yunus gezer izmir / Aydınlı gencin acı sonu - Manşet Aydın

Yunus Gezer Izmir

yunus gezer izmir

SON DAKİKA: Yunus Gezer kimdir, neden intihar etti? Üniversiteli Genç Yunus Gezer yayınladığı intihar mektubu sonrası hayatına son verdi!

Giriş Tarihi: Güncelleme Tarihi:

Sosyal medyada gündeme gelen Yunus Gezer isimli bir üniversite öğrencisi yayınladığı intihar mektubu sonrası hayatına son verdi. Sosyal medya hesabından paylaştığı mektup kısa sürede Twitter'da birçok kullanıcı tarafından paylaşılırken "Yunus Gezer kimdir?" sorusu yanıt aramaya başladı. 25 yaşındaki gencin bir süredir yine sosyal medya hesabından intiharla ilgili paylaşımları beğendiği dikkat çekerken acı olay Türkiye'nin gündemine oturdu. Peki, İntihar eden üniversite öğrencisi Yunus Gezer kimdir? İşte detaylar…

Yunus Gezer kimdir? Üniversiteli Genç Yunus Gezer yayınladığı intihar mektubu sonrası hayatına son verdi!
Yunus Gezer kimdir? Üniversiteli Genç Yunus Gezer yayınladığı intihar mektubu sonrası hayatına son verdi!
SON DAKİKA

Yunus Gezer neden intihar etti, öldü mü? Yunus Gezer kimdir?

İzmir’de yaşayan 25 yaşındaki üniversite öğrencisi Yunus Gezer sosyal medyada paylaştığı mektubun ardından intihar etti. Yunus Gezer arkasından intihar mektubu bıraktı. Mektup sosyal medyanın gündemine otururken ''Yunus Gezer kimdir, neden intihar etti?'' soruları gündeme geldi. 

YUNUS GEZER NEDEN İNTİHAR ETTİ?

Yunus Gezer intihar mektubu bırakarak intihar etti. Sosyal medyada gündem olan intiharın ardından vatandaşlar ''Yunus Gezer neden intihar etti, öldü mü?'' sorullarını araştırmaya başladı. 

25 yaşındaki Aydın'lı Yunus Gezer İzmir’de üniversite okuyordu. Dün Twitter hesabından intihar mektubu paylaştı. Paylaşımın ardından evine giden polis ekipleri gencin cansız bedeniyle karşılaştı. Gencin mektubunda yazdıkları ise gündem oldu.

Yunus Gezer neden intihar etti, öldü mü? Yunus Gezer kimdir?

YUNUS GEZER İNTİHAR MEKTUBU 

25 yaşındaki üniversite öğrencisi Yunus Gezer’in hayatını kaybetmesiyle intihar mektubu sosyal medyada gündem oldu. İşte Yunus Gezer intihar mektubu:

"Bu bir intihar mektubudur. Öncelikle sorumlusu asla bir kişi değildir, herkestir. Bunun böyle olmasını istemezdim. Çok denedim gerçekten çok denedim. Ama yıllardır başaramadım. Kimse beni sevmedi. Sevgiden başka bir şey istemedim. Hiç kimseden sevgiden başka bir beklentim olmadı. Herkes bir avuç sevgiyi esirgedi benden. Sakın bunun bir anda alınmış bir karar olduğunu düşünmeyin. Uzun zamandır düşünülmüş bir karar bu. Hayattaki son ümidim 3 Ocak Pazartesi itibari ile tükenmiştir. Benden ümidimi çalanları asla affetmeyeceğim. Bir avuç sevgiyi benden esirgeyenleri asla affetmeyeceğim. Tekrar belirtmek isterim ki herhangi bir uyuşturucu madde veya alkol etkisinde olmadan aldığım bir karardır, tamamen hür irademle aldım. Arkamdan sakın psikolojisi zaten bozuktu demeyin çünkü gayet yerinde. Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Kimse de bana etmesin. Bana bundan başka seçenek bırakmayan, beni buna mecbur bırakan herkesin umarım ömürleri boyunca pişmanlıkları yakasını bırakmaz. Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur. - Yunus Gezer"

Olayın ardından sosyal medyada binlerce taziye mesajı yayınlanırken Yunus Gezer arkadaşları son derece neşeli biri olduğunu ve ölümüne anlam veremediklerini ifade etti. 

Yunus Gezer kimdir? İntihar mektubu yazdı! Yunus Gezer Twitter, İnstagram adresi nedir?

Yunus Gezer kimdir? sorusu gündemde. Twitter ve Instagram'da kullanıcılar Yunus Gezer isimli profilden paylaşılan intihar mektubunu gündeme taşıdı. 25 yaşındaki Yunus Gezer'in neden intihar ettiği merak uyandırdı. Paylaştığı mektup sonrası intihar ederek yaşamına son veren Yunus Gezer'in mektubu kullanıcılar tarafından paylaşıldı. Peki ama Yunus Gezer kimdir?

Haber devam ediyorHaberin devamı
Haber devam ediyorHaberin devamı

Yunus Gezer nasıl öldü sorusu merakını koruyor. Yunus Gezer, Twitter üzerinden paylaştığı mektup sonrası intihar etti. Peki ama Yunus Gezer neden intihar etti. Paylaşılan mektubu gören yakınları hemen polise haber verdi fakat gencin cansız bedeniyle karşılaşıldı. İzmir'e okumak için giden Yunus Gezer hakkında bilgiler haberimizde

Yunus Gezer kimdir?

Yunus Gezer henüz 25 yaşındadır. Aydınlı olan Yunus Gezer, İzmir'e üniversite okumak için gitmişti. Twitter hesabında paylaştığı mektupta "Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes benden bir avuç sevgiyi esirgedi kimse beni sevmedi.” İfadelerini kullanan Gezer, “Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur.” Sözleriyle mektubunu sonlandırdı.

Sıradaki haberSıradaki haber
Sıradaki haberSıradaki haber

Yunus Gezer kimdir? Sosyal medya Yunus Gezer isimli profilden paylaşılan intihar mektubunu konuşuyor

Haberin Devamı

Yunus Gezer, sosyal medyada paylaştığı mektubun ardından yaşamına son verdi. Mektubun sosyal medyada yayılması ardından Gezer’in yakınları hemen polise haber verdi. Gezer’in evine giden polis ve sağlık ekipleri, gencin cansız bedeniyle karşılaştı. İzmir’e üniversite okumak için gelen gencin mektubunda yazdıkları ise gündem oldu.

Twitter hesabında paylaştığı mektupta "Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes benden bir avuç sevgiyi esirgedi kimse beni sevmedi.” İfadelerini kullanan Gezer, “Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur.” Sözleriyle mektubunu sonlandırdı.

Yunus Gezer kimdir? 

Profilinden yayınlanan intihar mektubuyla bir anda Türkiye gündemine oturan Yunus Gezer, 25 yaşında ve üniversite öğrencisi. Aslen Aydınlı olan Yunus Gezer, üniversite okumak için İzmir'e gitmiş.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası