şinasi yüzbaşıoglu / Müge Anlı eşinden ayrıldı mı? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Şinasi Yüzbaşıoglu

şinasi yüzbaşıoglu

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında ve nereli

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında ve nereli

Ünlü sunucu ve gazeteci Müge Anlı evlenme kararı verdiğini canlı yayında yayında açıkladı. Milyonların izlediği programda Anlı'nın evleneceği kişinin kim olduğu merak edildi. Anlı, evleneceği kişinin Şinasi Yüzbaşıoğlu olarak duyurdu. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir ve kaç yaşında? İşte Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında tüm merak edilenler...

Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programın sevilen sunucusu Müge Anlı canlı yayında evleneceğini açıklamıştı. Yeni sezonda Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyuran Müge Anlı özel hayatıyla ilgili bu açıklamasıyla sosyal medyada gündem oldu. Anlı'nın evlilik açıklamasını yapar yapmaz Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kim olduğu araştırılmaya başlandı. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir. İşte tüm merak edilenler...

Müge Anlı müjdeli haberi canlı yayında verdi: Evleniyor!İLİŞKİLİ HABERMüge Anlı müjdeli haberi canlı yayında verdi: Evleniyor!

Müge Anlı, ''Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.'' dedi.

25 Haziran tarihinde sade bir nikahla evlenen çift sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı'nın sosyal medya hesabı üzerinden soyadını değiştirmesi sonrasında eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun hayatı ile ilgili bilgiler yeniden merak konusu oldu.

müge anlı soyadını değiştirdi

müge anlı soyadını değiştirdi

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Müge Anlı'nın gönlünü kazanan Şinasi Yüzbaşıoğlu devlet memuru olarak görev yapmaktadır. Anlı 'Çok da saygı değer mesleği var.'' diyerek duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu biliniyor. 

Şinasi yüzbaşıoğlu kimdir

Şinasi yüzbaşıoğlu kimdir

Şinasi Yüzbaşıoğlu Adana'da doğumlu olup Adana'da emniyet müdürlüğünde görev almıştır. 58 yaşında olan Şinasi Yüzbaşıoğlu 4.sınıf emniyet müdürüdür. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Müge Anlı müjdeli haberi canlı yayında verdi: Evleniyor!

Bizim Hikaye'nin Rahmet'i Yağız Can Konyalı kırmızı perdede!

İLİŞKİLİ HABER

Bizim Hikaye'nin Rahmet'i Yağız Can Konyalı kırmızı perdede!Funda Arar'dan inanılmaz performans! 2,5 saatte 41 şarkı söyledi

İLİŞKİLİ HABER

Funda Arar'dan inanılmaz performans! 2,5 saatte 41 şarkı söyledi

Müge Anlı eşinden ayrıldı mı? Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Müge Anlı, evlilik haberini "Hakkımda yalan yanlış haberler çıkıyor. Ben önemsemiyorum. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Müstakbel damadınız adı da Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Bu kararıma saygı duyarak mutluluğum için dua edeceğinize eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı umut ediyorum" diyerek duyurmuştu.
ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Niğde doğumludur ve 58 yaşındadır. Ankara Polis Koleji ve Polis Akademisi mezunu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 2016-2017 tarihleri arasında Üsküdar Araştırma Amirliği görevinde bulunmuştur. Ardından Adana Emniyet Müdürlüğünde görev almıştır. Çevresinde sevilen, babacan ve dürüst bir insan olarak anılmaktadır.
 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olarak görev almaktadır.

Haber ile daha fazlasına ulaşın:

Müge Anlı

Gündem

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası