renault 19 europa jant kapağı / AK JANT Renault R19 13 Inc Kırılmaz Jant Kapağı 4 Adet Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Renault 19 Europa Jant Kapağı

renault 19 europa jant kapağı

Renault 19 Europa 15 İnç Jant Kapağı Takımı Çatlamaz, Kırılmaz, Esnek

Jant kapağı takımı, aracın jantını kaplayarak hem koruma işlevini yerine getirir hem de estetik bir görünüm kazandırır. Jantlara monte edilen bu kapaklar, genelde aracın tasarımını tamamlamak için kullanılır. Ayrıca, jant kapağı takımı kullanılması çizilmelere, kir ve çamur birikimlerine karşı koruma sağlayarak kullanıcılara orjinal jantlarını uzun süre koruyabilmeleri için fırsat tanır.

Jant Kapağı Takımı Özellikleri

• Jant Kapağı Takımı ürünü 4 parça ve takım halinde satılmaktadır.
  • Ürün dayanıklı tasarlandığı için kırılmaya dayanıklıdır. Kolaylıkla monte edilebilmektedir.
  • Jant Kapağı Takımı aşınmalara karşı özel dış kaplamalıdır. 8 Tırnakla düşmelere karşı korumalıdır.

Dikkat! ‘’Ürün içerikte yer alan başlıkta belirtilen inch ölçüsündeki araç jantlarına uygundur.’’

Not: Sitemizde kullanılan ürün resimleri ve teknik bilgi alanlarında, üreticiler ve yetkili distribütörler tarafından sağlanan veriler kullanılmaktadır.

Konu: Jant kapağı tavsiyesi

• Temmuz#11

FelixCrail isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Ömer Sirel
    Renault Modus Dynamique

FelixCrail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14" jant düşünülebilir. Eğer sürtme yapmayacaksa /55/14 lastikle hem daha şık bir görüntü hemde daha az konfor kaybı yaşarsınız bence. 15" jant alırsanız tahminimce en az yanak bir lastik almanız gerekir ki bu da konfordan baya ödün vermek demek olur.

Nissan Primera Tekna
    Renault Scenic Privillage BVA

• Teşekkür / Beğen - 1 Teşekkür, 1 Beğeni, 0 Beğenmeme

• Temmuz#12

memolikk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    memolikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıFelixCrailNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

14" jant düşünülebilir. Eğer sürtme yapmayacaksa /55/14 lastikle hem daha şık bir görüntü hemde daha az konfor kaybı yaşarsınız bence. 15" jant alırsanız tahminimce en az yanak bir lastik almanız gerekir ki bu da konfordan baya ödün vermek demek olur.

Eyvallah almam artık 15
    İkinci elde 14 hiç satan görmedim denk gelmedi lastıkli ucuz denk gelirse 14 alabilirim belki yada sadece kapakları değişirim

• Temmuz#13

FelixCrail isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Ömer Sirel
    Renault Modus Dynamique

FelixCrail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

twingo ve clio2 lerin jantları 14" olması lazım. Bir de eski kasa honda civiclerin jantları da renaulta oluyor. Onların jantları da 4x funduszeue.info da vardır illaki.

Nissan Primera Tekna
    Renault Scenic Privillage BVA

• Teşekkür / Beğen - 1 Teşekkür, 0 Beğeni, 0 Beğenmeme

• Temmuz#14

• Teşekkür / Beğen - 1 Teşekkür, 0 Beğeni, 0 Beğenmeme

• Temmuz#15

• Temmuz#16

AlıntıcehennemliNickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bizim RNA jant kapakları sağlam ve güzel. geçenlerde metalik gri spray boya ile de boyadım, yeni gibi oldu valla )) tavsiyedir.
    Bi resim atsana hangisi o jant

• Temmuz#17

• Temmuz#18

turbogtr55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Ahmet KAYMAK

15 jant takıldığında orjinaline en yakın boyutu yakalayabilmek için en ideal yanak 50 ( 50 15 kullanıyorum ben)
    evet benim söylediğim kapaklar oldukça dayanıklı ama orjinalini bulmak çok zor olduğundan piyasadaki yan sanayiler daha kırılgandır sanırım peugeotların kapaklarına benziyor biraz ama aynı kapak değil orjinal renault 19 rne kapağı benim önerdiğim çıkma 13" alize jantıda düşünebilirsiniz lastiği değiştirmeden

• Temmuz#19

Bu jant hakkında ne düşünürsunuz benim arabaya yakışırmı nasıl hafif mi bu jant 65 14 ebatı değişimde en uygun bu ebat çıkıyor sizce nasıl tl istiyor

• Temmuz#20

yokmu şu jant hakkında fikri olan bana yardım edecek iyi olur derse elimdekileri alacak üste para verecem sizden haber bekliyorum tavsiye etmezseniz bırakacağım bakmayı elimdeki kara jantları 13 leri vermem iyimi yoksa kalsınmı

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası