hamak yogası eğitimi / Yogasoul Ankara Blog - Hoş Geldiniz

Hamak Yogası Eğitimi

hamak yogası eğitimi

AIR ARTS HAMMOCK 40TT

AIR ARTS HAMMOCK_MODUL 1 : Hamak disiplinine ilk giriş eğitimi; herkese açık olup sonraki tüm eğitim programları için temeldir. AA Metod Hamak disiplini ile ilgili genel bilgileri, yerçekimsizlik ilkelerini, destek yöntemlerini, sağlık hususlarını, hamak kurulumu,bakımı , funduszeue.info hamak eğitmenlik giriş bilgilerini, ve güvenli şekilde yapılacak olan temel sekansı içermektedir. Bu eğitim , hem hevesli fitness,pilates,yoga vb… eğitmenlerine, hem hamak disiplinin de eğitmenlik yolunda ilerlemek isteyenlere hem de kendi pratiğinde gelişmek isteyen tüm hamak severlere hitap etmektedir.

Eğitim içeriği;

- AAA Metod

- Havada İpeklerin Tarihi

- Havada Yoganın Tarihi

- Anatomiye Giriş

- AA Hamak Prensipleri

- Öğretme, Öğrenme Becerileri ve Destek Yöntemleri

- AA Hamak Özellikleri

- Oda Kurulumu ve Bakım

- AA Metod Hamak disiplini ve özel yararları

- Önemli Sağlık Hususları

- Hamak Boyu Pozisyonları

- Hamak Kullanım Yöntemleri

- AAH_1 Order

- Nefes-Meditasyon-Dinlenme

- Özgün,Etkin ve Donanımlı Eğitmenlik

AIR ARTS HAMMOCK_MODUL 2 : Modul 1 eğitimini başarı ile tamamlayan hamak eğitmenleri için hamak dünyasının kapısını açan yoğun bir atölyedir. Bir hamak kullanarak insanın işlevsel niteliklerini geliştirmeye yönelik yöntemlerin teorik, anatomik ve pratik çalışmalarının ardından, kişisel ve grup derslerinizi daha donanımlı eğitmenler olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

AAH 1 eğitimini tamamlamış olmak gerekmektedir.

AAH 2 ile 1. Kademe Hamak Eğitmenlik Eğitimi tamamlanmaktadır. İleri seviye eğitimlere geçiş yapılabilmektedir.

• Eğitim sistemimizde , özel öğretim yöntemleri ve öğretme becerilerinin gelişmiş formatı ile 1on1 LTT  tekniği uygulanmakta olup 1 hamak 2 kişi tarafından kullanılır. LTT ( Learn, Teach,Train ) (Öğren,Öğret,Uygula )

• Pandemi dönemi boyunca Covid prosedürlerinin uygulanması zorunludur. HES KODU sorgulama şarttır.

• Eğitimden 1 hafta öncesi, sırası ve sonrasında ACME digital akademide oluşturulan kapalı grup üzerinden tüm bilgi paylaşımı yapılır. Aksilik halinde e-mail yolu ile iletişime geçilir.

• Mucbir sebepler ve/veya Türkiye’nin değişen pandemi koşulları gereğince AAA eğitimi başka bir tarihe erteleme ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar. Gerekli görüldüğü takdirde eğitimin belli bir bölümü Master tarafından online olarak verilir.

• Sertifika programlarımız da öğrencilerimiz, eğitim bitirme tarihinden itibaren 15 gün içinde staj dönemine başlamaktadır. Staj dönemi sonunda %85 başarı ile başlangıç seviyesi hamak eğitmenliğini bitirmiş olup AAH_1 sertifikasını kazanma hakkı elde eder. Bu süreç içerisinde destek, soru, sorunlar ve içerik paylaşımları için ACME dijital akademimiz aktif şekilde hizmet vermektedir. Staj döneminde teorik ve pratik ödevler mail üzerinden gönderilmektedir. Ödev teslimi gönderildiği tarih itibariyle 15 gündür. Teorik ödevler alınan eğitimin içselleştirilmesi ve pekiştirilmesi ile ilgili genel tekrar içeren bir ödevden oluşmaktadır. Pratik ödev ise AAH-1 Başlangıç sekansının dk'lık video çekiminin mail üzerinden gönderilmesidir. ( Video içeriği için link ;   funduszeue.info   )

• Bu eğitim sonrası Air Arts Hammock 2 / MODUL 2 eğitimine giriş yapabilir. AAH_2 eğitimi sonrası 1. Kademe Eğitmenlik Eğitimi tamamlanmış olmaktadır.

AIR ARTS HAMMOCK 1 *** giriş eğitimi, sonraki tüm AAA eğitim programları için alınması gereken ilk temeldir.

Daha önceden alınmış bir sertifika gereksinimi yoktur.

*Hamilelik, glokom göz tansiyonu , yeni ameliyat, düşük veya yüksek tansiyon gibi durumlar ile ilgili bizimle iletişime geçiniz. 

Sağlık hususları ve daha fazlası için;

* Sık Sorulan Sorularsayfasını ziyaret ediniz.​

Eğitimler

Eğitim Takvimi

Henüz çok kısa bir geçmişe sahip olan hamak yogası, standart yoga pozlarını akrobasi ve hamak ile birleştiren melez bir yoga türüdür.

Hamak yogası omuzları, omurgayı veya başı baskılamadan zorlu pozları pratik etmemize yardımcı olurken bedenin esnekliğinin artmasına ve güçlenmesine büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Kendimizi hamağa teslim ederken bol bol eğleneceğimiz bu eğitim için hamak yoga seti siparişinizi funduszeue.info web sitesinden ya da OmSiva Trendyol mağazamız üzerinden verebilirsiniz.

EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERİMİZE YOGA ALLIANCE ONAYLI 20 SAAT HAMAK YOGASI EĞİTİMİ-YACEP SERTİFİKASI VERİLECEKTİR!

EĞİTİM TARİHİ

Şubat

CANLI EĞİTİM SAATLERİ

&#;

EĞİTİM YERİ

OmSiva Yoga Okulu OnLine Platform

İçerik :

• Hamak yogasına giriş, genel bilgiler
  • Hamak aparatları, kurulumu ve ayarlanması
  • Isınma pozları, hamağa yerleşme, hamak kullanımı
  • Temel Surya Namaskar Serileri
  • Temel yoga asanalarının hamak üzerinde uygulaması
  • Kalça açıcılar
  • Ters duruşlar
  • Akrobasi pozlarına giriş
  • Dinlenme pozları
  • Hamak yogası seri oluşturma yöntemleri

Öne Çıkanlar :

* Haftasonu 10 saat online interaktif eğitim buluşması
* 4 adet canlı pratik ders buluşması (pratik dersler salı günleri arasında yapılmaktadır)
* 6 saat video kaydı
* 25 sayfa eğitim dokümanı
* 60 gün boyunca kayıtlı videolara 7/24 erişim imkanı
* Sertifika için öğrencilerin hamak yoga dersi hazırlamaları ve eğitmenlerine sunmaları gerekmektedir!
* YOGA ALLIANCE ONAYLI YACEP SERTİFİKASI

Sertifika Şartları :

• saat Yoga Alliance Onaylı Temel Eğitmenlik Eğitimini Yoga Alliance Akreditasyonuna sahip bir Okulda Tamamlamış olmak. (Bu eğitimi tamamlamamış olanlara OmSiva Yoga Hamak Yoga Eğitimi Katılım Belgesi verilecektir)
  • Eğitimin Canlı Etkileşimli Derslerine EN AZ %80 oranında katılım göstermek.
  • Ders hazırlama şartını tamamlamak.

FLY YOGA (HAMAK YOGASI) UZMANLAŞMA VE EĞİTMENLİK EĞİTİMİ - Kasım

Fly Yoga - Hamak Yogası - Uzmanlaşma & Eğitmenlik Eğitimi yeni dönem kayıtları açıldı!

Nedir?

Fly yoga öğrenmek, pratiğini geliştirmek ve öğretmek isteyenler için 30 saatlik sertifikalı bir eğitim programıdır.

Eğitim buluşma tarihleri:

=> 27 - 28 Kasım

=> 4 -5 Aralık

Kimler katılabilir?

Programa katılmak için yoga eğitmeni olma şartı bulunmamaktadır.

Yoga, pilates eğitmenleri, bedenle ilgili bir uzmanlık alanında çalışanlar, sporcular ve temel seviyede yoga pratiği olanlar programa katılabilirler.

Programda neler var?

- Yoganın temelleri

- Fly yoga ile yoga ilişkisi

- Başlangıç ve orta seviye pratikler

- Anatomiye dayalı poz incelemeleri

- Riskli pozları öğretme pratikleri

- Ders hazırlama ve ders yönetimi

- Fly yogada güvenlik ve önlemler

Ek faydalar:

- Programı bitirenler için stüdyomuzda staj dersleri verme imkanı sunuyoruz.

Program Ücreti:

TL + KDV

(Nakit ödemeler için geçerlidir. Kredi kartı ile ödeme için iletişime geçebilirsiniz.)

Sorularınız ve kayıt için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz:

[email protected]

07 56

EĞİTMEN HAKKINDA:

ÖZLEM ELLİALTI

4 Şubat ‘de İstanbul’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi FMV Özel Işık Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimimi Mimar Sinan Üniversitesi’nde aldım. 10 yıldan fazla bir süre iş hayatında pazarlama, reklam, kurumsal iletişim, dijital medya alanlarında çalıştıktan sonra kendi sevdiğim işleri yapmaya karar verdim ve yılında uzaktan freelance çalışmak üzere Antalya’ya yerleştim. Yine 10 yıla yakın bir süre dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında kendi işlerimi yürüttüm ve serbest çalıştığım için kendime oldukça fazla zaman ayırma fırsatı buldum. Antalya’da aktif spor hayatıma başladım. Özellikle atletizm alanında ilerledim ve master yaş gruplarında yarı-profesyonel olarak yurt içinde ve dışında pek çok koşu yarışına, yarı maratona ve maratona katıldım. Koşunun yanı sıra aktif bir şekilde yüzme ile ilgilendim. ​

Spor hayatım beni yogaya ulaştırdı. Kendi kendime, istediğim zamanda ve yerde yoga yapabilmek için yoga eğitmenlik eğitimi almaya karar verdim. Eğitimim devam ederken pek çok sporcu arkadaşımdan gelen talepler ile yoga dersleri vermeye başladım. Derslerim arttıkça daha fazla kişiye ulaşmaya başladım ve yoga stüdyosu açma fikrim de buradan doğdu. Stüdyomuzda hatha yoga ve fly yoga eğitmenliğinin yanı sıra halen aktif spor hayatıma devam ediyorum. Eğitimlerim: - Gençlik ve Spor Bakanlığı - Temel Antrenörlük Eğitimi - HİS Federasyonu 1. Kademe Yoga Eğitmenlik Eğitimi - Yoga Alliance Saatlik Yoga Eğitmenlik Eğitimi – Yoga Mola - Saatlik Online Yoga Uzmanlık Eğitimi – Advayta Yoga - 50 Saatlik Fly Yoga Eğitmenlik Eğitimi – ZK Studio - 10 Saatlik İleri Seviye Akışlar ve Risk Pozları Uzmanlığı – ZK Studio

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası