cenk caner kavga / Beşiktaş'ta Cenk Tosun - Caner Erkin kavgası - funduszeue.info

Cenk Caner Kavga

cenk caner kavga

Caner Erkin ile Cenk Tosun'dan kavga sonrası Twitter'dan paylaşım

Beşiktaş, bu hafta deplasmanda karşılaşacağı Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürürken Cenk Tosun ile Caner Erkin'in kavgası moralleri bozmuştu.

Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmana Cenk ile Caner'in kavgası damga vururken iki başarılı futbolcu konuya dair sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

Caner Erkin, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ''Büyütülcek birşey yok cenk benim kardeşimdir, antrenmanda böyle şeyler olur.'' diyerek tatsızlığı sonlandırdı ve ilk adımı atan taraf oldu.

Cenk Tosun ise bu gerilim sonrası Caner Erkin'in ortamı yumuşatan paylaşımına Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile katkı sundu ve gerilimi daha fazla tırmandırmadan bitirdi.

Fotoğrafta Beşiktaş'ın attığı bir gol sonrası Caner ile Cenk'in birbirine sarıldığı görülüyor.

kaynağı değiştir]

sezonunda, Rusya Premier Liga 7 maç, UEFA Kupası 6 maç toplam 13 maçta (2 asist) performans sergiledi.

Caner Erkin bu sezonun sonunda teknik direktör Arthur Zico tarafından süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. Caner Erkin, kadro dışı bırakılması hakkında şunları söyledi: "Sezon başından bu yana bana hiç sıcak davranmadı. Nedenini bilemediğim bir şekilde iyi oynadığım maçlarda da beni oyundan çıkarıyordu. En son Rubin Kazan karşılaşmasında da beni oyundan aldı. Her futbolcu gibi bende sahada kalmak istiyordum. Hoşuma gitmedi beni çıkartması. Ama aşırı bir davranışım ya da ters bir hareketim olmadı. Maçtan sonra da zaten hepimiz birbirimizi tebrik ettik. Zico, beni tebrik etti bende kendisini galibiyet için tebrik ettim. Aramızda başka bir şey geçmedi. Fakat bir gün aradan sonra çıktığımız antrenmanda tercüman bana gelip 'Caner, sen antrenmana çıkmıyorsun' demesi ile karşılaştım. Bunun üzerine şaşırdım ve kulüp başkanımızı arayarak ne olduğunu anlamaya çalıştım."[1]

Galatasaray (kiralık)[değiştir kaynağı değiştir]

28 Ocak tarihinde Başakşehir ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.[42]

Millî takım kariyeri[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası