bahçeşehir göktürk / Bahçeşehir Koleji Göktürk Kampüsü

Bahçeşehir Göktürk

bahçeşehir göktürk

Bahçeşehir koleji göktürk kampüsü

Bahçeşehir Koleji, Türkiye genelinde 61 ilde kampüsle faaliyetlerini sürdürüyor. Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, "Türkiye genelinde ise Kumluca, Bolu, Zonguldak, Konya, Ankara Eryaman, İzmir Kuzey, Ünye, Nevşehir ve Fethiye kampüslerimizi hayata geçireceğiz" dedi

Danıştay, Bahçeşehir Gölet Park projesinin imar planını iptal etti!

Danıştay, Bahçeşehir Gölet Park projesinin imar planını iptal etti!

Bahçeşehir Gölet Park projesinin imar planının iptali talebiyle açılan davalarla ilgili olarak bir son dakika gelişmesi yaşandı. Proje için açılan itiraz davaları çerçevesinde, Danıştay'ın imar planlarının kesin olarak iptal edilmesi kararı aldığı ortaya çıktı. 

Bahçeşehir Koleji Konya Kampüsü bu yıl açılacak!

Bahçeşehir Koleji Konya Kampüsü bu yıl açılacak!

Konya’daki Bahçeşehir Koleji’nin kampüs tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda açıklama yapan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel; "Biz bu hayalimizi Konya'daki gerek devlet ve gerekse özel okullarla birlikte gerçekleştirmek isteriz” dedi.

Bahçeşehir Koleji bu yıl Göktürk kampüsünü açacak!

Bahçeşehir Koleji bu yıl Göktürk kampüsünü açacak!

Bahçeşehir Koleji, Türkiye genelinde 61 ilde kampüsle faaliyetlerini sürdürüyor. Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, "Türkiye genelinde ise Kumluca, Bolu, Zonguldak, Konya, Ankara Eryaman, İzmir Kuzey, Ünye, Nevşehir ve Fethiye kampüslerimizi hayata geçireceğiz" dedi

Bahçeşehir Koleji yedi yeni kampüs açacak!

Bahçeşehir Koleji yedi yeni kampüs açacak!

Türkiye genelinde kampüsüyle 12 binin üzerinde çalışanı ile eğitim veren Bahçeşehir Koleji, yurtiçi ve dışında yatırımlarına devam ederek yayılacak. Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Dağ, "Eğitim yatırımlarımıza devam edeceğiz. Yedi yeni kampüs açmayı planlıyoruz" diyor.

Strada Bahçeşehir Evleri güncel fiyat listesi!

Strada Bahçeşehir Evleri güncel fiyat listesi!

Strada Bahçeşehir Evleri güncel fiyat listesi bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilen projede konut fiyatları bin TL'den başlıyor

Asmalı Bahçe Şehir Evleri güncel fiyat listesi!

Asmalı Bahçe Şehir Evleri güncel fiyat listesi!

Dekar Gayrimenkul ve Demiröz ortaklığıyla hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir Evleri projesinde 2+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor. Projede ilk teslimler yılında yapılacak

Bahçeşehir koleji göktürk kampüsü Haberi

Türkiye'nin 61 ilinde kampüsle faaliyetlerini sürdüren Bahçeşehir Koleji, yeni kampüslerle büyümesini sürdürecek. Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, "Eğitim altyapısının sürdürülebilirlik üzerine kurulması, akademik tutarlılık ve gelişim, kurumların ticari istikrarı konuları bir bütündür. Bütüncül olarak eğitimde istikrar, olmazsa olmazdır" diyor.

Ekonomist Dergisi'nde yer alan habere göre, eğitim sektöründe yarım asrı geride bırakan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarına bağlı Bahçeşehir Koleji eğitim öğretim yılında Türkiye'nin 61 ilinde kampüsle faaliyetlerini sürdürüyor. Eğitim sektöründe yaşanan sorunlarda öğrencilerin eğitim hayatlarının kesintiye uğramaması için gelen her talebe olumlu karşılık verdiklerini söyleyen Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, eğitimde istikrarın olmazsa olmaz, olduğunu söylüyor. "Öğretmenler bizim en değerli yatırımımızdır" diyen Özlem Dağ, eğitim sektörü ve Bahçeşehir Kolejinin hedefleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Eğitim sektörü bu yıl

Copyright © funduszeue.info

İstanbul(Avr.)

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Departman

Akademik

Akademik

Başvuru Sayısı

başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

başvuru

Departman

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’de 7 bölge 60 il kampüs ile hizmet veren Bahçeşehir Koleji’nin büyüyen organizasyon yapısı içerisinde, yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen; fikri, irfanı, vicdanı hür nesiller yetiştirmek amacı ile – Eğitim Öğretim yılında açılacak İstanbul Göktürk Kampüsümüzde görev almak üzere eğitim gönüllüsü‘’Sınıf Öğretmenleri’’ arıyoruz.

• Üniversitelerin Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunu,
  • Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,
  • Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,
  • Güncel mesleki gelişmeleri takip eden,
  • İletişim ve temsil yeteneği güçlü,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen,
  • Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,
  • Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

İŞ TANIMI

Bahçeşehir Koleji’ne özel eğitim yöntemleri ile Kişiye Özgü Öğretim Modelini benimseyerek çalışacak, Yüzyıl becerileri ile donanmış, dünya vatandaşı, topluma değer katan bireyler yetiştirecek Sınıf Öğretmeni başvurularını beklemekteyiz.

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli

Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Yapıldı

Hakkımızda

Bahçeşehir Koleji, yarım asırdır eğitim alanında faaliyet gösteren Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ailesinin parçasıdır. gurur yılını kutlayan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının yılında Laleli’de üç sınıflı bir dershane ile başlayan öyküsü, bugün Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında kaliteli eğitimi yeni nesillerle buluşturan global eğitim markası olarak başarıyla sürüyor. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları; bünyesinde bulunan Bahçeşehir Koleji, Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri, Uğur Okulları ile BAU Global şemsiyesi altında; Bahçeşehir Üniversitesi, BAU International University Washington DC, BAU International Berlin – University of Applied Sciences, BAU International University Batumi, Bahçeşehir University Cyprus, International Academy of Rome, BAU Global Silicon Valley Incubation Center, BAU Global Hong Kong, Mentora Dil Okulları, CES Toronto Dil Okulları ve Toronto & CES Junior Summer Schools ile dünya çapında binden fazla öğrenciyi kaliteli eğitimle buluşturuyor. yılını kutlayan global eğitim kurumu Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ailesinin üyesi olarak yılında Bahçeşehir’deki ilk kampüsüyle eğitime başlayan Bahçeşehir Koleji, kurulduğundan bu yana fark yaratan uygulamaları ve dünyaya örnek oluşturan eğitim modelleriyle Türkiye’de dünya standartlarında, çağdaş ve kaliteli eğitime öncülük ediyor. Türkiye’de STEM eğitimini uygulayan ilk eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Koleji, Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Master 6, Çift Dilli Eğitim, Kodlama ve Robotik, Together, Sosyal Takip Programı (STP) gibi eğitim modelleri ile eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu sürdürüyor. Enver Yücel’in, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının global eğitim ağının parçası olarak dünya standartlarında eğitimi ülkemizde yaygınlaştırmak amacıyla kurduğu Bahçeşehir Koleji’nin, “kaliteli eğitimi daha çok çocuğa ulaştırmak” amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında eğitim yatırımları bulunuyor. eğitim öğretim yılı itibarıyla Bahçeşehir Koleji, Türkiye’nin 57 ilinde kampüsü ile 60 binin üzerinde öğrenciye eğitim veriyor.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.).

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası