;tmas&#;n&#; lakin k&#;y&#;l&#;yoruz ama k&#;yam&#;yoruz sevdiklerimize i&#;te.

Ey gönül ses etme! Bekle! Ya nasip de Rabbine b&#;rak.

Gönlüm dilime darg&#;n, dilim gönlüme. Gönlüm duygular&#;n&#; anlatamad&#;&#;&#; için k&#;zarken dilime, dilim anlatamayaca&#;&#; &#;eyleri dü&#;ündü&#;ü için k&#;z&#;yor gönlüme.

Birinin ba&#;&#;na toprak saçsan ba&#;&#; yar&#;lmaz. Suyu ba&#;&#;na döksen, ba&#;&#; k&#;r&#;lmaz. Toprakla, suyla ba&#; yarmak istiyorsan, topra&#;&#; suya kar&#;&#;t&#;r&#;p kerpiç yapman gerek.

Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa, o yine dilsiz say&#;l&#;r.

kirginlik-sozleri-mevlana

&#;nsanlar&#; tan&#;mak için tüm gücünüzü verin, ama tüm sevginizi vermeyin. Çünkü onlar&#; tan&#;maya ba&#;lad&#;kça verdi&#;iniz sevgiye ac&#;yacaks&#;n&#;z!

Ya k&#;rd&#;&#;&#;n gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin, bilseydin ödün kopard&#;; dokunamazd&#;n.

Gerek yok her sözü, laf ile beyana. Bir bak&#;&#; bin söz eder, bak&#;&#;tan anlayana

Dün çimen benim ayaklar&#;m&#;n alt&#;nda idi, bugün üstümde bitiyor. Görüyor musun? Toprak günahlardan ba&#;ka her &#;eyi örtüyor.

Ey zavall&#; insan, gurura, benli&#;e kap&#;lma. Kar gibi ya&#;&#;p yeryüzünü kaplasan da güne&#;in varl&#;&#;&#;yla yok olup gidersin.

U&#;ra&#;ma bo&#;una. Seni ancak gördükleri ve duyduklar&#; kadar anlayacaklar.

Sen de&#;erinle ve dü&#;üncenle, iki âleme de bedelsin, ama ne yapay&#;m ki kendi de&#;erini bilmiyorsun.

Çirkinlikle güzelli&#;i görünü&#;le de&#;il, ak&#;lla ay&#;rt edin.

KISA KIRGINLIK SÖZLER&#;

Bazen laf&#; uzatmak, doland&#;rmak, meselenin sa&#;&#;ndan solundan dolanmak istemeyiz. Siz de k&#;sa ama anlaml&#; ve etkileyici bir sözle k&#;rg&#;nl&#;&#;&#;n&#;z&#; anlatmak isterseniz k&#;sa k&#;rg&#;nl&#;k sözleri listemizden faydalanabilirsiniz.

Art&#;k gelme çünkü hayaller bile sana k&#;rg&#;n!

Ufak bir hat&#;rlatma: Yara band&#; kalbe yap&#;&#;m&#;yor!

Ne kadar k&#;rg&#;n olsam da sana bir &#;ey diyemiyorum.

Hayata dair amaçlar&#;m içinde u&#;ra&#;&#;rken her sözünde k&#;rg&#;nl&#;klar içinde yüzdüm..

Dal rüzgâr&#; affetse bile dal k&#;r&#;lm&#;&#;t&#;r bir kere.

Ve bazen k&#;r&#;l&#;yor insan saç uçlar&#;na kadar…

Kalbin kemi&#;i yok diye k&#;r&#;lmaz m&#; sand&#;n?

&#;nsan insana hat&#;ra olarak, neden güzel &#;eyler yerine k&#;rg&#;nl&#;k b&#;rak&#;r?..

Bende hakk&#;n kald&#;ysa e&#;er sevildi&#;in günlere say.

K&#;zg&#;nl&#;&#;&#;m geçer de k&#;rg&#;nl&#;&#;&#;ma çare bulam&#;yorum.

K&#;zg&#;nl&#;k çok gürültülüdür, oysa k&#;rg&#;nl&#;k ne kadar da sessiz

Bir kere kaçar uçurtmas&#;, sonra gökyüzüne küser insan.

&#;nsanlar&#; ayakta tutaca&#;&#;m diye hep kendim y&#;k&#;l&#;yorum.

kirginlik-sozleri-1

YAZARLADAN &#;A&#;RLERDEN KIRGINLIK SÖZLER&#;

Ço&#;u zaman en güzel sözler yazarlar&#;n, &#;airlerinden kaleminden kâ&#;&#;da dökülür. Pek çok yazar ve &#;air, kalplerini k&#;ran bir sevgiliye bir dosta hatta insanl&#;&#;a olan k&#;rg&#;nl&#;klar&#;n&#; sitemlerini anlaml&#;, insan&#; duyguland&#;ran sözcüklerle payla&#;m&#;&#;lard&#;r. Biz de yazarlar&#;n ve &#;airlerin bu k&#;rg&#;nl&#;k sözlerini sizin için derledik.

Küskünlü&#;üm hayata de&#;il, içindeki be&#; para etmez insanlara. B&#;kk&#;nl&#;&#;&#;m ise, onlar&#;n yüzüne bakmak zorunda kalmam asl&#;nda. (Cemal Süreyya)

K&#;rg&#;nl&#;&#;&#;m lunaparkta unutulmu&#; bir çocu&#;un nefreti kadar. Sorun atl&#; kar&#;ncalar de&#;il, arkamdan dönüp duran dönme dolaplar! (Sunay Ak&#;n)

Gözlerimden tut da ci&#;erlerime kadar k&#;rg&#;n&#;m. (Can Yücel)

Zaman laz&#;m sadece, unutacaks&#;n! Nas&#;l unuttuysan çocuklu&#;unu, k&#;r&#;lan oyuncaklar&#;n&#;. (Cemal Süreyya)

Öyle bir an geliyor ki, insan&#;n içinde bir &#;eyler k&#;r&#;l&#;yor, ne enerji ne istek kal&#;yor. (Umberto Eco)

Gönül yaras&#;ndan sak&#;nmak gerek Ki yoktur cihanda onun merhemi, Elinden gelirse gönül y&#;kma ki.. (Sadi &#;irazi)

Da&#;lar&#; yerlerinden ta&#;&#;mak, so&#;uyan kalbi &#;s&#;tmaktan daha kolayd&#;r (&#;bnü'l-Ahnef)

K&#;r&#;ld&#;kça de&#;i&#;irsin, de&#;i&#;tikçe güçlenirsin. Güçlendikçe umursamazs&#;n, onlara te&#;ekkür et… (Natsume Soseki)

Bozuk para insan&#;n cebini deler, bozuk insanda kalbini. Bu yüzden ikisini de harcay&#;n gitsin (Lev Nikolayeviç Tolstoy)

Ben kusursuz do&#;mad&#;m, acemi ve sakard&#;m. &#;yi bir insan olmaya, vicdan&#;m&#; temiz tutmaya çabalarken k&#;r&#;ld&#;m. Hayat çok ince çok k&#;r&#;lgan. (&#;nci Aral)

Ama bir kere k&#;r&#;lm&#;&#;t&#;m. Hayatta en güvendi&#;im insana kar&#;&#; duydu&#;um bu k&#;rg&#;nl&#;k, adeta bütün insanlara da&#;&#;lm&#;&#;t&#;. Çünkü o benim için bütün insanl&#;&#;&#;n timsaliydi. (Sabahattin Ali)

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

Heijan - Yaranamadım şarkı sözleri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası