victoria secret mankenleri boyu ve kilosu / İzabel Goulart Kimdir? Kaç yaşında? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Kısaca Hayatı

Victoria Secret Mankenleri Boyu Ve Kilosu

victoria secret mankenleri boyu ve kilosu

kaynağı değiştir]

kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir

Victoria’s Secret i&#;in 2 kilo alması lazım

Lara Şengül Surol 22 yaşında Bugüne kadar daha çok yurtdışında podyuma çıkan Surol, dünyada top modellerin boy göstermek için yarıştığı en prestijli iç giyim defilesi olan Victoria’s Secret’ta podyuma çıkacak. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Surol, Türk mankenlerden ise  yeterince destek görmediğini anlatıyor. Bir de vücudunu sigortalattırmayı düşünüyor.

Çok önemli bir defileye çıkacaksınız, heyecanlı mısınız?
Heyecanlanmamak mümkün mü? Heyecandan kilo bile verdim. Bu benim için çok önemli dünya çapında büyük bir defileye çıkıyorum. Yaklaşık iki kilo verdim , onu almam lazım. Bu iki ay içinde hiç kilo alıp vermemem lazım. O iki kiloyu tekrar alacağım. Hayatım boyunca spor yaptım, hâlâ da spor yapıyorum. Günde üç saat Yorucu oluyor ama yapmak zorundayım. Yediklerime dikkat ediyorum, gece hayatım yok, alkol ve sigara kullanmıyorum. Bu hayat bazen yorucu ve sıkıcı olabiliyor ama işim gereği bunlara katlanıyorum.

Sizce neden sizi beğendiler?
Boyum Ölçülerim 90, 54, Bu zaten Victoria’s Secret’ın istediği ölçüler.. Victoria’s Secret’s keskin vücut hatları istiyor. Kadınsı hatlarım olduğu için beni istiyorlar. Bana “Çok değişik bir tipin var, seksi hatlara sahipsin. Bizim için idealsin” dediler. 

Vücudunuzu sigortalamak istediğiniz  oldu mu ?
Bazen sigortalatmak aklıma  geliyor. Tabii ki, vücudumun bir yerine bir şey olur diye korkuyorum. En ufak leke en ufak iz bile anlaşmanın iptaline neden olabiliyor. 

Aslen nerelisiniz, kaç dil biliyorsunuz?
Aslen Eskişehirliyim. İngilizce, Almanca ve Rusça biliyorum. Rusya öğrenmemim sebebi, yeri gelince Rusya’da Moda Haftası’nda çıkmam. Yeri geliyor Fransa’ya, yeri geliyor İtalya’ya gidiyorum. O yüzden bu dillerin olması gerekiyor.

Yurtdışında birçok defileye katılan bir manken olarak sizce yabancı mankenlerle Türk mankenler arasındaki farklar neler?
Yurtdışında daha profesyonel çalışıyorlar. Modeller daha ince ve daha zayıf oluyor. Burada ilk çalışmaya başladığımda manken arkadaşlar ‘Ay ne kadar zayıfsın’ dediler. Fakat yurtdışında böyle zayıf olmak gerekiyor. Yurtdışında modeller her anlamıyla daha profesyoneller, podyumda her şeyinle çok iyi olmak gerekiyor. Sadece uzun olmak, zayıf olmak da yetmiyor. Yürüyüşünüz, duruşunuz da çok önemli ve verdiğiniz elektrik de tabii

Türkiye’deki mankenlerin size bakışı nasıl, destek gördünüz mü?
Hepsinden destek görmedim. Birkaç arkadaşımdan destek gördüm. Onların haricinde pek destek görmüyorum. Benim tek isteğim beni rakip olarak görmemeleri Çünkü kimsenin işini elinden almaya gelmedim. Sonuçta hepimiz aynı camiadayız. Bir tek model değil, birkaç  çok iyi model lazım. Polemik yaşamak istemiyorum. Birkaç arkadaş polemik yaratmaya çalışıyorlar. Ben sadece işimi yapmak istiyorum. Üstelik özel hayatım ön planda olmadan işimi yapmak istiyorum.
Çoğu model arkadaşlar bana diş bileyeme başladı. “Bu nereden çıktı durup dururken” diye söyleniyorlar. Ben zaten uzun zamandır modellik yapıyordum. Hak ettiğim bir şeydi bu Türkiye’de yapmıyordum da yurtdışında yapıyordum.
 İyi yerlerde çalıştım. Mesela şuanda Marca Galliano’nun yüzüyüm. Marka ilk kez bir Türk ile çalıştı. Şu an da hak ettiğim yerdeyim.

Profesyonel biriyim, benim kurallarım yok
Surol, “Sizi seçmelerinde ne etkili oldu?” sorumuza şu yanıtı veriyor:?“İlk söylediklerinde kabul etmeyeceğimi düşünmüşler. Fakat ajansımla iki yıldır bütün defilelere çıkıyorum. Teklif yapıldıktan sonra deneme çekimi oldu. Deneme çekimlerinde onların ürünlerini kullandık. Ben profesyonelim sonuçta, benim kurallarım yok. Çok açık olmadığı sürece tabii ki, her defileye çıkarım. Bu da dünyaca ünlü iç çamaşırı defilesi O yüzden kabul ettim. Umarım bir problem çıkmaz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası