kağıttan hayatlar izle dizi / Kağıttan Hayatlar izle | HDfilmizletv.net - Film izle, Full HD Film izle

Kağıttan Hayatlar Izle Dizi

kağıttan hayatlar izle dizi

Kağıttan Hayatlar

Ortalama puan

4,0142 Puanlama

Sırala

En yararlı eleştirilerEn yenilerEn çok eleştiri yazmış üyelerEn çok takip edilen üyeler

Filtrele:
Hepsi

Filmin sonunda kucuk cocugun kendisi oldugu anlaşilıyor.gayet basarıli oynamış bence guzel bir film olmus

Kesinlikle berbat bir film acıtasyon diye gebermişler resmen aliye balı içirdikleri sahnede alinin saçını başını yolu yolucaktım bu kadar dram niye????? Kesinlikle berbat bir film tamamen vakit kaybı

Filmin konusu güzel aslında ama, oyuncular gereksiz yerlerde bile sık sık bel altı küfürlerle, seviyeli aile yapımızı etkilemekte! Ailece oturup Türk filmlerini bu yüzden izleyemiyoruz artık!
Aq demek bir marifet değil, seviyesizliktir! Annenin, babanın, çocuklarının yanında, veya toplum içinde söyleyemediğimiz kelimeleri, neden Türk filmlerinde söyletirler anlamıyorum!
Misyonunuz, Türk toplumunun aile terbiyesini ve aile ahlakını tamamen yerle bir etmekse eğer, ki öyle de görüyorum ben şahsen, şu an bozulmuş olan toplumun ahlaki değerleri daha da bozulmasına neden olacaktır!

Filmin dekorasyonunu beğendim laf söyleyenlerin aksine. Çekim kalitesi ve açılar da hoşuma gitti. Ama Çağatay Ulusoy'un bazı sahnelerini yapmacık buldum. Küfrederken falan eksik kalıyor tam ruhu veremiyor. Bir de sonunu ufaktan tahmin ediyosunuz izlerken öyle çok da şaşırtamadı. Ne mükemmel ne de berbat. İzlenir.

Cok guzel bir film di finalini aglayarak izledim. Derinden cok derinden bir senaryo ve harika bir oyunculuk ile Cagatay ulusoy ilk yesilcam dizisinde izleyip hayran kalmistim oyunculuguna.

Bu film hakkında olmamış, çok kötü, berbat gibi yorum yapanlar ciddi anlamda film izlemeyi berecemeyen, düşünme yetisini kaybetmiş insanlardır. Mükemmel bir yapıt olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

Baş rolünde Çağatay Ulusoy gibi bir oyuncunun bulundugu dramatik çok derin duygulu film.filmin final sahnesinde gözyaşlarımı tutamadım,gerçekten çok başarılı bir çalışma herkesin izlemesini tavsiye ederim.en çok etkilendigim filmlerden biri de bu oldu

İnanılmaz güzel oyunculuk ve senaryo. Beğenmeyenleri hiç anlamadım. Her bir sahnesi beni derinden etkiledi.

Senaryosu, Ercan Mehmet Erdem tarafından yazılan "Kağıttan Yaşamlar", Can Ulkay'ın yönetmen koltuğunda oturduğu psikolojik bir drama...

Fırtınalarla dolu kendi dünyasında ciddi gelgitler yaşayan Mehmet karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy'un performansının ana eksenini oluşturduğu bu filmin hikayesini, Decider'dan John Serba (12 Mart 2021) ve Movie Nation'dan Roger Moore (14 Mart 2021), Oliver Twist benzeri "neo - Dickensian" tarzda tanımlarlarken, aslında hiç de yanılmadıklarını düşünüyoruz...

Ancak "spoilerin" babasını oluşturacağı için bu mevzuya hiç dokunmadan, doğrudan filmin kronolojik kurgusuna odaklanmak istiyoruz...

Hadi gelin başlayalım...

Yağmurlu bir İstanbul akşamında, sokaklarda kağıt toplamaktan gelir gelmez fenalaşan Mehmet, Gonzales'in (Ersin Arıcı) yardımıyla hastaneye götürülür...

Zira Mehmet, uygun donör bulunur bulunmaz acil böbrek nakli ameliyatına alınmak üzere sırasını bekleyen insanlardan biridir...

Bir ara hastanede, sedye de yatmakta olan küçük bir çocuk ile o çocuğun çaresizce dövünen annesi ilişir Mehmet'in gözüne...

Lütfen o an için her hangi bir anlam veremediğimiz bu sahne, aklınızın bir köşesinde öylece dursun...

Derken, Tahsin Baba'da (Turgay Tanülkü) gelir ve birlikte, yine Can Ulkay'ca çekilen "Müslüm" (2018) filmine bir gönderme de yapılarak, otomobilin radyosundan süzülen, "İtirazım Var" şarkısının nağmelerine eşlik ederek evlerine geri döner bizim üçlü...

Ertesi sabah, kağıt ve sair hurda toplama işi yaptıkları mekanlarında yeniden bir araya gelen Mehmet ile Gonzales, Mehmet'in bir cep defterine not ettiği, "Ölmeden önce yapılacak işler" listesine şöyle bir göz atarlar...

Ki, bu listenin ilk sırasında, "Anneni Bul" ibaresi yer almaktadır...

Bu notu da aklınızın bir başka köşesine yerleştirin...

Neyse...

Her zamanki gibi iş bitimi sonrasında, çalışanların günlük yevmiyelerini dağıtmasının ardından, hasılatın kalanını da mekandaki gizli para zulasına ilave etmeye hazırlanan Mehmet, duyduğu tıkırtılar üzerine yalnız olmadığını fark eder ve kendisini, üvey babasından (Volkan Çalışkan) korumaya çalışan annesinin (Selen Öztürk), Gonzales'in hurda çuvalına gizlice yerleştirdiği küçük Ali (Emir Ali Doğrul) ile karşılaşır...

Her tarafı dayaktan mosmor olan Ali'nin amacı, para kazanarak annesini o zalim adamın elinden kurtarmaktır...

Bütün bunları Mehmet Ali'den, beraberce ketçaplı pilav kaşıklarken öğrenir...

Ve iki arada bir derede kalan Mehmet, ebeveynlerinin izni olmadığı halde, Ali'yi yanına alır...

Sırada, gün içinde aklanıp paklanılacak hamam sefası ile akşama teras da, gülünüp eğlenilecek bir doğum günü faslı bulunmaktadır...

Elbette Roman müziği eşliğindeki hüzün de atlanılmaz...

Dakika 48...

Hemen söyleyelim, şu ana kadar gördüklerimizin neredeyse tamamına yakını, filmin bütününe ilişkin fragmanlar toplamından çok da fazla bir şey değil...

Emin olun, sürpriz bir finale de sahip olmanın yanı sıra bir "Mücadele Çıkmazı"da debelenmekte olan Mehmet'in duygu yüklü hikayesi, tam da şimdi başlamaktadır...

Keyifli seyirler,

Prodüksiyon berbat inanılmaz acemice yapılmış dekor vs, fakir göstermek için saçma sapan dekor yapmışlar 50 tane lamba var evde, lan fakirin evinde bitane ampul olur o da arada bi söner tekrar yanar, neyse işte hint filmi kıvamında dekor olayı

Yorum olarak hala filmin sonunu yazan sığırlar var, siz eğitilmezsiniz aq
Filmdeki çocuğun oyunculuğu çok kötü, filmden kopmanıza neden olabiliyor

Filmde Çağatay Ulusoy oyunculuğu daha iyi olabilirdi. Sonu gayet güzel ve senaryosu iyi. Buna birde daha iyi oyunculuk katilsaydi daha iyi olurdu

Bazı aptallar filme kötü demiş,bu insanlar film denen şeyin ne olduğunu bilmiyor bence sonunu bile izlememişler psikolojik ve güzeldi kesin izleyin iyi oyunculuk

Öncelikle güzel başlamıştı çocuğun bulunması vs hikayenin başlangıcı ve mekan anlamında çekilen zorlukların anlatılmasında başarılıydı.Fakat film ilerledikçe yine aynı klişe yere dönüldü.
Adamın hasta olması aslında kendisinin bir hayale kapılması.
Şu sonları biraz daha yaratıcı kılmak gerek. Onun dışında kendini izletiyor çok boş vakitte izlenir ama beklentiye girmemek gerek.

Bu filmi beğenip beğenmemek kesinlikle film ile ilgili olamaz. Tam olarak kişinin kendisiyle ilgili ! Hayatı boyunca kendini psikolojik bir sıkıntı içinde bulmamış, hiç göğsü daralmamış, hiç nefesinin kesildiğini hissetmemiş bir bireyin bu filmden bir şey anlamaması kadar doğal bir şey olamaz. Yorumlarda filmi yarım bıraktığını söyleyip filme bok atan birkaç kişi gördüm ancak şaşırmadım. Filmin sonuna kadar sabır gösteremeyen bir insanın dışardaki bu hayatları, psikolojik vakaları, sıkıntılı yaşamları, görülen halüsinasyonları, acının verdiği yangınları anlaması çok zor. Filmi izlemeden önce kendinizi bir değerlendirin. Hayata dair neler gördüm? Neler yaşadım? Nasıl tecrübelere sahibim? Acının çemberinden hiç değilse birkaç kez geçtim diyor musun? O halde izle dostum senin için harika bir film..

Daha Fazlasını Göster

• En son Beyazperde eleştirileri
  • En İyi Filmler
  • Basın Puanlarına Göre En İyi Filmler

Filmin Videoları

Kağıttan Hayatlar Fragman1:55
Bu filme dair # video

Box office listesindeki en iyi filmler

Son Fragmanlar

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Disco Boy Altyazılı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız Dublajlı Fragman
Bataklık Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman

Kraven The Hunter Altyazılı Fragman
Challengers Fragman
Son Fragmanlar

En Çok Beklenen Filmler

Tüm beklenen filmler
Film izlemenin Yeni Adı Full HD Türkçe Dublaj, Altyazılı Orjinal Filmler Bu Kısımda sitemizden bahsetmeye çalışacağız https://kralfilmyuvasi.com/'un aktif hale getirmemizde tek amaç insanlara doğru düzgün film izletecek bir sitenin olmadığını, olan sitelerinde reklam çöplüğünden kalitelerinden ödün verdiğini biliyoruz https://kralfilmyuvasi.com/ olarak neden biz reklamsız kaliteli bir film izleme sitesi kurmuyoruz insanlar diledikleri filmleri kaliteli bir şekilde bilgisayarından isterse mobilden hatta tabletlerinden izlemesin. Peki güzel hoş kaliteli film izlettirme hedefi ile yola çıkıp maddi manevi ciddi bir emek isteyen işten bizim kazancımız ne olacak bu alanda dediğimizi yapan yani gerçek hd film izleme keyfini size yaşatmak ve lider bir film sitesi olmak. Sitemizde film izlerken şu artılarınız olacak Film orjinal dilinde yayınlanması,film tr alt yazılı olarak alternatif olacak, filmin Dublaj hali varsa mutlaka olacak ve filme ait müzikler olacaktır. Filmin oyuncuları görseller vb bunlardan bahsetmiyoruz bunlar olması gerekenler. Peki sitemizde bulamayacağız içerikler nelerdir dersek kesinlikle telif problemi olan yerli filmlere yer verilmeyecek çok fazla istek olursa en fazla filme ait fragman yayını ya da filmin haberlerini yayınlayabiliriz. Ya da eski telif sıkıntısı olmayan arşivlik filmlere yer verebiliriz. Telif sıkıntısı olan yabancı filmlerin sitemizde izleme şansınız yok lütfen bu konuda ısrar etmeyin faydadan çok bize zararı olacaktır. Sizlerde sitemize destek olmak isterseniz çalışmayan filmleri, yanlış gördüğünüz film içeriklerini bize bildirebilir eşinize dostunuza sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedebilir sitemizi paylaşabilirsiniz kralfilmyuvasi.com/aile olarak keyifli filmler dilerim Erotik filmler, izleyicilere tutkulu, heyecan verici ve duygusal bir sinematik deneyim sunan yapımlardır. Bu filmler, cinsellik, aşk ve tutku temalarını ustalıkla işleyerek izleyicileri etkiler. En iyi erotik filmler, etkileyici hikayeleri, görsel estetiği ve unutulmaz performanslarıyla büyüleyici bir atmosfer yaratır. Sizi derinden etkileyecek ve unutamayacağınız bir sinematik yolculuğa davet ediyoruz. Bu filmler, tutkuyu ve cinselliği sanatsal bir şekilde işlerken aynı zamanda derinlikli karakterler ve etkileyici senaryolar sunarak izleyicileri büyüler.

Kağıttan Hayatlar Paper Lives

FİLMİN ÖZETİ
İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı... Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, farkedemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası