gece sfb / Son Feci Bisiklet Gece Mp3 İndir Dinle - Mp3 İndir Dur

Gece Sfb

gece sfb

Kullanıcı Yorumları (Son Feci Bisiklet - Gece )

Gece Şarkı Sözü

Son Feci Bisiklet Gece Şarkı Sözleri

O gece gördüm onu üç adım uzakta
Üstünü çıkardı yakındı sıcaktan
Şikayet etmedim gözlerini bekledim
Beni delip geçsin
Vazgeçebilirdim buraya bakmasa
Bana doğru birkaç adım atmasa
Elbet gece uzun ama hayat kısa
Bunun farkında

Ve o ‘Benimle gel' dedi
Ve beni dinledi
Yalandan muaf birkaç bir şey de söyledi
Bir arkadaşın evinde
Gecenin köründe
Yanıma yanaştı ve zulasını benle paylaştı

Rüyamda beni buldu o gece
Ve renkler kayboldu o gidince
Sanmazdım hiç benim gibi bi piçle işi olsun
Ama ‘Benimle gel' dedi
Ve beni dinledi
Bir arkadaşın evinde
Gecenin köründe

Günler sonra onu bir yerde bulduğumda
Dönmezse
Ya beni görmezse
En güneşli günler bile hep üzgünler
Hadi gel benim ol
Benim ol
Hadi benim ol
Hadi benim ol

Rüyamda beni bul hep ve her gece
Kabuslar kaybolur sen gelince
Sanmazdım hiç benim gibi bi piçle işin olsun

Bizimle iletişime geçmek, telif hakları, şikayet bildirimi, kaldırma isteği. Mp3 Eklemek, şarkı göndermek ve diğer tüm konularda iletişime geçmek için mp3kulisi @ gmail.com maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Sitemap

B Em B
O gece gördüm onu üç adım uzaktan
Em B
Üstünü çıkardı yakındı sıcaktan
Em Am
Şikayet etmedim gözlerini bekledim
B Em B
Beni delip geçsin

B Em B
Vazgeçebilirdim buraya bakmasa
Em B
Bana doğru birkaç adım atmasa
Em Am
Evet gece uzun ama hayat kısa
B Em B
Bunun farkında

Am Em
Ama o ‘'Benimle gel'' dedi
Am Em
Ve beni dinledi
Am G F#

F# Am Em
Bir arkadaşın evinde
Am Em
Gecenin köründe
Am G F# Em B

B Em B
Rüyamda beni buldu o gece
Em B
Ve renkler kayboldu o gidince
Em Am B Em B
Sanmazdım hiç benim gibi bi' piçle işi olsun

Am Em
Ama o ‘'Benimle gel'' dedi
Am Em
Ve beni dinledi
Am G F#

F# Am Em
Bir arkadaşın evinde
Am Em
Gecenin köründe
Am G F# Em B

G B Cm
Günler sonra onu bir yerde bulduğumda
G Cm
Dönmezse
G Cm
Ya beni görmezse

G B Cm
En güneşli günler bile hep üzgünler
G Cm G
Hadi gel benim ol
Cm G
Benim ol
Cm G
Hadi benim ol
Cm Em B
Hadi benim ol

B Em B
Rüyamda beni bul hep ve her gece
Em B
Kabuslar kaybolur sen gelince
Em B Em B
Sanmazdım hiç benim gibi bi' piçle işin olsun

Bu içerik müzik eğitimi amacı ile yayımlanmış olup hakları kendi sahiplerine aittir. Telif ihlali içerdiğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgiler

• Söz:
  • Müzik:
  • Düzenleme:
  • Yapımcı Şirket:
  • Ekleyen: erenn
  • Katkıda bulunanlar:

Bu içerik için hata bildir

gece akorları,

gece akor

, chords, gece, klasik gitar akorları

T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI
Meteoroloji Genel Müdürlüğü

AylarOCAKŞUBATMARTNİSANMAYISHAZİRANTEMMUZAĞUSTOSEYLÜLEKİMKASIMARALIK

2023 Yılı Mayıs Ayı Ortalama Sıcaklıklarının 1991-2020 Normallerine Göre Mukayesesi

Genel Değerlendirme

2023 yılı Mayıs ayında ortalama sıcaklıklar, • Marmara Bölgesi’nin iç kesimlerinde, Kütahya, Akhisar, Manisa, Afyonkarahisar, Denizli, Muğla, Datça, Marmaris, Dursunbey, Beyşehir, Tefenni, Korkuteli, Elmalı, Eskişehir, Akşehir, Yunak, Ilgın, Seydişehir, Ulukışla, Zonguldak, İnebolu, Hopa, Kastamonu, Karabük, Merzifon, Cide, Boyabat, Tosya, Osmancık, Nallıhan, Tunceli çevrelerinde mevsim normallerinin altında; Kale (Demre) çevresinde mevsim normallerinin üzerinde gerçekleşirken; yurdumuzun diğer bölgelerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşmiştir. • 1991-2020 normalleri Mayıs ayı ortalama sıcaklığı 17.1°C olup 2023 yılı Mayıs ayı sıcaklığı ise 16.4°C ile normallerinin 0.7°C altında gerçekleşmiştir. 2023 yılı Mayıs ayında ekstrem sıcaklıklar, • Mayıs ayında en düşük sıcaklık -4.1 ºC ile Erzurum'da, en yüksek sıcaklık ise 37.2 °C ile İskenderun’da tespit edilmiştir. • 2023 yılı Mayıs ayı ortalama maksimum sıcaklıkları, 1991-2020 maksimum sıcaklık normallerinin 1.4 °C altında gerçekleşmiştir. • 2023 yılı Mayıs ayı ortalama minimum sıcaklıkları, 1991-2020 minimum sıcaklık normallerinin -1.2 °C altında gerçekleşmiştir.

Bölgesel Değerlendirme

Marmara Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, • Geyve, Kadıköy, Florya, İstanbul, Edirne, Çanakkale, Bozcaada çevrelerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşirken; bölgenin diğer kesimlerinde mevsim normallerinin altında gerçekleşmiştir. • Bölgenin Mayıs ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 17.4 °C iken, 2023 Mayıs ayı 16.2 °C olarak gerçekleşmiştir. Ekstrem sıcaklıklar, • Bölgede en düşük sıcaklık 1.5 °C olarak Lüleburgaz’da, en yüksek sıcaklık ise 33.4 °C olarak Bursa’da tespit edilmiştir.

Ege Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, • Bölgenin kıyı kesimlerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşirken; bölgenin diğer kesimlerinde mevsim normallerinin altında gerçekleşmiştir. • Bölgenin Mayıs ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 19.0°C iken, 2023 Mayıs ayı 18.0 °C olarak gerçekleşmiştir. Ekstrem sıcaklıklar, • Bölgede en düşük sıcaklık 0.2 °C olarak Gediz’de, en yüksek sıcaklık ise 36.6 °C olarak Salihli’de tespit edilmiştir.

Akdeniz Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, • Beyşehir, Tefenni, Korkuteli, Elmalı çevrelerinde mevsim normallerinin altında; Kale (Demre) çevresinde mevsim normallerinin üzerinde gerçekleşirken; bölgenin diğer kesimlerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşmiştir. • Bölgenin Mayıs ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 19.7 °C iken, 2023 Mayıs ayı 19.5 °C olarak gerçekleşmiştir. Ekstrem sıcaklıklar, • Bölgede en düşük sıcaklık -1.7 °C olarak Göksun’da, en yüksek sıcaklık ise 37.2 °C olarak İskenderun’da tespit edilmiştir.

İç Anadolu Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, • Eskişehir, Akşehir, Yunak, Ilgın, Seydişehir, Ulukışla çevrelerinde mevsim normallerinin altında gerçekleşirken; bölgenin diğer kesimlerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşmiştir. • Bölgenin Mayıs ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 15.1 °C iken, 2023 Mayıs ayı 14.3 °C olarak gerçekleşmiştir. Ekstrem sıcaklıklar, • Bölgede en düşük sıcaklık -3.2 °C olarak Kangal’da, en yüksek sıcaklık ise 30.9 °C olarak Ereğli’de tespit edilmiştir.

Karadeniz Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, • Zonguldak, İnebolu, Hopa, Kastamonu, Karabük, Merzifon, Cide, Boyabat, Tosya, Osmancık, Nallıhan çevrelerinde mevsim normallerinin altında gerçekleşirken; bölgenin diğer kesimlerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşmiştir. • Bölgenin Mayıs ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 15.6 °C iken, 2023 Mayıs ayı 14.6 °C olarak gerçekleşmiştir. Ekstrem sıcaklıklar, • Bölgede en düşük sıcaklık -1.2 °C olarak Bayburt’ta, en yüksek sıcaklık ise 32.3 °C olarak Düzce’de tespit edilmiştir.

Doğu Anadolu Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, • Tunceli, çevresinde mevsim normallerinin altında gerçekleşirken; bölgenin diğer kesimlerinde mevsim normalleri civarında gerçekleşmiştir. • Bölgenin Mayıs ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 13.9 °C olup 2023 Mayıs ayı da 13.5 °C olarak gerçekleşmiştir. Ekstrem sıcaklıklar, • Bölgede en düşük sıcaklık -4.1 °C olarak Erzurum’da, en yüksek sıcaklık ise 30.2 °C olarak Iğdır’da tespit edilmiştir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi

Ortalama sıcaklıklar, • Bölgenin tamamında mevsim normalleri civarında gerçekleşmiştir. • Bölgenin Mayıs ayı uzun yıllar ortalama sıcaklığı 20.9 °C olup 2023 Mayıs ayı da 20.6 °C olarak gerçekleşmiştir. Ekstrem sıcaklıklar, • Bölgede en düşük sıcaklık 2.8 °C olarak Batman’da, en yüksek sıcaklık ise 36.8 °C olarak Ceylanpınar’da tespit edilmiştir.

Bölgesel Bazlı Aylık Ortalama Sıcaklıklarının Uzun Yıllar İle Karşılaştırılması

2023 Yılı Mayıs Ayı Ekstrem Sıcaklık Değerlendirmesi

2023 Mayıs ayında yeni ekstrem sıcaklık(Maksimum,minimum) gerçekleşmemiştir.

Tablo
Aylık Ortalama Sıcaklık Tablosu
Aylık Değerlendirme Anomali
Aylık Değerlendirme Bu Ay Ortalama Sıcaklık Farkı
Aylık Değerlendirme Geçen Yıl İle Mukayese
Ortalama Sıcaklık
Ortalama Sıcaklık
Ortalama Sıcaklık
Minimum Sıcaklık
Maksimum Sıcaklık
Ortalama
Ortalama Mimimum

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2022

Kontrolden geçmemiş verilerle hazırlanmıştır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası