ahu figan dilber sözleri / Tülay Maciran – Ahu Figan Dilber Şarkı Sözleri - lyrics | çevirce

Ahu Figan Dilber Sözleri

ahu figan dilber sözleri

Tülay Maciran - Ahu Figan Dilber şarkı sözleri! Tülay Maciran - Ahu Figan Dilber dinle! Ahu Figan Dilber sözleri!

Tülay Maciran Ahu Figan Dilber şarkı sözleri, şarkının hayranları tarafından merak konusu oldu. Yaptığı her parçayla trendlerdeki yerini alan başarılı sanatçı, Ahu Figan Dilber şarkısıyla büyük ilgi gördü ve dinleyenler Tülay Maciran - Ahu Figan Dilber mp3 indir araştırması yapmaya başladı. İşte, Tülay Maciran Ahu Figan Dilber şarkısı sözleri

TÜLAY MACİRAN - AHU FİGAN DİLBER SÖZLERİ!

Ah u figan dilber senin elinden

Hasretin bağrımı ezdi eziyor

öldür kurtulayım tatlı dilinden

Firkatin bağrımı ezdi eziyor

Kaşların karası nutkumu bağlar

Hasretin canımı dağladı dağlar

Kimisi gülüyor kimisi ağlar

Kimisi yolundan azdı azıyor

Sensiz durmaz ey yar içerim yanar

Her beni görenler divane sanar

Gece gündüz durmaz kadehler sunar

Gülüm saki şerbet süzdü süzüyor

Zülfün kemendiyle asıldım dara

Düşmüşüm dertlere bilmem ne çare

Gözüm ister tende canım apara

Ellerim fetvası yazdı yazıyor

Uzakta ararken yakında buldum

Hamdolsun gönlümün pasını sildim

Usandım fenadan gerçeğe geldim

Gönlüm bu dünyadan bezdi beziyor

TÜLAY MACİRAN - AHU FİGAN DİLBER DİNLE!

Şarkı SözüŞarkıGündemMagazinHaberler

Tülay Maciran Ahu Figan Dilber Mp3 İndir, Ahu Figan Dilber Müzik İndir Dinle

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Tülay Maciran - Ahu Figan Dilber )

Ahu Figan Dilber Şarkı Sözü

Ah u figan dilber senin elinden
Hasretin bağrımı ezdi eziyor
öldür kurtulayım tatlı dilinden
Firkatin bağrımı ezdi eziyor

Kaşların karası nutkumu bağlar
Hasretin canımı dağladı dağlar
Kimisi gülüyor kimisi ağlar
Kimisi yolundan azdı azıyor

Sensiz durmaz ey yar içerim yanar
Her beni görenler divane sanar
Gece gündüz durmaz kadehler sunar
Gülüm saki şerbet süzdü süzüyor

Zülfün kemendiyle asıldım dara
Düşmüşüm dertlere bilmem ne çare
Gözüm ister tende canım apara
Ellerim fetvası yazdı yazıyor

Uzakta ararken yakında buldum
Hamdolsun gönlümün pasını sildim
Usandım fenadan gerçeğe geldim
Gönlüm bu dünyadan bezdi beziyor

Ahu Figan Dilber Anahtar Kelimeler

Tülay Maciran Ahu Figan Dilber Mp3 İndir Dinle , Tülay Maciran Ahu Figan Dilber Şarkı Sözleri , Tülay Maciran Albümleri , Tülay Maciran Ahu Figan Dilber Cep Telefonuna Mp3 İndir,Ahu Figan Dilber bedava mp3 indir ,Ahu Figan Dilber cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası