bosch bulaşık makinesi rezistans değişimi / Bosch Bulaşık Makinesi Rezistans Arızası

Bosch Bulaşık Makinesi Rezistans Değişimi

bosch bulaşık makinesi rezistans değişimi

Bosch bulaşık makinesi rezistans tamiri

• Çavuş
    99 Mesaj
    Konu Sahibi
    Arkadaşlar bulaşık makinesi arızalandı suyu ısıtmıyordu, ısıtıcı pompasının i&#;indeki rezistans arızalanmış bunu iletken yapıştırıcıyla falan yapıştırsam olur mu? Tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaranlıktaYaşayanAdam -- 8 Temmuz ; >

• Yüzbaşı
    2 Mesaj
  • Çavuş
    46 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inalers

Evet arkadaşlar bu konu hakkında muzdarip olan &#;ok kişi var, bu rezistansı tamir etmenin bir yolu varmı lehim sıcaktan erir başka bir y&#;ntem varmı ?
    kardeşim &#;ıkma rezistans var alıp değişeceksin başka bir yolu yok yaklaşık tl gibi bir fiyatı var
  • Binbaşı
    Bu rezistansın tamiri m&#;mk&#;n değil. &#;zel servislerde ₺ civarında satılıyor.
  • Er
    2 Mesaj
    İstanbul anadolu yakasında nerelerden temin edilebiliyor acaba. Birde alınırken dikkat edilmesi gereken bir husus varmı, mesela soket girişi &#;apı vs. &#;zellikle internetten sipariş verecek olursak ?
  • Yüzbaşı
    BSH bulaşık makinesi kronik sorunu.. ısıtıcı g&#;ml&#;yor.

Ucuz yan sanayi par&#;a yok.
    Servis - TL ne denk getirirse.

Buna tamir ile bakır şerit eklemek iyi hoş da, yalıtımı nasıl olacak, suya elektrik vermek hoş bir şey olmaz tabi..
  • Er
    3 Mesaj
  • Çavuş
    99 Mesaj
  • Çavuş
    99 Mesaj
    Konu Sahibi
    inalersi kullanıcısına yanıt
    İ&#; &#;apına dikkat etmek gerekiyor, 2 tip var bildiğim kadarıyla bunlarda.
  • Er
    7 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar;

Bende SMS53M02EU modeli var. Aynı sorunu yaşıyorum. 2 sene i&#;inde 2. kez aynı arızayı yaptı. 2 yıl &#;nce lira civraında para &#;dedim. Şimdi de tL funduszeue.infoa birlikte değiştirmek gerekiyor. 2. el piyasa da bulamadım. Altın gibi değerli :). 2. El bulabileceğimiz bir yer var mıdır?
  • Er
    2 Mesaj
  • Kronik t&#;p rezistans arızası bsh grubunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 23 Nisan ; >
  • Kurmay Yarbay
    Karbon filmli yerden ısıtma sistemlerinin rezistansına benziyor adeta. Bu uyarlanamaz mı acaba ?

• Yüzbaşı
    lanet bosh. aynı sorun bizim makinede var. arkadaşların ifade ettiği gibi makine yıkama soğuk yıkama yapıyor. proğram bittiğinde E 09 hatası veriyor. lanet par&#;a tl arası alsan bile garantisi yok. başıma gelince bosh simens grubu makinalarda kronik bir arıza olduğunu anladım ama ne &#;are. ben makinenin su girişini sıcak suya bağladım yazın eh işte yıkıyor ama kışın su soğuk olunca kombi suyu ısıtana kadar makine su almayı bırakıyor. kısaca kışın pek işe yaramadı ama yazın yıkıyor ama kurutma yok. ar&#;elikte falan rezistans motor i&#;inde değil ar&#;elikte par&#;a ucuz. bosh tam bir kazık. servise defa aynı sorundan dolayı yaptıranlar var.
  • Binbaşı
    benim makine de aynı arızayı yaptı. 3. arıza sanırım. te aldım. memnun değilim. alman &#;retimi olanları almak lazım anlaşılan
  • Er
    1 Mesaj
    metem kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Tamirini nasıl yapıyorsunuz paylaşabilirmisiniz?
    Yada rezistansı g&#;ndersek ka&#; tl ye onarım yaparsınız, Teşekk&#;rler.
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    metem kullanıcısına yanıt

profilo bulaşık makinası resistansı tamir ediyormuşşunuz, hangi şehirdesiniz?

• Onbaşı
    34 Mesaj
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Bosch Bulaşık Makinesi Rezistans Arızası

Bosch bulaşık makinesi rezistans arızası, sık karşılaşılan bulaşık makinesi arıza çeşitlerinden biridir. Öncelikle rezistansın görevini bilmek gerekir. Rezistans, bulaşık makinesi için büyük bir öneme sahiptir. Bulaşıkların yıkanmasında suyun sıcaklığı kadar makinenin ısısı da etkilidir. Rezistans, ideal ısıyı elde etmeyi sağlar. Rezistans sayesinde bulaşık makinesi, ideal ısıya ulaşır. Bu da bulaşıkların yıkama sonrasında kurumasını sağlar.

Bulaşık makinesinde rezistans arızası oluştuğunda, doğal olarak makine ideal ısıya gelemeyecek ve bulaşıklar kurumayacaktır. Bu yüzden rezistans arızası göz ardı edilmemelidir.

Bosch Bulaşık Makinesi Rezistans Arızası Nasıl Çözülür?

Bosch bulaşık makinesi rezistans arızası çözümü için bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bunlar:

• Bulaşık makinesindeki arızalı rezistansın değişimi yapılmalıdır.
  • Rezistansın kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde makineden istenilen yüksek performans alınamaz.

Bu noktalara dikkat edildiğinde bulaşık makinesindeki rezistans problemi çözülmüş olunur. Sorun devam ediyorsa ya da parça değişiminin doğru yapılması isteniyorsa profesyonel bir servisten yardım talep edilebilir. Böylelikle zahmet gerektirmeden sorun çözülecek ve bulaşık makinesi yüksek performansta çalışacaktır.

Diğer Arızalara Göz Atın!
Beko Bulaşık Makinesi P1 P2 Yanıp Sönüyor
Arçelik Bulaşık Makinesi Program Düğmesi Çalışmıyor
Bosch Bulaşık Makinesi E25 Hatası

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası