samsun pelitkoy toki satilik daire / Büyükoyumca Satılık Daire Fiyatları ve İlanları - Zingat

Samsun Pelitkoy Toki Satilik Daire

samsun pelitkoy toki satilik daire

10 adet satılık daire Büyükoyumca içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Daire Büyükoyumca içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Büyükoyumca Mahallesi, Atakum
    Büyükoyumca Mahallesi, Atakum
    Büyükoyumca ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Fitness Alanı · Parke Zemin
    Samsun atakum peli̇tköy'de presti̇jli̇ bi̇r si̇tede full deni̇z manzarali 4+1 satilik lüks dai̇reler m² arsa i̇çi̇nde toplam 3 blok ve her bi̇r blok 10 kattan oluşmaktadir. Her katta 2 dai̇re toplam bi̇r blokta 20 dai̇re mevcuttur. m² brüt, m² net kullanim alanina sahi̇pti̇r. Kullani
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Turyap Samsun Atakum
  • Daire satılık, Atakum, Samsun
    Daire satılık, Atakum, Samsun
    Büyükoyumca ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Çocuk Oyun Alanı · Otopark · Doğalgaz · Parke Zemin
    Konum lokasyon toplu konut bulvari üzeri̇ndeatakum büyükoyumcadatramwaya yürüme 1kmtramwaya araçla metrehemen yaninda otobüs duraği yer almaktaayni zamanda ri̇ng i̇le tramwaya ulaşim 15 daki̇kadasağlanmaktadirhastane,eczane,market,sağlik ocaği,semt pazariyürüme mesafesi̇ndedi̇r dai̇re özelli̇
    ilk 3 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Çavdaroğlu Harita Mi̇marlik
  • Daire satmak, Samsun - Duşakabin
    Daire satmak, Samsun - Duşakabin
    Büyükoyumca · 50 m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire · Duşakabin
    Revizyon gayrimenkul'den büyükoyumca da toplu konut bulvarının alt tarafında sıfır daire 1+1 duşakabin 3. Kat klozet katta 4 daire güney doğu cephelibu ilan re-os emlak mls programı tarafından otomatik entegre edilmiştir
    ilk geçen hafta görüldü - Emlaksitem  > Revi̇zyon Merkez Ofi̇s
  • Büyükoyumca Mahallesi, Atakum - WiFi
    Büyükoyumca Mahallesi, Atakum - WiFi
    Büyükoyumca ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Giyinme Odası · Otopark · Açık Otopark · Fırın · Güvenlikli
    Atakum satilik 4+1 dai̇re 0,69 orandan 1,5 mi̇lyon kredi̇ i̇mkani deni̇z manzarali samsun- atakum bölgesindeki, kalite ve genişliğine göre sıfır,en uygun fiyatlı 4+1 daire şehirdeki nadir kullanabileceğiniz 0,69 ve 0,99 kredi oranıyla, 1,5 milyon kredi kullanabileceğiniz projelerinden proje site
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Bbsbroker
  • Büyükoyumca Mahallesi, Atakum
    Büyükoyumca Mahallesi, Atakum
    Büyükoyumca · 60 m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Tozluemlak&design safa kayaoğlu 0 70 55 2 sizleri satış ofisimize kahve içmeye bekliyoruz tozluemlak güvencesi̇yle hayalleri̇ni̇zi̇ ertelemeyi̇n gayri̇menkul yatirim ortakliği
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlakjet  > Tozlu Emlak
  • Daire satmak, Atakum, Samsun
    Daire satmak, Atakum, Samsun
    Büyükoyumca · 60 m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire
    Detaylı bilgi icin biximle iletişime gecin
    ilk 3 gün önce görüldü - Hepsiemlak  > Koral Gayri̇menkul Yatirim
  • Daire satiyorum, Atakum, Samsun
    Daire satiyorum, Atakum, Samsun
    Büyükoyumca ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Otopark · Doğalgaz
    Konum lokasyon toplu konut bulvari üzeri̇nde tramwaya yürüme 1km tramwaya araçla metre mesafede hemen yakininda otobüs duraği yer almakta ayni zamanda ri̇ng i̇le tramwaya ulaşim 15 daki̇kada bi̇r sağlanmaktadir hastane,eczane,sağlik ocaği,semt pazari. Okullar i̇hti̇yaciniz olan her şey yakind
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Çavdaroğlu Harita Mi̇marlik
  • Daire satiyorum, Atakum, Samsun
    Daire satiyorum, Atakum, Samsun
    Büyükoyumca · 55 m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Projeden atakum büyükoyumca'da deni̇z manzarali 1 oda 1 oturmali mutfak 1 banyolu satilik dai̇reler 6 katli isi yalitimli lüx asansörlü projemi̇zde 20 adet dai̇re bulunmaktadir
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Ceyhun Emlak Tokat
  • Daire satılık, Samsun
    Büyükoyumca ·  m² · TL/m² · 2 Banyo · Daire
    Bu ilan re-os emlak mls programı tarafından otomatik entegre edilmiştir
    ilk 3 önce görüldü - Emlaksitem  > Revi̇zyon Merkez Ofi̇s
  • Daire satiyorum, Samsun
    Büyükoyumca · 58 m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire
    Revi̇zyon türki̇ye samsuna hoşgeldi̇ni̇z dai̇remi̇z toplu konut bulvarinda bulunmaktadir. Dai̇remi̇z 4 katli bi̇nanin i̇ki̇nci̇ katindadir. Bi̇na yeni̇ yapilmiş olup masrafsizdir. İskani alinmiş ve oturum başlamiştir.1+1 Olup 48 metrekaredi̇r. Mutfak salon bi̇r olup balkonu bulunmaktadir. Dai̇re
    ilk bir ay önceden görüldü - Emlaksitem  > Revi̇zyon Merkez Ofi̇s
  • Bu alana yakın daha fazla emlak vardır
  • Daire satılık, Samsun
    75 m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire
    Bu ilan re-os emlak mls programı tarafından otomatik entegre edilmiştir
  • Daire satiyorum, Atakum - Balkon
    Daire satiyorum, Atakum - Balkon
    90 m² · TL/m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon
    Utku emlak şi̇rketi̇. Bi̇lgi̇ i̇çi̇nkamuran üner0 05 90samsun'un en hizli satiş-ki̇ralama yapan emlak şi̇rketi̇dai̇remi̇z. 2+1Bürüt 90 m²net 80 m²salon m²mutfak 7 m²oda m²yatak odasi 14 m²ebeveyn banyo m²ana banyo 4 m²i̇skan belgeli̇. Cam balkonlu. Bağimsiz mutfakli. Ebeveynb
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Utku Emlak Ofi̇si̇
  • Daire satmak, Samsun - Asansör
    Daire satmak, Samsun - Asansör
     m² · TL/m² · 2 Banyo · Daire · Çocuk Oyun Alanı · Asansör · Ebeveyn Banyosu · Otopark · Açık Otopark
    Ebeveyn banyosu, vestiyeri mevcuttur i̇ki daire arasında 14 m mesafe olup ve yan daireyle ortak duvar bulunmamasından kaynaklı bir konfora sahiptir asansör tamamen deniz manzarası görseli ile kullanılıp, çift taraflı kapısı ile kat balkonu bu görsele eşlik etmektedir yangın merdiveni gayet geniş
    ilk geçen hafta görüldü - Emlaksitem  > Revi̇zyon Merkez Ofi̇s
  • Daire satılık, İlkadım
     m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Yeni̇ dai̇re 5 yillik bi̇na isi yalitimli bakimli temi̇z kişla kişla mah i̇lkadim samsun i̇lgi̇li̇enenler beni̇mle i̇ri̇tbata geçebi̇li̇rler
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Happy start emlak - arsa ofi̇si̇
  • Daire satiyorum, Samsun - Asansör
    Daire satiyorum, Samsun - Asansör
     m² · TL/m² · 1 Banyo · Daire · Gömme Dolap · Asansör
    Revi̇zyon türki̇ye samsun ai̇lemi̇ze hoşgeldi̇ni̇z samsun'un i̇lkadim i̇lçesi̇ gözde si̇teleri̇nden bi̇ri̇si̇ olan ulugazi̇ toki̇ konutlarinda Kat 3+1 satilik olan dai̇remi̇z, si̇z değerli̇ yatirimcilarimiza sunulmaktadir. Lokasyon olarak;i̇lkadi̇m beledi̇ye bi̇nasi karşisieği̇ti̇m araştirma h
  • Daire satiyorum, İlkadım - Balkon
    Daire satiyorum, İlkadım - Balkon
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Otopark · Parke Zemin
    Daire, samsun'un en güzel ve nezih lokasyonu karadeniz mahallesi lise caddesi üzerindedir. Atatürk bulvarına mt, i̇stiklal cad. Mt, gar tranvay durağına mt, samsun adliyesine mt, mert plajı ve piazza avm ye 12 dakika yürüme mesafesindedir. Bulunduğu lokasyon itibariyle tüm toplu u
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Mentor Emlak İnşaat funduszeue.infȯfunduszeue.infoşti̇.
  • Daire satılık, Atakum - Yüzme Havuzu
    Daire satılık, Atakum - Yüzme Havuzu
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Deniz Manzaralı · Güvenlikli · Yüzme Havuzu
    Atakent Yıl cami üstarafında site içi m lüx daire konumu çok güzel havuz var 9 kat en ustun alti ful deniz manzarali kapali yuzme gavuz guvenlikli 2 milyona kadar kredi çekile bilir
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Sebo Gayri̇menkul
  • Daire satiyorum, İlkadım - Balkon
    Daire satiyorum, İlkadım - Balkon
     m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Danişman serdar tolga dalli i̇leti̇şi̇m: 55 06 çi̇ftli̇k caddesi̇ne 50 metre çi̇ftli̇k caddesi̇ni̇n tam ortasinda heryere yürüme mesafesi̇nde kurum,kuruluş merkezi̇ konum funduszeue.info 2+1 m² doğalgazli masrafsiz ki̇ra geti̇ri̇si̇ / Tl ci̇vari kredi̇ye uygun kat mülki̇yetli̇ çi̇ft
    ilk 3 önce görüldü - Zingat  > Arta Emlak Gayrimenkul Profesyonel Yapı Yönetimi
  • Daire satılık, İlkadım - Balkon
    Daire satılık, İlkadım - Balkon
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Doğalgaz · Parke Zemin · Deniz Manzaralı
    Daire,i̇stiklal caddesi üzerinde yer almakta olup ellialtılar çiftlik caddesi bağlantı noktasında köşe başı binadır. Bahçelievler mahallesindedir. Tramvaya atatürk bulvarına mt, sahile metre uzaklıktadır. Bulunduğu lokasyon itibariyle tüm toplu ulaşım araçlarının duraklarına, okullara, al
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Neta Emlak Yatirim Danişmanliği
  • Daire satmak, İlkadım - Otopark
    Daire satmak, İlkadım - Otopark
     m² · TL/m² · 3 Odalı · Daire · Balkon · Otopark
    Dai̇remi̇z kişla mahallesi̇nde olup 10 katli bi̇nanin funduszeue.infor ara kattir dai̇remi̇z masrafsizdir cam balkon ve kombi̇leri̇ takilidir dai̇releri̇mi̇z lüxtür dai̇remi̇z geni̇şti̇r dai̇remi̇z si̇te i̇çeri̇si̇nde olup açik otopark ve çocuk oyun alanlari mevcuttur bakkala markete ve ulaşima yürüme m
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Kul Gayrimenkul
  • Daire satiyorum, Atakum - Doğalgaz
    Daire satiyorum, Atakum - Doğalgaz
     m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Doğalgaz
    Lozan cad üzerinde hastane okul market gibi yerlere yürüme mesafesinde merkezî konumda 3+1 asansörlü funduszeue.info Dogalgazli Yıllık bina
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Arta Emlak Gayrimenkul Profesyonel Yapı Yönetimi
  • Daire satiyorum, Samsun - Bahçe
    Daire satiyorum, Samsun - Bahçe
     m² · TL/m² · 3 Banyo · Daire · Otopark · Bahçe · Site İçinde
    Revizyon türkiye samsun'a hoş geldiniz. Satılık dubleks dairemiz yenimahalle cağaloğlu caddesi'nde bulunmaktadır. Dairemiz merkezi bir konumda bulunmakta olup tramvay durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Dubleks dairemiz 4+2 olup kullanışlı, geniş, manzaralı bir terasa sahiptir. Site içerisin
  • Daire satmak, Atakum
     m² · TL/m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu
    Dairemiz yeni kurulan azi̇zoğlu i̇nşaattadir. Yeni yapılmış olan yenimahalle camiisinin karşısındadır. Ebeveyn banyoludur. Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz
    ilk bir ay önceden görüldü - Zingat  > Tuğlu Gayri̇menkul
  • Daire satmak, Atakum - Asansör
    Daire satmak, Atakum - Asansör
     m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Atatürk bulvarina cepe, kombi̇li̇, asansörlü satilik 2+1 dai̇re
    ilk 2 önce görüldü - Zingat  > As Gayrimenkul
  • Daire satılık, İlkadım
     m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire
    Dai̇re uygun fi̇yata satilik kiredi̇ye uygun deği̇l 2+1 kat 2 ara kat dai̇re konumu di̇ş hastanesi̇ne yakin si̇ğorta gazi̇ hastanesi̇ne yakin i̇lgi̇lenenler beni̇mle i̇rti̇bata geçebi̇li̇rler
    ilk geçen hafta görüldü - Zingat  > Happy start emlak - arsa ofi̇si̇
  • Resim yoktur.
  • yılında Şalpazarı’nda doğdu. İlk,  orta, lise tahsilinden sonra KTÜ Mimarlık Fakültesine girdi ve yılında mezun oldu.  Ortaokul ve lise yıllarında babasının yanında bakırcı ustası olarak çalıştı. yılında babasına ait işletmeyi sanayi tesisi haline getirdi ve tesisin imalat müdürlüğünü yaparak genç yaşta çalışma hayatına atıldı.

Askerliğini asteğmen kontrol mühendisi olarak yılında tamamladı. yıllarında Türkiye Emlak Bankasında fen eksperliği yaptı. yılında kendi inşaat ve mimarlık şirketini kurarak serbest ticari hayatına başladı. yılında MÜSİAD Samsun Şubesinin kurucuları arasında yer aldı.

yılında Atakum Belediyesi meclis üyeliğine seçildi. yılında AK Parti kurucu il başkanlığı görevini üstlendi.

yılında AK Parti’den dönem Samsun Milletvekilliğine seçildi. Aynı dönem iki yıl TBMM Bayındırlık İmar Ulaştırma ve Turizm Komisyon Başkanlığı görevini yürüttü. dönem Samsun Milletvekilliğine tekrar seçildi ve iki yıl daha Komisyon Başkanlığı görevine devam etti. TC Hükümeti Bayındırlık ve İskan Bakanlığına getirildi. dönem Samsun Milletvekilliğine tekrar seçildi. 3 dönem milletvekilliği süresince Samsun’a ulaşımda, sağlıkta, sulamada, enerjide, adalette, eğitimde, sanayide vb. birçok alanda altyapı ve üst yapı yatırımlarında etkin rol oynadı. 5 yıl komisyon başkanlığı döneminde bayındırlık, ulaştırma, turizm alanlarında reform niteliği taşıyan birçok düzenlemeye imza attı.

Bakanlık döneminde kamu yatırımları, imar ve planlama, İller Bankası, yerel yönetimler, 2B gibi birçok alanda başarılı çalışmalarda bulundu. Türkiye’de devrim niteliğinde olan Tapu Kadastrodaki randevu sistemini ve gün içerisinde işlemlerin tamamlanması, TAKBİS (Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi) bakanlığı döneminde hayata geçirdi. 3 dönem milletvekilliğinden sonra Samsun’da ticari faaliyetlerine devam etti.

31 Mart yerel seçimleri için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına Cumhur İttifakı adayı olarak gösterildi ve seçimlerden başarı ile çıkarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

Evli ve 5 çocuk babasıdır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası