kızgın sevgili / Sevgiliye Özür Mesajları - Sevgiliye Affettirme Sözleri | Hediye Sepeti

Kızgın Sevgili

kızgın sevgili

Arkadaşa ve Sevgiliye Sinirli Sözler

Kızgınlık Sözleri

Beni sakın unutma. Çünkü canımı yaktığın insanım ben. İstediğin günü istediğin insanla kutla. Hesap günü beraberiz nasılsa.

Giden gitmiş, hüznü ayaklandırma boşuna. Anca sinirlenmenle kalırsın.

Birinden uzak duruyorsa insan, mutlak sebebi vardır. Küslük değildir bunun adı… Ya kızgınlıktır ya da kırgınlık.

Kızgınlık çok gürültülüdür, oysa kırgınlık ne kadar da sessiz.

Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın?

İnsan zamanını boşa harcadığını fark edince her şeyden soğuyor.

Kızgınlık Sözleri

Halimi hatırımı sorma. İyiyim buralarda. Biraz hatırım kaldı gitmelere, biraz da halim yok artık seni sevmelere.

Yemin olsun sana gülersem bir daha! Yemin olsun elini tutarsam bir daha! Sen kızdırdın beni bu da sana elveda.

Yazıyorum çünkü susturamadığım bir ses var içimde.

Kızgınlık geçer de kırgınlık ne olacak.

Gönlün bir başkasında fakat bunu kendine bile itiraf edemiyorsun.

Kızgınlık Sözleri

Ne desem boş, tıpkı kafanın içi gibi.

Yaradan’ıma güveniyorum bu dünyada, sen artık yoksun hayatımda adımı bir daha anma, yalan umutlarının içinde kaybolma.

Kırılmak kadar sevgisizliğinde beni beter etti hayatımda…

Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun, peki ne kadar kırgın olduğumu biliyor musun?

Kızgınlık Sözleri

Ben kısa bir aşk yaşamadım ki yalanlar içinde seni tatmin edeyim, ben seninle umutlarıma baktım ama sen onları benden çaldın.

Ümit ediyorum hala, belki bir gün gelir sen de acı çekersin, sen de seversin ve kaybedersin.

Ne kadar dert varsa yıktın üzerime, vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile! Ne bu kızgınlık bu öfke? İstemiyorsan güle güle!

Kırıldıkça öğrenir insan boş vermeyi. Belki de bu yüzden sildim birçok şeyi.

Kızgınlık Sözleri

En Sinirli Sözler

Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek. Kızgınlıklarım içimde kör oldu seni toprağa gömecek.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil, yüreğinde duruşunu seversin.

Kim ne derse desin içimdeki kırgınlıklar bir tatlı söz ile, bir gülüşle geçmez. Hayat kırmış beni, sen de kır, çok görmem!

Ve her şey bir gün biter. İnsan en başta bunu kabullenirse daha sonrasından güçlü olabiliyor.

Kızgınlık Sözleri

Yeniden sevmeni istiyorum anladın mı? Yokmuşum gibi yeniden istemeni!

Seni sevdim pişman olmadım, beni kırdın seni yine sevdim, sana darıldım yine sevdim, lanet olsun ben seni hep sevdim.

Duygularımın sürüklediği uzun ve karanlık yolda, kırılan umutlarımı arıyorum sensiz.

Kendime tüm yalanlarım tükendi! Yeni yalanım ol, tut elimden kandır beni.

Ne kadar dert varsa yıktın üzerime, vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile! Ne bu kızgınlık, bu öfke? İstemiyorsan güle güle!

Ben kısa bir aşk yaşamadım ki yalanlar içinde seni tatmin edeyim, ben seninle umutlarıma baktım ama sen onları benden çaldın!

Kızgınlık Sözleri

Tıpkı nar gibiyim, dışım tek parça ama içim paramparça. Bu yaptığını sakın unutma!

Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek, kızgınlıklarım içimde kör oldu, seni toprağa gömecek!

Kızgınlık halinde söylediklerini iyi düşün, pişman olacağın sözleri söyleme bana, kaldırmaz kalbim gerisini.

Kimleri kaldırmadı ki bu yürek, kimleri üzmedi ki bu bilek ama senin bir sözünle dağıldı, seven bu koca erkek.

Kızgınlık Sözleri

Etkileyici Kızgınlık Sözleri

Oldum olası içimde biri, tüm gücüyle hiçbir şey olmamaya çalışıyor.

Bana yapmayacaktın bunu! Sen umutlarımı, hayallerimi yıktın. Oysa ki ne değer vermiştim sana, beş para etmezmişsin!

Dost dediğin kırgın olsa da, her zaman dostun olandır.

Ömrümden çaldığın zamana acıyorum, zaman hataları telafi edecek günün birinde ama sen o zaman telafisi olmayan bir hata olacaksın gözümde.

Kızgınlık Sözleri

Yürüdüğün yollar çürüdüğün yıllara varsın, dost bildiğin baktığın her çift göz zulüm olsun ÖMRÜNE.

Kırılmadık bir kalbim kaldı bu hayatta, onu da sen kırdın helal olsun sana!

Ben sana sevgi dolu umutlar besledim, sen hepsini görmemezlikten geldin. Şimdi sıra bende görmüyorum seni, kasma kendini boşuna.

Kızgınlığım sana değil aşkım, seni seven kalbime.

Nefretimi içime atıyorum, her defasında seni kırmak istemiyorum ama artık kendime kızıyorum sana elveda.

Kırgınım yalan sözlere, kırgınım sahte yüzlere.

Kızgınlık Sözleri

Sen o kadar tatlısın ki kızsam da kıyamıyorum sana, gözlerin geliyor aklıma gülümsüyorum, delice seviyorum seni ama kızgınım hala sana.

Dost dediğin kırgın olsa da, her zaman dostun olandır.

Her şeyi kendine göre değil, her şeyi bize göre uyarla. Her şeyi kendin için değil, her şeyi ikimiz için iste.

Kin besliyorum sana karşı içimdeki nefret iflah olmaz, kızgınım sana neşem yok bu aralar.

Huzurlu yaşamak istiyorsan kızdırma beni mutlu olmak istiyorsan benden başkasına bir daha bakma.

Kızgınlık Sözleri

Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda, dönme bana bir daha, hadi git yoluna…

Sana karşı artık duygularım yumuşak değil, sana karşı artık sözlerim sevgiyle dans etmiyor. Sen artık sadece yalansın benim için.

Ters düz hayatımın arasındaki gözyaşı oldun sadece, artık umutlarımda sayende kayboldu.

Ömrümden çaldığın zamana acıyorum, zaman hataları telafi edecek günün birinde ama sen o zaman telafisi olmayan bir hata olacaksın gözümde.

Kızgınlık Sözleri

Yaradanıma güveniyorum bu dünyada, sen artık yoksun hayatımda adımı bir daha anma, yalan umutlarının içinde kaybolma!

Ne kadar kızsam da sana, içimde aşkın yakıyor kalbimi adeta, seviyorum seni ama kızgınım sana, bunu asla unutma.

Biraz gözyaşı, biraz hüzün işte benim gerçek adım acılar, sen anlamazsın o kabiliyet kalmamış, hayata pembe gözlüklerle bakan serseri, uzak dur benden istemiyorum seni!

Dualarımla ümitlerime sıcak bakıyorum, sen çıktın artık hayatımdan geriye bakmıyorum.

Huzurlu yaşamak istiyorsan kızdırma beni, mutlu olmak istiyorsan benden başkasına bir daha bakma!

Kızgınlık Sözleri

Her şeyi kendine göre değil, her şeyi bize göre uyarla. Her şeyi kendin için değil, her şeyi ikimiz için iste!

Kin besliyorum sana karşı içimdeki nefret iflah olmaz, kızgınım sana neşem yok bu aralar.

Sana karşı artık duygularım yumuşak değil, sana karşı artık sözlerim sevgiyle dans etmiyor. Sen artık sadece yalansın benim için.

Silah gibi sözlerin, vurdu beni gözlerin, özlüyorum eski günleri, bitsin bu kızgınlık, hadi dön geri.

Kızgınlık Sözleri

Sana yalan sevgilerin sahte mutlulukları lazım, benim gibi gerçekler sana fazla gelir bu dünyada!

Senden beklemezdim bu davranışları, ya ben seni hiç tanıyamamışım ya da sen benim hiç olmamışsın.

Her gecenin laneti üstünde olsun, beni kızdırdın, dertler senin olsun, belki o zaman benim gibi dertlerle mutlu olursun.

Ters düz hayatımın arasındaki gözyaşı oldun sadece, artık umutlarım da sayende kayboldu.

Kızgınlık Sözleri

Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda, dönme bana bir daha!

Yolunda ölüm olsa gelirdim, seninle her acıya giderdim ama sen buna değmezsin vefasız insan!

"Herkes gibi davranan, kendisi gibi davranamayana zorunlu olarak kızar."
;- Andre Gide

Artık istediğin kadar karıştır aklımı, içinde kendini bulamayacaksın.

Sevgiliye Sinirli Sözler - Resimli Kızgınlık Sözleri

Ümit ediyorum hala, belki bir gün gelir sen de acı çekersin, sen de seversin ve kaybedersin!

Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın?

Kızgınlık Sözleri

Küfür edemem ben bilirsin susuyorum. Dile getiremediklerimi sen anla.

Yükle yalnızlığının bütün gri bulutlarını sırtıma. Vücudum yağmur sonrası toprak koksun.

Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek, kızgınlıklarım içimde kor oldu, seni toprağa gömecek.

Nefret, çok lüks bir duygudur. Sadece sevdiklerimiz harcanarak yaşanabilir.

Artık hayat, küçükken oynadığım kutu kutu pense ’ye benziyor neredeyse çünkü herkes bir bir arkasını dönüyor sadece.

Güldüğüme bakmayın kalbim kırık attığım kahkahalar aslında bir hıçkırık.

Kızgınlık Sözleri

Üzülmem mi sanıyorsun yürek ağlar gözden önce.

Biraz gözyaşı, biraz hüzün işte benim gerçek adım acılar, sen anlamazsın o kabiliyet kalmamış, hayata pembe gözlüklerle bakan serseri, uzak dur benden istemiyorum seni.

En büyük hatayı, kalbimizi kıran insanları affetmek için bahane aramakla yaparız.

Ayrılığın merhemi silip atmak canımdan, Allah’ım söküp alsın seni bu sol yanımdan. Kendi zarfında saklı bir veda mektubuyum, artık sana yasaklı aşkın masum kuluyum.

Sen telafisi olmayan en büyük hatam benim. Senin yüzünden dünyayı bir kula satan benim.

Öyle yorgun ki hislerim, artık sana karşı bir şey hissetmeye bile dermanı yok.

Dal rüzgârı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.

Ne mutsuz bir hayat süreceğim sensiz, ne de kırgınlıklar içinde yaşayacağım çaresiz. Ben kendime yeterim, sen takıl bensiz.

Tıpkı nar gibiyim, dışım tek parça ama içim paramparça. Bu yaptığını sakın unutma.

Sevdanı bulutların üzerine yazmışsın. Yağmur olarak dökülüyor gözlerimden.

Dualarımla ümitlerime sıcak bakıyorum, sen çıktın artık hayatımdan geriye bakmıyorum.

Kızgınlık Sözleri

Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda, dönme bana bir daha, hadi git yoluna.

Bir cefam var idi bin oldu, aktı gözüm yaşı sel oldu. Yaz baharım döndü kış oldu, sen benden gittin gideli.

Duygularımın sürüklediği uzun ve karanlık yolda, kırılan umutlarımı arıyorum sensiz.

Geç de olsa anlamıştım, benim için hiçbir şey senden eski değildi.

Kızgınlık Sözleri

Kırıldıkça öğrenir insan boş vermeyi. Belki de bu yüzden sildim birçok şeyi.

Bugün sinir küpüyüm, öfkem dağlardan aşkın, zıvanadan çıkarıp, kızdırana kızgınım. Ar damarı çatlamış, pişkin ötesi pişkin, dilimdeki baklayı çözdürene kızgınım. Kirpikleri kaşlarda gezdirene kızgınım.

Öyle ağırım ki kendime, sen benden gittin gideli. Tenim küs olmuş tenime, sen benden gittin gideli. Öyle bıkmışım ki kendimden, kurudum düştüm dalımdan, sanki ruhum çıktı canımdan, sen benden gittin gideli…

Sinirli S&#;zler Kızgın Ve Kırgınlığı Belirten Anlamlı S&#;zler

Son Dakika Haberler

G&#;zel S&#;zlerSinirli S&#;zler Kızgın Ve Kırgınlığı Belirten Anlamlı S&#;zler

dünyanın en kırıcı sevgilisidir. her ne kadar sinirinden dolayı kırıcı olduğunu bilseniz de, gene de boğazınızda bir düğümle dinlersiniz onu. sakinleşince özür diler ama siz ona kıyamadığınız için trip atmak yerine onu anlamaya çalışırsınız ve üzüntünüzü içinize atarsınız. konuşunca iyice dallanıp budaklanacağından, kavgaya veya iletişim kopukluğuna dönüşeceğinden korkarsınız. iletişimden, samimiyetten yana bir insansanız bile arada böyle modlarda da olmanız gerekir, olsundur, aşk için feda olsundur. *

askla tedavi edilmesi gereken seafoodplus.infoa normale donecektir.

hayatı çekilmez kılan sevgilidir. tokat atılasıdır ki öfkesine hakim olamayan neyine hakim olabilir ki ? diye sordurur. nabza göre şerbet vermek gerekebilir. o sinirliyse sen ondan daha sinirli ol.

o sinirle sizi bitirebilecek sevgilidir. dikkatli olunması farzdır.

bir anda başlar herşey siz daha ne olduğunu çözemeden tekmeyi yemişsinizdir. geçmiş olsundur.

Sabır ve sevgiyle yaklaşılması , bazen küçük bir öpücükle yatıştırılması gereken sevgili.

sinirlenip kopurecek diye soylemek istediginiz kırk takla atarak soylemize sebebiyet veren acık ve net bir sekilde icinizden gecenleri anlatmaya tırstıgınız bir noktadan sonra "ne yapayım yaa inceldigi yerden kopsun" dediginiz eninde sonunda terkedilmesi gereken sevgili.

mesajlarını okurken bile, sanki, sesi kulağınızda top gibi patlayan sevgilidir. yazıyla döver neredeyse. kaybetmek istemediğimiz insanlara hep alttan alırız.

sevgi bazen sineye çekebilmektir ve sevgi bazen kırıldığınız şeyleri içinize atmanızdır. velevki karşınızdaki yalnız kendi düşünceleri ile hareket eden, siz derdinizi açık açık anlatmadan o derdi düşünmeyen biriyse, onun sinirli anında sineye çekmeniz belli bir zaman sonra giderek zorlaşabilir. patlama anınızda sevgilinizle birlikte toplum içinde bulunmanız onu rencide edecektir. efendim toplum içinde adam gibi adam olmanız gerekir, ağırlığınızı korumanız gerekir. nitekim siz hareketli, şen şakrak bir insan değilsinizdir.

üstteki kinayeler bir kenara aslında bu sinirli sevgili aslında etrafınızda görüp duyduğunuzdan daha geniş görüşlü, ince bir adamsa ve ihtiyaç duyduğunuz zamanda size olan sevgisini gösteriyor, ilgisini sizden eksik etmiyorsa bir şekilde sevgilinin bu sinirini yumuşatmaya ve bir an önce bu gergin ortamdan kurtulmaya çalışabilirsiniz. gel gelelim sevgiliniz siniri çabuk geçmeyen biri ise önünde binbir takla atsanızda, yapmadığınız şaklabanlık kalmasa da yüzünüze gülerken içten içe hâlâ sinirli olduğunu hissedersiniz ve bu sizi mahvedebilir.

yalnız sevgilinin bu hâlinde bir kaç önemli nokta vardır ki sizin ona olan tavrınızı en yüksek düzeyde etkiler. örneğin; siz onun yaptığı bir davranıştan çok rahatsızlık duyuyorsunuzdur ancak ya sabır dersiniz ve bazı şeyleri onun anlamasını beklersiniz. onun yüzüne gülümserken onun bu davranışı sizi için için yer bitirir. arkadaşlarınızdan bu durumu anlattığınızda "derdini anlatsana, o seni seviyorsa zaten bu beğenmediğin davranışı sürdürmeyecektir" gibi bir tepki alabilirsiniz mamafih siz yine de ona bunu belirtmek istemiyorsunuzdur. hele bir bayansanız sevgilinizin sizi anlamasını istemek en doğal hakkınızmış gibi gelir, nitekim bu böyledir. ancak siz günden güne aynı davranışı gördükçe rahatsız olup sevgilinizden uzaklaşarak sinir krizi geçirerek, sinirinizi kendinizden çıkartırken sevgiliniz benzer bir davranışınız yüzünden size sinirlenir. onu anlamaya çalışırsınız, nitekim aynı davranışı o da gösterdiği için rahatsız oluyorsunuzdur. bunu belirtmemek bir bakıma sizin suçunuz gibi gözükebilir. bana kalırsa böyle bir durumda sevgilinizin sizden anlayış beklemesi bencillikten başka bir şey değildir. evet, değildir.

yukarıda örnektekine benzer bir sevgiliye sahipseniz yapabileceğiniz en iyi şey onunla ilgilenmemeye özen göstererek sinirinin yatışmasını beklemek ve hiç konuşmamaktır. ama ne yapsın bazılarımız dayanamaz sevgililerine, sevgililerinin onlara sinirli olmalarına sevgilileri için köpek olmaya devam ederler. ha şimdi diyeceksiniz, hak etmiş diye, sonuna kadar katılırım herhalde. **

sinirlilik insanın yapısıyla ilgili bir şey olduğu için emin olun o sizin her zaman sinirli sevgiiniz olmaya devam edecektir. yani düzelir diye başlamayasınız ilişkinize diye söylüyorum

eğer ki sevgili kişisinin sinirli olduğu farkedilmiş ve kabul edilmişse, zor günler sizi bekliyor demektir. kaldı ki bu arkadaşların tahammül sınırları da çok az olacağı için * sürekli hareketlerinize ve söylediklerinize çok dikkat etmenizi gerektirecek bir ilişkinin içinde bulmuşsunuz demektir kendinizi. bir de bunu hassaslık olarak yaftalarlar ki evlerden ırak

ama sevgi, aşk da böyle bir şey işte. her şeyiyle, iyisiyle kötüsüyle kabullenmek. gözün kör olduğu zamanlar * eğer ki bu sevgili sinirli yapısını törpülemek için elinden geleni yapıyor ve size zarar vermekten kaçınıyorsa amenna. uzun soluklu ve çekilebilir bir ilişkiniz olabilir. ama artık belli bir noktadan sonra onun sinirine katlanmak sizin göreviniz haline gelmişse, çok büyük kavgalar sizi bekliyor. sabrınız ve içinize attıklarınızın dışavurumu feci olacaktır

herkese anlayışlı ve huzur veren sevgili nasip olması dileğiyle.

not: nedense hiç içime sinmedi bu yazı. neyse..

şayet sevgili bayan ise;
(#)

her an seafoodplus.infor dikkkat.

sinirli sevgili modeli

• sinirlenicek diye bişi söyleyemediğiniz insan modeli.
    ya da bişiyi sonuna kadar açık açık konuşamadığınız insan modeli.

• hatun kısmıdır genelde. kendimden biliyorum ki düzelmezler. sinirlidirler işte, doğaları böyledir; sevgiyle falan alakası yoktur; bu insanlar tez canlıdırlar. bir olay olduğu vakit, hemen tepki verirler ki tepkiyi de enine boyuna düşünmeden ilk anda öfkeyle gösterirler. değişmezler değişemezler; aklınız varken kurtulun kardeşim.

• sinirlendiğinde duvara iki defa üstüste yumruk atıp elini patlatan, üstüne üçüncü yumruğu da atan sevgilidir. erkek olsa normal karşılanabilir ama kızsa şaşırmamak elde değildir. huyuna suyuna gitmek, alttan almak gerekir hep.***

• pek de uzun sureli olmayan iliskilerin sevgili modelidir.. sizinle hic alakasi olmayan seylere sinirlenip, en yakininda sizi bulup, acisini sizden cikarir.. kesinlikle dayanilmaz..

sakin ol arkadasim, iki nefes al..

• son model olsa bile çekilmez.

• bütün sinirini sevgilisinden çıkaran lanet bir modeldir. bu modele en uygun örneklerden biri bizzat benim. bunu biliyorum. yıllardır bütün lanetliklerime katlanan eşsiz varlığın hala var olduğuna inanamıyorum. evet sözlük, inanılmaz sinirli bir bünyem var. bazen bir canavara dönüşüyorum. engel olamıyorum. norveçli bilim adamları küçük yaşta omur ilik zedelenmesi sonucu sinir sisteminin amı götü dağıtmış olmasına, türk doktorları yoğun stresli iş temposuna, annem uykusuzluğuma, babam oğlak burcu olmama, halam 'deli kazığı' yutmama bağlıyor; ama işin ilginci sinirden elimdeki her şeyi fizyolojik yapısına göre parçalarına ayırıyorken, sevdiceğimin gayet sakin bir şekilde bunları dinlemesi beni daha da kudurtuyor. nasıl bu kadar sakin olabiliyor?
    kendisiyle alakası olamayan şeylere bile sinirlensem ona kusuyorum nefretimi. hayır adam bir gün yüzü görmedi be. ona yanıyorum.
    kız arkadaşlarım 'elveda lenin onu üzersen seni affetmeyiz bu sefer' moduna geçtiler.
    ben ne yapıyorum bu adama diye düşünüyorum içten içe. ama beni bir şeyler yine sinir ediyor. yine kayıyorum başka taraflara.
    sözlük ağzım da bozuluyor. çok utanıyorum. insan hiç ayıp ayıp konuşur mu sevdiceğine? ben o sinirle dümdüz gidiyorum.
    yani kızmayın. yapı bu.
    huyum kurusun.

• kendı kendıme oyuna donusturdugum sevgılı modelı.
    zaten bana sınırlenmıyor, dısarda olan bıten bı seylere sınırlenıyor.
    sımdı seker tuzbuzz sen bu olayı tatlıya baglıcan, sevgılının sınırını gogsunde yumasatıcan seklınde oyun gıbı dusunuyorum.
    sımdılık ıse yarıyor.
    bence ıse yaramasının sebebı sevgılımın benı cok sevmesı.
    yoksa ona ulasamazdım. ıhıh.

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.