büyüyen beşik mi normal beşik mi / Sallanan beşik mi iyi sallanmayan beşik mi? - Sorcev

Büyüyen Beşik Mi Normal Beşik Mi

büyüyen beşik mi normal beşik mi

Beşik mi park yatak mı?

Tuğba1

Selam kızlar. Bebek için beşik aldınız mı? Park yatak mı yoksa beşik mi almalı mıyım bir türlü karar veremedim. Siz ne alacaksınız, aldınız mı? Paylaşırsanız bizde fikir edinmiş oluruz.

1 Beğeni

Cansu2

Kuzenimin 5 aylık bebeği var en çok anne yanı yatağını kullandı. Beşik almasam bile olurmuş dedi
İkinci kuzenimin 3 aylık bebeği var park yatak almıştı. Katlanabilir olup taşınması kolay olduğu için tercih etti. Son durumu sormadım.
Park yatak çok kullanışlı gözüküyor, bebek altı açma yeri olması bana pratik geliyor. Kenarlarında fileleri var bebek kenara dönerse rahat nefes alabilir. Bendeki tek dezavantajı bi videoda park yatakların mikroorganizmalar açısından incelenmesini izlemiştim o videyu tekrar bulmam lazım

1 Beğeni

N

biz yaşı arttıkça kullana bilen yatak alıcaz inşaAllah

3 Beğeni

Cesurumm5

Dönüşe bilen beşiklerdenmi diyorsun?@N13

2 Beğeni

N

evet 10 15 yaşa kadar açılan yataklar var ya

2 Beğeni

Cansu7

1 Beğeni

N

2 Beğeni

Cesurumm9

Ablam almıştı ama şimdi satmayı dusunuyor,beşfunduszeue.info buyuyen yataktı.yer çok tutuyor ve dönüşüp yatak oldugundada hic iyi olmuyor ya .bilmem belkide markadan kaynaklanan biseydir.
Oyle alacaksansa iyi marka seç hic olmazsa canim.@N13

2 Beğeni

N

annem alıcak en iyisini seçer bence o ben pek bilçem de bize öyle yatak uygun geliyo o yüzden büyüyen yatak almalıyız

1 Beğeni

Cesurumm11

Banada annemler alacak inşallah :pray:@N13 diyorum azerbaycandamı boyle yoksa her yerdemi ilk çocuğa anneler biz alırız diyor?:rofl:

1 Beğeni

N

bence bizde bpyle birtek ama başka anneler de ola bilir ben alıcam diyen bizde ama adetten​:rofl::rofl:

1 Beğeni

Cesurumm13

Evet ya adetden burada :rofl::rofl:

1 Beğeni

Cansu tarihinde her yerde sabitlendi 14

BenimKucukMucizem15

Boyle bir şey almayı dusunuyorum inşallah.

Glsh

Merhaba @Tuğba ben elele baby den anne yanı park yatak aldım hem benim ailem istanbulda oturuyor oraya giderkende rahatlıkla götürebiliriz çanta haline geliyor hem anne yanı hem oyun parkı olmasıda güzel resimlerini ekliyorum istersen düşünebilirsin ürün kargoda şuan gelince kurduğumda da yine güzel ya da kötü şeklinde fikir verebilirim ama herkes çok memnun kalmış.fiyat olarakta tl yatağı içinde hediye.

1 Beğeni

Glsh

@N13 seni kötü etkilemek istemem ama dershanede arkadaşlarımda büyüyen hataklardan almıştı hep ama kullanışlı olmadıklarını söylüyorlar bide çok dar çocuk rahat olmuyor içinde dediler

2 Beğeni

BenimKucukMucizem18

Bende kullanışli degil diye belirtmişdim.
Buyuyen yatak sozu etkiliyor alıcıyı.
Bir coğu ondan aliyor o yuzden.
Ben buyuyen almadım .

BenimKucukMucizem19

@Glsh anne yanı olması harika :+1:ama annenin yanindan aldigin zaman bebegi icine koyup alman zor olucak,kucuk kardeşimde bundan almıştık annem kullanamiyordu,zorlaniyordu cok bebek sanki kuyuda diye soyleniyordu annem.:face_with_diagonal_mouth:

Glsh

Ama brn zaten yanımda çok alıştırmak istemiyorum belki bi 6 ay kadar kullancam ama bunu tercih etmemdeki en büyk etken gittiğimiz yere götürebiliyor olmamız.

2 Beğeni

sonraki sayfa →

sizce park beşik mi daha kullanışlıdır mobilya beşik mi?

Selda Sümbül Kılıç Ben ikisinide kullandim gorsel olarak tabiki mobilya ama cocugun sagligi acisindan park besik kenarlarinda koruyucu olmasina ragmen defalarca carpiyor uyurken donerken birde ayaklandiklarinda icinde zipliyorlar agzini yuzunu vuracak diye korkuyorsun. Park besikde buyuk oglumda kullandim kenarina sikistirip kendini oyle yatiyor bazen bez oldugu icin sorun yok sadece duvardan 20cm uzaga koymaniz yeterli cocuk kenara carptiiginda esneyip duvara carpmasin diye karar sizin. Ama mobilya alacksaniz kenar koruyucusu cok kalin olmali ve ust kisminida tamamen kapatmali.. EbuBekir Merve Akgün Park beşik çok iyi oldu benim için benim kızım çok hareketli uyur mobilya beşik olsa kesinlikle hiç rahat edemezdim her yerini vururdu sürekli park beşik çok iyi oldu Bir de taşınması çok kolay mesela 4 yaşına geldikten sonra artık kullanmayacak sen topla ya Biliyorsun yani ufak bir çanta oluyor Gerçekten çok güzel Seray Rümeysa Sabit Şahin Bende mobilya beşik var on kismi kademeli ayaklandiktan sonra kaldirdik 20aylik kizim ayaga kalktiginda omuzlarinda oluyor sarkma durumu yok cok sukur.4yasinda kadar da rahat funduszeue.info yataklar cok sikinti funduszeue.info 1yasina gelince yatagi en alta koyuyolar da bebegi uyurken icine nasil yatiricaksin yada uyurken alman gerekse nasil funduszeue.infoşur huşur seste cikariyo duzgun sallanmiyo fln Müge Eliz Duru Ben odasını da aldım park yatakta .park yatak salon oturma odasında duruyor çok rahat oluyor mutfağa vs gittiginde aklın kalmıyor en azından işlerini funduszeue.info döneminde tutunması öğrenmesi daha kolay ordan oraya atlıyor. Park yatagi tl ye almıştım pahali bisi almanıza gerek yok hepsi aynı görev joker i takip edin Sena Sezer Doğumuma 1ay var bnde yeni aldım. Ayrı oda yaptım ama takım almadım kendi şifonyerim odama sığmadığı için onu koydum. Vitrinimi gardroba çevirdik. Yatak konusunda bnde kararsız gittim mobilyacıya. Moblyacı kesinlikle park beşik dedi. Mobilyada bi süre sonra ayaklanıp kendilerini sarkıtıyolar ama park beşik 2kademeli olduğu için öyle bi risk yok dedi. Mobilyayı yaşa kdr kullanırsın kendini sarkıtmaya başladığı için ama park beşikte yaşına kadar kullanırsın çocuğun kilosuna bağlı birazda dedi. Daha sonrada oyun havuzu yerine kullanırsın dedi. Düşündüm satmak için söylüyo olsa mobilya daha pahalı onu savunurdu dedim ve park beşik aldım memnun kalırız inşallah Özlem Hazal Işık Bence mobilya olan büyüyen beşik ön kısmı iki kademeli oluyor çok kullanışlı yaşına kadar beşik olarak yattı sonra üzerindeki komidinleri söktük tek kişilik yatak oldu ölçüsü yatağın uzun süre yatabilir Semih Ilknur Eslemela Aliasaf Oda yapıcaksanız mobılya ikl dogdugunda sallanan kucuk besık gazlı bebeklere İyİ gelıyo cunku ama buyudukce park besık en cok park besıgı kullandık bız Hamide Bulut Ünal Park beşfunduszeue.info ben mobilya kullanıyorum Erke Shokhan Ceren Park beşik aldı. Hiç memnun kalmadım sallarken çok ses yapıyor en sonunda kaldırdım gittim büyüyen beşik aldim 2 sene sonra karyola olarak kullanılıyor çokta güzel Gökçe Ödek Ben ikisinide kullanıyorum kendi odasında mobilya beşiği benim yanımda yatması içinde park beşiği var ikisininde kendisine göre avantajları var Murat Nagehan Azra Park besık kesınlıkle kullanıslı degıl hemen yortılma oluyo alt kısmısda cok dayanıklı degık Nefize Nurtin Ali Ilk önce park beşik düşünmüştüm, sonra kararımı değiştirdim sallanan beşik beyendim. Çokta memnunum

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası