polygold mp3 nasıl kullanılır / fm transmitter nasıl kullanılır | DonanımHaber Forum

Polygold Mp3 Nasıl Kullanılır

polygold mp3 nasıl kullanılır

Polygold Car T10 Bluetooth Araç Kiti Wireless Mp3 KLS00ELK0A

Polygold Car T10 Bluetooth Araç Kiti Wireless Mp3

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : NEVARMARKET

Koleksiyona Ekle

favori

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün NEVARMARKET tarafından gönderilecektir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Polygold Car T10 Bluetooth Araç Kiti Wireless Mp3

• Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Düşündüğümden de küçük ama işe yarıyor. Araba çalışmıyorken boş frekansta gayet net ses transferi ve görüşme gerçekleştirilebiliyor. Telefondaki müzikte hışırtısız çıkıyor.

&#; &#; &#; &#; &#;

g***** ö****** Eskişehir / TEPEBAŞI

Ürün istediğim gibi. Cızırtı yok. Ayrıca diğer aldığım cihazlar gibi derinden gelmiyor sesi. Perfonması çok iyi. Aramalarda mikrofon uzak olmasına rağmen görüşme kalitesi güzel.

&#; &#; &#; &#; &#;

serhat b**** Tokat / ZİLE

Bayıldım, mükemmel. Eğer şehirdışı veya kasaba gibi bir yerde kullanacaksanız alın, büyükşehirlerde çok radyo kanalı olduğundan çok parazit yapıyor müziği bile duyamıyorsunuz. Ama ben kasaba tarzı bir yerde yaşadığımdan radyo frekansları hep boş o yüzden normal radyo gibi ses net ve güzel çıkıyor. Telefonunuza arama geldiğinde müziği durdurarak ingilizce 5 den geriye sayıyor ve aramayı yanıtlamanızı bekliyor. Yanıtlamazsanız otomatik olarak müziğe devam ediyor yanıtlarsanız normal telefondan konuştuğunuz gibi konuşabiliyorsunuz rahatlıkla. Beğendim.

&#; &#; &#; &#; &#;

Z******** B**** Düzce / MERKEZ

Ürünü ben işyerinde ki araçta kullanmak için aldım gayet de iyi bir ürün pişman olmadım telefonla konuşmadım ama müzik sesi güzel geliyor

&#; &#; &#; &#; &#;

M******* T******* İstanbul / SULTANGAZİ

Gerçekten Mükemmel Ürün buradaki kötü yorumlara aldanmayın teknolojiden bir haber insanlar ürün rezalet cızırtı yapıyor diyor bir ayarlama bile yapmaya tenezzül seafoodplus.infomalar yapıldıktan sonra ( internette nasıl yapılacağını görebilirsiniz çok basit)eski bir radyonuz bile olsa çalışan bir çakmaklık girişi ile arabanıza Bluetooth özelliği eklemiş oluyorsunuz hemde bu kadar uygun bir fiyata.. bir çok Transmater Kullandım aux girişli olanı bile ama bu üründe ne şarj problemi var ne başka bir sorun gerçekten şiddetle tavsiye ederim ve ürünü satın aldığım satıcı gerçekten çok hızlı şekilde elime ulaştırdı çok teşekkür ederim Hepsiburada her zaman kaliteli ve güvenli alışveriş adresisiniz.. (satıcı ile bağlantım kesinlikle yoktur :) )

&#; &#; &#; &#; &#;

H*********** A**** Konya / SELÇUKLU

Cihazı çakmaklığa takıp bir radyo frekansına bağlıyorsunuz. Bunun için önce radyonuzda hiç kullanılmayan bir frekans bulun. Dinlediğinizde sadece statik ses gelecek. Genelde arası az kullanılır. Sonra cihazın orta düğmesini çevirerek aynı frekansa ayarlayın. Sonra da telefonunuzda bluetooth açıp cihazla eşleştirin. Telefondaki sesleri o radyo frekansından dinleyebiliyorsunuz. Ses kalitesi kesinlikle kabloyla bağladığınızdaki kadar iyi değil, idare eder diyelim. Arama da yapılıyor ama mikrofonu çok zayıf, bağırmanız gerekiyor. Telefonun mikrofonunu kullanıp sadece sesleri arabadan dinlemeyi maalesef ayarlayamadım. Yine de çift şarj özelliği ve çok ucuz olması nedeniyle 5 yıldız hakediyor. Bluetooth özelliği bonus olarak görüyorum.

&#; &#; &#; &#; &#;

Kerem E***** İstanbul / KADIKÖY

Satıcı hızlı ve çok güzel kargo yapmış. Ürün test ettim çalışıyor. Fiyata göre iş görüyor. Tavsiye ederim

&#; &#; &#; &#; &#;

İ** Ç**** İzmir / BERGAMA

Ürün oldukça başarılı ancak giriş kısmı aracıma biraz dar geldiği için 1 puan kırdım. En ufak bir kasiste ya da elimi dokundurdugum anda sinyal kesiliyordu. Kağıtla kenarlarını doldurarak bu sorunu çözdüm.

&#; &#; &#; &#; &#;

A**** T***** Denizli / PAMUKKALE

Ürünü fiyatına göre çok iyi herkese tavsiye ederim.

&#; &#; &#; &#; &#;

h**** a***** Erzincan / MERKEZ

USB den müzik dinlemek için satın aldım. Almadan terettudlerim vardı. İyi ki almışım. Bluetooth baglantisi mukemmel. Telefon ile görüşme süper. Telefonun Bluetoothu açık olduğunda Arabaya bindiğinde muzik player i açıp telefondaki kayıtlı müzikleri otomatik çalıyor. Müzik dinlerken telefon geldiğinde müziği kesiyor görüşme bittiğinde müzik kaldığı yerden devam ediyor. Eksi yani cakmakliga oturuyor şarkı ilerletirken bazen hafif oynuyor temassizliktan dolayı yeniden başlatıyor kendini. Tavsiye ederim kesinlikle alın. Bu paraya bu işlevler süper bence.

&#; &#; &#; &#; &#;

H**** Y***** Muğla / MENTEŞE

Ürünü alırken korkarak aldım kötü yorumlardan dolayı. model jetta var bende. Ankarada yaşıyorum. Cızırtısız gayet net bir şekilde çalıştı. Önce dolu olan frekansta denedim cızırtı yaptı ama boş bi frekansa ayarlayınca sorunsuz çalıştı. 20 tlye satılan şarjlı bluetooth kitiyle bunun arasında kalmıştım. İyiki bunu aldım. Şarj etme sorunu yok. Kontağı çevirince açılıyo. İster usb, ister sd kart takılabiliyo. Hızlı şarj özelliğide mevcut. Her araçla uyumlu olmayabiliyor bilginize.

&#; &#; &#; &#; &#;

A********* A**** Ankara / MAMAK

Ürün ses kalitesi gayet iyi Ankara’da frekansı boştu ona ayarladım şehir içinde sıkıntısız dinliyorum, bazen şarkı çalarken arkadan ince bir cızırtı geliyor ama uzun sürmüyor fiyatına göre gayet iyi kalitesi. Eksi olarak belirtebileceğim tek nokta çakmaklık girişine biraz bol oldu sürüş esnasında kopma olmuyor ancak elimi değerken biraz hassas davranmam gerekiyor. Bunlar dışında kargo çok hızlıydı bir günde geldi, tavsiye ederim.

&#; &#; &#; &#; &#;

A*** Y**** Ankara / ÇANKAYA

Ürün son derece mükemmel (şimdilik) neredeyse bütün frekanslarda cızırtı var ama benim yaşadığım şehirden kaynaklı olabilir de ama cızırtı sorununa çözüm buldum teybin ekolayzırını tek ses kanalı olarak değiştirdim baya baya baya kesildi cızırtı onun dışında telefon görüşmesi yaparken de hiçbir sorunu yok gayet memnunum paketleme falan da çok iyi hele kargo desen 2 günde geldi lafın kısası icat yapmış adamlar resmen ellerine sağlık

&#; &#; &#; &#; &#;

K**** G** Mersin / SİLİFKE

&#; &#; &#; &#; &#;

özkan T**** Konya / EREĞLİ

Ürün çabuk elime ulaştı Frekans cızırtı yok USB bağlantısı normal telefon ile Bluetooth bağlantısı başarılı cihaz üzerinde ses açma kısma düğmesi var telefon görüşmesi mikrofon anlaşılır ısınma fazla yok sadece çakmak kısmında oynama olursa kesiliyor buda birşey sıkıştırılarak giderilir uygun fiyata opsiyonel cihaz kullanımı basit teşekkürler

&#; &#; &#; &#; &#;

a**** B******** Sakarya / MERKEZ

Telefon bluetoothla ve şarj çıkışına aynı anda bağlandığında müzik bağlantısında kesilmeler oluyor. bağlantısı kesildiğinde müzik normal bir şekilde çalmaya devam ediyor. şarj çıkışı telefonu şarj etmiyor. (telefon iphone 6s) Müzik kalitesi ve frekans ayarı güzel. Ayrıca akü voltaj seviyesini gösteriyor olması güzel.

&#; &#; &#; &#; &#;

e******* t**** Artvin / MERKEZ

Ürün çok iyi. İlk taktığımda çalışmadı. Tam iade formunu doldurdum göndericem bi daha deneyim dedim ve çalıştı. Yaklaşık 1 hafta kullandım gayet başarılı. Üründe aux ve sd kart girişi yok. Carg7 ürünlere göre bu carx8 modeller çok daha iyi. Carg7 de kullandım ama bunun sesi daha net ve çakmaklığa daha iyi oturuyor.

&#; &#; &#; &#; &#;

mustafa d** Kırıkkale / MERKEZ

Kargo geç geldi ama Ürünün işlevselliği çok güzel hiçbir cızırtı yok bluetooth çok iyi bağlanıyor müzik çok net telefon konuşması da çok net ancak ses karşı tarafa çok derindeymiş gibi gidiyor, oda normal çünki mikrofon aşağıda kalıyor..kısacası parasına göre güzel ürün, sağlamlığı da ileriki zamanlarda belli olur.

&#; &#; &#; &#; &#;

Y********* K******* Van / TUŞBA

Ürün gayet güzel kullanışlı ses seviyesi tatmin edici.ürünü kullanmak için çakmaklık girişine takıyoruz radyo kanalını ayarlıyoruz daha sonra çakmaklık takı düğmeye basılı tutup aynı radyo kanalı ayarlıyoruz ve eslesiyor zaten telefondan BT açıp x8 yazanla eşleştiriyoruz ve kullanıma hazır

&#; &#; &#; &#; &#;

R**** B****** Antalya / KEPEZ

Benzer ürünlerde o kadar çok olumsuz yorum var ki aylardır alacaktım hep erteledim. F/P ürünü olduğu için alıp denemek istedim. Beklentilerimin çok üzerinde çıktı. Alacaklara tavsiyem cihazın default frekansını orta tuşa basılı tutarak değiştirin ve boş bir frekansa ayarlayın. Sonrasında sorunsuz dinleyin. Tek problem CD ve AUX a göre ses neredeyse yarı yarıya daha az çıkıyor ama bu benim için problem değil.

&#; &#; &#; &#; &#;

O****** T**** Kocaeli / GEBZE

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir