alfabe barış manço / funduszeue.info - Paragraf Okuma | Barış Manço

Alfabe Barış Manço

alfabe barış manço

kaynağı değiştir]

Manço'nun vefatının ardından yayınlanmayan bazı şarkıları yayınlanmıștır. En son yayınlanan şarkı itibari ile YouTube ve Spotify'da yayınlanan "Dön Desem Döner Misin" adlı şarkısıdır.

Barış Manço 'nun vefatının ardından onun için etkinlikler, çalışmalar, onun adını yaşatmak için düzenlenen sanat günleri mevcuttur.

Notlar[değiştir
Minikler Barış Manço anısına klip çekti

İlçemiz Atatürk İlkokulu 2. sınıf öğrencilerinin büyük küçük herkesin gönlünde yer edinen Barış Manço´nun “Alfabe” şarkısına çektikleri klip büyük ilgi görüyor.

4/B Sınıf Öğretmeni Yusuf İzzettin Kelek´in yönetiminde Barış Manço´nun Alfabe şarkısına çekilen klipte 2. Sınıf Öğretmenleri Serpil Kelek, Mehmet Kaya ve 2.sınıf öğrencileri rol aldı.

Sınıf Öğretmeni Yusuf İzzettin Kelek, Barış Manço´nun eğitim içerikli şarkılarını öğrencilere ve gelecek nesillere aktarmak adına sanatçının “Alfabe” şarkısına minik öğrencilerin rol aldığı klip çalışması gerçekleştirdiklerini belirtti. Kelek,“ Klip çekmek zahmetli bir çalışma. Ama çocuklar klip çekerken çok eğlendiler. Buradaki amacımız çocuklarımızın hem eğlenmesi hem de öğrenmesi, aynı zamanda sosyalleşmesi idi. Bunu da gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Klibimiz okulumuz sitesinde, ayrıca Eğitim Bilişim Ağında (EBA) yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi görüyor. Bunun yanında öğretmen arkadaşlarımız sınıflarında bu videoyu öğrencilerimize izlettiler. Çocuklarımızın emeğinin boşa gitmemiş olması bizleri de memnun etti” dedi.

Barış Manço´yu anma etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirdikleri klip çalışması için Sınıf Öğretmenleri Yusuf İzzettin Kelek, Serpil Kelek ve Mehmet Kaya ile öğrencilere teşekkür eden Okul Müdür Yardımcısı Pelin Solak, ”Çekilen klip sayesinde öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de Barış Manço´yu daha iyi tanıma fırsatı buldular. Okulumuz sitesinde ve Eğitim Bilişim Ağında da (EBA) yayınlanan klip büyük ilgi görüyor. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu güzel etkinlikte emeği geçen Sınıf Öğretmenleri Yusuf İzzettin Kelek, Serpil Kelek ve Mehmet Kaya ile öğrencilerine teşekkür ederiz.

İlhan CEBECİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

KÜTAHYA’nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu 2. sınıf öğrencilerinin herkesin gönlünde yer edinen Barış Manço’nun ‘Alfabe’ şarkısına çektikleri klip büyük ilgi gördü.

Okul öğretmeni Yusuf İzzettin Kelek’in yönetiminde Barış Manço’nun ‘Alfabe’ şarkısına çekilen klipte 2. sınıf öğretmenleri Serpil Kelek, Mehmet Kaya ve 2. sınıf öğrencileri rol aldı. Sınıf öğretmeni Yusuf İzzettin Kelek, Barış Manço’nun eğitim içerikli şarkılarını öğrencilere ve gelecek nesillere aktarmak adına sanatçının ‘Alfabe’ şarkısına minik öğrencilerin rol aldığı klip çalışması gerçekleştirdiklerini belirterek, “Klip çekmek zahmetli bir çalışma. Ama çocuklar klip çekerken çok eğlendiler. Buradaki amacımız çocuklarımızın hem eğlenmesi hem de öğrenmesi, aynı zamanda sosyalleşmesi idi. Bunu da gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Klipimiz okulumuz sitesinde, ayrıca Eğitim Bilişim Ağında yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi görüyor. Bunun yanında öğretmen arkadaşlarımız sınıflarında bu videoyu öğrencilerimize izlettiler. Çocuklarımızın emeğinin boşa gitmemiş olması bizleri de memnun etti” dedi.

Okul Müdür Yardımcısı Pelin Solak ise klip sayesinde öğrencilerin Barış Manço’yu daha iyi tanıma fırsatı bulduklarını kaydederek, “Barış Manço sevgisi hafızalarına kazındı. Bunun yanında diğer sınıflardaki öğrenciler klibi ilgiyle izledi. Ayrıca okulumuz sitesinde ve Eğitim Bilişim Ağı yayınlanan klip büyük beğeni topladı” şeklinde konuştu. (DHA)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası