ogm mülakat yerleri / OGM mülakat sonuçları açıklandı mı?

Ogm Mülakat Yerleri

ogm mülakat yerleri

OGM personel alımı başvuruları ne zaman, şartları neler?

Değerli seafoodplus.info okurları.

seafoodplus.info ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak seafoodplus.info yorum sayfalarında yer almayacaktır.

Ayrıca seafoodplus.info yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler seafoodplus.info yorum sayfalarında paylaşılamaz.

seafoodplus.info yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve seafoodplus.info bunlardan sorumlu tutulamaz.

seafoodplus.info yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAV RANDEVULARI YAYIMLANDI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAV RANDEVULARI YAYIMLANDI

26/05/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN ALIMI KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ YAYIMLANDI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN ALIMI KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ YAYIMLANDI

18/05/ BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİNİN BİREYSEL DEĞERLENDİRME AŞAMASI BAŞLIYOR

BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİNİN BİREYSEL DEĞERLENDİRME AŞAMASI BAŞLIYOR

11/05/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

eğitim öğretim yılında bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci genel zihinsel, resim ve müzik yetenek alanı ön değerlendirme uygulamaları, 14 Ocak []19/04/DEPREM BÖLGESİ VE BU BÖLGEDEN DİĞER İLLERE GİDEN ÖĞRENCİLER İÇİN BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMA TAKVİMİ

DEPREM BÖLGESİ VE BU BÖLGEDEN DİĞER İLLERE GİDEN ÖĞRENCİLER İÇİN BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMA TAKVİMİ

19/04/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU KAPSAMINDA YAPILAN BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU KAPSAMINDA YAPILAN BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

07/04/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU GÜNCELLENDİ

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU GÜNCELLENDİ

31/03/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ RESİM VE MÜZİK YETENEK ALANI ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI BAŞLIYOR

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ RESİM VE MÜZİK YETENEK ALANI ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI BAŞLIYOR

13/03/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

23/02/ ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN

ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN "GENEL ZİHİNSEL YETENEK ALANI ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI" ERTELENDİ

12/02/OHAL İLAN EDİLEN İLLERDE ÖZEL EĞİTİM DEĞERLENDİRME KURULU RAPOR SÜRELERİ BİR YIL UZATILDI

OHAL İLAN EDİLEN İLLERDE ÖZEL EĞİTİM DEĞERLENDİRME KURULU RAPOR SÜRELERİ BİR YIL UZATILDI

Millî Eğitim Bakanlığı, deprem bölgesi olan 10 ilde düzenlenen 'destek eğitim raporları'nın bitiş tarihlerini 1 yıl uzattı.11/02/ ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN

ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN "GENEL ZİHİNSEL YETENEK ALANI ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI" ERTELENDİ

08/02/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA BAŞVURULARI ERTELENDİ

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA BAŞVURULARI ERTELENDİ

07/02/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU YAYIMLANDI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU YAYIMLANDI

Bilim ve sanat merkezlerine öğretmen alımı amacıyla hazırlanan " Yılı BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu" ve kontenjanlar yayımlanmıştır.30/01/BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYIMLANDI

BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYIMLANDI

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerine (BİLSEM) eğitim öğretim yılında alınacak öğrencileri belirlemek üzere tanılama ve yerleştirme sürecine ait []06/12/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE (BİLSEM) GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİN İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE (BİLSEM) GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİN İL İÇİ YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

19/09/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİN (İL İÇİ) İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME DUYURUSU

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE GÖREV YAPAN ÖĞRETMENLERİN (İL İÇİ) İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME DUYURUSU

05/09/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE (BİLSEM) EĞİTİM ALACAK ÖĞRENCİLERİN BİREYSEL DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE (BİLSEM) EĞİTİM ALACAK ÖĞRENCİLERİN BİREYSEL DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

19/08/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE (BİLSEM) ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE (BİLSEM) ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

07/07/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TERCİH İŞLEMLERİ SÜRESİ UZATILDI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TERCİH İŞLEMLERİ SÜRESİ UZATILDI

05/07/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TERCİH İŞLEMLERİ BAŞLADI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TERCİH İŞLEMLERİ BAŞLADI

01/07/ BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

22/06/BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİNİN BİREYSEL DEĞERLENDİRME AŞAMASI BAŞLIYOR

BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİNİN BİREYSEL DEĞERLENDİRME AŞAMASI BAŞLIYOR

03/06/ EKPSS SONUÇLARI AÇIKLANDI

EKPSS SONUÇLARI AÇIKLANDI

18/05/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA SÜRECİ İKİNCİ AŞAMASI TAMAMLANDI

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA SÜRECİ İKİNCİ AŞAMASI TAMAMLANDI

13/05/ BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA MÜLAKAT YERLERİ BİLGİSİ

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA MÜLAKAT YERLERİ BİLGİSİ

yılı bilim ve sanat merkezlerine öğretmen alımı kapsamında gerçekleştirilecek sözlü sınav randevuları yayımlandı.07/03/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMASI GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMASI GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

02/03/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN ALIMI KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN ALIMI KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

28/02/ BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZUNDA TAKVİM GÜNCELLEMESİ YAPILDI

BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZUNDA TAKVİM GÜNCELLEMESİ YAPILDI

11/02/BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA BAŞVURU/ONAY SÜRESİ UZATILDI

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA BAŞVURU/ONAY SÜRESİ UZATILDI

28/01/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU YAYIMLANDI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU YAYIMLANDI

19/01/EĞİTİMDE BÜTÜNLEŞTİRME ZİRVESİ

EĞİTİMDE BÜTÜNLEŞTİRME ZİRVESİ

08/01/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYIMLANDI

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYIMLANDI

30/12/EĞİTİMDE BÜTÜNLEŞTİRME ZİRVESİ

EĞİTİMDE BÜTÜNLEŞTİRME ZİRVESİ

22/12/ENGELLİ ÖĞRETMEN ADAYLARININ ÖĞRETMENLİĞE BAŞVURU ve ATAMA DUYURUSU

ENGELLİ ÖĞRETMEN ADAYLARININ ÖĞRETMENLİĞE BAŞVURU ve ATAMA DUYURUSU

04/11/KUVEYT HÜKÜMETİ BURSLARI

KUVEYT HÜKÜMETİ BURSLARI

24/09/ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE (BİLSEM) EĞİTİM ALACAK ÖĞRENCİLERİN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE (BİLSEM) EĞİTİM ALACAK ÖĞRENCİLERİN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

14/07/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE (BİLSEM) ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI.

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE (BİLSEM) ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI.

12/07/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TERCİH İŞLEMLERİ BAŞLADI

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TERCİH İŞLEMLERİ BAŞLADI

07/07/ BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SONUÇLARININ AÇIKLANMA TARİHİ

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SONUÇLARININ AÇIKLANMA TARİHİ

02/07/ TERCİH DANIŞMANLIĞI KILAVUZU YAYINLANDI

TERCİH DANIŞMANLIĞI KILAVUZU YAYINLANDI

01/07/ BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.

21/06/BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA SÜRECİ İLE İLGİLİ DUYURU

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA SÜRECİ İLE İLGİLİ DUYURU

04/05/HIRVATİSTAN HÜKÜMETİ BURSLARI

HIRVATİSTAN HÜKÜMETİ BURSLARI

29/04/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ BİREYSEL DEĞERLENDİRMELERİ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ BİREYSEL DEĞERLENDİRMELERİ İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

28/04/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU GÜNCELLENDİ

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA KILAVUZU GÜNCELLENDİ

19/03/ YILI BİLSEM ERTELENEN BİREYSEL DEĞERLENDİRMELERİ BAŞLIYOR.

YILI BİLSEM ERTELENEN BİREYSEL DEĞERLENDİRMELERİ BAŞLIYOR.

15/03/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ SINAV RANDEVU BİLGİLERİ

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ SINAV RANDEVU BİLGİLERİ

08/03/ YILI BİLSEM ÖĞRETMEN ALIMI KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

YILI BİLSEM ÖĞRETMEN ALIMI KAPSAMINDA BÖLGE SÖZLÜ SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

01/03/BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA BAŞVURU/ONAY SÜRESİ UZATILDI

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA BAŞVURU/ONAY SÜRESİ UZATILDI

27/01/ YILINDA BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ALINACAK ÖĞRETMENLERE AİT KONTENJAN LİSTESİ

YILINDA BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ALINACAK ÖĞRETMENLERE AİT KONTENJAN LİSTESİ

18/01/TAYLAND HÜKÜMETİ BURSLARI

TAYLAND HÜKÜMETİ BURSLARI

08/03/Çin Halk Cumhuriyetince

Çin Halk Cumhuriyetince "Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Akademisyenlik" Alanlarında Verilecek Burs Duyurusu

12/01/Azerbaycan Hükümeti Tarafından Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına

Azerbaycan Hükümeti Tarafından Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına "Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Genel Tıp/Uzmanlık" Alanlarında Verilecek Burs Duyurusu

11/01/STAJ SEFERBERLİĞİ PROJESİ KAPSAMINDA STAJ BAŞVURULARI BAŞLADI

STAJ SEFERBERLİĞİ PROJESİ KAPSAMINDA STAJ BAŞVURULARI BAŞLADI

02/12/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE GÖREV YAPAN KADROLU ÖĞRETMENLERİN İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME BAŞVURULARI AÇILDI

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNDE GÖREV YAPAN KADROLU ÖĞRETMENLERİN İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME BAŞVURULARI AÇILDI

15/09/Bilim ve Sanat Merkezlerimizde Görev Yapan Öğretmenlerimizin (İl içi) İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Tercih Merkezleri Açıklandı

Bilim ve Sanat Merkezlerimizde Görev Yapan Öğretmenlerimizin (İl içi) İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Tercih Merkezleri Açıklandı

14/09/Özel Eğitim Meslek Okullarımız Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi

Özel Eğitim Meslek Okullarımız Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi

08/09/Bilim ve Sanat Merkezlerimizde Görev Yapan Öğretmenlerimizin (İl içi) İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Başvuru İşlemleri

Bilim ve Sanat Merkezlerimizde Görev Yapan Öğretmenlerimizin (İl içi) İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Başvuru İşlemleri

04/09/BİLSEM GRUP TARAMA UYGULAMALARINA İLİŞKİN DUYURU

BİLSEM GRUP TARAMA UYGULAMALARINA İLİŞKİN DUYURU

24/08/SINIF REHBERLİK PROGRAMI YAYIMLANDI

SINIF REHBERLİK PROGRAMI YAYIMLANDI

17/07/ BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI.

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI.

22/06/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ SÖZLÜ SINAVI RANDEVU BİLGİLERİ AÇIKLANDI.

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİNE ÖĞRETMEN SEÇİMİ SÖZLÜ SINAVI RANDEVU BİLGİLERİ AÇIKLANDI.

15/05/ÖZEL ÇOCUKLARLA EĞLENCELİ ETKİNLİKLER KİTABIMIZ KÜTÜPHANELERDEKİ YERİNİ ALDI

ÖZEL ÇOCUKLARLA EĞLENCELİ ETKİNLİKLER KİTABIMIZ KÜTÜPHANELERDEKİ YERİNİ ALDI

15/05/BİLSEM GRUP TARAMA UYGULAMALARINA İLİŞKİN DUYURU

BİLSEM GRUP TARAMA UYGULAMALARINA İLİŞKİN DUYURU

22/04/BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TARİHLERİNİN ERTELENMESİ DUYURUSU

BİLSEM ÖĞRETMEN SEÇME VE ATAMA TARİHLERİNİN ERTELENMESİ DUYURUSU

13/03/BİLSEM GRUP TARAMA UYGULAMALARI DUYURUSU

BİLSEM GRUP TARAMA UYGULAMALARI DUYURUSU

13/03/Özel Eğitim Okulları donatım kılavuzları Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sitemizde yayınlanmıştır.

Özel Eğitim Okulları donatım kılavuzları Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sitemizde yayınlanmıştır.

12/03/Sınıf Rehberlik Programları 12 Şubat - 21 Şubat tarihleri arasında askıya çıkarılmıştır.

Sınıf Rehberlik Programları 12 Şubat - 21 Şubat tarihleri arasında askıya çıkarılmıştır.

12/02/ yılı bilsem öğretmen seçme ve atama mülakat randevuları açıklandı

yılı bilsem öğretmen seçme ve atama mülakat randevuları açıklandı

28/01/ yılı Bilsem öğretmen seçme ve atama için sözlü mülakata girmeye hak kazananların listesi ve mülakat yapılacak sözlü sınav merkezleri açıklandı.

yılı Bilsem öğretmen seçme ve atama için sözlü mülakata girmeye hak kazananların listesi ve mülakat yapılacak sözlü sınav merkezleri açıklandı.

18/01/ Özel Eğitim Uygulama Okulları (III. Kademe) İş ve Beceri Uygulamaları dersine ait taslak öğretim programları askıya çıkarılmıştır.

Özel Eğitim Uygulama Okulları (III. Kademe) İş ve Beceri Uygulamaları dersine ait taslak öğretim programları askıya çıkarılmıştır.

01/01/ BİLİM VE SANAT MERKEZİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ HAKKINDA DUYURU

BİLİM VE SANAT MERKEZİ ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ HAKKINDA DUYURU

10/12/Bilim ve sanat merkezlerine alınacak öğretmenlere ait kontenjan listesi yayımlandı.

Bilim ve sanat merkezlerine alınacak öğretmenlere ait kontenjan listesi yayımlandı.

05/12/Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireyler İçin Mesleki Yeterlilikler Hazırlandı.

Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireyler İçin Mesleki Yeterlilikler Hazırlandı.

14/11/ Eğitim Öğretim Yılı Genel Müdürlüğümüze Bağlı Pansiyonlu Özel Eğitim Meslek Liselerine Yerleştirilen Öğrenciler

Eğitim Öğretim Yılı Genel Müdürlüğümüze Bağlı Pansiyonlu Özel Eğitim Meslek Liselerine Yerleştirilen Öğrenciler

03/09/Rehberlik Hizmetleri Yönetmeliği Görüşe Açılmıştır

Rehberlik Hizmetleri Yönetmeliği Görüşe Açılmıştır

02/08/ YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

YILI BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

14/06/AHŞAP OYUNCAK YARIŞMASINA BAŞVURUSU KABUL EDİLEN OKULLARIMIZ

AHŞAP OYUNCAK YARIŞMASINA BAŞVURUSU KABUL EDİLEN OKULLARIMIZ

22/04/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Duyuru

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Duyuru

10/04/BİLSEM Grup Tarama Uygulama sonuçlarının açıklanma tarihine ilişkin duyuru

BİLSEM Grup Tarama Uygulama sonuçlarının açıklanma tarihine ilişkin duyuru

29/03/BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRETMEN SEÇİMİ MÜLAKAT YERİ BİLGİLERİ

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRETMEN SEÇİMİ MÜLAKAT YERİ BİLGİLERİ

Mülakat Yerinizi İlgili Linke Tıklayarak Öğrenebilirsiniz01/03/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar

21/02/ yılı Bilsem Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı.

yılı Bilsem Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı.

08/01/Zihinsel Engelli Bireyler İçin Cinsellik Eğitimi Modeli Geliştirilmesi Projesi (Developing Sexual Education Model for Mentally Disabled People - DESEM)

Zihinsel Engelli Bireyler İçin Cinsellik Eğitimi Modeli Geliştirilmesi Projesi (Developing Sexual Education Model for Mentally Disabled People - DESEM)

27/12/İlköğretim Programını Takip Eden Özel Eğitim İlkokulları ve Ortaokulları Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi

İlköğretim Programını Takip Eden Özel Eğitim İlkokulları ve Ortaokulları Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi

24/12/Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireyler İçin Mesleki Yeterlilikler Hazırlandı

Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireyler İçin Mesleki Yeterlilikler Hazırlandı

20/11/ Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Kılavuzu yayımlandı.

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Kılavuzu yayımlandı.

08/11/3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvuruda Bulunanların Dikkatine!

3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvuruda Bulunanların Dikkatine!

26/10/Özel Eğitim Meslek Programları Güncellendi

Özel Eğitim Meslek Programları Güncellendi

09/10/Özel eğitim Kurumlarında Seminer Döneminde kullanılmak üzere hazırlanan "Projeler Eğitim Sunusu"

Özel eğitim Kurumlarında Seminer Döneminde kullanılmak üzere hazırlanan "Projeler Eğitim Sunusu"

11/09/ eğitim ve öğretim yılında özel eğitim meslek liselerine yatılı olarak yerleştirilen işitme engelli öğrencilere ilişkin yerleştirme işlemleri Bakanlığımızca yapılmıştır.

eğitim ve öğretim yılında özel eğitim meslek liselerine yatılı olarak yerleştirilen işitme engelli öğrencilere ilişkin yerleştirme işlemleri Bakanlığımızca yapılmıştır.

11/09/Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireyler İçin Mesleki Yeterlilikler Hazırlandı

Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireyler İçin Mesleki Yeterlilikler Hazırlandı

09/08/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı.

Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı.

27/07/Genel Müdürümüzün Teşekkürü

Genel Müdürümüzün Teşekkürü

18/07/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezlerinde Eğitim Almaya Hak Kazanan Öğrencilerin Yerleştirme Sonuçları

Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezlerinde Eğitim Almaya Hak Kazanan Öğrencilerin Yerleştirme Sonuçları

13/07/3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvurusunu Tamamlayan Katılımcıların Dikkatine

3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvurusunu Tamamlayan Katılımcıların Dikkatine

12/06/BİLSEM Öğretmen Seçimi Tercih Yapmaya Esas Puan Sonuçları

BİLSEM Öğretmen Seçimi Tercih Yapmaya Esas Puan Sonuçları

26/06/Bilsem Öğrenci Tanılama Takvimi

Bilsem Öğrenci Tanılama Takvimi

20/06/Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve/veya Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Bünyesindeki Özel Eğitim Meslekî Eğitim Merkezi Programlarının Uygulandığı Özel Eğitim Sınıflarını Tamamlayan Öğrenciler İçin Düzenlenen Öğrenim Belgeleri Yenilendi

Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve/veya Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Bünyesindeki Özel Eğitim Meslekî Eğitim Merkezi Programlarının Uygulandığı Özel Eğitim Sınıflarını Tamamlayan Öğrenciler İçin Düzenlenen Öğrenim Belgeleri Yenilendi

18/06/Özel Eğitim Hizmetlerinin Yürütülmesinde Dikkat Edilecek Hususlar

Özel Eğitim Hizmetlerinin Yürütülmesinde Dikkat Edilecek Hususlar

12/06/ Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) Öğretmen Seçimi Hakkında Duyuru

Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) Öğretmen Seçimi Hakkında Duyuru

06/06/ BİLSEM Öğretmen Seçimi Telafi Sınavı

BİLSEM Öğretmen Seçimi Telafi Sınavı

17/05/Öğrencilerin Rehberlik İhtiyaçlarının Belirlenmesi Anket Formları Yayınlandı.

Öğrencilerin Rehberlik İhtiyaçlarının Belirlenmesi Anket Formları Yayınlandı.

08/05/ Yılı Tercih Danışmanlığı Kılavuzu Yayımlandı.

Yılı Tercih Danışmanlığı Kılavuzu Yayımlandı.

26/04/ Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar

28/03/ BİLSEM Öğretmen Seçimi

BİLSEM Öğretmen Seçimi

23/03/3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları Yayımlandı.

3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları Yayımlandı.

22/03/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri (1.Sınıf, 2.Sınıf ve 3.Sınıf) Grup Tarama Uygulaması Sonuçları

Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri (1.Sınıf, 2.Sınıf ve 3.Sınıf) Grup Tarama Uygulaması Sonuçları

16/03/Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Düzenleniyor.

Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Düzenleniyor.

14/03/Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulama Sonuçları Hakkında Duyuru

Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulama Sonuçları Hakkında Duyuru

09/03/Erasmus+"Engelli Bireylerin İstihdamında Öğretmen Yeterliklerinin Geliştirilmesi Projesi/EBİS" Kapsamında Portekiz´de İşbaşı Gözlem Faaliyetlerine Katılacak Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezlerinde Çalışan 18 Meslek Öğretmeni Belirlendi.

Erasmus+"Engelli Bireylerin İstihdamında Öğretmen Yeterliklerinin Geliştirilmesi Projesi/EBİS" Kapsamında Portekiz´de İşbaşı Gözlem Faaliyetlerine Katılacak Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezlerinde Çalışan 18 Meslek Öğretmeni Belirlendi.

26/02/ Yılında Bilim ve Sanat Merkezlerine Alınacak Öğretmenlere Ait Kontenjanlar Belirlendi

Yılında Bilim ve Sanat Merkezlerine Alınacak Öğretmenlere Ait Kontenjanlar Belirlendi

02/02/Elektronik Kitaplara İndirilebilme (Download) Özelliği Eklendi

Elektronik Kitaplara İndirilebilme (Download) Özelliği Eklendi

29/01/Bilim ve Sanat Merkezi Grup Tarama Uygulaması Giriş Belgeleri Yayımlandı

Bilim ve Sanat Merkezi Grup Tarama Uygulaması Giriş Belgeleri Yayımlandı

28/12/Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yarışması Başvuruları Başladı

Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yarışması Başvuruları Başladı

25/12/ 4. Dönem Burs Ödemeleri

4. Dönem Burs Ödemeleri

11/12/BİLSEM´lere Aday Gösterilen Öğrenciler ve Aday Gösterildikleri Yetenek Alanları

BİLSEM´lere Aday Gösterilen Öğrenciler ve Aday Gösterildikleri Yetenek Alanları

04/12/Bilsem Grup Tarama Sistemi Tanıtım Sürümü Hakkında Bilgilendirme

Bilsem Grup Tarama Sistemi Tanıtım Sürümü Hakkında Bilgilendirme

03/11/Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvuruda Bulunanların Dikkatine!

Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvuruda Bulunanların Dikkatine!

26/10/TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından açılan , ve çağrıları yeni dönem başvuruları başladı.

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından açılan , ve çağrıları yeni dönem başvuruları başladı.

dönemi - Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları çağrısı,  - Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları çağrısı, -TÜBİTAK Bilim []17/10/Kaynaştırma/Bütünleştirme Yoluyla Eğitim Uygulamaları Genelgesi Güncellendi.

Kaynaştırma/Bütünleştirme Yoluyla Eğitim Uygulamaları Genelgesi Güncellendi.

21/09/Uygulama Evleriyle İlgili Usul ve Esaslar Belirlendi.

Uygulama Evleriyle İlgili Usul ve Esaslar Belirlendi.

21/09/Proje Hazırlama ve Uygulama Esasları Belirlendi.

Proje Hazırlama ve Uygulama Esasları Belirlendi.

21/09/Okul ve Kurumlarımızın Yemek Hizmeti ile İlgili Duyuru

Okul ve Kurumlarımızın Yemek Hizmeti ile İlgili Duyuru

01/08/ 3. Dönem Burs Ödemeleri

3. Dönem Burs Ödemeleri

10/10/BİLSEM Kurum Tercih Başvuru İşlemleri Başladı

BİLSEM Kurum Tercih Başvuru İşlemleri Başladı

29/05/"BİLROTEK" Turnuvası İçin Önemli Hatırlatmalar

"BİLROTEK" Turnuvası İçin Önemli Hatırlatmalar

09/05/Bilsem Bireysel Değerlendirmeye Hak Kazanan Öğrencilerin Randevu Bilgileri

Bilsem Bireysel Değerlendirmeye Hak Kazanan Öğrencilerin Randevu Bilgileri

03/05/BİLSEM Sözlü Sınavına İlişkin Duyuru

BİLSEM Sözlü Sınavına İlişkin Duyuru

27/04/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Duyuru

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Duyuru

13/03/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulaması Sonuçlarına İtiraz

Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulaması Sonuçlarına İtiraz

17/04/ 1. Dönem Burs Ödemeleri

1. Dönem Burs Ödemeleri

14/04/Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

07/04/Pansiyonlu Okul Müdürlerinin Dikkatine

Pansiyonlu Okul Müdürlerinin Dikkatine

13/03/Bilsem Grup Tarama Sistemi Demo Uygulaması Güncellendi

Bilsem Grup Tarama Sistemi Demo Uygulaması Güncellendi

26/01/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Kontenjanları

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Kontenjanları

30/01/ Yılı Okul/Kurum Taşınır (Donatım) Talepleri Duyurusu

Yılı Okul/Kurum Taşınır (Donatım) Talepleri Duyurusu

13/01/Hizmet Alımı Hakkında Duyuru

Hizmet Alımı Hakkında Duyuru

10/01/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçim Süreci ile İlgili Önemli Duyuru

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçim Süreci ile İlgili Önemli Duyuru

29/12/ 4. Dönem Burs Ödemeleri

4. Dönem Burs Ödemeleri

12/12/BİLSEM´lere Aday Gösterilen Öğrenciler ve Aday Gösterildikleri Yetenek Alanları

BİLSEM´lere Aday Gösterilen Öğrenciler ve Aday Gösterildikleri Yetenek Alanları

12/12/Özel Eğitim Kurum/Okul Müdürlerinin Dikkatine ( Yılı Bilgi Talebi)

Özel Eğitim Kurum/Okul Müdürlerinin Dikkatine ( Yılı Bilgi Talebi)

15/11/Okul ve Kurumların Risk Değerlendirme Veri Girişleri

Okul ve Kurumların Risk Değerlendirme Veri Girişleri

27/10/ Yılı Parasız ve Bursluluk Sınavını Kazanan Öğrencilerin Kurum Onay Tarihleri Uzatılmıştır

Yılı Parasız ve Bursluluk Sınavını Kazanan Öğrencilerin Kurum Onay Tarihleri Uzatılmıştır

24/10/ 3. Dönem Burs Ödemeleri

3. Dönem Burs Ödemeleri

11/10/ - Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Meslek Lisesi Parasız Yatılılık Yerleştirme Sonuçları Açıklanmıştır

- Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Meslek Lisesi Parasız Yatılılık Yerleştirme Sonuçları Açıklanmıştır

05/09/ 2. Dönem Burs Ödemeleri

2. Dönem Burs Ödemeleri

01/07/Ücretli Öğretmenler ile Norm Fazlası Öğretmenlerin Görevlendirilmesi ve Eğitimi

Ücretli Öğretmenler ile Norm Fazlası Öğretmenlerin Görevlendirilmesi ve Eğitimi

16/06/

"Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması"na başvurular uzatıldı

"Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması"na başvurular 17 Haziran tarihine kadar uzatıldı.23/05/Tercih Danışmanlığı Komisyonları

Tercih Danışmanlığı Komisyonları

25/04/Bilim ve Sanat Merkezleri (1 ve 2. Sınıf) Tablet Bilgisayar Uygulaması Sonuçları Açıklandı

Bilim ve Sanat Merkezleri (1 ve 2. Sınıf) Tablet Bilgisayar Uygulaması Sonuçları Açıklandı

03/05/ Dönem Burs Ödemeleri

Dönem Burs Ödemeleri

20/04/

"Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması"na Başvuracakların Dikkatine

05/04/ Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Sınav Sonuçları Açıklandı

Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Sınav Sonuçları Açıklandı

09/03/Bilsem Grup Tarama Sistemi Demo Uygulaması Yayımlandı

Bilsem Grup Tarama Sistemi Demo Uygulaması Yayımlandı

23/02/Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulaması Öğretmen Kılavuzu Yayımlandı

Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Uygulaması Öğretmen Kılavuzu Yayımlandı

22/02/Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması Düzenleniyor

Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması Düzenleniyor

12/02/Taşınır Talepleri

Taşınır Talepleri

Okul/Kurum Taşınır Talepleri08/02/Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Sınavı’na aday gösterilen 3. ve 4. sınıf öğrencilerin sınav giriş belgelerini okul müdürlüklerinden alabilirsiniz.

Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama Sınavı’na aday gösterilen 3. ve 4. sınıf öğrencilerin sınav giriş belgelerini okul müdürlüklerinden alabilirsiniz.

29/01/Rehberlik ve Araştırma Merkezleri RAMDEVU Sistemi 15 Şubat Tarihinden İtibaren Tüm İllerimizde Uygulanmaya Başlayacaktır

Rehberlik ve Araştırma Merkezleri RAMDEVU Sistemi 15 Şubat Tarihinden İtibaren Tüm İllerimizde Uygulanmaya Başlayacaktır

26/01/Ödenek Takip Modulü

Ödenek Takip Modulü

15/01/Özel Eğitim Meslek Lisesi (İşitme-Ortopedik Engelliler) Haftalık Ders Çizelgesinde Değişiklik

Özel Eğitim Meslek Lisesi (İşitme-Ortopedik Engelliler) Haftalık Ders Çizelgesinde Değişiklik

14/01/ Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Taramaya Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Bilgileri

Eğitim Öğretim Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Taramaya Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Bilgileri

Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Taramaya Girmeye Hak Kazanan Öğrenci Bilgileri  13/01/Özel Eğitim Kurum/Okul Müdürlerinin Dikkatine ( Mali Yılı Ödenek İstem Çizelgesi)

Özel Eğitim Kurum/Okul Müdürlerinin Dikkatine ( Mali Yılı Ödenek İstem Çizelgesi)

13/01/TTVPN Sayısal Veri

TTVPN Sayısal Veri

TTNVPN Sayısal Veri  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul/Kurum Müdürlerin Dikkatine11/01/RAMDEVU Sistemi

RAMDEVU Sistemi

08/01/Pansiyonu Bulunan Okul Müdürlerinin Dikkatine

Pansiyonu Bulunan Okul Müdürlerinin Dikkatine

31/12/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğrenci Aday Gösterme Süreci Başladı.

Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğrenci Aday Gösterme Süreci Başladı.

09/11/Özel Eğitim Meslek Lisesi Haftalık Ders Çizelgesi

Özel Eğitim Meslek Lisesi Haftalık Ders Çizelgesi

26/10/Özel Eğitim Öğrencilerine Yönelik Ortak Sınavlarda Sınav Tedbirleri

Özel Eğitim Öğrencilerine Yönelik Ortak Sınavlarda Sınav Tedbirleri

23/10/ TÜBİTAK Bilim Fuarları Yeni Dönem Başvuruları Açıldı

TÜBİTAK Bilim Fuarları Yeni Dönem Başvuruları Açıldı

15/10/ Dönem Burs Ödemeleri

Dönem Burs Ödemeleri

12/10/Bilim ve Sanat Merkezleri´ne Öğretmen Seçme Bölge Sözlü Sınavı Randevu Yer ve Tarihleri

Bilim ve Sanat Merkezleri´ne Öğretmen Seçme Bölge Sözlü Sınavı Randevu Yer ve Tarihleri

29/09/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Mülakatlarına İlişkin Duyuru

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Mülakatlarına İlişkin Duyuru

28/09/Ek Ücret ve Huzur Hakkı Ödemeleri

Ek Ücret ve Huzur Hakkı Ödemeleri

07/09/Özel Eğitim Meslek Liselerine Parasız Yatılı Olarak Yerleştirilen Öğrenciler

Özel Eğitim Meslek Liselerine Parasız Yatılı Olarak Yerleştirilen Öğrenciler

04/09/Bütçe İşlem Modülü Okul/Kurum Bilgilerinin Girilmesi

Bütçe İşlem Modülü Okul/Kurum Bilgilerinin Girilmesi

20/02/Tüm Okul/Kurum Müdürlerinin Dikkatine (Bütçe İşlem Modülü)

Tüm Okul/Kurum Müdürlerinin Dikkatine (Bütçe İşlem Modülü)

17/02/Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireylerin TEOG İşlemleri

Özel Eğitim İhtiyacı Olan Bireylerin TEOG İşlemleri

02/09/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı

Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı

27/08/Bilim ve Sanat Merkezleri Kontenjanları

Bilim ve Sanat Merkezleri Kontenjanları

31/08/Bilim ve Sanat Merkezleri Yönergesi Yayımlandı

Bilim ve Sanat Merkezleri Yönergesi Yayımlandı

27/08/Danışmanlık Tedbiri Uygulamaları El Kitabı Yayımlandı

Danışmanlık Tedbiri Uygulamaları El Kitabı Yayımlandı

28/08/Türk İşaret Dili Dersi (1. Sınıf) Öğretim Programı Yayımlandı

Türk İşaret Dili Dersi (1. Sınıf) Öğretim Programı Yayımlandı

17/08/Haftalık Ders Çizelgelerinde Değişiklik

Haftalık Ders Çizelgelerinde Değişiklik

Hafif Düzeyde Zihinsel Yetersizliği Olan Çocuklar İlkokulları Ve Ortaokulları Haftalık Ders Çizelgesi İle İşitme Engelliler İlkokulları Ve Ortaokulları Haftalık Ders []17/08/Bilim ve Sanat Merkezlerine Yerleştirme Sonuçları

Bilim ve Sanat Merkezlerine Yerleştirme Sonuçları

15/07/Özel Eğitim Meslek Liseleri İçin “Yatılı Kontenjan Durumu” Formu Doldurulması

Özel Eğitim Meslek Liseleri İçin “Yatılı Kontenjan Durumu” Formu Doldurulması

10/07/Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sisteminde sınav sonrası tercih dönemi Temmuz tarihlerinde öğrenci ve velilere hizmet verecek Türkiye Genelinde oluşturulan “Tercih Danışma Komisyon Listesi”

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sisteminde sınav sonrası tercih dönemi Temmuz tarihlerinde öğrenci ve velilere hizmet verecek Türkiye Genelinde oluşturulan “Tercih Danışma Komisyon Listesi”

02/07/Özel Eğitim Meslek Liselerine Yatılı Olarak Yerleştirilecek Öğrencilere İlişkin İşlemler Hakkında Duyuru

Özel Eğitim Meslek Liselerine Yatılı Olarak Yerleştirilecek Öğrencilere İlişkin İşlemler Hakkında Duyuru

09/06/Zorunlu İlköğretim Çağı Dışında Kalmış Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler için Okuma ve Yazma Kursu Açılması Hakkında Duyuru

Zorunlu İlköğretim Çağı Dışında Kalmış Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler için Okuma ve Yazma Kursu Açılması Hakkında Duyuru

05/06/Yıl Sonu Çalışma Raporları Hakkında Duyuru

Yıl Sonu Çalışma Raporları Hakkında Duyuru

05/06/İyi Uygulama Örnekleri Başvuru Formu.

İyi Uygulama Örnekleri Başvuru Formu.

04/06/Özel Eğitim Meslekî Eğitim Merkezi (Okulu) III. Kademe Görme Engelliler Eğitim Programı Yayımlandı

Özel Eğitim Meslekî Eğitim Merkezi (Okulu) III. Kademe Görme Engelliler Eğitim Programı Yayımlandı

27/05/ Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı öğrenci başvuru tarihlerinin uzatılması talepleri nedeni ile başvuru tarihi 08 Mayıs saat ´ ye kadar uzatılmıştır.

Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı öğrenci başvuru tarihlerinin uzatılması talepleri nedeni ile başvuru tarihi 08 Mayıs saat ´ ye kadar uzatılmıştır.

06/05/Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sisteminde Rehberlik Hizmeti

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sisteminde Rehberlik Hizmeti

22/04/ Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama ve Değerlendirme Sonuçları

Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Grup Tarama ve Değerlendirme Sonuçları

21/04/ Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) Başvuru ve Uygulama e-Kılavuzu

Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) Başvuru ve Uygulama e-Kılavuzu

20/04/BİLİM VE SANAT MERKEZİ GRUP TARAMA SINAVI GİRİŞ BELGELERİ DUYURUSU

BİLİM VE SANAT MERKEZİ GRUP TARAMA SINAVI GİRİŞ BELGELERİ DUYURUSU

17/03/16 - 27 Mart Tarihleri Arasında Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Düzenlenecek Olan Weschler Nonverbal Testi (WNV) ve Kaufman Brief (KBİT-2) Kursu Katılımcı Listesi

16 - 27 Mart Tarihleri Arasında Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Düzenlenecek Olan Weschler Nonverbal Testi (WNV) ve Kaufman Brief (KBİT-2) Kursu Katılımcı Listesi

12/03/Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Veli)

Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Veli)

03/03/Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Tercih Danışmanlığı)

Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Tercih Danışmanlığı)

03/03/Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Öğretmen)

Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Öğretmen)

03/03/Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Öğrenci)

Ortak Sınavlar Eğitici Sunuları (Öğrenci)

03/03/Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçimi Merkezi Sınav Duyurusu

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçimi Merkezi Sınav Duyurusu

26/02/Mesleki Eğitim Veren Ortaöğretim Kurumları Bünyesinde Özel Eğitim Sınıfı Açılması

Mesleki Eğitim Veren Ortaöğretim Kurumları Bünyesinde Özel Eğitim Sınıfı Açılması

Mesleki Eğitim Veren Ortaöğretim Kurumları Bünyesinde Özel Eğitim Sınıfı Açılması25/02/Wechsler Nonverbal Yetenek (WNV) ve Kaufman Kursiyer Listesi

Wechsler Nonverbal Yetenek (WNV) ve Kaufman Kursiyer Listesi

Wechsler Nonverbal Yetenek (WNV) ve Kaufman Brief İntelligence Testi (KBIT-2) Uygulayıcı Yetiştirme Kursu Kursiyer Listesi25/02/Özel Eğitim Okul Müdürlerinin Dikkatine

Özel Eğitim Okul Müdürlerinin Dikkatine

10/02/Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğrenci Seçimi (Üst Yazı ve İlgili Sunu)

Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğrenci Seçimi (Üst Yazı ve İlgili Sunu)

03/02/ÖZEL EĞİTİM OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİNİN DİKKATİNE

ÖZEL EĞİTİM OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİNİN DİKKATİNE

26/01/Yatılı Özel Eğitim Okulu Müdürleri’nin Dikkatine (Yeni Duyuru)

Yatılı Özel Eğitim Okulu Müdürleri’nin Dikkatine (Yeni Duyuru)

06/01/Özel Eğitim Okul/Kurum Müdürlükleri’nin Dikkatine

Özel Eğitim Okul/Kurum Müdürlükleri’nin Dikkatine

Özel Eğitim Okul/Kurum Müdürlükleri’nin Dikkatine06/01/ÖZEL EĞİTİM OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİNİN DİKKATİNE

ÖZEL EĞİTİM OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİNİN DİKKATİNE

15/12/
İşin Olsa">

Orman Genel Müdürlüğü Orman Muhafaza Memuru Alımı ilanı yayımlandı. Aralık ayında yapılan duyuru üzerinde 5 Ocak tarihi ile yayımlanmış olan Memur Alımı ilanına göre OGM bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Taşra teşkilatı 73 Şehirde Orman Muhafaza Memuru alımı yapacak. Alımlar Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamda 4/B fırkasına göre istihdam edilmek üzere Sözleşmeli olarak Orman Muhafaza memuru alımı yapılacak.

Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapılacak!

Orman Genel Müdürlüğünden gelmiş olan duyuru ile Taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere kişilik boş kadro ile Orman Muhafaza memuru alınacak. Söz konusu OGM Orman Muhafaza memuru alımı hakkında resmi duyuruya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

73 Şehir Orman Muhafaza Memuru Alımı Kontenjan Dağılımı:

Orman Genel Müdürlüğü 73 farklı şehirde olmak üzere Taşra Teşkilatında görevlendirmek üzere memur alacak. Bu kapsamda Şehir listesi ve kontenjan sayısı şöyledir;

- Adana 10,

- Adıyaman 8,

- Afyonkarahisar 11,

- Ağrı 3,

- Amasya 2,

- Ankara 17,

- Antalya 50,

- Ardahan 6,

- Artvin 18,

- Aydın 30,

- Balıkesir 49,

- Bartın 4,

- Batman 9,

- Bayburt 2,

- Bilecik 18,

- Bingöl 5,

- Bitlis 7,

- Bolu 5,

- Burdur 20,

- Bursa 44,

- Çanakkale 53,

- Çankırı 10,

- Çorum 4,

- Denizli 25,

- Diyarbakır 11,

- Edirne 14,

- Erzincan 12,

- Erzurum 2,

- Eskişehir 47,

- Gaziantep 2,

- Giresun 10,

- Gümüşhane 4,

- Hakkari 5,

- Hatay 16,

- Isparta 10,

- İstanbul 37,

- İzmir 46,

- Kahramanmaraş 5,

- Karabük 1,

- Karaman 5,

- Kars 5,

- Kastamonu 2,

- Kayseri 7,

- Kırklareli 24,

- Kırşehir 2,

- Kilis 2,

- Kocaeli 28,

- Konya 18,

- Kütahya 51,

- Malatya 7,

- Manisa 33,

- Mardin 7,

- Mersin 16,

- Muğla 52,

- Muş 4,

- Ordu 19,

- Rize 23,

- Sakarya 50,

- Samsun 13,

- Siirt 6,

- Sinop 6,

- Sivas 30,

- Şanlıurfa 4,

- Şırnak 8,

- Tekirdağ 12,

- Tokat 3,

- Trabzon 9,

- Tunceli 7,

- Uşak 5,

- Van 5,

- Yalova 14,

- Yozgat 17,

- Zonguldak 2,

Orman Muhafaza Memuru Başvuru Şartları Nedir?

OGM adaylardan öncelikle genel olarak Sayılı Devlet memurları kanunun maddesindeki şartları talep edecektir. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları Ne Olacak?

Orman Genel Müdürlüğü adaylardan özel olarak Eğitim, Yaş ve KPSS Şartı gibi nitelikler arayacak. Ayrıca Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gereklidir.

Eğitim Şartı Nedir?

Yükseköğrenim kurumlarına bağlı ön lisans programlarındanOrmancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinin birinden mezun olmak,

Sağlık Şartı Nedir?

Tam Teşekküllü Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli) sağlık kurulu raporu almak.

KPSS 65 Puan Şartı Var!

yılında yapılmış olan Kamu personeli seçme sınavından ön lisans seviyesinde KPSSP93 pan türünden en az 65 puan almış olmak,

Sözlü ve Uygulamalı Sınav Yapılacak!

Orman Genel Müdürlüğü Orman Muhafaza Memuru alımı için adaylara Sözlü ve Sonrasında Uygulamalı sınav yapılacaktır. Sözlü sınava katılmak için adayların yılı KPSS puanları ele alınarak yapılacak değerlendirme ile kadro sayısının 4 katı aday yani aday katılacaktır.

Sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adayların sınavları Adana, Antalya, Mersin, Muğla ve İzmir illerinde kurulması planlanan Sınav Merkezlerinin bir veya birkaçında yapılacak olup adayların isimleri, sınava katılacakları yer, tarih ve saati OGM tarafından internet adresinde (seafoodplus.info) duyurulacaktır

Başvurular Ne Zaman Alınacak?

Orman Muhafaza Memuru alımı başvurusu Ocak ayında başlayacaktır. Yayımlanmış olan ilana göre Başvurular sadece İnternet adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Bu kapsamda,

Başvuru Tarihleri: 26 Ocak - 19 Şubat

Başvuru Adresi:seafoodplus.info 

İLANI TAM METNİ BURADA

BAŞVURULARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Orman Muhafaza Memuru Maaşları Ne Kadar

Orman Genel Müdürlüğünde görev yapacak adayların merak ettiği bir konu da Maaşları oldu. Bu kapsamda Orman Muhafaza Memuru maaşları mezuniyet ve çeşitli etkenlerden dolayı 9 - 11 Bin TL arasında değişmektedir. Kesin Arakmlar henüz hesaplanmamıştır.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat ,

Yorumunuz Onaylanmak Üzere Gönderildi

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir