hangimiz sevmedik dizi son bölüm izle / Hangimiz Sevmedik final bölümüyle bu akşam - Dailymotion Video

Hangimiz Sevmedik Dizi Son Bölüm Izle

hangimiz sevmedik dizi son bölüm izle

kaynağı değiştir]

Sezon Yayın günü
ve saati
Sezon
başlangıcı
Final Çekilen
bölüm
sayısı
Bölüm
aralığı
Yayın
yılı
TV
kanalı
1. sezon Cuma /
Pazartesi
15 Temmuz 22 Mayıs 40 TRT 1

Not: Dizinin ilk bölümü Cuma 'de, 2'den final olan bölüme kadar ise Pazartesi 'de yayımlandı.

Kaynakça[değiştir

Hangimiz Sevmedik

Hangimiz Sevmedik Yorumları

<< önceki yorumu göster
Hangimiz Sevmedik Yorumhopdela gassoliina
bu dizide sizce cok fazla şarkı çalmıyor mu? hem genwlinde hem de sahne geçişlerinde. dizi gercekten güzel ama hangimiz sevmedik şarkısından bulantı geldi. çalmaya başladığı an baska kanal açıyorum.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumya umarım bitmez reyting saçmalığı yüzünden biterse inanılmaz üzülürüm. hiç bu kadar güzel filn izlememiştim. lütfen bitmesin

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumselam nasılsınız arkadaşlar. dünkü bölüm iyi bir şey kötü oldu ayşen le şener nişan iptal oldu adile ve münir göre ve kötüsu oki halit gelip adleyle münir pat diye sevdaya tuncay bir birin seviyor demesi hemde aileyle üni kavga edene en güzel bu bölümde olan o ki,tarıkla ıtırın arzı süper ve +++emellerine ilyas nişanlı süper ayrılıcakmı lragir çok şükür ayrılmıyıcaklar inşallah. aslında bir birlerine seviyorlar bir az olsada ama bunu fark etmiyorlar mesela ilyas emellerine konuşan dili tutuluyor.😜😜

MeHRiBaN📖 • !!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu kadar iyisini hiç izlememiştim izlemeyenler çoook şey kaçırıyor kendi dertlerine yansınlar

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumsüper diye ben bir tek bu diziye derim bin kez verseler tekrarını bin kez izlerim

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumfunduszeue.info yazık diyilmisin ayşanle şener been ayirıyorsunuz çocukları.dizimizi de izlemek içinnsabırsızlanıyorum hakkaten çok iyi dizi baya baya iz dizizi

MeHRiBaN📖 • !!++

Hangimiz Sevmedik Yorumhangimiz sevmedik dizisini çok seviyorum ve cumartesi veya pazar akşamında çıkmasını istiyorum

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbir film nasıl bu kadar güzel olabilir şahane

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumreytingler biraz yükselmiş totalde 28den 22 ye ab grubunda ise sıradan 7.sıraya yükselmiş hem de bu kadar zor bir günde süper

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu nasıl güzel bir dizi ya seyretmeye doyamıyorum bütün oyuncular harika

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumher gün tekrarını verseler üşenmeden her gün izlerim süper dizi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbayılıyorum bu diziye hiç bu kadar güzelini izlememiştim

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumhep kedimi görüyorum. 47 yıllık kavuşamayan sevda. iki tarafta ev ve yuvasını oluşturmuş. olsada.
diziyi çoğu zaman nemli gözlerle izliyorum.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbeni geçmiş türk filmlerine götürdü.seyredince çok keyif alıyoruz ailece😀sıcak samimi ve doğal bir funduszeue.info bizden😃funduszeue.infoği geçen herkeze teşekkürler 😀😀😀

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizi çok güzel
bu diziyi çoğu kişi yüklenince yutup ve sitelerden çok izleniliyor
lütfen tv den veya int canlı yayından izleyin
diğer dizilerin reatingler çok onları int den yükleyince izleyin
dizi final yapmasın

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumalper baytekin in oynadığı karakterde gözlerini şaşı olarak yaparak şekilden şekile girmesi bence çok gereksiz senaryoya birşey katmıyor.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtarık ve ıtır nerdeyse hiç yoktu ilk kez bu bölümde sıkıldım
tarık itır istiyoruz dedikçe rollerini azaltıyorlar

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumasıl bu bölümde tarik ve ıtır harika di
ilk defa bu kadar göze geldiler
mahalleli olan üstü süper ya
ben bu dizi de kötü göremiyorum
herkez süper
ilk başta tarik ve ıtır pek begenmemistim sonra tarik düzeldi ıtır çok soğuk duruyor ama bu son bölümde ikisi de harika di
diyecek bişey kalmadı bu şekil devam

bence ıtır hamile bile olabilir artık

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumsüper dizi tarık ve ıtır sahneleri bence de artırilmalı dizi biraz daha gençlere seslenmeli

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyo bence böyle iyi sakın daha fazla tarik ıtır göstermeyin bu şekil çok güzel
evin uçakları çok tatlı mahalleli de çok şeker hersey den gösterin
tarık ıtır ilk başlarda çok gösterildi kına geldi ama şu an daha iyi oynuyorlar ilk bölümleri kıyaslamak ve sakin daha fazla göstermeyin böyle iyi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumvalla ben kendi adıma diziyi seviyorum sevimli sempatik bir dizi. ama tarık ıtır olmasa kesinlikle izlemeyi düşünmezdim. izleme sebebim tarık itır. başlarda gına gelmesine gelince başlarda senaryo saçmaydı senaryo şimdi toparladı ve haklı olarak başrolleri daha çok görmek istiyoruz

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumfilmimi özledim keşke her gün oynasa

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtarık ıtır rolü artsın

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyanlış düşünce bizler şahsen tarik ve ıtır için izlemiyoruz tümü için izliyorum

bi denesinler tarik ıtır shaneler ı bakın izleyici en az iki bölüm izler ve azalir izleyici
toplumu düşünün her yerde aşk dizi o kadar çok var ki
bizler hepsi için izliyoruz diğer oyuncular harika

ilk başlarda tarik ıtır çok gösterdiler eee ne oldu izleyici azaldi

bi denesinler tarik ıtır shaneler ı bakın izleyici en az iki bölüm izler ve azalir
toplumu düşünün her yerde aşk dizi o kadar çok var ki

siz seviyor olabilirsiniz ama tarik ıtır shaneler çoğalirsa izleyici azalır
bu şekil çok iyi böyle devam keşke önceleri bu şekil olsaydı
ben bile bi aralari bırakıyordum ama şu an süper
böyle devam

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtarık itır değil tabii filmin temel direği ama şunu unutuyorsunuz ki başlarda tarık ve ıtır rolleri saçmasapan yazılmıştı salakça davranan bir tarık itır vardı halenin saçmasapan oyunlarına kanan iki saf aşık vardı karşımızda her şeye ağlayan direnmeyi bilmeyen bir itır vardı bu saçmalığın sebebi de saçma senaryoydu daha doğru roller yazılmış olsa çok daha farklı bir perspektiften yaklaşırdı herkes. ben ısrarla aynı şeyi savunuyorum geçen bölüm sadece münir ve adileye yoğunlaşılmıştı kendi adıma çok sıkıldım bu benim naçizana fikrim kaldı ki bana katılmak zorunda değilsiniz
ben filmdeki her oyuncuyu çok seviyorum ama kendi izleme sebebimi söyledim benim izleme sebebim tarık itır tabii ki herkesin izleme sebebi farklı olacaktır

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumçok güzel bi dizi kesinlikle kaldırmasın trt 1 şener favorim

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumilyasın oyunculuğu çok farklı süperötesi herkes süper oynuyor oyunculuk konusunda tabii ki en kötü olan tarık itır ama bence onlar da eskiye nazaran süperler ki süper oynamasalar da diziye çok yakışmışlar

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtarık itır oyunculukları eskiye nazaran çok daha iyi filme de çok yakışmışlar

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizi cok kaliteli bir funduszeue.infoglerde de duzelme funduszeue.info diziyi yayindan funduszeue.infoyorum icerde gibi mafya dizisi veya paramparca gibi sosyetik entrika dizilerinden ne funduszeue.info ki gercekten de bizi yansitan dizi bu dizi.o kadar kaliteli bir yapim ki bunu herkesin gormesini funduszeue.infolar cok funduszeue.infokle de ilerlemis yaslarina ragmen yasadiklari aski bize yansitan o degerli oyuncularimizi tebrik funduszeue.info cok onlari funduszeue.info cok gul onati funduszeue.info diger oyuncumuzun sen olsaydin isimli programini da cok funduszeue.info hak edilen reytingi alir bu dizi.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumilyas funduszeue.info evlensin
super dizi tebrikler sevgili oyuncular tesekkurler

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbence senarist değişsin,sürekli dramatik bir müzik,iki yaşlı arasında geçen olmayacak şekilde geçen abuk bir ilişkikomediye ağırlık verilsinuydurmasyon yazılmasın bir haftayı daha atlatmak içinçünkü oyuncular çok sevdiğim oyuncular ama senaryo kesinlikle iyi değil

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumgüzel bir bölümdü bir hafta zor geçecek

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtürkiye halkı dram seviyor bunu kabul etmek lazım. filmden de anlamıyor. reytingler yine yukselmemiş maalesef umarım kaldırılmaz güzelim film. kaldırılırsa çok yazık olur çok

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu filmin hastasıyım. gerçekten çok iyi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizi bu şekil harika

bence bu şekil devam etsinler

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorum bölümdeki otel nerede ve ismi nedir bilen varmi. münir ve adilenin gittiği

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumkaç haftadır izleyemiyordum. dün akşam oturdum kaldığım bölümden izlemeye devam ettim.
özlemişim valla.
hafta önceki bölümdeydi sanırım. şenerin 3 beyaz esprisi vardı. buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi. öldüm gülmekten.
tebriks senaristler
özlemişim valla çok özlemişim bu diziyi.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumçok özledim dizimi. başka dizi izleyemiyorum. afakanlar basıyor başka dizilerde bir tek hangimiz sevmedik te tebessüm edebiliyorum

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumaslında bu diziyi pazara alsalar aile dizisi..

pazar herkez evde ertesi gün okul ve iş ve her yer kapalı pazar herkez evde misafir de gelse izlenebilecek dizi
bence gününü pazara alın

haha evet üç beyaz dan kaçın sakın yemeyin kilo yapar derler tv de sağlığı bozar
şener orda 😂 süper di

ben dizi de bi tane bile kötü oynayan göremiyorum hepsi bir birinden iyi oynuyor
teprik ederim başarılar

ama pazar günü yayınlansın tüm aileler izlesin gençler de
pazar her yer kapalı gençler de evde oluyor akşam
ve aileler
hafta sonu adam akili dizi yok ailece tv den izleyebilmek için

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumselam nasılsınız arkadaşfunduszeue.infoiz sevmedikin tatlı fanları.dizi çok güzel ve çok güzel funduszeue.info önemliside tarıkla ıtırın üzü gülüyor hiç kim onların arasını vurmuyor

MeHRiBaN📖 • !!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtarik ve ıtır dizi setinde kavga ediyorlarmış
neyi paylaşamıyorlarsa 😂

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumitır ve tarik bu bölümde berbat di anlasamadiklari çok net ortada idi halen diyorum bu iki yanlış seçim sevimli bile değiller oyunculuğuna yansıtmamalari gerek anlasamadıklarıni
başında da bir birilerine soğuk halen ikisi de soğuk
itır daha berbat bi soğukluk var
diğer oyuncular süper
keşke adile ve münür ya da şener aysen yada evin iki ufak aşıkları birinci rolu al saymış
tarık ıtır daha fazla göstermeyin lütfen aralarındaki soğukluğu aşırı his ediyorum
hiç inandırıcı değil konu
oyunculuğu iyi olanları bise yansıtan lari daha fazla gösterin iyi oyuncuların sayesinde de dizi izlenir
oyunculuğu berbat olanların yüzünden dizi den soğur insan

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumherkes süper ne alaka allah aşkına biz de senin tersine itır tarık istiyoruz ikisi de oyunculuklarını çok geliştirdiler farkında mısın bilmiyorum izleyenlerin yarısı selen soyder can yaman hayranı. senaryo böyle sarılma yok baş başa kalma yok bir günü beraber romantik geçirme yok olacağı bu kadar nasıl bir sıcaklık bekliyorsun pardon cidden anlayamadım lütfen dakika başı tarık itır a sarma. filme çok yakışmışlar ama senaryo gereği çok ayrı düştület bence
tarık ve itır ın kavga etmelerine gelince umarım yalan haberdir. zira gerçekten hiç yakışmıyor iki yetişkin adama kaldı ki doğru bile olsa insan bir açıklama yapar diziye zarar verme hakkınız yok bence

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbaşrollerin kavgası diziye zarar veriyor kimsenin bunu diziye yapma hakkı yok gerçekten sacmalamışlar
özellikle can yamanın yaptığı çok yanlış onların hayranları olarak onların yerine ben utandım doğrusu egoları umarım güzelim diziye zarar vermez

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorummalesef son bölümü iyi izleyin ıtır tarik gözlerini kaçırıyor hep
kimse yanlış anlamasın ben diziyi seviyorum ama itir çok soğuk buluyorum konuşma şekline dikkat edin sanki hep yabancıya konuşur gibi ses tonu hep aynı
bide diğerlerine bakın ses tonları na yeri geliyor çok yumuşak yeri geliyor çok sert yeri geliyor hayallere dalmış yeri geliyor aşık
ama ıtır hep aynı ton sanki ton kayıdi yapıyor karşısındaki robot sanki acil düzeltsin kendini
kardeşim yanlış anlama ıtır ı seviyorsun anladık
ben yorum yaparak birilerini kırmak değil amacım aksi düzeltsin kendini

bu ara diğer oyuncular her biri çok iyi

bende bu diziyi çok seviyorum tam aile dizi si ne açık geyim ne de alakasız olay
bıktım dekolte kısa tecavüz aldatma ölüm
bu dizi de stres atıyorum ve eğleniyorum
hepsi ayrı bi güzel
hele aysen öptürmem😂
hepsi ayrı bi güzel mahalleli evin büyükleri evin ufakları
say say bitmez

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizin öte birilerin in misyonerliyini üstken mis gözüküyorlar , çünki, hemen hemen her karede , sari , kirmizi , yesÎl renkler görüyoruz. karekterler bile bu üç renk ten vazgeçmiyorlar , her hafta bu uygulamayi harfiyle yeri ne getiriyorlar .

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumhayda buda renklere takmış
kardeşim dizi de her renk var dikkatli izle

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumkemal sunal unutulmuş ali sunal nede güzel oynardı, süper de olurdu şener karakteriyle karşılıklı ne teplikler çıkar dı müthiş olurdu

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumgerçekten renklere takmak ne büyük saçmalık hiç kimsenin göremediğini nasıl gördünüz merak ettik doğrusu ne alaka ya renk olayı .bütün renkler kullanılmış.. resmen saçmalık.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbazı insanlar dizi yi farklı yere götürmeye çalışıyor kardeşim dizi çok güzel boşuna yırtınmayin
tek elestirebilecegim oyuncu ıtır kimse yanlış anlamasın başlara göre çok daha iyi fakat birde konuşma şekli tonu değişse ve daha cana yakın olsa daha güzel olacak
tarık bile annesine güzel sarılıyor otur de ailesine sarılma şekli bile mesafeli daha yakınlık daha sıcaklık
oyuncuların hepsi iyi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdiziyi ailece severek izliyoruz,pazartesi olmasını sabırsızlıkla funduszeue.info soyder umarız ayrılmamıştır diziden ama ayrılma söz konusu ise de lütfen dizi bitmesin .

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumeee, işte böyle. bizim ömrü hayatımızda çok af edersiniz eşşekler gibi çalışıp da kazanamadığımız parayı kolaycacık kazanıyorlar, sonra kaprisler, küslükler, bilmem neler.
peki biz ne yapıyoruz. böyle kaprisli oyuncuların daha sonraki dizilerine, projelerine göz ucuyla bile bakmıyoruz. yani bence böyle yapmamız gerekiyor.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorum
benim de dikkatimi çekti. inşallah yanılıyoruzdur. yoksa bu diziyi de bırakmak zorunda kalacağım.
bu arada ben can yamana havalimanında rastlamıştım. genel görüntüsü sakin, efendi, güler yüzlü bir şeydi. hiç saldırgan biri olabileceğini düşünmemiştim doğrusu.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumsaten tarik ıtır için izliyorz
çok güzel dizi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumitırın çıktığını duyduktan sonra yazasım oy veresim kalmadı bir ümit geri döner diye bekliyorum ama zor umarım döner

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumitırın yerine sezgi senay akın gelmiş ıtırın yetini zor tutar

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumsezgi sena akay güzel dizimize uyum sağlar ve hayırlı olur inşallah.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbiz filmi ıtırla seviyorduk keşke gitmeseydi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizi final yapmıfunduszeue.infoç bir yerdede yazmıyor böyle birşfunduszeue.infoye funduszeue.info diziyi izleyince neşelenip kendimize geliyoruz.çekimleri hızla devam ediyor.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumadalet hala hic olmamış ne olur tek izlediğim diziyi heba etmeyin cikarin adaleti

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu halayı nerden getirdiniz bu güzel diziye
beni be evdekileri ilk bugünden sinir etti
hep kötümü oynaması gerek

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumhala ne alaka dizi de ama köpeği çok şeker halayı çıkarın hau hau kalsın
biraz itiraf bölüm dü bu hafta herkez sorguya çekildi gibi bunun için hala mı gerekiyordu
hala fazlalık saten diğerlerini az gösteriyorsunuz daha fazla oyuncu gelmesin kadro güzel

final yok pazartesi geldiğinde herkez canlı yayın izlesin lütfen
ben dizi deki kadroyu çok beğeniyorum evin ufakları çok az göründü bu hafta

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyine çok güzel bölümdü.
halayı sevdim, bence sıkıntı yok.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtüyo verecek yok mu?
ne olacak haftaya???

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumgeçen hafta selen soyder'in son bölümü müydü? bu akşam onun yerine geldiği söylenen sezgi sena akay mı oynayacak??
bilen var mı? hu hu

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorum22 bölümü funduszeue.info sonra çok güzel şeyler olacağa funduszeue.info itır çok yakışmış.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumturk nergiz sagol elcin sangu basimizin taci onu cok seviyorum en kisa zamanda yeni projelerde gormek istiyorum insallah kenan mirzaliyla olur turkkiz

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumvalla yeni ıtır hiç yakışmamış eskisi çok daha iyidi ve güzeldi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyeni ıtır iyi olmuş bence, hatta başka oyuncularda gelirse konu zenginleşir herkezin hoşuna gidecektir

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumben yeni itırdakı o kızı coook sevıyorum. eskıden bı dızı vardı trt de, orda oynamıştı. iyı oyuncu. zaten sevıyordum bu dızıyı, şimdi daha cok severek bakıcam inşallah :)

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumselen soyder (itir) neden değişti. hiç güzel olmadı :(( diziye geri dön :((
selen soyder geri gel dizinin keyfi kaçtı
diziye yeni oyuncu gelmesin oyuncuda gitmesin artık, zaten selen soyder gitti inşallah geri döner 😡😕
artık diziyi seyretmenin anlami da kalmadı

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyeni ıtır olmamış artık segretmicem heyecanı kalmadı dizideki kavusamamalar insanı sıkıyor artık

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumselin soyer geri gelsin yerine geçeni sevmedik role oturmuyor

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyeni itir karakteri hic ama hic olmamis. bu karaktere goz alismaz.
kesinlikle yeni itir olmamis - seyremeyi mi birakalim. diger tum oyunculari severek izliyorum, bu degisklik bence onlarin emegine saygisizlik olmus.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumeski itir rolünü hakkıyla yapıfunduszeue.info yeni itir rolünü yapamiyooor😐😡selen soyderin yerini kimse tutamaz😐diziyi izlemenin hic bir anlami yok. itir (selen soyder )ve tarik (cem yaman) çok iyiydi ikisini de çok seviyoruz . inşallah dizi eskisi gibi olur,selen soyder geri gelir
yeni haliyle hiç iyi bir dizi değil
inşallah yorumlar dikkate alınır😐 yeni itir hiç iyi olmamış

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbence yeni ıtır olmamış ne hareketlerri aynı nede tavırları bence ne yapıp ne edip selen soyderi oyuna getirsinler

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumson bölümü yeni dün akşam izleyebildim. ıtır ı oynayan oyuncuyu kocamın ailesinden hatırlıyorum. sevimli bir kız. zaten ıtır ın aşırı soğuk olduğundan şikayet ediyorduk, bu kız olmuş bence. daha ilk bölümünde gözüm alıştı bile. başarılar diliyorum tüm ekibe. bu arada geçen haftaki bölümde dedikoduları öğrenmeye çalışan, kulakları çınlayan perran ın hallerine de bayılmıştım. unutmadan söyleyeyim istedim.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtarık ve itiri birlikte görmek istiyoruz biz istedikçe daha az oynuyorlar demiş bi arkadaşımız cok dogru şimdide itir degisti.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdiğer ıtır çok pasif gibiydi. münirle adile'nin didişmesi gibi onlar da öyle olmalıydı. yeni ıtır eskisiyle çok farklı karakter olarak. ama olması gereken yen'i ıtır bence. değişmeleri sevmem. keşke en başta bu ıtır olsaydı

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyha ıtırın değişmesini beğenmedim ama yerine gelen kızı böyle bitmesin den tanıdığım için pek kızmadım kaç zamandır da buraya giremiyodum sonunda geldim ve ilk yorumum buraya olsun istedim hadi görüşürüz güzel sayfam.

~AzrA~ • !!++

Hangimiz Sevmedik Yorumitir kıyafetini düzgün seçsin bari madem değişti 😐

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyeni ıtır hiç ama hiç yakışmamış diziye dizide tat tuz kalmamış

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtrtye yakışmayan bi dizi sürekli boşanma lafları herkes başkasının kocasına nişanlısına aşık komedi bile yok doğru düzgün aile mefhumunu zedeleyen şeyler var

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu son bölümde 2,50 -3,50 dak. arasında ıtırın ayağında stilleto var evine girerkende birden çizme oluyor ha bide saçları açıkgen
toplu oluyor bu kadarda olmaz ya nasıl göze batıyorrr 😳

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdiziyi begenerek izliyorum ama biraz daha emel ve ilyas sahneleri olsa daha da güzel olacak. diziyi güzel yapan cengiz bozkurt (sener) gercekden müthis bir oyunculuk.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumperran'ın rolü artsa iyi olur. bayılıyorum ben ona.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumböyle olmaz emel'in sucu ne ? şevval nerden çıktı ya yazık ilyas'a bunu kabul etmiyorummm..
olmaz böyle şey gerçekten ilyas abimizin hakkı emel funduszeue.info çok bayağı geleli kodaman babası lütfennnemele geri dönsün sesimi duyan varmıııııııııı

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumne yaptın ılyas emele yazık o kıza yazık be filmi izlerken içim gitti emelle birlikte ağladım dön ona yüreğini dinle vazgeçme sevdandan vazgeçme . sevdayi ne kadar unutmaya çalışsan o kadar hatirliyorsun bunu ne kendine nede emel yapma

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdün ki bölüm cok güzeldi. ellerinize saglik. yeni itiri daha cok sevdim. benim dizi anlayisim bu iste. gercek hayatla baglantili ve cok samimi dizinin icinde gibi hissediyorsun kendini. superrr

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu bölümde çok gerildim. ilyas emelin tarık' a aşık olduğunu zaten biliyordu. çok gereksiz bir gurur meselesine girdi. emel' in günlüğünü okumayı kabul etse her şey ortaya çıkacaktı.sonra emel tarafından ne aldatıldı, ne de terk edildi. senaristin olayı bu kadar büyütmesine ve izleyenleri germesine hiç gerek yoktu.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumönceleri diziyi fırsat buldukça izliyordum.şimdi daimi izleyicisi funduszeue.info itır çok iyi funduszeue.infoıca çok iyi funduszeue.infoeki bölümler daha iyi olacak gibi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdiziye yakismayan 2 kisi varsa tarikla itir atin bnlaei diziden
diziye yakismayan 2 kisi varsa tarikla itir cok sacma rol yapiolar atin diziden

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbaşkomiser ve polis süleyman mahalle esnafı funduszeue.infoik ciddiyetine yakışmıfunduszeue.info çok güzel

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumvalla ıtır gitti dizi bitti benim için

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbence yeni itir daha iyi yakismis diziye. ama ilyasi, emeli ve seneri izlemek büyük bir keyif veriyor. emeginize saglik.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumönceki itır kendisi gitti.şimdikini funduszeue.info olacaktı.bu bir ekip işfunduszeue.info artık diziyi izlemem diyenler,şimdi hiç kaçırmıyorlardıfunduszeue.infom diyenler daha çok funduszeue.info gün geçtikçe daha da güzelleşiyor.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizi yeni ıtır ile daha da güzel oldu bence de.
severek izliyorum.
şu an beni güldürüp eğlendiren 2 diziden biri bu. bu sebeple ayrıca teşekkürler ediyorum.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizinin yönetmenine yorum yapmak lazım son bölümde polisin sürekli küfürlü ve sarhoş izlenimi vermek nasıl yönetmenlik olabilir tabi farklı bir amacı yoksa

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumallah allah ben niye fark etmedim bu yönetmen tarafından küfürlü ve sarhoş izlenimi verilen polisi. hulusi babanın yerine vekaleten gelen baş komiseri mi kastetti acaba arkadaş?
ben hiç öyle bir izlenim edinmedim. bir daha izleyelim bakalım.
bu arada bu dizinin yönetmeni metin balekoğlu muydu?
üst kısımdaki künyede yapımcı ve yönetmen bilgileri de tamamlanırsa iyi olur. tabii bir de selen soyder'i de düzeltmek gerekecek herhalde.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorummerhaba
6 yaşındaki kızım 10 yaşındaki oğlum ve eşimle ben zevkle izlediğim bir dizi. bu kadar güzel bu kadar kaliteli kadrolu bir dizi görmedim. kızım bile bu dizinin hayranı oldu. o bile kahkaha atarak izliyor. ben reklam sevmem ama bu dizide reklam için bile kanal değiştirmiyorum; ufakda olsa bir bölümünü kaçırırım diye.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyine çok güzeldi dün geceki bölüm. tebrikler.
2,04 reytingle olmuş. giderek yükseliyor reytingler. aman yükselsin, bu dizinin uzun soluklu olmasını diliyorum. yeni ıtır'a da alıştık. hatta daha iyi oldu bence.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumher karesi bağırış çağırış, her karesi kavga, izlerken gerildiğim dizilerden biri

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumcok güzel bir dizi. emegi gecen herkese tsk ediyorum. emel le ilyas seyretmek ayri bir keyif. :)

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumsenaristi tebrik ediyorum. gerçekten çok çok anlamlı bir sahneydi düğün takılarının şehitlere bağışlanması. gerçek hayatta düğün yapanlara örnek olsun.çok duygulandık.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu dizi çok saçma evleniyorlar gizliyorlar ayşen hala şenerin gerçek yüzünü görmüyor bu dizi kadar saçma bir dizi yok
evlilikler ayrı evde kalıyorlar münir hala adile'ye gerçekleri anlatmıyor

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu dizide çok gülüyorum.müthiş bir oyuncu kadrosu funduszeue.info mahalle havası.tebrik ediyorum

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumşener aysen 😍
izlemeye doyamıyorum
biri kurnaz diğeri de masun çok saf 😆
çok şeker 😍
umarım evlatlık değil kendi bebeleri olur 😘

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdizi bir mahalle dizisi.önce bunu anlamak lazıfunduszeue.infoe havasını da çok güzel yansıtıfunduszeue.infogler yükseliyor.çoğu diziden çok çok iyi.gülüyoruz yetmezmi!

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumben bu dizide münir abi ile adile ablayı tek geçfunduszeue.infoan kat ve kat yaşta küçük olmama rağmen onlarla aynı düşünce yapısına funduszeue.info özel hayatımda erken yaşta sorumluluk almam beni çabuk olgunlaştırdı.belki de o eski mahalle ortamlarını özledim.çok şirin çok kabiliyetli çok babacan çok anaç iki insan onlar benim içfunduszeue.info birisi trt yi anlat dese bu iki insanı gösterip işte sana örneği funduszeue.info nin ruhunu yansıtan iki koca yürekli funduszeue.infoıca vatansever oluşları da çok hoşuma funduszeue.infoakla funduszeue.info diğer oyuncuların hakkını da funduszeue.infoa çok funduszeue.info ben bu iki insan için funduszeue.infoerine de bayıldım.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyine çok güzeldi bölüm. severek izledim. tebrikler yüzümü güldürdüğünüz, beni gülümsettiğiniz için.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumdiziyi beğenerek ailecek izliyoruz. ama dizide eş de olsa daha seviyeli davranışlar olsa dahada güzel olur. çünkü çocuklarımizla izliyoruz bu diziyi.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumpazartesiyi en sevdiğim gün yapan güzel dizi ekibine teşekkürler. umarım çoook uzun sürer, çok özlemişiz

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumitır ve sevimsiz eşi çok kötüsünüz

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumkomedi, aşk türünde dizi seven arkadaşlar,
fox ta şevkat yerimdar isimli yeni dizi başlayacak. o diziye de destek vermenizi çok isterim. nihayetinde ekranlardaki dizinin neredeyse hepsi acıklı. lütfen başlayınca izleyin de yayından falan kalkmasın. çok rica ediyorum.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbugüne kadar çook severek izlediğimiz bu diziyi son bir kaç aydır kamu spotu programına çeviren senaristlere selam olsun!!! izleyiciyi surviver izliyor zira bundan sonra verginizi zamanında ödeyin bölümü gelecek belli oldu

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumya şu ali ile munir'in neden tartıştığını kaçırdım. bölüme bakıyorum bulamıyorum. biri allah rızası için yazıversin.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumitir sen babana evlenmeye izin vermedin indide emelin babasi izin vermir

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorum zamaninda ali evli olduğu halde ve adile de evli olduğu halde adile nin yolunu kesip ilan ı aşk etmiş. ali yi mahalleli birleşip mahalleden kovmuş. yani ben böyle anladım.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumsenerle aysen ve emelle ilyas olmasa elle tutulur bir sey yok. onlarin konusu daha cok artsin. itir la tarikda gereksiz bence. ilk defa bir dizide genc yakiskli ciftti deyilde yan karakterleri izlemeye bayiliyorum cok ilginc.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorummuhteşem ötesi bir film şener'e bayılıyorum böyle oyunculuk yok yani emel ve ilyas da harika bu mahalle şahane bir mahalle kesinlikle bitmesin

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumhangimiz sevmedik dizisini ilk başladığından beri çok beğenerek izliyordum ancak son bir kaç haftadır artık çok sıkılıyorum ve surviver'a geçiş yapıfunduszeue.infoen sır tutmalarından fenalık geldi.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbugune kadar izledigim en guzel dizi ve oyunculari inanilmaz basarili

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumlütfen final yapmayın :( sıcacık kaliteli ekibi muhteşem bir dizi izlerken insanı germeyen, rahatladığım, sıkıntılarımdan kurtulduğum tek dizi. lütfen finali yayınlamayın. lütfennn!!!

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbugun final mi funduszeue.info uzuldum ama reytingin dusuk olmasinda kendimi bile mesul funduszeue.info sevdigim bir dizi fakat funduszeue.info bireyleri baskin olunca bana soz hakki funduszeue.info soz icerde survivori izlemek funduszeue.info dizi onlarin ruhuna hitap funduszeue.infof ben de tekrarlarini izleyebiliyorum.
final yapmasina cok funduszeue.info dizinin kiymeti funduszeue.info ki en basta basrol oyuncularinin yanlis secilmesi ve uyumsuzluklari da sebep oldu funduszeue.info genc oyunculardan ziyade diger tecrubeli oyuncularimiz icin funduszeue.infoine funduszeue.info de bu tip bircok kaliteli yapim sona eriyor funduszeue.info funduszeue.info oyuncularimiza sanat hayatinda basari dilemekten baska birsey gelmiyor elimden malesef.
bugun finali izlemek icin aile ici oylamada baskin olmayi funduszeue.info azindan finali izleyebilmeliyim.
encok munir abi ve adile abla icin funduszeue.info baska bir dizide yine benzer rollerle gormek funduszeue.info bir uyum icinde oynadilar.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumneden bitiyor dizi bu zamanda en guzel aile dizisiydi eskiyide animsatan eglenceli huzunlu her duyguyu bur arada yasatan anlamli bir funduszeue.info uzuldum devm etmeli bence

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumböyle harika bir diziyi bitirerek yazık ettiniz bu zamana kadar izlediğim en kaliteli diziydi suan final izliyorum malesef:( diziyi çat diye bitirmeye çalıştığınız için sanırım onca harika bölüm ardından saçma sapan bi final ile son noktayı mahvetmissiniz tam bir hayal kırıklığı olmuş

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbeğenerek ailecek izlediğimiz bir dizi bitmesini istemeyiz. bu dizi ye final bölümü hiç olmamış seyirciye biraz saygı.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorum39 bolumde farkli bir sey izliyoruz finalde bambaska bir sey guzelim filmi boyle kotu sacma bir sekilde bitirmenin anlami neydi anlamadim
mantiksiz bir finalll
39 bolumde oynayan seda karakterini filimde sanki hic oynamamis gibi kizin yok sayilmasi hic hos degildi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumh
final bölümü tam bir vasatti hiç izlemesek daha iyiydi yazık oldu 40 bölüme böyle saçma sapan bitirdiği için yönetmene trt ye yazıklar olsun

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorum39 bolumde anlattiginiz seyi bir bolumde sanki bambaska bir sekildeymis gibi anlatmaniz insanlarin akillariyla dalga gecmekten baska bir sey degil. dizi cok severek izliyordum finalde bunca gun izledigime pisman ettiniz

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtam bir aile dizisi olarak izledigimiz sayili dizilerdendi. ani final kararindan olsa gerek cok sacma bir sekilde bitti. izledigimiz 39 bölüme gerçekten hiç yakışmayan bir final oldu. baba candirin finali bile daha iyi sonuçlandırıldı. olaylar birbiriyle celisti.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumfinal bölümü çok saçma bitti seyirci ile dalga geçer gibi güzel giden bir diziye bu final yakışmadı
severek kaçırmadan bütün bölümlerini seyrettiğim diziydi dizi anlamadığımız bir şekilde bitti neden erken bitirildi ve neden böyle saçma sapan bir final yapıldı hiç anlam veremedim

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbaşlarda severek izlemişfunduszeue.info konuda tutarsızlıklar kopukluklar vb. sebebiyle ara ara funduszeue.info final tam bir facia funduszeue.info oyuncular nede seyirci böyle bir finali funduszeue.info, dizi nasıl olsa bitiyor mantığı ile final geçiştirilmiş.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumfinal coook kötüydü. hayal kirikligi.
icim acidi
zaman ayirip baktigim dizinin finali berbatti. yazik cok yazik resmen dalga gecildi seyirciyle.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumfinal berbat tek kelimeyle can sıkıcı. o kadar çok severek izlediğim bir diziydi ama finalde resmen seyirciyle dalga gecilmis. yazik

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumseverek izlediğimiz,izlerken kendimizden çok şey bulduğumuz bu diziye böyle bir final yakışmadı

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumtüm yıl keyifle izlediğimiz dizi bu şekilde finali hic haketmedi,şimdi biz tüm sene boyunca boş bi hayale mı inandıfunduszeue.infoık bu finali yazanlara,bunu onaylayıp yayıfunduszeue.info dalga geçer gibi bir finaldi

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumlütfeeen finali
lütfeeen finali tekrar çekin. vakit ayırdığımız onca bölüm hatırına

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumbu kadar kötü bir finali bu dizi hak etmemişti çok yazık

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumcidden bu ne biçim final yani alakasız olmuş büyük bir hayal kırıklığı yaşadım

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumfinal bölümüyle onca eğlenceli bölümün neşesini hüzne çevirmişler.hızlıca ve berbat biten bir funduszeue.infoa gördüğümüzde tebessüm ettiren dizi o şekilde bitmeliydi.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumhiç olmamış, hem bu nasıl ileri seviye alzaimer? doğrusu neşeli günler filmi gibi biteceğini düşünmüştüm hep.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumaynı oyuncularla yeni bölümler kışın tekrardan başlasın ne olur hele ilyas ve emel aşkı süperdi lütfen yeni sezon başlasın

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumseda sanki filmde oynamamis gibi yabanci gibi geldi cok funduszeue.info tarik in anne babasi niye degisti adilenin oglu degil miydi funduszeue.info filmdi encok sener ve ayseni sevdim .senerrr leyla mecnunun efsane funduszeue.info cok guzeldi .kuzenler dedikoducu kadin hepsi tarik ve itiri bende soguk buldum hep ayrica so raki itir daha yakismis diziye funduszeue.info itir bi kez gordum cok kaba ve saldirgan bi tarzi vardi funduszeue.infoik tek basina is gormez.âşklar da abartilmisbyabi biraz filmde.âşklarla ayni yastayimm.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumyahu polisiye dizimi bu ters kose yapmaya ne gerek vardi hergun 1 bolum izledim keyifle ama final korkunc tam bir hayal kirikligiydi.

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumfilm çok güzel

!!++

Hangimiz Sevmedik Yorumneden bukadar harika olan bir filmi funduszeue.infoşayamadığımız hayatın funduszeue.info bukadar kötü ve alakasız bitti ne oldu yaşanan aşfunduszeue.infoını sadece dizideki karakterler değil bizde çekmişfunduszeue.infoi hiç yakışmadı

!!++

Yorum Yaz

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası