kürşad berkkan ekşi / Kürşad Berkkan kimdir? - Kitapları, Özgeçmişi, İletişim bilgileri

Kürşad Berkkan Ekşi

kürşad berkkan ekşi

kürşad berkkan

• illuminati & karanlığın ve aydınlığın savaşı isimli kitabın yazarıdır.
    ayriyetten tvem kanalında bir program sunan sıcak kanlı bir yazar bir abi.

edit: diğer kitaplarını bilmiyordum liste linki burada.

• perili evler, lanetli mezarlar, çocuk sesi gelen mağaralarda gizem avcılığı yapan komik zat. hele bir de deprem tahminleri var ki evlere şenlik. lük depremleri falan biliyor o derece yani.

müslüman ilmini paylaşır. bu + salaklıkları değil.

• gölcük depremini önce haarp'a, sonra ecinni tayfasına, sonra istihbarat ajansları ve askeri meselelere; galiba yapabildiği her şeye bağlamış kafası karışık yazar.
    yine tesla'ya ve onun em dalgalarına bağlanan tunguska vakasında: görgü şahitlerinin gökyüzünden gelen bir alev topundan bahsettiği olayda 'te ukrayna bilim akademisinden araştırmacıların, olay merkezine yakın yerlerden topladığı parçacıkları test ederek meteorit orijinine ilişkin yaptıkları açıklamadan tabii ki bahsedilmemiş. en son baktığımda em dalgaları alev toplarına pek benzemiyordu zaten.

referansları da kendisinden beter: jan carlos castiklon(sanırım juan carlos castillon demeye çalışmış) , serge hutin, ergun candan

bu komplo teoristi paranoyaklarla dalga geçince de biz suçlu oluyoruz.
    'az saygı duy' 'emek vermiş blabla' - ay ben gülerim.

iktisat, politika, sosyoloji, felsefe, uluslararası ilişkiler, medya çalışmaları gibi gerçek disiplinler varken; senin parapsikolojiyle, ezoterizmle hatta astrolojiyle yoğrulmuş pseudoscience'ına saygı duyacağım ha?
    bu yapılan tönnies, simmel, weber, habermas, fanon, lukacs, de beauvoir gibi pek çoklarına hakaret değil mi?

• bir nikola tesla hayranı olarak, tesla hakkında piyasada nekadar kitap varsa hepsini alırken "haarp ve nicola tesla" adlı kitabını da bir hata yaparak almış bulundum bu yazarın.

5 dakika önce ikinci hatamın da sonuna geldim, kitabı bitirdim. kitabın içeriği hakkında filan hiçbir şey söylemeye gerek yok zaten, sadece kitabın ismine yorum yapayım gerisi kalsın. kitabın adı "haarp ve nicola tesla".

nicola tesla diye biri yok, nikola tesla diye biri var

• cahillere masallar anlatan, cahil sömürücü. anlattıklarının masal olmadığını iddia ediyorsa kendisi de cahildir.

• hayati stranger things tadinda yasayan bir abimiz. dunden beri videolarini izliyorum. bu kadar guzel bos yapmayi, benim diyen youtuber basaramaz.

reptilianlar, cinler, yecuc mecucler neler neler. bir programina cince (3 harfli denilen varliklar) konusabilen birini cikartmis. adama canli yayinda cin dili konusturuyor lol.

• hamza hocagil isimli kişinin isim değiştirmeden önceki adını bilmeyen araştırmacı. yoksa biliyor da söylemiyor mu acaba? )))

• bu adamı ciddiye alıp inananlarla aynı havayı solumak nekadar üzücü.

• sinirden televizyonu parçalayacam. her fikre saygım var ama ciddi anlamda saçmalıyor. az önce 5g anteni ile korona ilişkisi çürüttü, gözlerim kanadı.

• suan beyaz tv de canli yayinda olan kişi.
    tavsiye uzerine actim kanali..
    ıyi ki tavsiyeye uymusum, gulmekten karnima agrilar girdi. hala guluyorum
    bu gulme olamaz, hönkürüyorum ahahahaj
    (bkz: bunlar ameriganin oyunlari guzum, kanmayin)

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

tarsus'taki esrarengiz kazı

• savunma sanayiinin hızla atağa kalkmasında bir etkisi var mıdır?

herkes saçmalamış, ben neden saçmalamayayım?

• iktidar değişince bu konuyla ilgili bir açıklama yapılsın. açıklama yetmez belgesel yapılsın.

t : merak ettiğimiz kazı olayı.

• iyi partili vekile bu milli mesele, devlet meselesi, buna uygun hareket edin denilmişti zamanında. basit bir iki sikke olamaz elbette dedirten olay.

• şimdi bu kazı hala devam mı ediyor yoksa bırakıp gittiler mi merak içindeyim. bir yazıda kazı sonlandırıldı denilmiş sonlandırıldıysa niye hala bu başlık devam ediyor?

• bu youtuberlar ne işe yarıyor arkadaşlar birisi gidip bakıversin vlog mlog atsın ekşicilerin üstüne anında bir milyon abone garantili proje.

• kazı yapılan alan komple betonla kapatıldı. youtuberlar falan giderse ms &#x;ye ait çimentodan başka bir şey bulamaz.

• bari kaç yüz kg çıkardınız onu söyleseydiniz ibneler

• hatırlarsanız merkez bankasına uzun süredir kaynağı bilinmeyen bir para giriyordu. kehaneti arttırıyor ve diyorum ki buradan kilolara değerli altın ve tarihi eserler çıktı. bunlar el altından eritildi veya satıldı.

• filistindeyken rehber birçok tarihi olayları anlatıp kafamızda çokça hikayeler belirdi sonra olayları kafamda canlandırırken kurgudaki eksik yerler dolmaya başladı tarsusta zeinanın bileziğini buldular namı diğer zeynep o zamanlar tarsus refah içindeydi kraliçe belkide palestineden çıkıp levantı geçip tarsusu ziyaret etmişti zeynayı xena ile karıştırmamak gerek onunki bilezik değil bumerangtı
    selam olsun ikinciliklerin baştacı gümüş renkli ay ışığının tanrıçası selenee ve zodyak kuşağındaki cancere

• yani haluk özdil'in bu kazıyla ilgili videolarını izlemiştim. adam güzel araştırıyo da çok inanıyo paranormal şeylere sanki.
    nygma'nın araştırması daha mantıklı geldi. kazıdan sonra rte'nin vatikana gitmesi ve ardından ayasofya'nın camii olarak açılışında kutsal ahit sandığı kullanılması güzel detay.
    video

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası