hayatın en temiz canlarına kıyıyorsa elleriniz hepinizin canı cehenneme / #hayatin #en #temiz #canlarina #kiyiyorsa #elleriniz #hepi… | Flickr

Hayatın En Temiz Canlarına Kıyıyorsa Elleriniz Hepinizin Canı Cehenneme

hayatın en temiz canlarına kıyıyorsa elleriniz hepinizin canı cehenneme

özlem

visnelikapkekim: “ cayyas: “Şunu rbleyin, yayın, yaydırın, ordan geçen mendil alsın, geçmeyen de bi zahmet geçiversin, ama boş geçmesin. ” Tekrar rb 💃 ”

&#;unu rbleyin, yay&#;n, yayd&#;r&#;n, ordan geçen mendil als&#;n, geçmeyen de bi zahmet geçiversin, ama bo&#; geçmesin.

izbirakin: “ Irak çok mu ırak Di gah gel… Di gel ölem di gel… Adına gurban olam di gel… Alnına kanım çalam di gel… Bayrağım göğün mavi gülü, ay yıldızım sen… Yurdum Türkmen eli, can özüm sen… Soyum sopum Türkoğlu, yüzüm sürdüğüm izim sen… Oy men

Irak çok mu &#;rak 

Di gah gel…
Di gel ölem di gel…
Ad&#;na gurban olam di gel…
Aln&#;na kan&#;m çalam di gel…
Bayra&#;&#;m gö&#;ün mavi gülü, ay y&#;ld&#;z&#;m sen…
Yurdum Türkmen eli, can özüm sen…
Soyum sopum Türko&#;lu, yüzüm sürdü&#;üm izim sen…
Oy men ölmü&#;em gavim garda&#;, nerdesen…

arzzuuu: “#pakistan #lahore Hayatın en temiz canlarına kıyıyorsa elleriniz, Hepinizin canı cehenneme… Cemal Süreya Görsel : Streets of Old Lahore ”

#pakistan #lahore

Hayat&#;n en temiz canlar&#;na k&#;y&#;yorsa elleriniz,
Hepinizin can&#; cehenneme…

Cemal Süreya

Görsel :  Streets of Old Lahore 

Sokaklarda ya&#;amay&#; bilmeyen bu yavru bir ev köpe&#;i hala daha öyle e&#;itimli, a&#;&#;l&#;, k&#;s&#;r de&#;il ayr&#;ca sahiplendirildi&#;i taktirde k&#;s&#;rla&#;t&#;r&#;lmas&#; köpe&#;i vericek ki&#;i taraf&#;ndan yap&#;lacak alan ki&#;inin yan&#;na o getirecek 6 ayl&#;k bir bebek onun mele&#;i olur musun yoksa bar&#;na&#;a gidicek, bar&#;nakta nas&#;l ya&#;ar, ya&#;ayamaz…

siiraze: “Şerefsizler, soysuzlar… kahrolun, kahrolun, kahrolun…Allah belanızı versin.. ” Amin.

&#;erefsizler, soysuzlar… kahrolun, kahrolun, kahrolun…Allah belan&#;z&#; versin..

vesselam: “ ‘’Bir mesafe olmalı. Düşmanla senin aranda, yediğin darbelerle iç organlar arasında, bireyle toplum arasında, geçmişle bugün arasında, anılarla vicdan arasında. Bu hayatta yaptığın ya da hissettiğin her şeyde bir mesafe olmalı. Mesafe

‘’Bir mesafe olmal&#;. Dü&#;manla senin aranda, yedi&#;in darbelerle iç organlar aras&#;nda, bireyle toplum aras&#;nda, geçmi&#;le bugün aras&#;nda, an&#;larla vicdan aras&#;nda. Bu hayatta yapt&#;&#;&#;n ya da hissetti&#;in her &#;eyde bir mesafe olmal&#;. Mesafe seni korur.’’

Elif &#;AFAK

susunbiseydicem: “Nolur paylaşın lütfen 🙏 çok eziyet görmüş gene sokaklara düşmesin🙏 lütfen paylaşın bloğunuzu pisletmez. ”

Nolur payla&#;&#;n lütfen &#; çok eziyet görmü&#; gene sokaklara dü&#;mesin&#; lütfen payla&#;&#;n blo&#;unuzu pisletmez.

susunbiseydicem: ““Selam benim adım yok çünkü beni seven birileri yok ki, çok açım ben biliyormusunuz ama kimse bana yemek vermiyor ki sevmiyorlar bile… Akşamları çok soğuk oluyor üşüyorum, annem yanımda yok olsa o korurdu kimsem yok benim… Geceleri

“Selam benim ad&#;m yok çünkü beni seven birileri yok ki, çok aç&#;m ben biliyormusunuz ama kimse bana yemek vermiyor ki sevmiyorlar bile… Ak&#;amlar&#; çok so&#;uk oluyor ü&#;üyorum, annem yan&#;mda yok olsa o korurdu kimsem yok benim… Geceleri çok köpek oluyor büsbüyük köpekler havl&#;yorlar bana korkuyorum. Ke&#;ke beni seven bir sahibim olsayd&#;… Ak&#;amlara kadar oyun oynasayd&#;k… Onu hep korurum büsbüyük havlayan köpeklerden ve so&#;uk gecelerden… Ölmek istemiyorum ben… ” yard&#;m ç&#;&#;l&#;klar&#;n&#; duymak için dinlemeye ba&#;lamay&#;n görün lütfen bu bebe&#;e yard&#;m edicek biri bulun bende elimden gelince her anlamda yard&#;m edicem, bu bebek &#;uan Kastamonu da bir bar&#;nakta çünkü orda ya&#;ayanlar bu sessiz sakin hayvana bir avuç mama vermek yerine bar&#;na&#;a kapatm&#;&#;lar kim bilir orada ne muamele görüyor daha çok küçük ve yanl&#;z…

Bir insan&#; insan yapan nedir?
&#;nsan denince,karde&#; geliyor akla,do&#;an&#;n,ya&#;am&#;n,rüzgar&#;n,kendisiyle özde&#; ve farkl&#;l&#;&#;a karde&#;. Köpe&#;in bak&#;&#;lar&#;nda sadece bir hayvanm&#; var sizce,ona bakanda var ve gördü&#;ümüz hiçbir&#;ey tesadüf de&#;il..
Lütfen yard&#;m edelim, eminim ufac&#;kta olsa bir&#;ey geliyordur elimizden.

Ellerini gö&#;e kald&#;r, ve Rabbine dua et…
Ve sonra de ki;
hepsi geçecek.

(via mavi–blog)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası