sarıgazi fsm hastanesi / İBB Trafik Yoğunluk Haritası

Sarıgazi Fsm Hastanesi

sarıgazi fsm hastanesi

Özel FSM Tıp Merkezi Madenler

Özel FSM Tıp Merkezi Madenler, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniyede hizmete açmıştır.

Bizler FSM Tıp Merkezleri olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan yaşamına gösterdiğimiz özeni siz değerli hastalarımızın memnuniyetiyle ortaya koymaktayız. Hastalarımızın sağlık gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FSM Tıp Merkezi Madenler resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

• Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göz Hastalıkları
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Ataşehir, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

Ataşehir şehrinde Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Ataşehir, Türkiye'deki Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Halil Atamavci İlkokulu - Dudullu Yönü; F.S.M. Hastanesi; F.S.M Hastanesi; Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Bostanci Yönü; Halil Atamavci İlkokulu - Kadiköy Ve Bostanci Yönü; Halil Atamavcı I.O.; Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Kadiköy Yönü; Bostanci Köprüsü - Kartal Yönü.

Otobüs:1014KS16A16FTren:MARMARAY (ATAKÖY - PENDIK)MARMARAY (HALKALI - GEBZE)Metro:M8Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: C-319MİNİBÜS: C-501MİNİBÜS: C-70

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için yol tarifi alın.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Ataşehir konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren, Metro ve Vapur fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adres: Ataşehir Hastahane Sokağı Sokağı

Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi, Ataşehir, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Ataşehir şehrinde Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Ataşehir, Türkiye'deki Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 16. Sokak; Üsküdar Caddesi; Ferhatpaşa İsmek - Kadiköy Yönü; Yeni Çamlica; Yeni Çamlica Merkez Camii - Kadiköy Yönü; Yedpa - Sondurak Yönü; Bilim Sanayi İl Müdürlüğü - Esensehir 19es Yönü.

Otobüs:14KS19T320320AMetro:M8Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: C-80

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi için yol tarifi alın.

Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Ataşehir konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Fatih Sultan Mehmet Egitim Ve Araştırma Hastanesi için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Son Güncellenme:

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinin başında İstanbul geliyor. Kalabalık bir şehir olması nedeniyle toplu taşıma araçlarına olan rağbet fazla oluyor. Tuzla Zeytinburnu güzergahı arasında sefer yapan 500T fazla durak sayısı ile dikkat çekiyor. 500T'nin toplamda 78 durağı var. Avrupa ve Anadolu Yakası'nda birçok ilçede hizmet veriyor.

Haberin Devamı

500T Durakları ve İsimleri

1 - ŞİFA SONDURAK
Çayırova
2 - ÇİFTLİK CADDESİ
Çayırova
3 - 23 NİSAN CADDESİ
Tuzla
4 - KARAKAYA
Tuzla
5 - GÖKSUN SOKAK
Tuzla
6 - GÖNÜL SOKAK
Tuzla
7 - SUMRU SOKAK
Tuzla
8 - BAŞKAYA SOKAK
Tuzla
9 - SELİM SOKAK
Tuzla
10 - KİPTAŞ 2. ETAP
Tuzla
11 - PINAR SOKAK
Tuzla
12 - NARİN SOKAK
Tuzla
13 - KARAKOL
Tuzla
14 - GÜMÜŞPINAR CAMİİ
Tuzla
15 - EMİROĞLU CADDESİ
Tuzla
16 - DEMİR SOKAK
Tuzla
17 - İNÖNÜ CADDESİ
Tuzla
18 - BUHAR SOKAK
Tuzla
19 - ALPER SOKAK
Tuzla
20 - ŞİFA MAHALLESİ
Tuzla
21 - ATATÜRK CADDESİ
Tuzla
22 - TUZLA KÖPRÜSÜ
Tuzla
23 - FABRİKALAR
Tuzla
24 - HÜRRİYET CADDESİ
Tuzla
25 - İÇMELER İSTASYON
Tuzla
26 - İÇMELER KÖPRÜSÜ
Tuzla
27 - AYDINTEPE İSTASYON
Tuzla
28 - ESENYALI SAPAĞI
Tuzla
29 - YANYOL CADDESİ
Pendik
30 - GÜZELYALI KÖPRÜSÜ
Pendik
31 - TERSANE KÖPRÜSÜ-2
Pendik
32 - TERSANE KÖPRÜSÜ-1
Pendik
33 - KAYNARCA
Pendik
34 - PENDİK KÖPRÜSÜ
Pendik
35 - SAFAŞ
Kartal
36 - VERGİ DAİRESİ
Kartal
37 - KERESTECİLER
Kartal
38 - SELÇUK ERAYDIN A.İ.H.L.
Kartal
39 - KARTAL KÖPRÜSÜ
Kartal
40 - BÖLGE TRAFİK
Kartal
41 - AĞIZ VE DİŞ SAĞ MRK.
Kartal
42 - KARTAL SANAYİ
Kartal
43 - SOĞANLIK METRO
Kartal
44 - İBB EK HİZMET BİNASI
Kartal
45 - ANADOLU ADALET SRY.
Kartal
46 - CEVİZLİ KÖPRÜSÜ
Kartal
47 - ESENKENT METRO
Maltepe
48 - EMEK
Maltepe
49 - ESENYOL
Maltepe
50 - HUZUREVİ
Maltepe
51 - MALTEPE KÖPRÜSÜ
Maltepe
52 - NEZAHAT ASLAN EKŞİOĞLU İ. Ö. O
Maltepe
53 - ALTAYÇEŞME
Maltepe
54 - MAVİEVLER
Maltepe
55 - KÜÇÜKYALI METRO
Maltepe
56 - KADİR HAS LİSESİ
Maltepe
57 - ALTINTEPE
Maltepe
58 - BOSTANCI KÖPRÜSÜ
Ataşehir
59 - FSM HASTANESİ
Ataşehir
60 - KOZYATAĞI METRO
Ataşehir
61 - KAVACIK KÖPRÜSÜ
Beykoz
62 - 4.LEVENT
Beşiktaş
63 - SULTAN SELİM MAHALLESİ
Beşiktaş
64 - SEYRANTEPE YOLU
Beşiktaş
65 - TÜRK TELEKOM STADYUMU
Sarıyer
66 - NURTEPE-VİYADÜK
Eyüpsultan
67 - NİŞANGAH
Kağıthane
68 - CEMAL KAMACI
Kağıthane
69 - ÇIKSALIN
Beyoğlu
70 - BADEMLİK
Beyoğlu
71 - HALICIOĞLU 6 - ŞEHİT EREN BÜLBÜL
Beyoğlu
72 - AYVANSARAY
Eyüpsultan
73 - EDİRNEKAPI TRAMVAY
Eyüpsultan
74 - EDİRNEKAPI KALEBOYU
Eyüpsultan
75 - TOPKAPI ALT GEÇİT
Fatih
76 - TOPKPI PANORAMA1453
Zeytinburnu
77 - CEVİZLİBAĞ
Zeytinburnu
78 - ZEYTİNBURNU ÇIRPICI
Bakırköy

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası