kızılay onur çarşısı / funduszeue.info - Türkiye Yerel Arama ve Firma Rehberi

Kızılay Onur Çarşısı

kızılay onur çarşısı

Duyurular

Loading

Yükleniyor

Logo

Web Sitemize Hoş Geldiniz.

Yılı Genel Kurul Kararları Web Sitemize Eklenmiştir!

Onur İş Hanı ve Çarşısı yılında tamamlanarak, Başkent Ankara'nın Kızılay'daki en bilindik ve merkezi çarşılarından birisi olmuştur. Günümüzde her geçen gün artan AVM'ler küçük esnafın işini olumsuz olarak etkilese de, geçmişten günümüze çarşımız kendini ve mağazalarını yenileyerek her kesime uygun alışveriş olanağı sunmaktadır.

Eğer aradığınız Ankara Kızılay'da Bilgisayarcı, Avukat, Muhasebeci, Dernek, Vakıf, Oda, Sandık, İnşaat, Kooparatif, Mimarlık, Mühendislik, Peyzaj, Sigorta Acentesi, Emlakçı, Dişçi, Terzi, Medyum, Kırtasiye, Kitapçı, Güzellik Salonu, Dergi, Tercüman, Spor Malzemeleri, Banka, Kozmetik, Mefruşat, Giyim, Gelinlikçi, Ayakkabıcı, Ayakkabı Tamiri, Çantacı, Çiçekçi, Aksesuar, Takı, Cep Telefonu, Saat, Pet Shop ise doğru adrestesiniz

Genel Kurul Sonrası Alınan Kararlar.

Yılı Genel Kurul Kararlarına buradan ulaşabilirsiniz!..

Yılı Denetim Kurulu Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Olağan Kat Malikleri Genel Kurul Toplantısı alınan kararlar

Denetim Kurulunun /4. Dönem Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Denetim Kurulunun /3. Dönem Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Denetim Kurulunun /1. Dönem Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Olağan Kat Malikleri Genel Kurul Toplantısı alınan kararlar

Yılı Genel Kurul Evrakları

Denetim Kurulunun /2. ve 3. Dönem Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

19 - 20 Mayıs tarihinde ilaçlama çalışması yapıldı.

Kat Malikleri Duyuru

Yılı Genel Kurul Evrakları

Denetim Kurulunun /2. Dönem Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Duyuru

Karar

Yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Gelir/Gider Farkı Tablosu, Yılı Tahmini Bütçe

yılı işletme projesine (tahmini bütçe) buradan ulaşabilirsiniz!..

tarihinde Genel Kurul Olağan Toplantısı gerçekleştirilecektir

yılı gelir-gider tablosu ve bilanço raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Yılı Yönetim Faaliyet Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Denetim Kurulunun /2. Dönem Raporuna buradan ulaşabilirsiniz!..

Yönetim Kurulu

Nurten Dağtekin (Başkan)
Mehmet Ali Çetin
Sadi Irmaklar

Teknisyen

Denetim Kurulu

Erhan Özden
Adem Şimşek
Metin Yaraman

Güvenlik

İlbey Güv. ve Koruma
Hizmetleri Ltd. Şti.

Diğer

Ümit Özgür (Avukat)
Yıldız Çalışkan (Sekreter)

Temizlik

İlbey Kurumsal Yönetim Temizlik San. ve Tic. Ltd. Şti.

yılı Şubat ayında yapılan genel kurul sonrası arsa paylarına göre değişen aidat tutarları

TL

6 PAY

TL

12 PAY

TL

18 PAY

TL

24 PAY

TL

30 PAY

TL

36 PAY

TL

42 PAY

NOT: Mart ile Temmuz aylarında ek aidat ödemesi yapılacaktır.

Adres
Onur İş Hanı ve Çarşısı Yönetimi Gazi Mustafa Kemal (GMK) Bulvarı No Kat-3 Daire/62 Kızılay - Ankara - TÜRKİYE - Vergi Dairesi: Mithatpaşa No:

Telefon
+90 () 46 90 Yönetim - +90 () 54 78 Güvenlik

E-Posta
[email protected]

Onur İş Hanı Adres Tarifi
Kızılay göbekten, GMK Bulvarı üzerinde, Maltepe istikametine doğru, sağdan 6. bina Onur İş Hanı ve Çarşısı'dır. (Menekşe 1 ile Sümer 1 sokak arasındaki) İş hanı katlarına çıkan asansörlerin bulunduğu kapının girişi, Sümer 1 Sokak'tadır ve kapı numarası 15'dir.

Otopark
Arzu ederseniz, Kızılay göbekten, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde, Maltepe istikametine doğru, ilk sağdan (Menekşe 1 Sokak) ardından ilk soldan dönülerek, Onur İş Hanı ve Çarşısı'nın ücretli kapalı otoparkını - saatleri arasında kullanabilirsiniz. Otoparkın iş hanı katlarına çıkan asansörü mevcuttur.

Onur İş Hanı Çalışma Saatleri
Hafta içi ve Cumartesi -

Onur İş Hanı Aidat Hesapları
Halk Bankası TL Hesabı Demirtepe Şube Kodu: Hesap No:
IBAN: TR
Kuveyt Türk Katılım Bankası TL Hesabı Demirtepe Şubesi
IBAN: TR
Aidat ödemelerinizi her ayın 20'sine kadar yapmanız gerekmektedir.

Ankara Giyim,Konfeksiyon ve Kundura Firmaları

Firma_Ad

Firma_Adres

Firma_ilce

BURÇİN KUNDURAONUR ÇARŞISI ALT KAT N  KIZILAYONUR ÇANTAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI 12/KIZILAYŞENER ÇANTAMETRO KIZILAY İSTASYONU B/12 KIZILAYMİLLO AYAKKABIMEŞRUTİYET C KÖK ÇARŞ/ BAKANLIKLARŞAHİNLER KUNDURAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI N N  KIZILAYŞAHİN AYAKKABI TUHAFİYE VE İNŞAAT TİCARET LTD ŞTİ HÜKÜMET C ŞEHİT KESKİN S N 17 ULUSKUNDURA TAMİRİOLGUNLAR S N 41/B KIZILAYDEFİLE KUNDURAİZMİR C MENEKŞE S MODA ÇARŞISI 7/30 KIZILAYTURAN AYAKKABI TAMİR VE BOYA ATÖLYESİATATÜRK BULVARI /8 KIZILAYAYAKKABI MARKETİZMİR-1 C N 22/B KIZILAYÖZKAN KUNDURAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI ALT KAT N KIZILAYTOGOATATÜRK BULVARI N  BAKANLIKLAROLGUNLAR KUNDURA SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ ATATÜRK BULVARI ENGÜRÜ funduszeue.info KAT.N 78 KIZILAYKUKİ ORTOPEDİK ÇOCUK AYAKKABI MAĞAZASIİZMİR C MODA ÇARŞISI N 21/66 KIZILAYİNCİ ÇANTAATATÜRK BULVARI 76/7 KIZILAYAHMET NECATİ CANVERİZMİR C ÜLKEALAN PASAJI 22/14 KIZILAYAL ÇARIKIHLAMUR S N 5/26 KIZILAYMONALİSA KUNDURAOLGUNLAR S N 36/1 KIZILAYARIKANOĞLU KONFEKSİYON TEKSTİL SPOR GİYİM AYAKKABI SAN VE TİC LTD ŞTİ METRO ÇARŞISI N 96 KIZILAYSALİH TOPTAN VE PARAKENDE AYAKKABI İMALATIKARANFİL S N 26 KIZILAYSHOWROOM AYAKKABIMETRO KIZILAY İSTASYONU B/19 KIZILAYİPEMKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREFATMA NİL GÜR-NİL SHOE STORETUNALI HİLMİ C N /A KAVAKLIDERECİUNGA FROM İTALY KIDS VE JUNIOR COLLECTİONKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREPA KUNDURAGÜLERYÜZ S N 34/B YUKARIAYRANCIEMEL AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİBESTEKAR S N 65/B KAVAKLIDEREARTI DERİ TEKSTİL ÜRÜNLERİ TİC SAN LTD ŞTİ TUNALI HİLMİ C N 88/6 KAVAKLIDEREELİF ÇANTAATATÜRK BULVARI ALEMDAR ÇARŞISI 88/2 KIZILAYBELLİNİ KUNDURAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI 12/ / KIZILAYBAYSALLAR AYAKKABI ÇANTASELANİK-1 C N 17/A KIZILAYKLAS COLLECTİONGAMA ZAFİR İŞ MERKEZİ N 37 KIZILAYALSA KUNDURAKOCABEYOĞLU PSJ.N 38 KIZILAYTAM SARAÇKARANFİL S BİRLİK İŞHANI 5/4 KIZILAYİNAN KUNDURA GİYİM GIDA İNŞAAT SAN VE TİC LTD ŞTİ METRO YERALTI ÇARŞ/B KIZILAYBAYSAL GİYİMİZMİR C MODA ÇARŞISI N 6/10 KIZILAYGIZAATATÜRK BULVARI N /CKAVAKLIDEREANTİLOP S R S AYAKKABIATATÜRK BULVARI / KIZILAYSEÇKİN ÇANTAKARANFİL S N 24/C KIZILAYİMAGE TERLİK VE ÇANTAİZMİR C MODA ÇARŞISI N 21/34 KIZILAYDESEN ÇANTAATATÜRK BULVARI N 76/1 KIZILAYÇOCUK DÜNYASIATATÜRK BULVARI TİRYAKİ İŞ MERKEZİ 64/49 KIZILAYAKTÜEL ÇOCUK AYAKKABI VE ÇANTAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI N  KIZILAYGÖNENÇ KUNDURA NAKLİYE EMLAK İNŞAAT ELK ELKT SAN VE TİC LTD ŞTİTEKMAN S N 4/8KÜÇÜKESATMURAT KUNDURA SAN VE TİC LTD ŞTİMETRO İŞHANI N B/86 KIZILAYÖZKA DERİ VE KAVAFİYE SAN VE TİC LTD ŞTİ İZMİR-1 C N 16/15 KIZILAYEROLSELANİK-1 C N 27/A KIZILAYPİYANO TEKSTİL VE AYAKKABI İÇ VE DIŞ LTD ŞTİ funduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI N KIZILAYŞAL KUNDURA ÇANTAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI 12/ KIZILAYROCCİ COLLECTİONGAMA ZAFİR İŞ MERKEZİ 4/38 KIZILAYALPEREN KUNDURA TİCARET LTD ŞTİ funduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI 12/ ÇANKAYASEVİNÇ SARACİYEİZMİR C MODA ÇARŞISI N 7/9 KIZILAYSİMBA BEBEİZMİR C MODA ÇARŞISI N 6/9 KIZILAYSTEP KUNDURAGAMA ZAFİR İŞ MERKEZİ 4/53 KIZILAYNÜVE KUNDURA LTD ŞTİ OLGUNLAR S N 12/3 BAKANLIKLARBAKANLIKLARGALERİ DORUK AYAKKABI TİCARET LTD ŞTİMENEKŞE SK MODA İŞHANI 2/D KIZILAYDE-TA KUNDURA İMALAT VE TOPTANANAFARTALAR C N 78/19 ULUSHAYKO AYAKKABI SANAYİSELANİK-1 C N 29/A KIZILAYHÜDAYİ KUNDURAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI ÜST KAT N  KIZILAYSTEP BY STEP AYAKKABIGAMA ZAFİR İŞ MERKEZİ 4/54 KIZILAYARPEL AYAKKABI ÇANTA İMALATIYÜKSEL C N 37/B KIZILAYNUR YILMAZ KUNDURA SAN VE TİC LTD ŞTİ ATATÜRK BULVARI 69/21 KIZILAYÇAĞRI AYAKKABI ÇANTA İMALAT İTHALAT İHRACAT SAN TİC LTD ŞTİ HALK S N 16/19SIHHİYEAYDEDE GİYİM SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ ZAFER ÇARŞISI 68YENİŞEHİRTEK-AS AYAKKABI İNŞAAT TEK SAN VE TİC LTD ŞTİ ATATÜRK BULVARI YENİŞEHİR ÇARŞISI N 2 KIZILAYCOS-SAĞ KUNDURA TEKSTİL İNŞ TAAH TURİZM İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ NECATİBEY C N 14/8 SIHHİYEMİNİK BEBESOYSAL ÇARŞI funduszeue.info N  KIZILAYALTUNAY KUNDURASOYSAL ÇARŞI funduszeue.info KAT N 2 KIZILAYEMEL KUNDURA VE ÇANTA TİCARET LTD ŞTİ ZİYA GÖKALP C N 16/A-B KIZILAYSCARPİNİ AYAKKABI TAMİRİSELANİK-1 C N 6/3 KIZILAYJUNİOR KUNDURASOYSAL ÇARŞISI 3/ KIZILAYSHOW ÇANTAATATÜRK BULVARI N 8/A KIZILAYATAÇ AYAKKABI ÇANTASOYSAL 2.ÇARŞI N 12 KIZILAYCENAP KUNDURASOYSAL 1.ÇARŞI N 8 KIZILAYORAL GİYİM SANSOYSAL ÇARŞI ASMA KAT N  KIZILAYMELİSA KUNDURASOYSAL ÇARŞI ALT KAT N 5 KIZILAYŞAFAK KUNDURASOYSAL ÇARŞI funduszeue.info KAT N 14 KIZILAYBİLGİN KUNDURAATAÇ-1 S N 29/A KIZILAYDERİDEN DERİ LTD ŞTİ MİGROS ALIŞ VERİŞ MERKEZİ N  AKKÖPRÜGENÇEL KUNDURA VE ÇANTAYÜKSEL C N 34/A KIZILAYŞÜKRAN KUNDURABÜLBÜLDERESİ C N 43/DKÜÇÜKESATSARAÇ ÇANTA TİC LTD ŞTİ ZİYA GÖKALP C SSK İŞHANI N 2 KIZILAYMEDSAN ECZA DEPOSU A Ş ADNAN SAYGUN C N 8/7SIHHİYEEREN BİR İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM VE TİC LTD ŞTİ ÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 30SIHHİYEMERT KUNDURAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N SIHHİYESARA DERİ ÇANTA CÜZDANİÇEL S N 29 KIZILAYCEYLAN ÇANTABAYINDIRS N 25/4 KIZILAYDURMUŞ KUNDURAATATÜRK BULVARI N 67/ KIZILAYÖZDE KUNDURASOYSAL ÇARŞI funduszeue.info KAT N 3 KIZILAYBAYSAL ÇANTA DERİ SAN TİC LTD ŞTİZİYA GÖKALP C N 24/36 KIZILAYGAMZE KUNDURAATATÜRK BULVARI AND ÇARŞISI 69/ KIZILAYSALİM ORTAPEDİK AYAKKABITUNA C BULVAR PASAJI KIZILAYŞANEL AYAKKABI VE ÇANTASOYSAL ÇARŞISI ASMA KAT 3/ KIZILAYKARO KUNDURAZAFER ÇARŞISI 3 KIZILAYECE AYAKKABISOYSAL ÇARŞI 2.ÇARŞI N 26 KIZILAYKARDELEN KUNDURAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 70 SIHHİYEÇİFTÇİ KUNDURA VE ÇANTAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 8 SIHHİYESERİN KUNDURAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 60SİHHİYEŞENİPEK AYAKKABI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSELANİK-1 C N 14/18 KIZILAYSULA KUNDURAZAFER ÇARŞISI 66 KIZILAYFUAT AYAKKABI ÇANTASOYSAL ÇARŞI ALT KAT N 14/15 KIZILAYÖZTOPRAK KUNDURAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 33SIHHİYESEVİNÇ GİYİM DERİ MAMÜLLERİ GIDA SAN TİC LTD ŞTİ ÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 7SIHHİYESEDEF ÇANTASAĞLIK-1 S N 21/A KIZILAYKUPA KUNDURA AYAKKABI ÇANTASOYSAL ÇARŞI N 26 KIZILAYDİSNEY ORTOPEDİK ÇOCUK AYAKKABILARI MAĞAZASIZİYA GÖKALP C N 16/E KIZILAYGALİP AYAKKABITUNA C N 25/DYENİŞEHİRAYHAN ÇANTAATAÇ-2 S N 52/A KIZILAYALT - BALT KUNDURATUNA C N 3/11 KIZILAYSEREN ÇANTAMARMARA S N 24/BSIHHİYEGALA AYAKKABI VE ÇANTASOYSAL 1.ÇARŞI N 12 KIZILAYPAP KUNDURASOYSAL ÇARŞI N 3/8 KIZILAYSAN DIŞ TİCARET GIDA VE PAZARLAMA LTD ŞTİ-MİGROS ALIŞ VERİŞ MERKEZİ ŞUBESİMİGROS ALIŞ VERİŞ MERKEZİ N AKKÖPRÜŞANEL AYAKKABI ÇANTA ÇİZMEBAYINDIRS N 39/2 KIZILAYMETEKSE ÇANTAGAMA İŞ MERKEZİ N 66 ATATÜRK BULVARIKIZILAYTEZEL AYAKKABI MARKET4.C N 36/A ÖVEÇLERTOLGA ÇANTAKAYALAR S N 24/B ABİDİNPAŞAPLATİN KUNDURA SAN LTD ŞTİ YÜKSEL C N 5/11 KIZILAYCARRİER AYAKKABI ÇANTASOYSAL ÇARŞI 1.ÇARŞI N 3/6 KIZILAYSERDAM AYAKKABI DERİ MAMÜLL KONFEKSİYON TEKSTİL MALÜLL SAN TİC LTD ŞTİ ULUS İŞHANI ALT KAT E ULUSOBEN İNŞAAT TURİZM ELEKTRONİK SPOR İTHALAT İHRACAT İMALAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİATAÇ-2 S N 50/2 KIZILAYKIVANÇ AYAKKABISOYSAL ÇARŞI N 23 KIZILAYLİZA KUNDURA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİLİBYA C N 7/B KOLEJSON STİL KUNDURA ÇANTAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 24SIHHİYEBETTY DERİKARUM ZEMİN KAT N 21/13  KAVAKLIDERELA PERLA AYAKKABIKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDERESEZA DERİ TURİZM İNŞAAT İTH İHR SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİTUNALI HİLMİ C GÜMÜŞSOY İŞHANI N 79/53 KAVAKLIDERECAMEL - GÜNEŞ AYAKKABI ÇANTA SAMSONİTEKARUM funduszeue.info N 21/ KAVAKLIDEREGÜLGEZ ÇANTABAYINDIRS N 30/1 KIZILAYERAY KUNDURAfunduszeue.info SAĞLAM C N 11 ETLİKKIRKAYAKSOYSAL ÇARŞI N 20 KIZILAYCİNDERALLA AYAKKABI ÇANTASOYSAL ÇARŞI 1.ÇARŞI N 13 KIZILAYTAO DERİ ÇANTAMEŞRUTİYET C N 54/B KIZILAYMERT KUNDURAAND ÇARŞISI ATATÜRK BULVARI 69/ KIZILAYMODA HEDİYELİK EŞYA AYAKKABI ÇANTA İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ İZMİR-1 C N 29/ KIZILAYGALİP TİCARETSÜLEYMAN SIRRI S N 10/C KIZILAYDERYA ÇANTA AYAKKABITUNA C N 32/2YENİŞEHİRDOĞUŞ KUNDURAZAFER ÇARŞISI 53 KIZILAYTUĞBA KUNDURAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 72 SIHHİYEÖZEL AYAKKABI ÇANTAATATÜRK BULVARI ZAFER MEYDANI 8/B KIZILAYORFAKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREÖZGÜVEN KUNDURA PLASTİK GİYİM SAN TİC LTD ŞTİULUCANLAR C N 6 SAMANPAZARIELİŞİ TUAFİYE AHMET BALCI1.C N 92/B DEMETEVLERMETRO A ŞKARANFİL S N 3/28 KIZILAYARME KUNDURAAŞKABAD 7.C N 22/FBAHÇELİEVLERA A KUNDURA TEKSTİL SANAYİ TUR TAŞIMACILIK TİC LTD ŞTİNURİ PAMİR C N 12/13 KEÇİÖRENCOŞKUN TERLİKATATÜRK BULVARI BULVAR İŞHANI71/ KIZILAYBATA FRANCHİSİNGKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREMODEL ÇANTAADNAN SAYGUN C N 10/8SIHHİYEBEYBİ AYAKKABI VE GİYİM MAĞAZALARIATATÜRK BULVARI AND ÇARŞISI 69/ KIZILAYBAHAP KAPTAN AYAKABI VE SPOR MALZEMELERİ TİCARET LTD ŞTİ GİRESUN C N 29/AETLİKSOYÖZÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N  YENİŞEHİRENGİN KUNDURA1.C N 62/B DEMETEVLERDENİZ AYAKKABICILIKTIP FAKÜLTESİ C N /B TUZLUÇAYIRKISMET KUNDURAÇARŞI İÇİ C N 37/DMAMAKSUNGUR AYAKKABIİVEDİK C N /A DEMETEVLERAFŞAR KUNDURAAŞIK PAŞA C N 32/25 KEÇİÖRENSOYDEMİR AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİVARLIK MAH AKTİM İŞ MERK/ VARLIKMAHALLESİADA KUNDURA - HALİL ALTINTOPVARLIK MAHALLESİ AKTİM İŞM/ YENİMAHALLEAYHAN KUNDURA TEKSTİL İNŞAAT TAAHHÜT SU SPORLARI TURİZM OTO VE EM SAN DIŞ TİC LTD ŞTİ VARLIK M AKTİM İŞ funduszeue.infoUL C N 59/ YENİMAHALLEAKIN KUNDURASARMA S N 30/B İSKİTLERKORAY KUNDURA TEKST TURZ GIDA İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ BENTDERESİ KÜP S N 23/12 ULUSAYAKKABI CENTER KUNDURA ÇANTA TİCARETC N 5/B DEMETEVLERAKYÜZ KUNDURAS N 3/BAKDEREBURAK KUNDURAKARŞIYAKA İŞ MERKEZİ N /16 DEMETEVLERDENİZ AYAKKABICILIK VE TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-YOLAĞZI ŞUBESİTUZLUÇAYIR M TIP FAKÜLTESİ C N /E MAMAKDADAŞ KUNDURAfunduszeue.info SAĞLAM C N 63/ETLİKMODEL KUNDURAfunduszeue.info SAĞLAM C N 63/ETLİKİKİPINAR KUNDURAYIL ÇARŞISI N 27/B ULUSÖZ SEÇKİNER KUNDURA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE ÇEYİZ EŞYALARI TİC LTD ŞTİŞEVKAT M ERDOĞAN S N 55/B KEÇİÖRENSEÇKİN KUNDURASARMA S N 20/A İSKİTLERALP KUNDURAYUNUS EMRE C N /B KEÇİÖRENAY-SAN İNŞAAT EMLAK AYYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ FATİH C N /C KEÇİÖRENERDOĞAN KUNDURAKIZLAR PINARI C N /C KEÇİÖRENÖZCANLAR KUNDURA SANAYİİ LTD ŞTİ CEMAL GÜRSEL C N 91/B CEBECİŞİMŞEK TİCARETÇARŞI İÇİ C N 16/AMAMAKNEXT AYAKKABI ÇANTAKARUM ZEMİN KAT N 21/51  KAVAKLIDEREÇEŞİT ÇANTAİZMİR C MODA ÇARŞISI N 6/7 KIZILAYTELAKS GROUP DERİ ÜRÜNLERİfunduszeue.info ALTUN C N  AKDEREGİZEM KUNDURA ÇANTATIP FAKÜLTESİ C N 48/B ABİDİNPAŞASEÇKİNLER AYAKKABI DERİ KONFEKSİYON TEKSTİL NAKLİYAT SAN VE TİC LTD ŞTİ 31/A S CEVAT DÜNDAR İŞ MERKEZİ 25/ OSTİMKAYA KUNDURASÜLEYMAN AYTEN C N 21/A TUZLUÇAYIRTANRIVERDİ KUNDURAKIZLAR PINARI C N /B KEÇİÖRENAYAKKABI DÜNYASINURİPAMİR C N 12/A-B KEÇİÖRENİSKARPİNİ AYAKKABIfunduszeue.info ALTUN C N /BAKDEREŞAHİNLER EMLAK KUNDURAÇARŞI İÇİ C N 69MAMAKEFES AYAKKABI DERİ TEKST ORM GIDA TEMZ TIBBİ CİHAZ TURZ HİZ EĞT İŞL İNŞ TAAH TİC LTD ŞTİ KARPUZLU S N 8/1 SİTELERSENDE AL KUNDURA MAĞAZASIÇARŞI İÇİ C N 47/A MAMAKALPER KUNDURAPEYAMİ SEFA M 1.C N /CAKDEREMERVE KUNDURAPEYAMİ SEFA M 1.C N /BAKDEREES-KUN DERİ MAMÜLLERİ VE AYAKKABI SANAYİ TİC LTD ŞTİ IŞIKLAR C N 14/9 ULUSÖRNEK KUNDURA KONFEKSİYON VE TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ31/A S CEVAT DÜNDAR İŞ MER.N 25/ OSTİMROTA AYAKKABIATATÜRK BULVARI N /27 KIZILAYMERT KUNDURA VE ÇANTAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI ALT KAT N  KIZILAYSAHRA DERİ TEKSTİL VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİLİBYA C N 10/C YENİŞEHİRYENİŞEHİRÇETİNTAŞ KUNDURAfunduszeue.infoI ONUR ÇARŞISI 12/KIZILAYOLAY CENTERATATÜRK BULVARI TİRYAKİ PSJ.N 64/32 KIZILAYHEYBE ÇANTAMETRO İŞHANI N B/88 KIZILAYCANDY AYAKKABIKONUR S N 66/3 KIZILAYDOĞU KUNDURA HIZLI TAMİR SERVİSİYÜKSEL C N 20/F KIZILAYAKGÜL AYAKKABICILIK DERİ VE DERİ ÜRÜNL TEKSTİL İNŞAAT TİC LTD ŞTİ METRO ŞB.Y KIZILAY ORTAK İSTASYONU B67/68/69 KIZILAYORHAN KAYNAK AYAKKABI SAN TİC LTD ŞTİ ANAFARTALAR C N 78/33 ULUSMİNELLİ AYAKKABI VE ÇANTAGAMA İŞ MERKEZİ N 97/65KIZILAYŞENER KUNDURA MAĞAZASI1.C N 90/C DEMETEVLERTOLGA AYAKKABI VE ÇANTAGAMA İŞ MERKEZİ N 97/74KIZILAYTİMEGAMA İŞ MERKEZİ N 39KIZILAYNETWORKATATÜRK BULVARI N /2BAKANLIKLARADA CEP TELEFON KILIFLARI İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİÇALDIRAN S N 14/3 KOLEJTAMER AYAKKABIS 29/CBEŞEVLERSALUR AYAKKABI VE ÇANTAKONUR S N 29/5 KIZILAYHARUN AYAKKABI SARAYIMETRO İŞHANI N B/95 KIZILAYSALUR AYAKKABI VE ÇANTAMETRO İŞHANI N B/53 KIZILAYSAK AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET A Ş HURMA S N 37 SİTELERACAR KUNDURA VE DERİ SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ SANATORYUM C N 73/AKEÇİÖRENAKÇA KUNDURA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ- YEŞİLEVLER ŞUBESİS N 4/B DEMETEVLERÖZİPEK AYAKKABICILIK DERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ ÇERKES S N 26/A ULUSAKER AYAKKABI PAZARLAMA SAN VE TİC LTD ŞTİ MENEKŞE-1 S N 13/C KIZILAYSOYLU KUNDURAMESTAN S N CETLİKAY-ZER KUNDURA VE ÇANTA TİCARET LTD ŞTİ GİRESUN C N 5/B ETLİKMEVSİM KUNDURAfunduszeue.info SAĞLAM C N 63/ ETLİKELLER KUNDURAGİRESUN C N 6/A ETLİKGÖRSEV AYAKABICILIK SAN VE TİC LTD ŞTİ ALİ ERSOY M EĞRİ BUCAK S N 5 SİTELERDÖRT MEVSİM KUNDURAfunduszeue.info SAĞLAM C N 63/ETLİKAKSOY KUNDURAİVEDİK C N /A DEMETEVLERKIRTIK KUNDURASARMA S N 21/B İSKİTLERDURALİ ÖZTÜRKDİKMELİ S E SİTELERDUYURUCU TOPTAN AYAKKABICILIK TAH SAN TİC LTD ŞTİULUCANLAR C N 28/A SAMANPAZARIA-S AYAKKABI DERİ MAMÜLLERİ İNŞ TEKST SAN VE TİC LTD ŞTİ KARANFİL S N 16/ KIZILAYÖZDEMİR KARDEŞLER AYAKKABICILIK SPOR MALZ GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİBATTALGAZİ M SELÇUK C N  SİTELERİSKİLİP KUNDURABELEDİYE ÇARŞISI N 5DIŞKAPIGÜVEN KUNDURADUYGULU S N 25/BAYDINLIKEVLERKAYA ÇANTAÇEVRELİ C N 92/A AYDINLIKEVLERERCİYES AYAKKABIfunduszeue.info ALTUN C N 5AKDEREEZGİ KUNDURAfunduszeue.info SAĞLAM C N 63/ETLİKTONİNİ ÇANTA KAZAKATAKULE İŞ MERKEZİ N  ÇANKAYAEKİCİ KUNDURABAŞÇAVUŞ S /C KÜÇÜKESATÖZSEÇKİNLER KUNDURAKIZLAR PINARI C N /D KEÇİÖRENFREE LANDSARJANTİN C N 21 GAZİOSMANPAŞADEMİRSOY KUNDURA ÇANTAATAKULE İŞ MERKEZİ N  ÇANKAYAAYDIN KUNDURATURAN GÜNEŞ BULVARI YILDIZ PASAJI N 8-P/12 ÇANKAYABONCUK AYAKKABI VE TERLİKATAKULE İŞ MERKEZİ N  ÇANKAYAEMİN KUNDURA SAATTURAN GÜNEŞ BULVARIYILDIZ PASAJI N 28/B-5ÇANKAYAERYİĞİT KUNDURAMESNEVİ S N 20/C ÇANKAYAAYZEATTAR S 9/15 G.O.P.GAZİOSMANPAŞAMESA KUNDURAHOŞDERE C YUNUS NADİ S KIRAÇ PSJ.N 11/8 ÇANKAYACİO GELLİNİKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREMELİKOĞULLARI KUNDURA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİDİKMEN C N /ADİKMENBETA AYAKKABI TİCARET LTD ŞTİMİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ N AKKÖPRÜHOTİÇ AYAKKABI SANAYİ TİCARET A Ş MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ N  AKKÖPRÜE2 TAŞ TEKSTİLMİGROS ALIŞ VERİŞ MERKEZİ N  AKKÖPRÜİNCİ DERİ MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-ANKARA ŞUBESİMİGROS ALIŞ VERİŞ MERKEZİ N AKKÖPRÜSADETTİN KOÇYİĞİTORAN ŞEHRİ N  ÇANKAYANAPİSAN AYAKKABIHÜRRİYET C N 46/A DİKMENAYAZ KUNDURAZARİF S N 5/B DİKMENDAĞEVİ SPOR MALZ TİC VE SAN LTD ŞTİ 4.C N 94/17AŞAĞIÖVEÇLERMERVE KUNDURASALKIM SÖĞÜT S N 11/B DİKMENTIMBERLAND DERİ LTD ŞTİ MİGROS ALIŞ VERİŞ MERKEZİ N AKKÖPRÜAKDAĞLILAR AYAKKABI VE DERCİLİK SAN TİC LTD ŞTİ MAMAK C N 44/D ŞEHİTLİKHİLAL KUNDURABAĞLAR C N /BSEYRANBAĞLARIAKS ÇANTA - AKBEY AYAKKABI ÇANTA LTD ŞTİ KARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREREMZİ KUNDURAGÜVENLİK C N 74/CAŞAĞIAYRANCIKARMEN KUNDURAABAY KUNANBAY C N 8/17 KAVAKLIDERESABESA/BESA AYAKKABI SAN A Ş KARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREERCİYES KUNDURAfunduszeue.info ALTUN C 5/C ABİDİNPAŞAMARKO SPOR ÜRÜNLERİ TİCARET LTD ŞTİKADER S N 33/2 GAZİOSMANPAŞANADİR KUNDURA VE TERLİKBAĞLARBAŞI C N /C ABİDİNPAŞABAYRAKLAR KUNDURAELÇİ S 14/CYUKARIAYRANCISULTAN TUHAFİYE1.C N 69/A AKDEREFORTUNA AYAKKABIKARUM funduszeue.info N 21/ KAVAKLIDEREDENİZ KUNDURATIP FAKÜLTESİ C N /E TUZLUÇAYIRHAZAL KUNDURATIP FAKÜLTESİ C N 84/CABİDİNPAŞAKARACAN KUNDURATIP FAKÜLTESİ C N /A ABİDİNPAŞAGÖZDE SARACİYEPEYAMİ SEFA M 1.C N /C AKDEREDİKİCİER KUNDURA SANAYİ VE TİCARET A Ş PLEVNE C N 50AKTAŞBOZKURT KUNDURA1.C N 2/A AKDERECEMİL KUNDURAKAYALAR S N 23/AABİDİNPAŞANURHAYAT ŞEN-ŞEN TERLİK VE KUNDURAYENİ S 13/A CEBECİDERYA AYAKKABI PAZARIPEYAMİ SEFA M 1.C N /BAKDEREPAPİ AYAKKABI TIBBİ MALZEME TEMİZLİK GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ SOKULLU MEHMET PAŞA C N 61/C DİKMENDURU KUNDURATALATPAŞA BULVARI N /16 CEBECİGİBİ ÇANTAATATÜRK BULVARI TUNA C SSK PİKNİK ÇARŞISI KIZILAYGÖZDE TEKSTİL KUNDURA ÇANTA HEDİYELİK EŞYA İTRİYAT SAN VE TİC LTD ŞTİ METRO İSTASYONU B 64 KIZILAYGONCA ÇANTASOYSAL 2.ÇARŞI N 3/6 KIZILAYMEVSİM ÇANTASOYSAL ÇARŞI N 3/A KIZILAYDAĞISTANLI SPOR MALZEMELERİ LTD ŞTİ KARUM İŞMERKEZİ 21/KAVAKLIDEREPABUÇ DÜNYASI AYAKKABI TİCARET LTD ŞTİ ATAKULE İŞ MERKEZİ GİRİŞ KAT N  ÇANKAYAKOLLEKSİYON AYAKKABI DERİ İML SAN TİC TURİZM İNŞAAT İTHALAT İHRACAT LTD ŞTİ TUNALI HİLMİ C N 84/A KAVAKLIDEREKLAS KUNDURA AYAKKABI HASTANESİGÜVENLİK C N 75/C AŞAĞIAYRANCIÇAĞ KUNDURADİKMEN C N /BDİKMENFUNDA KUNDURAREŞİT GALİP C N 32/C GAZİOSMANPAŞAYILKON TİC LTD ŞTİBÜKREŞ S 8/2ÇANKAYACOŞKUNLAR KONFEKSİYON İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ ULUS İŞHANI ALT KAT F BLOK N  ULUSMNA DERİ MAMÜLLERİ VE GİYİM SAN TİC LTD ŞTİTUNALI HİLMİ C N 91/64 KAVAKLIDEREPOSTALKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDERETOLGACAN KUNDURACILIK DERİ TEKSTİL İNŞAAT VE TİC LTD ŞTİ TUNALI HİLMİ C N 91/ KAVAKLIDEREŞENER KUNDURAÜSKÜP C ÇEVRE S N 28/B ÇANKAYAHOTİÇ KARUMKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREBARIŞ KUNDURASOKULLU MEHMET PAŞA C SÜLÜN S 5/ASOKULLUBETTY AYAKKABIKARUM funduszeue.info N 21/  KAVAKLIDEREKURUCU KUNDURAÇOKKATLI OTOPARK ÇARŞISI N 17 SIHHİYEFİDAN ÇANTAANAFARTALAR ÇARŞISI ALT KAT N 29 ULUSGÜRLER KUNDURAYIBA ÇARŞISI KAT:2 N  

Onur Çarşısı, Çankaya, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Uygulamada yol tarifi al

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Onur Çarşısı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatları Onur Çarşısı - yakınından geçiyor

Otobüs ile Onur Çarşısı konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Metro ile Onur Çarşısı konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, hareket saatleri ve canlı saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Durak adıMesafe
- Kızılay3 dk yürüme
- Demirtepe3 dk yürüme
- Kızılay3 dk yürüme
- Kızılay3 dk yürüme
- Kızılay3 dk yürüme
- Demirtepe4 dk yürüme
- Demirtepe4 dk yürüme
- Kızılay7 dk yürüme
- Kızılay7 dk yürüme
- Kızılay7 dk yürüme
- Kızılay8 dk yürüme
- Kızılay9 dk yürüme
Durak adıMesafe
Kolej5 dk yürüme
Durak adıMesafe
Kızılay7 dk yürüme
Durak adıMesafe
Sıhhiye14 dk yürüme
Hat AdıYön
Batıkent - Demetevler - Yenimahalle - 15 Temmuz Kızılay Milli İRade MeydanıGÖRÜNTÜLE
(Öho) Yenimahalle - KızılayGÖRÜNTÜLE
Ege Mh. - Lojman - 15 Temmuz Kızılay Milli İRade Meydanı - Abb BinasıGÖRÜNTÜLE
Ege Mahallesi - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - Beşevler - DdyGÖRÜNTÜLE
Ege Mahallesi-KızılayGÖRÜNTÜLE
Akdere - Peyamisafa - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade MeydaniGÖRÜNTÜLE
Akdere - Peyamisafa - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - Beşevler - DdyGÖRÜNTÜLE
(Öho) Mamak - Batıkent Jandarma - BakanlıkGÖRÜNTÜLE
(Öho) Mutlu Mh. - BatıkentGÖRÜNTÜLE
Abb Binasi - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - Ege Mahallesi - LojmanGÖRÜNTÜLE
Ddy-Beşevler Temmuz Kızılay Milli Irade Meydanı-Ege Mahallesi( Nolu Anadolu Meydanı Durağından Başlar)GÖRÜNTÜLE
Ulus - Kızılay - SeyranbağlarıGÖRÜNTÜLE
Bağcilar - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - Sihhiye - Opera - Ulus (Ulustan Başlar)GÖRÜNTÜLE
Mutlu - Bağcilar - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - Sihhiye - Opera - UlusGÖRÜNTÜLE
Mutlu Cd. - Dereboyu Cd. - Bağcilar - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - Opera - UlusGÖRÜNTÜLE
(Öho) Bağcılar - Ulus - İÇaydınlıkGÖRÜNTÜLE
Ulus - Sihhiye - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - Bağcilar - Akdere - Peyami Safa - MutluGÖRÜNTÜLE
Subayevleri - Ulus - 15 Temmuz Kizilay Milli İRade Meydani - funduszeue.infoiGÖRÜNTÜLE
(Öho) Subayevleri - funduszeue.infoıGÖRÜNTÜLE
Yükseltepe-Sancaktepe-Özlem Cd-Ulus-Kızılay-Bakanlıklar( Nolu Duraktan Başlar)GÖRÜNTÜLE
  • Onur Çarşısı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Onur Çarşısı konumuna en yakın duraklar:

• - Kızılay metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • - Demirtepe metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.
    • - Demirtepe metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.
    • - Demirtepe metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde.
    • Kolej metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.
    • - Kızılay metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesinde.
    • Kızılay metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesinde.
    • - Kızılay metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesinde.
    • - Kızılay metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesinde.
    • Sıhhiye metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesinde.
  • Hangi Otobüs hatları Onur Çarşısı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Onur Çarşısı yakınından geçiyor, , , , , , , ,

• Hangi Metro hatları Onur Çarşısı yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları Onur Çarşısı yakınından geçiyor:M1-M2-M3, M4

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı, tramvay durak ne kadar uzaklıktadır?

Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın tramvay durak 5 dk yürüme mesafesindedir.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın tramvay durak hangisidir?

Kolej durak, Çankaya içindeki Onur Çarşısı konumuna en yakındır.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı, metro durak ne kadar uzaklıktadır?

Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın metro durak 7 dk yürüme mesafesindedir.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın metro durak hangisidir?

Kızılay durak, Çankaya içindeki Onur Çarşısı konumuna en yakındır.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı, tren durak ne kadar uzaklıktadır?

Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın tren durak 14 dk yürüme mesafesindedir.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın tren durak hangisidir?

Sıhhiye durak, Çankaya içindeki Onur Çarşısı konumuna en yakındır.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı, otobüs durak ne kadar uzaklıktadır?

Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın otobüs durak 3 dk yürüme mesafesindedir.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna en yakın otobüs durak hangisidir?

- Kızılay, - Demirtepe, - Kızılay, - Kızılay ve - Kızılay, Çankaya içindeki Onur Çarşısı alanına en yakın otobüs duraklar.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan ilk Tramvay saat kaçta geçer?

A1, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır. civarında geçer.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna son Tramvay saat kaçta gider?

A1, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna giden son Tramvay aracıdır. civarında buradan geçer.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan ilk Metro saat kaçta geçer?

M1-M2-M3, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan geçen ilk Metro aracıdır. civarında geçer.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna son Metro saat kaçta gider?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna giden son Metro aracıdır. civarında buradan geçer.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan ilk Tren saat kaçta geçer?

BAŞKENTRAY, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan geçen ilk Tren aracıdır. civarında geçer.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna son Tren saat kaçta gider?

BAŞKENTRAY, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna giden son Tren aracıdır. civarında buradan geçer.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan ilk Otobüs saat kaçta geçer?

, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. civarında geçer.

• Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna son Otobüs saat kaçta gider?

, Çankaya bölgesinde bulunan Onur Çarşısı konumuna giden son Otobüs aracıdır. civarında buradan geçer.

Uygulamada yol tarifi al

Çankaya şehrinde Onur Çarşısı konumuna Toplu Taşıma

Çankaya, Türkiye'deki Onur Çarşısı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Onur Çarşısı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Onur Çarşısı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Onur Çarşısı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: - Kızılay; - Demirtepe; - Kızılay; - Kızılay; - Kızılay; - Demirtepe; - Demirtepe; Kolej; - Kızılay; - Kızılay; Kızılay; - Kızılay; - Kızılay; - Kızılay; Sıhhiye.

OtobüsMetro:M1-M2-M3M4

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Onur Çarşısı için yol tarifi alın.

Onur Çarşısı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Çankaya konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Onur Çarşısı için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Onur Çarşısı adres: Çankaya GMK Bulvarı Sokağı

Onur Çarşısı, Çankaya

Onur Çarşısı, çevresindeki popüler yerler

En popüler yerlere toplu taşıma ile nasıl gidilir - Çankaya

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası