rüyam park evleri sincan kiralık / Daire site icerisinde 4 1 sincan - Sincan bölgesinde daire - Mitula Emlak

Rüyam Park Evleri Sincan Kiralık

rüyam park evleri sincan kiralık

sayfa Misafir bac

4 yıl önce - Pzr 13 Oca ,

Bu projeyi kotuleyenleri gordukce seviniyorum meyve veren ağaç illaki taslanacak, proje amacina her gecen gun dahada fazla ulasiyor

mesajı beğendiniz mi?

Misafir bac

2 kat faiz odendigini soyleyenler var babasinin hayrina ev verecek funduszeue.info kredi kullan bakayim kac kati veriyorsun ben sana funduszeue.infon alirsan bin tl lik daire 96 ayin sonunda bin tl ye geliyor aylik taksidide funduszeue.infoan kredi cek bide bin tl geri odemesi bin aylik odemesi nekadar peki tl hesap yaptiktan sonra kotuleyeceksin bu projeyi oyle ezbere funduszeue.info parasi olmayan icin tokiden daha avantajlisi funduszeue.info bin pesinatla kim kime ev funduszeue.info yuzde 20 pesinat funduszeue.infoi bilgilendirecekseniz boyle bilgilendirin.

mesajı beğendiniz mi?

Misafir bac

Ayrica tokinin erken odeme indirimlerinide funduszeue.info baglicada funduszeue.infon burasida köydü.etimesgut merkezde evim var bin tlye satamiyorum (3 yillik bina) ama baglicada e funduszeue.infoa sincan funduszeue.info var sincan funduszeue.info bakacaksin. Etimesgut merkeze bak sincandan ne farki funduszeue.info eryaman baglicada sincanin evler 1 milyondan satisa funduszeue.info saraycik funduszeue.info a bi bakin bin e daire funduszeue.info o eski sincan

mesajı beğendiniz mi?

ulubatlı hasan m

Saraycık Toki

Artık artısıyla eksisiyle bir şekilde aldık. Orada otururuz da inşaallah. Şimdi bazı arkadaşların sürekli eleştirmeleri hoş bir durum değil. Varsa bile eksiklikler onları da hep birlikte aşmak gerekmez mi? Şimdi birlik olup oralardaki eksiklikleri tamamlattıralım ve güzel bir sitede oturalım inşaallah

mesajı beğendiniz mi?

ulubatlı hasan m

Ayrıca son durum nedir arkadaşlar. Gidip göreniniz varsa son halini fotoları ve bilgilendirmeyi yaparsanız seviniriz.

mesajı beğendiniz mi?

Ahmet
4 yıl önce - Pts 14 Oca ,

21 Ocak da satılacak daireler neden 'da satışa çıkarılmadı?

Herkese Selamlar;

TOKİ sitesinde görüleceği üzere tarihinde Saraycık/Sincan için yeni satılık daire listeleri yayınlandı. Bu listelerdeki daireleri tarihindeki listeler ile karşılaştırdım. Ancak gördüm ki; son listelerdeki tüm daireler, ilk defa satışa çıkan daireler. Neden bu daireler ilk açık satış günü olan tarihinde listelere eklenmedi de tarihinde ilk defa satışa çıkartılıyor.

Bilen var mı?

Ayrıca ödeyeceği toplam parayı hesaplamak isteyenler, donanımhber sitesinde bir arkadaşın yayınladığı excel dosyasını, şu adresten indirebilir; funduszeue.info OYlE/view

Ocak itibari ile binTL nakit fiyatlı, 37binTL peşinat ödemeli, ilk taksiti TL olan dairenin ay vade ile satın alındığı durumda, 6 aylık memur maaş artışlarına (MMA) göre toplam maliyeti aşağıdaki gibidir;

6 aylık zam oranı %4 olursa toplam daire maliyeti : TL 
6 aylık zam oranı %5 olursa toplam daire maliyeti : TL 
6 aylık zam oranı %6 olursa toplam daire maliyeti : TL 
6 aylık zam oranı %8 olursa toplam daire maliyeti TL 

(NOT: Memur maaş artışları yıllara göre değişecektir elbet, ancak bir öngörü için bu hesap yapılmıştır. Diğer taraftan; sözleşmelerimizde yazdığı üzere, 6 aylık MMA (memur maaş artışı) oranı ne olursa olsun, son karar TOKİ yönetimindedir. Bu yıl 6 aylık MMA %10 civarında olmasına rağmen, yılı sonuna kadar MMA %5 olarak sabitlenmiştir.)

Yukarıdaki hesap kontrol edilmiştir ve isteyen arkadaşlar yine yukarıdaki linkten, ilgili excel dosyasını indirip, kendi ödemelerine göre hesaplatma yaptırabilirler.

Bu excel tablosunu hazırlayan kişi kendisi için "Allah razı olsun" denilmesini istemektedir, başka talebi yoktur. (Ben değilim ama bu notu paylaşmam haktır.)

Alışverişlerimiz hayırlı olsun.

mesajı beğendiniz mi?

Misafir

BAGLICADA BENİM EVİM VAR HEMDE MERKEZDE 2. KATTA SİTE BİNE SATIYORUM MT .. NERDE 1 MİLYONA BİNE EVLER KARDES SALLAYIP DURMAYIN

TOKİDE LİRAYLA BASLADIGIN TAKSİT ÖDEMESİ 2 SENENE VARMADAN BİNİ GEÇECEK .. Kİ ŞUAN BANKA KREDİLERİ E DÜŞTÜ BENCE SEN KAFANA GÖRE SALLAMA ..

ALANADA SATANADA HAYIRLI OLSUN RABBİM HERKESE EN İYİSİNİ NASİP ETSİN..

mesajı beğendiniz mi?

Misafir be2

0,98 faiz oranı dediğin bankaların anlaşmalı olduğu funduszeue.infoa zaten bin tl lik evi bine satıp aradaki farkı kapatıfunduszeue.infoık bin tl kredi ödemeside cabası.Bağlıcada 1 milyona ev yok diyen arkadaş Etimesgut merkezde kalıpta kendini bağlıcada hayal funduszeue.infoa life,rüyam park evleri daha sayamayacağım biçok proje 1 milyon tl den aşağı alabiliyomusun bakalıfunduszeue.info Eryaman Metromall avm residance ın fiyatlarına bak bakalım ne diyor,sonra bulvar ,göksu evleriEmlakçısın bilirsin sen piyasayı Etimesgutta bu dediğim yerler. Ha ondan sonra birde beğenmediğin sincanda bine residance tl ye villa satılıyor.

mesajı beğendiniz mi?

Ahmet

Yıllara göre taksit tutarları. Yanlış yönlendirme yapılmasın!

Ocak itibari ile binTL nakit fiyatlı, 37binTL peşinat ödemeli, ilk taksiti TL olan dairenin ay vade ile satın alındığı durumda 6 aylık memur maaş artışlarına göre toplam maliyeti aşağıdaki gibidir;

6 aylık zam oranı %4 olursa toplam daire maliyeti : TL 
6 aylık zam oranı %5 olursa toplam daire maliyeti : TL 
6 aylık zam oranı %6 olursa toplam daire maliyeti : TL 
6 aylık zam oranı %8 olursa toplam daire maliyeti TL 

Hesap kontrol edilmiştir ve isteyen arkadaşlar yukarıdaki linkten ilgili excel dosyasını indirip kendi ödemelerine göre hesaplatma yaptırabilirler.

Bu excel tablosunu hazırlayan kişi kendisi için "Allah razı olsun" denilmesini istemektedir, başka talebi yoktur.

Ayrıca 6 aylık dönemlere göre taksit tutarları, 6 aylık memur maaş artışı (MMA) %5 olduğunda aşağıdaki gibidir;

1.yıl ilk 6 ay = TL
1.yıl ikinci 6 ay = TL

2.yıl ilk 6 ay= TL
2.yıl ikinci 6 ay= TL

3.yıl ilk 6 ay= TL
3.yıl ikinci 6 ay=TL

4.yıl ilk 6 ay=TL
4.yıl ikinci 6 ay=TL

5.yıl ilk 6 ay=TL
5.yıl ikinci 6 ay=TL

6.yıl ilk 6 ay=TL
6.yıl ikinci 6 ay=TL

7.yıl ilk 6 ay=TL
7.yıl ikinci 6 ay=TL

8.yıl ilk 6 ay=TL
8.yıl ikinci 6 ay=TL

9.yıl ilk 6 ay=TL
9.yıl ikinci 6 ay=TL

mesajı beğendiniz mi?

turgutkuzan

Alıntı:

Cümleten selamın aleyküm
Ben buradan ilk günden beri takip etmekteyim
Kendi yerine belediye ilk antlaşmak istediğinde bin tl verdi kabul etmedim yıldırmaya çalıştıfunduszeue.infoülillah yılmadım den çok Bilgi aldım Allah kendisinden razı olsun Aralık ayı itibarı ile mahkeme sonuçlandı bin tl verdiler elhamdulillah
Ama buna da itiraz edeceğim bedel artırımı isteyeceğim
Ey cemaat ister kaile alın ister almayın hakkınızı sonuna kadar arayın vesselam

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

Sincan Saraycık projesi için kamu yararı kararı tarihinde alınmış.
Arsa bedellerinin Ocak tarihinde belirlenmiş olduğunu varsayalım.
Ocak tarihinde dolar kuru: 2,98 TL.
Arsanıza TL değer biçilmiş. ABD doları olarak dolar civarında bir rakam.
Aralık tarihinde arsanız için TL değer belirlenmiş.
Ocak tarihinde ABD doları 5,52 TL'dir.
TL değerindeki arsanızın ABD doları olarak karşılığı dolar civarında bir rakam.
Aradaki fark dolar.

Belediyenin Ocak ayındaki arsanız için ayırdığı TL'yı dolar cinsinden bankaya yatırdığını varsayalım.
Belediyenin ödediği / ödeyeceği rakamda bir değişiklik olmuş mudur?

yıldır yaşadığınız stresin karşılığını alabildiğinize / alabileceğinize inanıyor musunuz?

Ocak tarihinde TL'yı alarak dövize veya bir başka alana yatırım yaparak daha kazançlı çıkamaz mıydınız?

mesajı beğendiniz mi?

sayfa

11 adet satılık daire Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi içinde 4 veya daha fazla yataklı

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Daire Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi içinde 4 veya daha fazla yataklı
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Daire satılık, Sincan, Ankara
    Daire satılık, Sincan, Ankara
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Ebeveyn Banyosu · Otopark
    Söz konusu satılık olan mülk: ankara i̇li̇ si̇ncan i̇lçesi̇ pinarbaşi mah rüyam park evleri̇ bölgeni̇n en presti̇jli̇ si̇tesi̇ 4+1 m² ultra lüx yapili 8. Kat geni̇ş balkon özel otoparkli gi̇yi̇nme odali 4 asansör ebeveyn banyolu bölgeni̇n en i̇yi̇ projesi̇ ki̇lerli̇ çoçuk oyun alanli geni̇ş p
    ilk 2 önce görüldü - Hepsiemlak  > Trend Mülk Yatirim
  • Pınarbaşı Mahallesi, Sincan - Asansör
    Pınarbaşı Mahallesi, Sincan - Asansör
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Asansör
    Sr emlak'tansi̇ncanpinarbaşi mahallesi̇'ndebulunan dai̇remi̇z, konum itibari ile;caddeye,dolmuşa,alişveri̇ş merkezi̇ne,otobüseyakinmesafededir. Güney-doğu cepheli4+1 m²kullanım alanına sahipsalon bağimsizolupSon kattayer almaktadır. Kat mülki̇yetli̇aboneli̇kler yapilikombi̇-peteklami̇nat pa
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Sr Emlak İstasyon
  • Daire satiyorum, Sincan, Ankara
    Daire satiyorum, Sincan, Ankara
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu · Parke Zemin
    Arasbey gayri̇menkul pörtföy özelli̇kleri̇ 4+1 funduszeue.info kuzey doğu güney bati cephe cadde'ye yakin merkezi̇ konumda i̇skanli semt pazari yakini ulaşim problemi̇ yok otobüs dolmuş güzergahinda si̇ncan pinarbaşi mahallesi̇'nde funduszeue.info kat 4+1 salon bağimsiz m² brüt m² net kullanim alanina sahi̇p
    ilk geçen ay görüldü - Hepsiemlak  > Arasbey Gayri̇menkul
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Asansör · Parke Zemin
    Sr emlak'tan si̇ncanpinarbaşimahallesi̇'ndebulunan dai̇remi̇z, konum itibari ile;caddeye,dolmuşa,okula,pazara,alişveri̇ş merkezi̇ne,otobüseyakinmesafededir. Doğu-güney-bati cepheli4+m²kullanım alanına sahiptir. Salon bağimsizolup3. Ara kattayer almaktadır. Kat mülki̇yetli̇ aboneli̇kler yapili
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Sr Emlak İstasyon
    • Satılık Emlak Pınarbaşı Mah içinde

• Pınarbaşı Mahallesi 

• Yaşar Kemal Caddesi, 

Meral Sokak, 

Ölçü Sokak, 

Orkun Sokak, 

Macun Sokak, 

Ormancı Sokak, 

Operatör Sokak, 

Kaliteli Sokak, 

Kamil Sokak, 

Mesai Sokak 

• Daire satmak, Sincan, Ankara
    Daire satmak, Sincan, Ankara
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Gömme Dolap · Parke Zemin
    Ofi̇si̇mi̇z taşinmaz ti̇careti̇ yetki̇ belgeli̇di̇r yildirimlar emlak evi̇ni̇zde kredi̇ni̇zde bi̇zden si̇ncan pinarbaşi mahallesi̇nde dai̇remi̇z 10katli bi̇nanin 4. Katinda yer almaktadir. 4+1, Salon bağimsiz,brüt, m² net kullanim alanina sahi̇p, güney-doğu cephe 3 yillik bi̇r bi̇nadir. Da
    ilk bir ay önceden görüldü - Hepsiemlak  > Yildirimlar Emlak (tandoğan Şube)
  • Pınarbaşı Mahallesi, Sincan
    Pınarbaşı Mahallesi, Sincan
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · 11 TL/m² · 5 Odalı · 2 Banyo · Daire · Parke Zemin
    Dai̇remi̇z özenle komple yapilmiştir 2 adet ki̇leri̇ mevcut yerler parke kapilar yeni̇ yapildi alan ki̇şi̇ masraf yapmadan gönül rahatliğiyla oturabi̇leceği̇ bi̇r dai̇redi̇r r 5+1 olup i̇steni̇rse yukariya yeni̇ kapi acip 2 dai̇re şekli̇nde kulanilabi̇li̇r terasi önü acik ferah bi̇r terastir tera
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Ay-Kar emlak
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 5 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Pinarbaşi mahallesi̇ndesalona bağimsiz m² kullanim alanina sahi̇pi̇skanliaboneli̇kleri̇ yapilikombi̇-peteklami̇nant parkeislak zemi̇n kale bodurpanel kapiçeli̇k kapisaten alçisaten boyakartonpi̇yeraçik balkonisi yalitimpvc doğramaön cephealtta dai̇recaddeye yakini̇lanlardaki̇ konumlar dai̇rele
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Serhat İnşaat Emlak
  • Pınarbaşı Mahallesi, Sincan - Otopark
    Pınarbaşı Mahallesi, Sincan - Otopark
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark · Parke Zemin
    Sedef gayri̇menkul si̇ncanpinarbaşimahallesi̇ndebulunan dairemiz, konum itibari ile; caddeye,dolmuşa,otobüse,alişveri̇şmerkezleri̇neyakinmesafededirgüney-doğu- kuzeycepheli4+1 m² olupyüksek gi̇ri̇ş katindayer almaktadır. Dairemiz salon bağımsızdır. Dai̇remi̇zi̇n özelli̇kleri̇ i̇skanli aboneli
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Sedef Gayrimenkul
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Dai̇reni̇n i̇ç özelli̇kleri̇; petek-i̇skan -panel kapi çeli̇k kapi -saten alçi saten boya -kartonpi̇yer -diş cephe montalama -yancephe dai̇remi̇z pinarbaşi mahallesi̇'nde salon bağimsizdai̇remi̇zi̇n her cephesi̇ açik önü kapanmaz şeki̇ldedi̇r. Cadde üzeri̇ konumda olup arka cephedi̇r. Konum olara
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Ms Emlak
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 5 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Gamze emlak'tan pinarbaşi mahallesi̇'ndedairemiz;5+m² kullanım alanına sahip,salon bağimsiz olup,3. Son katta yer almaktadır. Dai̇remi̇zi̇n özelli̇kleri̇; i̇skanliaboneli̇kleri̇ yapilikombi̇-peteklami̇nant parkeislak zemi̇n kalebodurpanel kapiçeli̇k kapisaten alçisaten boyakartonpi̇yermerkezi
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Gamze Emlak
  • Pınarbaşı Mahallesi, Sincan - Otopark
    Pınarbaşı Mahallesi, Sincan - Otopark
    Pınarbaşı Mah , Pınarbaşı Mahallesi ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Fitness Alanı · Otopark · Jeneratör · Su Deposu
    Aşuroğlu 44 gayri̇menkul güvencesi̇ i̇le rüyam park si̇tesi̇ i̇çeri̇si̇nde 1 kat güney bati cepheli̇ konum i̇ti̇bari̇ i̇le cadde dolmuş otobüs aliş veri̇ş merkezi̇ne yakin mesafede 4+1 süper lüks yapili 3 adetasansör mevcut ebeyn banyosu ve gi̇yi̇nme odasi net yaşam alani m² bi̇na 17 katlidir
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Aşuroğlu 44 Gayri̇menkul
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire satiyorum, Etimesgut - Otopark
    Daire satiyorum, Etimesgut - Otopark
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Gömme Dolap · Çocuk Oyun Alanı · Asansör · Ebeveyn Banyosu · Otopark
    Dai̇remi̇z kredi̇ paketleri̇ne uygun deği̇ldi̇r. Devlet bankalarindan fai̇z orani i̇le Ye kadar kredi̇ li̇mi̇ti̇, anlaşmali olduğumuz akbank' tan fai̇z orani i̇le i̇stedi̇ği̇ni̇z mi̇ktarda kredi̇ kullanabi̇li̇rsi̇ni̇z. Dairemiz hakkında; i̇skanı alınmış, krediye uygun, kat mülkiyetli, gün
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Ari Gayri̇menkul Danişmanlik
  • Daire satmak, Etimesgut - Asansör
    Daire satmak, Etimesgut - Asansör
     m² · TL/m² · 5 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Otopark · Duşakabin
    Yeni̇ bi̇nada asansörlü mantolomali açik otoparkli-konumu okula pazara çarşiya ptt bi̇m karakol otobüs duraği ve trene yakin mesafede ve caddeye çok yakin-i̇stasyon caddesi̇ne mt bi̇nanin sirti yürüyüş alanli park ve otoban-dai̇re ful yapili bi̇nanin asansörü mevcut dai̇reni̇n i̇çeri̇si̇nde an
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Özkoç Sincan Emlak
  • Daire satmak, Etimesgut - Otopark
    Daire satmak, Etimesgut - Otopark
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Ebeveyn Banyosu · Otopark · Göl Manzaralı
    Neden ankara'nin en i̇yi̇si̇ dedi̇m di̇nleyi̇ni̇z şi̇mdi̇ beni̇. Şİmdi̇ arkaniza yaslanin ve ankara'nin en i̇yi̇ konutunun keyfi̇ni̇ çikarin. Bi̇r konuttan beklenti̇ni̇z ne varsa hemen hemen hepsi̇ni̇ karşilayan bi̇r konut. Si̇zi̇n aklinizda ki̇ bazi sorulari ben düşündüm ve si̇zi̇n yeri̇ni̇ze c
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Coldwell Banker Teka
  • Daire satmak, Sincan - Açık Otopark
    Daire satmak, Sincan - Açık Otopark
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark · Açık Otopark
    Meli̇sa life yeni̇kent projesi̇ karalar i̇nşaat güvencesiyle sizlerle. Sincan yenikent bölgesinde öne çıkan 4+1 daire seçenekleriyle yeni bir yaşam alanı toplam 54 daire bulunan projede m² inşaat alanı, m² yeşil alanları ile bölgeye yeni bir değerkazandırıbi̇zi̇m i̇çi̇n değerli̇si̇ni̇
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Fx Gayri̇menkul
  • Daire satılık, Etimesgut - Otopark
    Daire satılık, Etimesgut - Otopark
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Otopark · Parke Zemin
    Mç emlak'tan eti̇mesgut alsancak mahallesi̇nde bulunan dairemiz, konum itibari ile; caddeye, dolmuşa,otobüse,alişveri̇ş merkezleri̇ne yakin mesafededir. Kuzey doğu ön cepheli 4+2 m² kullanım alanına sahip; salonu bağimsiz olup son katta yer almaktadır. Dai̇remi̇zi̇n özelli̇kleri̇ i̇skanli abon
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Mç Emlak Mareşal Çakmak
  • Daire satiyorum, Etimesgut - Balkon
    Daire satiyorum, Etimesgut - Balkon
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Gömme Dolap · Ebeveyn Banyosu
    metre çapinda; özel eryaman hastanesi̇, mutlu günler firini, öğütler, a, mi̇gros, çağdaş, eczaneler, odtülüler eği̇ti̇m kurumu, orhan veli̇ kanik parkinin bulunduğu lokasyonda bulunan tamaminda ai̇leleri̇n oturduğu eli̇t yaşam 2 konutlarinda bulunan dai̇remi̇zi̇n özelli̇kleri̇; bi̇ri̇nci̇
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Eryaman Gayri̇menkul
  • Daire satmak, Sincan - Parke Zemin
    Daire satmak, Sincan - Parke Zemin
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu · Parke Zemin
    Fxgayri̇menkul. Si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze16 yildir. Hi̇zmet vermeni̇n. Gururunu yaşiyoruz % müşteri̇memnuni̇yeti̇fxgayri̇menkul uzman; yeni nesil emlak anlayışıyla,alanındauzman danışmanlarımızla ve son teknoloji modern ekipmanları ile hizmetinizdeyiz. Bi̇zi̇m i̇çi̇n değerli̇si̇ni̇z! Fx
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > Fx Gayri̇menkul
  • Daire satmak, Etimesgut - Duşakabin
    Daire satmak, Etimesgut - Duşakabin
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark · Açık Otopark · Parke Zemin · Duşakabin · Kartonpiyer
    Laminat parke. Kartonpiyer. Banyoda duşa kabin ve aynalı dolaplı lavabo. Vestiyer. ÇElik kapı. Mutfak balkonu açıktır. Bina mantolaması yapılmış. Bakımlı bir bina. Mutfak dolabı ve tezgâhı mermeritten özel yapılmış ve birçok özellik dairemiz, etimesgut al Merkezde açık otoparklı i̇deal bir daire.
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Good İnvest Gayrimenkul
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu · Otopark · Bahçe
    Dai̇re özelli̇kleri̇ si̇te i̇çeri̇si̇nde çocuk oyun alani 7/24 güvenli̇k hi̇zmeti̇ hobi̇ alanlari açik otopark geni̇ş bahçe 1 adet ortak banyo, 1 adet ebeveyn banyosu ara kat ulaşim otobüs hatları ile koru metro i̇stasyonuna 5 dakikada ulaşım sağlanmaktadır. Ve otobüs hatl
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Arkon Gayri̇menkul
  • Daire satmak, Yenimahalle
    Daire satmak, Yenimahalle
     m² · TL/m² · 4 Odalı · Daire
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Coldwell Banker Via Gayrimenkul

İYİ FİYAT

Market değeri:

TL

• Daire satiyorum, Sultangazi - Balkon
    Daire satiyorum, Sultangazi - Balkon
     m² · TL/m² · 5 Odalı · 4 Banyo · Daire · Balkon
    Home yapi gayri̇menkul sultangazi̇ uğur mumcu mahallesi̇ satilik lüx dubleks kat dai̇reler 5+2 m² sifirdir banyo WC ayridir balkon ve teras vardir çi̇ft dai̇re üzeri̇nedi̇r tavanlar spot aydinlatma yerler lami̇nant parkeli̇di̇r diş cephesi̇ kompozi̇t güney cepheli̇di̇r okul sağlik ocaği ve ula
    ilk geçen ay görüldü - Zingat  > Home Gayri̇menkul
  • Daire satılık, Etimesgut - Balkon
    Daire satılık, Etimesgut - Balkon
     m² · TL/m² · 6 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon
    Bölge emlak güvencesi ile satılık 5+1 yapılı masrafsız dubleks alt kat 3 oda 1 salon üst kat 2 oda her katta banyo ve tuvalet çift teras cadde üzerialt kat çift balkon çift girişli okula semt pazarına otobüs ve tren durağına yürüme mesafesinde servis güzergahı üzerinde isı ve ses yalıtımı mevcut
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Bölge Emlak
     m² · TL/m² · 5 Odalı · 3 Banyo · Daire · Balkon · Gömme Dolap · Otopark · Bahçe · Parke Zemin
    Mç emlak'tan eti̇mesgut süvari̇ mahallesi̇nde bulunan dairemiz,. Konum itibari ile;. Caddeye, dolmuşa,otobüse,alişveri̇ş merkezleri̇ne yakin doğu-batı-kuzey ön cepheli 5+1 m² net kullanım alanına sahip;. Bağimsiz olup 3. Katta yer almaktadır. Dai̇remi̇zi̇n özelli̇kleri̇. İskanli. Aboneli̇kle
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Mç Emlak Mareşal Çakmak
  • Daire satılık, Sincan - Parke Zemin
    Daire satılık, Sincan - Parke Zemin
     m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark · Bahçe · Parke Zemin
    Mç emlak'tan si̇ncan i̇stasyon mahallesi̇nde bulunan dairemiz, konum itibari ile; caddeye, dolmuşa,otobüse,alişveri̇ş merkezleri̇ne yakin mesafededir. Güney-doğu ön cepheli 4+1 m² kullanım alanına sahip; salon bağimsiz olup 4. Ara katta yer almaktadır. Dai̇remi̇zi̇n özelli̇kleri̇ kat mülki̇ye
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Mç Emlak Mareşal Çakmak
  • Resim yoktur.
  • Rüyam Park Evleri

20
    Rüyam Park Evleri

Fatih Sultan Etimesgut , Ankara

Aras İnşaat tarafınca geliştirilmiş olan proje 68 konut biriminin yer aldığı 2 bloktan oluşmaktadır. Arsa alanı metrekaredir. Projede açık ve kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahası, fitness salonu, çocuk oyun alanı, tenis kortu yer almaktadır.

Rüyam Park Evleri Özellikleri

• Futbol/Basketbol Sahası : Evet
    • Çocuk Parkı : Evet
    • Spor Salonu : Evet
    • Tenis Sahası : Evet

Rüyam Park Evleri Kat Planları

• Oda Sayısı: 5+1

Metrekare: m²

Fiyat Aralığı:-

Piyasa Bilgileri

Ankara, Etimesgut, Fatih Sultan

Demografik Bilgiler

TOPLAM NÜFUS

Yıllık Artış:

Kişiler

SOSYO EKONOMİK DURUM

Bu puan nasıl hesaplandı?

Eğitim Durumu

Yaş Dağılımı

Medeni Durum

Daha Fazla Göster

Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Pınarbaşı Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Pınarbaşı Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Pınarbaşı Mahallesinin içerisinde bulunduğu Ankara ilinde hem İç Anadolu Bölgesinin step / bozkır iklimi söz konusudur. Bu nedenle bölgenin yaz mevsiminde kurak ve sıcak olması beklenirken kış mevsiminde soğuk ve sert havaların yaşanması beklenmektedir. Ankara ilinin ortalama sıcaklığı bir yıl içerisinde 11,5 derecedir. 

Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Pınarbaşı Mahallesi, Ankara iline bağlı olan Sincan ilçesine ait bir mahalledir. Sincan ilçesi, Ankara il merkezinin batı yönünde kalmaktadır. Sincan ilçe merkezi ise mahallenin kuzey yönünde konumlanmaktadır. Pınarbaşı Mahallesi içerisinde pek çok sayıda sosyal olanak vardır. Öncelikle hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler erişilebilir bir durumdadır. Ek olarak gıda marketleri de vardır. Mahallede birçok eğitim kurumu mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Sincan Anadolu İmam Hatip Lisesi bulunmaktadır. Mescidi Kuba Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında yer almaktadır. 

Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Pınarbaşı Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Sincan ilçesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın farklı yerlerine giderken kullanılabilecek pek çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Pınarbaşı Mahallesi, D kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Sincan ilçesinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

• Sincan – Kayaş: Başkentray tren hattı,

• Sincan – Yenikent: kodlu otobüs hattı,

• Sincan – Sıhhiye: kodlu otobüs hattı,

• Sincan – Sıhhiye: kodlu otobüs hattı,

• Sincan Ahimesud Bulvarı – Bakanlık: kodlu otobüs hattı,

• Etimesgut – Eryaman: kodlu otobüs hattı.

Pınarbaşı Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler İçin Mahallenin Gayrimenkul ve Demografik Bilgileri

yılında yapılmış olan demografik araştırmalara göre, Pınarbaşı Mahallesinin toplam nüfusu olarak tespit edilmiştir. Ankara Sincan satılık daire ortalama Türk lirasıdır. Evlerin ortalama alanı ise metrekare olarak ölçülmüştür. Ortalama bir evin birim fiyatı Türk lirasıdır.

Ankara Sincan Pınarbaşı Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da funduszeue.info üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası