miniso aloe vera jel kullananlar / Miniso Mist - Kırmızı Rujlu Blog

Miniso Aloe Vera Jel Kullananlar

miniso aloe vera jel kullananlar

miniso aloe vera losyon

1. minisodan yaklaşık 22 liraya aldığım g jel kıvamında nemlendirici. bu nemlendirici. çok şık ve cam bir şişede. üstünde yazana göre yüzü yıkayıp tonikledikten sonra uygulanıyor. aynı serinin toniği de var ama ben başka bir tonik kullanıyorum.

jel kıvamında olduğunu söylemiştim, yüzünüze sürdüğünüz anda su gibi oluyor. yoğun ve yağlı bir yapısı yok. nemlendirmesi güzel. yüzü yağlandırmıyor, pürüzsüz yapıyor. çabucak emiliyor. makyaj altına iyi bir baz olabilir diye düşünüyorum çünkü hemen emiliyor ve arkasında mat pürüzsüz bir doku bırakıyor. (içinde bunu yapmasını sağlayan bir madde var sanırım. eh, içeriği de çok temiz değil açıkçası. gözenek tıkayıp sivilce yapar mı bilmiyorum. benim sürekli sivilcelerim çıkıp çıkıp söndüğü için bu mu yaptı yoksa genel her zamanki halleri mi bilmiyorum açıkçası.)

çok kuru ciltleri mutlu etmez, benim cildim kuru, yazın kullanıyorum ve nemlendirme ihtiyacını karşılıyor ama kışın yeterli olcağını sanmıyorum.

yaz bitene kadar kullanıcağımı düşünüyorum çünkü gerçekten hafif bir ürün. kışın kullanmam sanırm nemlendirmeye yetmez. baya da bereketli bir şey çok az bir miktarı yetiyor yaz bitene kadar biteceğini sanmıyorum. bu arada hiçbir kokusu da yok koku hassasiyetiniz varsa güzel olabilir.

içeriği yüzünden biterse tekrar alacağımı sanmıyorum ama bunu kullanmaya devam edeceğim. yine de büyük konuşmayım ama :D

3 temmuz temmuz

Foreo x Miniso Yüz Yıkama Cihazları Karşılaştırması..

Bugün benden çok istenen bir yazı ile beraberiz. Bir süredir dönüşümlü kullandığım Miniso silikon yüz temizleme cihazı ve Foreo Luna Mini 3 karşılaştırması yapacağız. Bakalım cihazlar arasındaki fark neymiş.

Öncelikle iki cihazı da baya kullandım denedim. İlk elinize aldığınızda Foreo Luna mini 3'ün Miniso silikon yüz temizleme cihazına göre oldukça hafif ancak silikon malzemesinin daha yumuşak olduğunu hemen anlıyorsunuz. Bir fark olarak Miniso yüz temizleme cihazının yüzgeç yapısı biraz daha ergonomik geliyor bana, özellikle göz altı, burun kenarı ve boyun bölgeleri için çok uygun.

Şimdi yapılarına gelirsek, Foreo'nun bütün ürünleri gibi Foreo Luna mini 3 de İsveç patentli teknolojisine sahip, ultra hijyenik ve anti bakteriyel malzemeden ve tamamen su geçirmez olarak üretilmiş. Aynı şekilde Miniso yüz temizleme cihazı da su geçirmiyor. Ancak malzeme silikon ama aynı değil, anti bakteriyel olduğuna dair bir şey belirtilmemiş. Dayanıklı silikon malzeme olduğu söylenmiş. Foreo cihazlarının yumuşak silikon yapısı hassas ciltlerin bile rahatça kullanmasına uygun yumuşaklıkta. Benim kullandığım Foreo Luna mini 3'ün arka yüzeyi daha normal ciltlerin kullanmasına ve burun kenarı çene gibi veya gözenekli bölgelere uygulama yapmaya uygun. Ön yüzeyi ise hassas ciltler ve yüzün daha ince bölgeleri için düşünülmüş.

Ayrı ayrı incelersek, Miniso Yüz temizleme cihazı kutudan tam şarjlı çıkıyor. Kullanabileceğiniz 8 ayrı titreşim seçeneği var ancak bu titreşimler Foreo gibi T sonic teknolojisi değiller, zaten bu teknoloji Foreo cihazlarının patentli teknolojisi. Tüm yüze 15 sn. den olmak üzere 3 dakikadan fazla uygulama yapılması önerilmiyor. Burada zamanı kendiniz ayarlıyorsunuz tabi, kendi geçmiyor. Açma kapama düğmesi sert ve biraz kuvvetle bastırmak gerekiyor. Cihaz çalışırken düğmeye iki defa basıldığında masaj moduna geçiyor. Köpük veya jel her türlü temizleme malzemesi ile kullanmaya uygun.

Foreo Luna Mini 3 aynı şekilde kutusundan şarjlı olarak çıkıyor ve şarjı çok uzun gidiyor. Her Foreo Luna cihazının kendine göre özellikleri var ve bu özellikleri Foreo for you uygulaması ile siz ayarlıyorsunuz. Foreo Luna mini 3'ün daha doğrusu bütün Foreo cihazların bana göre en büyük artılarından biri de Foreo for You uygulamasıdır zaten. Cihazınızı bir kere uygulama ile eşleştirdikten sonra telefonunuzu uzaktan kumanda gibi kullanarak her özelliği kendiniz seçebilir ve değiştirebilirsiniz. Yine Foreo Luna Mini 3'ü Miniso yüz temizleme cihazından ayıran bir özellik de Foreo Luna mini 3 yüzün her bölgesine uygulama bittiğinde titreşimini değiştirerek haber vermesidir. Yine patentli T sonic titreşim teknolojisi titreşimlerin cildin derinlerine kadar ulaşıp kirlerin yüzeye çıkmasına ve daha kolay temizlenmesine imkan vermekte. Partiküllü temizleyiciler ve peeling kremleri hariç her türlü köpük ve jel temizleyici ile birlikte kullanmaya uygun.
Özellikle T Sonic titreşimleri, uygulamaya bağlanarak ya da ayarlayıp uygulamadan bağımsız olarak kullanılabilmesi ve anti bakteriyel özel silikon yüzeyi ile tabi ki Foreo hem Miniso hem de piyasadaki diğer temizleme cihazlarına göre çok daha iyi görünüyor. Tabi burada karar verme aşamasında bir bütçe sorunu var. Foreo cihazları diğerlerine göre oldukça pahalı ama benim düşüncem cilt için yapılacak çok iyi bir yatırım olduğu, o nedenle arada yapılan indirimleri incelemeniz ve değerlendirerek bir tane almanızın iyi olacağıdır. Foreo Luna Mini 3 ve Foreo'nun diğer ürünleri de Trendyol'da satışta, size linkini bırakıyorum. İki cihazı veya Foreo ve başka bir cihazı beraber kullanmış olanlar ne demek istediğimi hemen anlayacaktır. Daha önce yazdığım Foreo Luna Mini 3 cihaz detaylarını okumak için tıklayabilirsiniz. Sevgiler..

View original

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası