osmanlı lalesi iğne oyası / Osmanlı lale motifi, iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı - İğne Oyası Sevdalıları

Osmanlı Lalesi Iğne Oyası

osmanlı lalesi iğne oyası

Lale Motifi İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Osmanlı motiflerinden güzel bir lale. İğne oyası lale çiçeği yapılışı için iğne oyası çilek modelini kullanarak yepyeni bir oya yapıyoruz. Oyanın alt zemini için zürafa, testere dişi, kuyumcu kafesi gibi teknikleri kullanabilirsiniz.

Dağ yapıp arasına laleyi koyabilirsiniz. Kırmızı mavi renklerde de çok güzel olacaktır. Çinilerde genelde kırmızı, mavi, beyaz renkleri çok kullanılıyor.

Duruşu ile çok güzel, ağır ve zarif. Bu yeni modelin yapılışını öğrenmek isteyenler hemen alttaki videoyu izleyebilirler. Yeni modellerden haberdar olmak için bizleri takipte kalın. Hobi dünyasına ait en yeni en güzel bilgileri, modelleri sizlerle paylaşmak için buradayız. İyi seyirler.

KAYNAKLAR funduszeue.info funduszeue.info

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Tweetle

Osmanlı Lale İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Osmanlı Lale İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle iğne oyası Osmanlı lalesi çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de bitirdikten sonra yazma kenarında keyifle kullanabileceğiniz bu Osmanlı Lale İğne Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Osmanlı Lale İğne Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten ama gerçekten çok yakışır olan ve o göze hoş gelen şıklığına en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Osmanlı Lalesi Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Güzel İğne Oyası Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Ütülenen İğne Oyası Yapılışına bakmadan geçen gerçekten pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Osmanlı Lale İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Osmanlı Lale İğne Oyası Yapımı Videosu

Sultanlara Yakışan Osmanlı Lalesi İğne Oyası

Sultanlara yakışan Osmanlı lalesi iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. Çeyizleri süsleyen gelin bohçalarında yer alan iğne oya örneğinin sizlerle.

YouTube kanalım Yoncanın İğne Oyaları Hoş geldiniz. bugün sizlere bu güzel renklerle çok güzel gösterişli bir modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası örnekleri Eğer kanalıma abone olmadan izliyorsanız. abone olup yanında zil işaretini tıklayarak bildirimleri açarsanız.

iğne oyası

Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız. çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

ip renkleri bu şekilde arkadaşlar pudra tek renk yazma . Üzerine kendi rengini pudra rengin izin kullanacağım. bordo ve mor kullanacağım bir de arada beyaz hepimizi kullanacağız.

iğne oyaları

iğne oyasında yazma kenarı havlu kenarı namaz başörtüsü tesbih ucu yapımı. Tepsi içi birçok yerlerde kullanılan iğne oyası çok sevilen ve tercih edilen bir çeyizler kullanılan.

Türk gelenek göreneklerine göre bir genç kızın çeyizinde iğne oyası olmazsa olmazıdır. Çok tercih edilen çok sevilen bir Oya türüdür.

iğne oyası modelleri

çok severek ve beğenerek kullanılan iğne oyası yapımı Daha zahmetli olduğu. için değer biçilemez çok güzel bir Oya çeşididir.

İğne oyası Namaz başörtüsünün de yazma kenarında yemeni kenarında. havlu kenarlarında tesbih ucu olarak tepsi içi olarak kullanılan.

birçok alanı vardır. çok severek kullanılan iğne oyaları çeyiz&#;in baş tacıdır

Arkadaşlar bu şekilde büyük olan isimler de kullanacağım. Şimdi hemen iğne oyası modelinin yapım aşamasına geçiyorum.

iğne oyası örnekleri

Evet arkadaşlar yazmanın ilk sırasına zürafa gittim. bir sıra bu şekilde Üzerine de yine aynı renginden ara modelimiz den başladım.

iğne oyaları modelleri , tekli sinek kanadı yapacağım oraya modelimiz için. hemen bir tane daha Remote elimizden yapacağım. Daha sonra 5 zürafa bırakacağım modelimize geçmeden bir tane zürafa yaptım.

Yeni iğne oyaları nasıl yapılır

zürafanın üzerine tekli sinek kanadı yapıyorum. tam ortasına geri dönmedim içimi bir tane pırpır&#;ı yapıyorum. üzerine 2 düğüm iniyorum tekrar alttaki zürafaya batarak geri dönüyorum.

iğne oyaları

bu şekilde ara modelimiz devam edip gidiyor. Arkadaşlar arasında da 5 tane zürafa bırakacağım. şimdi hemen 5 lira fayı yapalım Daha sonra modelimize geçelim.

yeni iğne oyası örnekleri

5 tane zürafa yaptım şimdi burada bir tane zürafaya atlayıp. ikinci zürafaya batıyorum orta büyüklükte bir yuva oluşturdum.

iğne oyası ağır modeller tekrar geri dönüyorum yuvanın içerisine modelimizin. alt zemini için 6 tane fırfır yapacağım. Ben 10 film oluşturdum 6&#;ya tamamlayacağım .

iğne oyası yazma

programı Evet arkadaşlar 6 tane Pırpır yaptıktan . sonra yine 5 zürafa bırakıp ara modelimiz den devam ettim. şimdi Osmanlı&#;da lalesi diye de geçiyor.

bu modelimiz modelimiz için beyaz ipten 10 kat ip yaptım. Arkadaşlar bu şekilde hazırladım. şimdi bordo renginde kipimi taktım hemen iğnemi elime aldım.

osmanlı lalesi havlu kenarı ipimi de elime alıyorum hazırlamış olduğum. ipimi ben biraz fazla kestim Arkadaşlar daha kolay yapabilmek için bu kadar fazla kesmemiz.

iğne oyası çeşitleri iplik yazma

gerek yok Boş takip fırının içerisine iğnemi takıp. Üzerine alıp bir düğüm atacağım 2 defa doluyorum. baştaki pırpır&#;ın üzerine sıkı bir şekilde bir düğüm atıyorum.

sıkı bir şekilde çektim şimdi 6 tane Paramız vardı. üzerine 5 tane zürafa yapacağım yine ikimizi de arada bırakarak 2 defa da oluyorum. daha sık olsun Arada ip var.

osmanlı lalesi kolye diye bu şekilde bir tane zürafa yaptım diğer batıyorum. ikindi zürafa mı yaptım Hemen 3. zürafayı da yaptım.

öyle 5 tane zürafa yaptım arkadaşlar arkadaki ipim hemen keseceğim.

sondaki zürafaya batıp hepimiz üzerine dönmüyorum. burada badem yapar gibi Her sırada 1 tane eksilterek yukarıya doğru devam edeceğiz. bu şekilde de gidebilirsiniz.

osmanlı lalesi motifleri terstende işleyebilirsiniz arkadaşlar iki sıramız da 4 tane zürafa yapacağız. Evet dörde tamamladım tekrar Ön yüzünü çevirdim. son dakika arabanın içerisini geri döndüm.

3 3 tane zürafa yapacağım. Bu sırada Her sırada 1 tane zürafayı eksikmiş oluyorum. sonra fayı batıp geri dönüyorum zürafa yaptım Tekrar geri dönüyorum.

sonra ablam yaptım burada son durağı içerisine de geri döneceğim. daha sonra ipleri mi ekleyeceğim. sol tarafa doğru ekledim dedim şimdi burada Sağdaki ipimi bu şekilde zürafanın üzerine getirdim.

iğne oyası nasıl yapılır neye dikkat edilir

Şimdi soldaki ipime tekrar zürafanın üzerine getiriyorum. Ben bir tane düğüm atacağım son zürafa mıza atarak iki defa da olacağım.

iplerimi ayarladıktan Sonra çıkacağım.

düğümü bu şekilde oldu arkadaşlar şimdi 3 tane üzerine Pırpır yapacağım. Daha sonra kalan ipleri müzik keseceğiz. 2. köprü mü yapıyorum ayarladım sıkı bir şekilde çekiyorum.

son programı yapacağım buz ipini keseceğim. Zeki hepimize böyle biraz mesafe bırakarak kestim derin dağılmadan aynı şekilde but istiyorum. Aynı büyüklükte modelimiz tamamlanmış.

osmanlı lalesi çizimi oldu arkadaşlar bu şekilde yapılışı gerçekten. çok güzel bir model ben çok beğendim. İnşallah Sizlerde beğenirsiniz .

değişik bir renk olsun istedim morla da yapalım tamamlayalım. son halini göstermek için tekrar dönerim. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım son hali bu şekilde oldu.

iğne oyası kursunda neler yapılır

iğne oyası kursunda oya nasıl yapılır teknikleri, havlu kenarı nasıl yapılacağı.Tel kırma masa ve gelin duvakları nasıl işlenir onlar öğretiliyor.

renklerimiz İkisi de birbirine benziyor gibi oldu. bu şekilde olacağını tahmin etmedim ama kamerada da tamamen renkler çıkmıyor.

arkadaşlar yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah&#;a emanet olun hoşça kalın 

İlgili

Must-Watch Tutorial!">

See this in the appShow more

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası