meb şura telefon / Teknoloji Politikaları: MEB Şura Kararlarında Teknoloji_2

Meb Şura Telefon

meb şura telefon

MEB Şura Salonu Nerede, Nasıl Gidilir

MeB Şura Salonu

MEB Şura Salonu Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunmaktadır.

Kızılay'dan

• Kızılay'dan , , , numaralı otobüslerden birine binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Çankaya'dan

• Dikmen Caddesi üzerinden geliyorsanız veya ; İlker Caddesi üzerinden geliyorsanız , , numaralı otobüslerden birine binerek Kızılay'da ininiz. Kızılay'dan , , , numaralı otobüslerden birine binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Mamak'tan

• Mamak taraflarından geliyorsanız , , , ; Akdere tarafından geliyorsanız numaralı otobüslerden birine binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde  MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı'ndan 

• Gölbaşı'ndan , , , numaralı otobüslerden birine binerek Gazi Hastahanesi durağında indiğinizde MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Keçiören'den

• Keçiören'den numaralı otobüse binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle'den

• Batıkent, Demetevler taraflarından geliyorsanız numaralı otobüse binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.
  • Çayyolu, Ümitköy taraflarından geliyorsanız Çayyolu-Kızılay metrosuna binerek Kızılay durağında ininiz. Buradan , , , numaralı otobüslerden birine binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Sincan'dan

• Eryaman, Fatih Mahallesi, Sincan taraflarından geliyorsanız , , , numaralı otobüslerden birine binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Altındağ'dan

• Altındağ, Dışkapı taraflarından geliyorsanız numaralı otobüse binerek MEB Şura Salonu durağında indiğinizde MEB Şura Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Şura Salonu

Genel Bilgi

Genel Müdürlüğümüz Şura Salonu kişilik kapasitesiyle, Vip Salonu, 2 adet solist odası, Bay ve Bayan kostüm odası, kafeterya,Projeksiyon Cihazı, ses sistemi, kablolu internet sistemi, Dizüstü Bilgisayar, VCD/DVD oynatıcı sistemlerine sahiptir.

Otopark:

Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde mekanın çevresinde Açık otoparkı bulunmaktadır.

Toplu Taşıma:

Ankaray ile Beşevler istasyonunda inerek mekana ulaşabilirsiniz. Mekan, Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık m mesafededir.

Rezervasyon Bilgileri

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No C Blok funduszeue.info Kızılay/ANKARA

Salon Rezervasyonu:

Telefon:() 38 50

Faks

:() 24 84

BİLET SATIŞ GİŞESİ

Telefon : () 24 86

İletişim Bilgileri

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Beşevler Kampüsü K Blok Beşevler/ANKARA

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin karşısında, Ankara Üniversitesi'nin arkasındadır. Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık m mesafe Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde yer almaktadır.

E-mail : [email protected]

Resimler

MEB Şura Salonu'nda 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Anma Programı

MEB Şura Salonu'nda 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Anma Programı

Vali Yardımcımız Sayın Namık Kemal NAZLI ile il, ilçe protokollerinin, öğrencilerin ve öğretmenlerin katılımlarıyla, "12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve MEB Şura Salonu'nda "Yüreklerde Akif, Dillerde Hürriyet" temasıyla gerçekleştirildi.

Okulumuz musiki bölümü öğrencileride Mehmet Akif Ersoy'un şiirlerinden bestelenmiş eserler seslendirdiler

Hakkımızda

Eğitim Bakanlığı Şura Salonu kişilik kapasitesiyle, Vip Salonu, 2 adet solist odası, Bay ve Bayan kostüm odası, kafeterya,Projeksiyon Cihazı, ses sistemi, kablolu internet sistemi, Dizüstü Bilgisayar, VCD/DVD oynatıcı sistemlerine sahiptir. Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde mekanın çevresindeAçık otoparkı bulunmaktadır.
Toplu taşıma ile ulaşım ise; Ankaray ile Beşevler istasyonunda inerek mekana ulaşabilirsiniz. Mekan, Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık m mesafededir.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin karşısında, Ankara Üniversitesi'nin arkasındadır. Ankaray Beşevler istasyonuna yaklaşık m mesafe Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü içinde yer almaktadır.

Etiketler

şura salon meb seminer toplantı eğitim söyleşi dinleti konser etkinlik kültür sanat ankara beşevler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası