kalp kirana soylenecek sözleri / Kırık Kalp Sözleri | Kırılan Kalp ile İlgili Duygusal Sözler

Kalp Kirana Soylenecek Sözleri

kalp kirana soylenecek sözleri

Kalp kırıklığı insana en çok acı veren duygulardan bir tanesidir. Dünyanın sonu gibi hisseder insan, özellikle hiç beklemiyorsa bu kalp kırıklığını.

Aşağıda kalbin yaşadığı bu yoğun duyguyu anlatan kırık kalp sözlerinden derlenmiş kolleksiyonu bulabilirsiniz.

Kırık Kalp Sözleri.

İnsanın kalbinden daha büyük çöl insanın kalbinden daha

İnsanın kalbinden daha büyük çöl, insanın kalbinden daha derin göl var mı ki? Yangın da burada, yağmur da. 

Kırgınlıklar geçer elbet dargınlıklar biter elbet Seviyorum derken

Kırgınlıklar geçer elbet dargınlıklar biter elbet. Seviyorum derken gözlerinin içi gülüyorsa her şey unutulmuş demektir. 

Kırgınlığı anlatan bir söz..

Hani derler ya insan sevdiğine hiç kırılır mı

Hani derler ya insan sevdiğine hiç kırılır mı? Aslında insan en çok sevdiğine kırılır. 

Başkasının olsan da bu kalp senindi Ben ölümle

Başkasının olsan da, bu kalp senindi. Ben ölümle dans ederken, o artık elindi. 

Acı seni daha güçlü yapar Korku seni daha

Acı seni daha güçlü yapar. Korku seni daha cesur. Kırık bir kalp ise seni daha akıllı yapar. Elif Şafak

Akıl almaz bir sabır benimkisi Öldüğünü bile bile

Akıl almaz bir sabır benimkisi. Öldüğünü bile bile, yüreğimde bir ceset taşıyorum. 

Tanıdığımı sandığım insanlarla ilgili yaşadığım hayal kırıklıklarını sığdırabileceğim

Tanıdığımı sandığım insanlarla ilgili yaşadığım hayal kırıklıklarını sığdırabileceğim bir heybem yok! Ve işte bu yüzden yüreğim tıklım tıklım yorgunluk. 

Kalp kırıklığını vurgulayan güzel bir söz..

Kırılan kalbin keskin parçaları öldürür her insanı

Kırılan kalbin keskin parçaları öldürür her insanı. 

İncinmek ve kalp kırıklığı üstüne bir söz..

Parmak uçlarıma kadar incindim Gelmen neyi değiştirir Ben

Parmak uçlarıma kadar incindim. Gelmen neyi değiştirir? Ben yalnızlığın sırat köprüsünden tek başıma geçtim. 

Kırılan kalp eskisi gibi olur mu?.

Sözden ağırı yoktur Beden çok yükü taşır da

Sözden ağırı yoktur. Beden çok yükü taşır da, gönül her sözü taşıyamaz. Bir çok şey yapılır ama kırılan kalp eskisi gibi olmaz. 

Vücudunuzda kırılacak 26 tane kemiğiniz varken aptalın biri

Vücudunuzda kırılacak tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar. M. Longston

Çok güçlüsün her şeyi içine atıyorsun dedi Elimi

“Çok güçlüsün, her şeyi içine atıyorsun” dedi. Elimi sol yanıma götürerek “burada neler oluyor bilmiyorsun” dedim. 

Bunca çığlık ve acı boşuna değildir gecelerde Güneş

Bunca çığlık ve acı boşuna değildir gecelerde. Güneş, kolay doğmuyor elbet, karanlığa mahkum edilmiş yüreklerde. 

Gönlüm dilime dargın dilim gönlüme Gönlüm duygularını anlatamadığı

Gönlüm dilime dargın, dilim gönlüme. Gönlüm duygularını anlatamadığı için kızarken dilime. Dilim anlatamayacağı şeyleri düşündüğü için kızıyor gönlüme. Mevlana

Kalbi kırık bir kadın ve aşk….

Eğer bir kadın hala kalbini kıran adamın peşinden

Eğer bir kadın hala kalbini kıran adamın peşinden gidiyorsa, bilin ki o kadın dünyanın en sadık aşığıdır. 

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler Ağzına dolar insanın

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler. Ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır. 

Kopan bir gülün dalında durması ne kadar zorsa

Kopan bir gülün dalında durması ne kadar zorsa, kırılan kalbin de onarılması o kadar zordur. Mevlana

Açık konuşacağım dediğimde bile karşımdakinin kalbi kırılmasın diye

Açık konuşacağım dediğimde bile, karşımdakinin kalbi kırılmasın diye bazı sözlerimi yutan bir insanım. Nejat İşler

Benim tokatım adamın yüzünü değil içini acıtır Çünkü

Benim tokatım; adamın yüzünü değil, içini acıtır! Çünkü ben; o tokatı elimin tersiyle değil, yüreğimin tersiyle atarım! 

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir . . . 

Tabela mı asalım artık kalplere dikkat kırılır diye

Tabela mı asalım artık kalplere; “dikkat kırılır” diye. 

Sevgiliye sitem dolu bir söz..

Duydum ki böbreğinde taş varmış sevgili Kesin kalbinden

Duydum ki böbreğinde taş varmış sevgili. Kesin kalbinden düşmüştür. 

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter ama kırılan

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter. Charles Bukowski

Kırık kalplerin hikayesi kısa olur Ne oldu derler

Kırık kalplerin hikayesi kısa olur. Ne oldu derler; “Hiç” dersin, biter. 

Neden suskunsun diyorlar Yürek yaralı olunca bir göz

Neden suskunsun diyorlar. Yürek yar’alı olunca, bir “göz”, bir de “kalem” konuşur. Dil sus’ar bilmiyorlar. 

Sanma ki duymaz Rabbin ahlarını Sanma ki görmez

Sanma ki duymaz Rabbin ahlarını. Sanma ki görmez gözyaşlarını. O en adil olan, bırakmaz kimsede kimsenin ahını. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Sayfalar:

Kalp İle İlgili Sözler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası