ahmet yavuz ilkokulu / AHMET YAVUZ İLKOKULU - Aksaray - Ortaköy

Ahmet Yavuz Ilkokulu

ahmet yavuz ilkokulu

AHMET YAVUZ İLKOKULU - AKSARAY - ORTAKÖY

Öğretmen Sayısı:8 Öğrenci Sayısı:151 Derslik Sayısı:11 Lojman Sayısı:0 Ders Başlama-Bitiş Saatleri:08:55 - 14:45 Öğretim Şekli:Normal Isınma Şekli:Kalorifer İl/İlçe Merkezine Uzaklık:Ortaköy İlçe Merkezine 2 km. uzaklıkta, İl Merkezine 55 km uzaklıktadır. Ulaşım:Okula ulaşım yaya olarak yapılabilir. Vizyon:Her yeni düşünce bir uygarlığın; her eğitimli insan çağdaş ve güçlü bir Türkiye’nin müjdecisidir. Geleceğin Türkiye’sini güneş gibi aydınlatmak, yıldızlar kadar yükseltmek ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak, bilimin ışığında yürümek için el ele Misyon:Ahmet Yavuz İlkokulu olarak; - Bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak, -Türk Milli Eğitimi’nin temel amaçlarını gerçekleştirmek, -Onların bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili , becerili ve kendine güvenen bireyler o

Ahmet Yavuz İlkokulu

Okulumuz, İlimizin Ümraniye ilçesinin Kazım Karabekir Mahallesi Ordu caddesinde yer almaktadır.Kuruluşu ise, 1978 yılında Ercan İlkokulu olarak , 5 derslikten oluşan küçük bir hizmet binası olarak temelleri atılmıştır.Daha sonra binanın küçük olması ve ihtiyaca cevap verememesi üzerine 1988 yılında, Ümran Boru Fabrikası sahibi Orhan YAVUZ tarafından , babasının adına okul Ahmet Yavuz İlkokulu olarak 16 derslikten oluşan yeni binasına kavuşmuştur.1997 yılında çıkarılan 8 yıllık kesintisiz eğitim çerçevesince okulumuz Ahmet Yavuz İlköğretim Okulu olarak hizmetine devam etmeye başlamıştır.Çevre imkanları sonucunda, mevcut öğrenci sayısına cevap verilememesi üzerine 16 derslikten oluşan ek bina 1999/2000 öğretim yılında hizmete girmiştir. 2010 Temmuz ayında İSMEP projesi kapsamında okulumuz ana binası deprem güçlendirme çalışmaları kapsamında tadilata alınmış ve ve Kasım 2010 tarihinde bitirilerek faaliyete geçmiştir.Okulumuz bina ve bahçesi itibarıyla toplam 5 dönüm arsaya sahiptir.

Okulumuz 3 Katlı ve 5 Katlı 2 Blok halinde inşa edilmiştir. Okulumuz halen 32 derslik, 1 anasınıfı, 5 idare odası,2 öğretmenler odası, 1 fen ve teknoloji laboratuarı, 1bilgi teknoloji sınıfı, 1 çok amaçlı salon, 1 gösteri salonu, 1 kütüphane, 2 teknoloji tasarım atölyesi, 1 egzersiz sınıfı, 1 arşiv odası ile eğitim öğretime devam etmektedir
Kazım Karabekir Mah.
Ordu Cad. No:130
Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: (216) 631 86 16
Faks : (216) 631 85 09
E-Posta:[email protected]
Öğrenci sayısı yaklaşık:2700
Öğretmen sayısı: 80
1 tane müdür,1 tane müd.baş yar.4 tane müdür yardımcısı

AKSARAY ORTAKÖY Ahmet Yavuz İlkokulu

Okul Adresi : ZAFER MAH. 4068 SK. NO: 4 ORTAKÖY / AKSARAY

Okul Kodu : 726320
Telefon : 0(382) 351 41 00
Web Sitesi : https://ahmetyavuzilkokulu.meb.k12.tr

Çevre : Zafer Mah. Kırşehir Cad. No:104 Ortaköy/AKSARAY
Ulaşım :
İl/İlçeye Uzaklık : Ortaköy İlçe Merkezine 2 km. uzaklıkta, İl Merkezine 55 km uzaklıktadır.

Öğrenci Sayısı :
Öğretmen Sayısı :
Derslik Sayısı : :9
Ders Saatleri : NORMAL GÜNLER : 08:45 - 14:35 PANDEMİ GÜNLERİ: 08:50 - 12:00
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 1Hizmet Alanı: 4
Zorunlu Çalışma Süresi: 0Hizmet Puanı: 14

Harita :

Okul Kadrosu :

Hasan K.(Okul Müdürü)- İSA E.(Müdür Yardımcısı)- Ebru I.(1/A Sınıf Öğretmeni)- Yasin A.(1/B Sınıf Öğretmeni)- Kenan K.(2/A Sınıf Öğretmeni)- Şükrü F.(2/B Sınıf Öğretmeni)- Itır G.(3/A Sınıf Öğretmeni)- Muhammet M.(3/B Sınıf Öğretmeni )- Zühal D.(4/A Sınıf Öğretmeni)- Emre K.(4/B Sınıf Öğretmeni)- Serpil Y.(Anasınfı Öğretmeni )- Elvan A.(İngilizce Öğretmeni- Sözleşmeli)- Kübra N.(Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni- Görevlendirme)- ... .(Rehberlik Öğretmeni-Görevlendirme)- Adnan G.(Daimi İşçi)- Ramazan B.(Daimi İşçi)-

Okuldan Haberler :

ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ FİDAN DİKME ETKİNLİĞİNE KATILDIK..24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ FİDAN DİKME ETKİNLİĞİNE KATILDIK..

ÖĞRENCİLERİMİZİ KUTLUYORUZ...ÖĞRENCİLERİMİZİ KUTLUYORUZ...

CUMHURUYETİMİZ 98 YAŞINDA...CUMHURUYETİMİZ 98 YAŞINDA...

OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ SİNEMADA!OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ SİNEMADA!

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlandı.2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlandı.

Başarılar :

2012-2013 Eğitim Öğretim yılında SBS´ ye giren öğrenci sayısı 18´dir. Öğrencilerimizden Fen Lisesine Yerleşen Öğrenci Sayısı 1, Anadolu Öğretmen Lisesine Yerleşen Öğrenci Sayısı 2, Anadolu Liselerine yerleşen öğrenci Sayısı 5, METEM yerleşen öğrenci sayısı 2, diğer liselere yerleşen öğrenci sayısı 4 (İHL-SML)

Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :

Okul hakkında gönderilen yorumlar :

Güncelleme tarihi: 25.06.23

Ahmet Yavuz İlkokulu, Aksaray ili, Ortaköy ilçesinde bulunan devlet okuludur. Aksaray ili nüfusu 429.069, Ortaköy ilçesi nüfusu 32.130'dur. Okulun öğrenci sayısı 201, öğretmen sayısı 12'tir.

Ahmet Yavuz İlkokulu Aksaray ili Ortaköy ilçesinde bulunan devlet okuludur.

Sayfamızda Ahmet Yavuz İlkokulu okuluna ait telefon, belgegeçer (faks), e-posta, web sitesi, öğretim şekli, adres, öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, derslik sayısı, lojman durumu, pansiyon durumu, ısınma durumu, il/ilçeye uzaklık, hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı, yerleşim yeri, il, ilçe, mahalle/belde/köy nüfusu ve okullaşma oranları, lgs merkezi sınav taban puanı, yüzdelik dilimini, alan dal bilgilerini, zorunlu hizmet okulu olup olmadığını bulabilirsiniz.

Ahmet Yavuz İlkokulu okuluna ait okul forması, kıyafeti, okul başarı puanı, okul eşyaları, okul boş kontenjanı, son dakika okul haberleri, okul kuralları, okul logosu, okul sınav tarihleri, okul servis ücretleri, okul e-okul, okul başlangıç-bitiş saatleri, sınıf geçme durumları, haftalık ders programı gibi bilgileri okulun resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Ahmet Yavuz İlkokulu okulunda okuyorsanız, bu okuldan mezunsanız, bu okulun velisiyseniz, bu okulda görev yapıyorsanız ya da bu okul hakkında bilgiye sahipseniz lütfen değerli bilgilerinizi yorum alanından belirtiniz.

Sitede sunulan reklamları kısıtlayan bir reklam engelleyicinin etkin olduğunu fark ettik.

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun. Reklam engelleyiciyi kapattıysanız sayfayı yenileyerek görüntüleyebilirsiniz.

Reklam engelleyicinin nasıl kapatılacağını öğrenmek için tıklayınız.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası