van erciş öğretmen evi / Erciş haritasında Öğretmen Evi Sok., No — Yandex Haritalar

Van Erciş Öğretmen Evi

van erciş öğretmen evi

Oda Özellikleri

Televizyon Şampuan

Yorumlar

Yeri güzel onun için ben 1 verdim. Çalışanları berbat gelen yemekler berbat yani tavsiye etmem.

Öğretmenevinin yeri çok güzel göl manzaralı odalar temiz güzel kalınacak yer bünyamin beye teşekkürler

Kahvaltı yok. Fiyatı uygun. Temizlik vasat. Kalınabilir bir mekan.

Hayatımda gördüğüm en kötü kurumlardan biri asla tavsiye etmiyorum odakarın günlük bakımlarının sadece konaklayan çıktı mı diye kontrolünün yapılması dışında herhangi bir işlevleri yok malesef sinekten gözünüzün önünü göremiyorsunuz. Odadaki böcekler anlatılmaz yaşanır türden.

Personel özellikle Muammer bey hiç tanımam fakat çok ilgili ve çözüm odaklı bir arkadaş teşekkür ederim

İlçe için gayet güzel düzenli ve büyük bir öğretmen evi yer sıkıntısı olacağını pek düşünmüyorum çünkü baya büyük. Kahvaltısı yok fiyatta memurlara 40 sivil vatandaşlara 50 şeklinde

Genel anlamda kötü bir yer yataklar temiz değil ancak mecbursanız kalırsınız

Yardım severler ücretleri tek kişi tarifesi 40 tl. Birçok öğretmenevine göre ucuz ama olanaklar aynı sadece kahvaltısı yok. Yinede gidelebilir güzel bir öğrermenevi

Erkek Kuaförü

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir