hello neighbor hide and seek nasıl oynanır / Hello Neighbor Bundle

Hello Neighbor Hide And Seek Nasıl Oynanır

hello neighbor hide and seek nasıl oynanır

kaynağı değiştir]

Hello Neighbor Oyunu

serraçok güzel

elina bu oyun eglencelidir

helloo içeride ve beni görmüyor birce adım atdıkda artık gerilim yaratıyor sinir

bir hello neighbor bağımlısı8. bölümü geçebilen var mı

İrem Tuanaçok iyi oyun oynamanızı tavsiye ederim doğru biraz ülkütücü ama çok iyi oyun

ilyasosmaniyi oyunmuş

nbgfçok sinir oldum eve gıremedım

iyiguzel

Elifadamın evine girdim ve şuanda 2. leveldeyim

eymenoyun çok eglenceli

Nisaçok korkunç ve adamın evin girmeye çalışıyorum olmuyor.

-Roséb-Ya hiçbir şekilde sevgili komşucuğumun evine giremiyorumğğ. Uyuz oldum kısacası

mamet,velıcançok güzelmis

ebrargüzel olmamış çünkü her an dışarıda olduğu için bize koşuyor

Elif nur 66Çok kötü kazım usta direk ışınlanıyo nasıl kaçmayı bilanlıyosunuz ama biraz güzel

sümeyyeçok güzel kazım usta gelince kortum

HELLO NEİGBOR KAZİM USTAAOYUN KÖTÜ ÇÜNKÜ ADAMIN EVİNE GİREMİYORUM VE BU OYUNU 11 GÜNDÜR OYNUYOM

zeynepbeni çok korkuttu.ödüm patladı

MERTGÜZEL AMA BİRAZ KORKUNÇ

ahmetalkayacokguzel o yun olmu s kardesimlen oynuom (kızlar istek atsın)

ELLERHiç güzel olmamış dışarıdayken giremye çalışıyoruz ama her dakika bize koşuyo

Barış GÜZEL AMA ÇOK HEYCANLI

esmaçok güzel fena 7değil

miranaabi cok guzel ama bubn beyenseniz abi adi kogama yaz bunun oyunlari gelsin

isimsiz melekoyun güzel melek olarak her oyun güzel ama kötü oyunlar olmasın

su birinciOyun harika Yafu bu oyun harikada amaç ne anlamadım bu arada youtuberim

HELLO NEİHEBOR HAYRANIASLINDA ONA HAYRANIM .O ÇOK YAKIŞIKLI VE Bİ YANDANDA KOMİK AMA NEDENSE OYNAYAMIYORUM. BU BENİM İÇİN HAYAL KIRIKLIĞI OLDU. BİRDE BENİM 2 TANE TABLETİM VARDI 2SİNİDE BOZDUM.ŞİMDİ BİLGİSAYARIM OLDU AMA KORONA HELLO NEİHEBOR OYNAMAMA İZİN VERMEDİ ÇÜNKÜ LEPTOPTAN DERSE KATILDIĞIM İÇİN ANNE VE BABAM İZİN VERMİYOR . AMA VERSELER BİLE LEPTOPUM OYUNU KALDIRIR AMA DERS PROGRAMIM OLDUĞU İÇİN DERSTEN DÜŞERİM

ülkü hilal çifçi bence guzel tozkoparan iskender yarnı trt 1 de izlemeyi unutmayın bebeklerim

haktan ceylan zafereyer oynu kim yaptıysa çok güzel olmuş

tuna hello neynır cocuğu yakalamıyor hello neymır dışarıya cıkamıyor

rovsen azerbaycanlıcok guzel tavsiye ederim

hasan efebende oyunu bitirdim bu gerçek helo neybır deyil bodrum kata başım döndü hiç birşey yok hem tek üç anahtar var

five night at freddysbu oyun gerçek hello enighbor değil hem hello neighbor'un pcsinde k tuşu yokk ben hello neighbor'ı bitirdim hemde hikayesini biliyorum

zehraoyunda napıyoruz bir sürü ev var

patili severoyuna yeni giriyom güzel oyun mu

Nuroyun çok güzel ama indirilmiyomu indirilirse çok güzel olur onun dışında oyun süper 5numura

eylül zalimbu oyun çok güzel

zeynepoyunu yeni oynicam oyunu çok seviyorum

ARASBEN OYUNU İNDİRMEK İSTİYORUM.

denizben bu oyıunu sevdim cok güzelmis

eylüloyunu çok sevdim harika

PRO GAMERVALLA `DEN BERİ KOGAMA OYNUYORUM AMA BU OYUNUNU İLK DEFA GÖRÜYORUM ben hello neighbor`da act 1`deyim yani act 1 bodrum

hiraçok güzel bir oyun herkese tavsıye ediyorum

prenses nur merhaba hello niheigbor u çok seviyorum

mineloyun bende açıldı çok güzel

elaama sonunda hello neibor serisi kızı kurtarıyo siz hello guest oynayın bi karga var

merveoyunu çok seviyorum ama beni3 bölümden 1 bölüme attı beni hello neghborun

Emin MuradiBende mobilden oynuyorum ama bilgisayarıma uygun deiğil

resid hello niheigboru yillardir oynamak istiyordum ama bir turlu oynyamiyoyum

efe berkehello neıghborun hikayesinden herkes ders alsın hani oyuna ilk başlalıdımzda 0 bodrum katını aslında kimi kapatıyor biliyonumzu o erkek çocunu çünkü karısı araba kazasında ölmüş ve o büyük erkek çocugu da psikolisi bozulup kardeşinin bebgini kaçırıp damdaki uçuruma koymuş sonra kardşi gelip onu alınca arkasından abisi onu atarak kızda ölmüş :( ve artık hello neigh borla oglu kalmış

melekben bu oyuna bayildim yani cok cok beyendim

efe youtuberler para verip alıyolar eski den burdan da yapılıyodu bir şeref kapatmış :c

DENIZCOK GUZEL BI OYUN VE BEN EN COK FINAL BOLUMUNU SEVIYORUM COK EYLENCELI YUPPI

dilek ustabu oyunu okadar çok oynamayı istiyordumki yasaklanmış .telefonda oynamak zoronda kaldım

AYSE OYNAMAK ICIN COK HEYCANLIYDIM AMA ACILMADI BU OYUN YUKSEK GB-LI BILGISAYAR VE TELEFONLAR ICIN MALESEF

Nisa uğurluNe Kadar gerzekalısınız site için engel kokuyorlar ya siteyi yapan kişi mal

zeynep aksuarkadaşlar olmuyor tüm youteber ler nasıl çekiyor

inciya engelli oynayamadım çok üzüldüm burdan başka bir yer zaten çok kötü diğerleri de ücretliii

naz oyun muhteşem akşama kadar oyniycam okadar güzel okadar eğlenceli

hasanGÜZEL 10 UZERİNDEN10 VERİYORUM

ELİFHello negbır bıyıklı kazım usta sandım. Oynamak için hevesliydim. çok merak ediyorum bu oyunu. Tabletimede yükleyemiyorum. Yazan Elif beren Soyadı CEYLAN

nisanurmükenmel bir oyun bayıldım

nurarkadaşlar çok heyecanlıyım ilk defa oynağacağım

damlaarkadaşlar bu hello neigbor oynu değil hem hep aynı şeyler var

emir buğraben wilsona kazım usta diyom.çünkü tipi tam kazım.

IRADEEVET BEN GU OYUNU O KADAR SEVIYORU KI AMMA OYNAYAMIYORUM NEDENSE OYLE SEVIYORUM KI COKKK SEVIYORUM

cahitben wilsonun adini hasan amca koydum

arzubu oyunu çok merak ediyordum tüm youtube ler çekiyordu

büşra önnisanoyunun gerçekçi olmasını beklemeyin zaten gerçeğini yapamazlar telif hakkı dene bir şey var fkat bu oyun +18 lik bir oyun çünkü seçtiniz aletler onun yuzunu parçalıyor yakıyor ve bunu canlı canlı gösteriyor ben on iki yaşındayım fakat bunu benden küçükleride oynıya bilir oyunun +18 uyarısını en kısa sürede bekleriz

SEMA SAKIN OYNA MAYI ALAKASI YAK ORJİNELİ KAT GÜZEL

SEFAOYUN MÜKEMEL YA HELLO NEİGBOR DEMEK MERHABA NEİGBOR DEMEK

JENNİE BENCE ÇOK SAÇMA VE PİSKOLEJİ BOZUCU AMA TABİ BEĞENENLER OLURSA ONLARIN KARARLARINA DA SAYGIM VAR BÖYLE OYUNLAR YERİNE DAHA BİLGİ VERİCİ OYUNLAR OYNAMANIZI TERCİH EDERİM MESELA MANTIK VE ZEKA OYUNLARI HEM ZAMANINIZI İYİ DEĞERLENDİRMİŞ VE BİLGİ EDİNMİŞ OLURSUNUZ AMA EMEĞİNİZ VE ÇABANIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERRRRRR SAYGILARIMLA JENNİE

zeynepoyunun hello neighbor ile hiçbir alakası yok ayrıca oyun kötü bence sizce haksız mıyım

mehmetalper rende ben seni taniyorum oha diyorum ve yapyap kanalında varsın

eflin nisaoyuna giremedim siyah ekran kilitli anahtar var ip ucu verirmisiniz

baris brabugun saat 12 canli yayin var arkadaslar gelen 20 kisiye ifoneX hediye

yagmurbravo çok güzel hello neighbor yani mükemmel kim yaptı bu oyunu yaaa

efe yılmazen acımasızı köpekti adamın yüzünü koparttı bu arada adam şerefsiz çıktı

cilekcok guzel ama malesef komsum delirmis

elicok iyi oyun ya bunu annemin telefonuna yukliyicem

wendyoyunu oynadım köpek wilsonun yüzünü yedi

Aysu hello neighbord oyunu nasill oynaniliyor lutfen soyleyin nolur

Nihad ben oyunu actim iyi oyun

sudeoyun çok güzel ama içim açıdı adama

OSMAMNASILBİR OYUN SÖYLEYİN

aytac duygu abla konsunun evine gimek oynunu neqeder axtardim tapammedim

enessinirimi bozdu bilgisayarımı kırdım

duygu oyunla alakası yok ama bu oyunda güzel

Amin CavadovDoğru Meraba komşuynan ilgisi yoxdur Yorumlarımı bəyənin

şimal prensesoyun nereden oynanıyor bulamadım ve öbür bölümleri ücretlimi

Ebraryaa bu yalan hello neighbor oynuyacam diye sevinmiştim oysaki

sıladaha oyunun nereden oynandıgını bile anlamadım keşke bunun içinde bir açıklama yapsaydılar cok iyi olurdu

erdem içimdeki pisikpatlık dışıma çıktı

naz yıldızmerhaba ben daha 9 yaşındayım bu oyunu daha yeni oynuyorum ama baya güzel

neslihançok istiyorum hello neighbor bırkez oynasam daha 8 yasındayım nolur

kara kartal bjk iyi vallah billah oyun oyun çok iyi inşallah beşiktaşlı olursun

ARDA KELEŞoyun çok garip o manyak adamı döğmek istiyorum

EGEBANA GORE ÇOK GÜZEL BİR OYUN

aslanmerhaba ben bu oyunu cok beyendim

cavidancok iyi deyil ENES abinin ki bundan daha iyi

ece oyun cok gec acılıyo galıba oyunu merak edıyorum acaba ne zaman acılacak

marleusbu oyun yanlış hata sahte bide hello neighbor değil

durubu gerçek hello neighbor değil bu sahtesi habereniz olsun

isa arslan ÇOK KOMİK KÖPEK

kamilbu oyunun videolarida cok guzel

aleynakilitte kaldı durduTuana demirkaran bende onlardan gördüm ve sims oynuyayım dedim bu site Allahtan oynayabiliyorsun ama sadece eşya koyuyosun başkaoyunlara baksam yine simsve hello neighbor gibidir

gamze puanım o derece kötü bu oyun kalksın hiçç göründüğü gibi değil

Melek asyubu ne biçim oyun funduszeue.infoç normaldeki hello neighbor'a benzemiyor

derin dönmezben cok begendım mutlaka deneyin

yağmurarkadaşlar siz gercek hello nigbir oynadınızmı?????

ismini yazmadı canı istemiyomuşbendede açılmıyo bu oyun en iyisini duygu oynuyo bikere onu kıskananlar çatlasınağlayın

KUKULİOYUNUN ANLAMI ADAMI OLDURMRK GIBI ADAM KIZIYOR BIZDE ONU OLDRUYOZ SINAVDAN 0 ALDINIZ

Hamza Eğribazı yerlerde takılıyo ama sabır herşeyin anahtarıdır

hazalguzel bır oyuna benzıyor

meleyke eskerova cucuk kizimhayla bakmadim ama guzel diyorum

ADA YAKARBence oyun güzel ama gerçeği yani orjinali daha süper ama bu oyunda fena değil dimi bigeseyardan oynayanlar 1 lesin lütfen

Resul King Çok güzel bir oyun çirkin diyelere yazıklar olsun

nehir suoyunu ilk defa oynuycam umarım güzeldir

Rahileoyunu beyendim ama bunuda bildiriyim ki kokdugum ve qulduyum anlar oldu

hasanduygu abla kanalını takip edıyorum ama yeni videolar gelmiyor

MELİSADUYGU ABLA YOUTUBEDE SENİN VİDYONU İZLER İZLEMEZ OYUNA BAŞLADIM

şerife sena bence çok güzel bir oyun oynamanızı tavsiye ederim

hüseyin gürkanbu hello neighbor değil ben buoyunuu oynadım

meryem cançok güzel bir oyun . oynamayanların oynamasını tavsiye ederim

NİSA NURÇOK GÜZEL BİR OYUN BENCE BİLMEYENLER OYNAMASINN

kübrabence cok sacma oyun allah oyunu yapana akıl fikir versin

ataallow izin vermek demek

emine gizem,allow izin vermek demek

şevval tanrıöverbu hello neıgbor oyunu değil ve onda kaçıyosun ama bunda sadece adamı dövüyorsun

nilufercok guzel ama birseyi yapmdm

gizemallow ne demek

sema bence gzl br oyun

sana neya bu ne ya hello neigber dediyin boylemi olur cok iyrenc biliyomusunuz siz ne yapin you tubeye girib yazin ki duygu koseolu orada hello neigberi goruceksiniz ben ayni duygu ablanin oynadi gibi istiyorum amma bu cok iyrenc hem de duygu abladan biraz akil oyrenirsiniz hem de sims 4 oyunu cikarin lutfen lutfen

eslem kurt hello naighborla alakası yok

ibrahimbu oyun sanki güzel geliya kulağıma

asya3dakikada oldu ve hello nwighbor ile alakası yok

fatime oyunun videosuna baktim ve cok begendim meraba komsu videosunu ceken insana tesekkur ediyorum

leman bu oyun kilitli hic kimse oynamasin ben azeriyim ve oynamak icin buna girdim acilmadi

elabu çook kötü bi oyun kardeşim oynamış ve rüyalarına girmiş artık kötü kötü davranıyo ve kufür sayoo bence hiç tavsiye etmiyorum

metinLAN OLUM BUNUN HELLO NEİGHBOUR İLE HİÇBİR BAĞLANTISI YOK

mevsimbaşlangkü geç başladııcı beni biraz zorladıçün

mevsimilk başlarken çok bektiyor bazen

keremsalaklar nasıl oynanır kısmını okumadınızmı

kerem yalan söylemeyin oyun açılıyor ve güzel

AYHANbu oyunaçılıyor ama çok funduszeue.info yüzden ve hello neighbour ile alakasıbile funduszeue.info yüzden videoda iken videoyu funduszeue.infoç sevmedim

oyun delisiaba hello neighborla alakası yok

oyun delisiabi açılmıyo 1 saat sonra açılıyo hatta 3 saat

y.,ya nasıl açılıyor açsan başka birşey çıkıyor

isimsizoyun güzel ama uzun acılıyo yani acılışı uzun sürüyor

ARDA YÜKSELÇOK GÜZEL MUHTEŞEM OYUN

AYBARSOYUN BEDAVA OYUNUN DAHA GÜZELİ PARALI BU SÖZ İLGİLLENDİRMEZE GELSİN

betül gökçeçok zor açılıyor ama daha oynamadım inşallah güzeldir

kaan gökçeerabi çok güzel ormuş

bünyaminoyun açıldı çokgüzel

ilgilendirmezbu oyunu biliyorum ıyyy iğrenç yazanlar kendinize gelin bu oyun aslında paralı bir oyun adam bedava oynatıyo mallar

burak incegüzel ama yapamıyom

boranKomşuna ne garezin var!!

ESRASİMSEKBENDE HELLO NEİGHBOR BEKLEDİM KOMSUNU DOV CIKTI SINIR OLDUM

nihadbu ne ya hello neighbor icin yazmisdim bune

kaynağı değiştir]

Oyunda, komşusunun garip işler çevirdiğinden emin olan bir karaktere hayat verir. Karakterin tek amacı, komşusunun bodrumunda dönen garip ve gizemli olayları keşfetmektir. Oyunda çeşitli nesneleri bularak görevler tamamlanmakta ve bir sonraki bölüme ancak bu şekilde geçilebilmektedir. Oyunda dört bölüm bulunur.

Hikayesi[değiştir

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun bodrumunda sakladığı sırları açığa çıkarma üzerine olan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenebilen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynayın. Pencerelerden tırmanmayı seviyor musunuz? Ayı kapanına hazırlıklı olun. Kaçmaya mı çalışıyorsunuz? O bir kestirme bulacaktır.

* Desteklenen Cihazlar: iPhone 6s, iPad 5 (), iPad Air 2, iPad Mini 4 veya daha yeni cihazlar. iPod Touch'lar desteklenmiyor *

Hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri

Oylar ve Yorumlar

Satın alım

Çok güzel bir oyun ama bölüm 2 3 4 için tam oyunu satın almamız gerekiyor ve parası 50 ken oldu lütfen yapımcılar ücretsiz bir uygulama yapsınlar parasız olursa oynarım malesef siliyorum

Full game beleş olsun

Full game beleş olsa iyi olur ama tinere iyi. (Basılı tut & yararlı yap)

Neden satın alma

Satın alma olmasaydı 5 yıldız verecektim üstüne basılı tutup yararlı deyin görsünler

tinyBuild LLC adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Veriler Toplanmaz

Geliştirici, bu uygulamadan herhangi bir veri toplamaz.

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bilgi

Sağlayıcı
TINYBUILD LLC

Boyut
1,7 GB

Kategori
Oyunlar

Uyumluluk
iPhone
iOS veya üst sürümünü gerektirir.
iPad
iPadOS veya üst sürümünü gerektirir.
iPod touch
iOS veya üst sürümünü gerektirir.
Mac
macOS  veya üst sürümünü ve Apple M1 veya üzeri çipe sahip bir Mac gerektirir.

Yaş Sınırı
9+ Seyrek/Hafif Derecede Şiddet İçeren Animasyon veya KurguSeyrek/Hafif Derecede Dehşet/Korku Temaları

Telif Hakkı
© TINYBUILD LLC

Fiyat
Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Alımlar

1. Full Hello Neighbor Game₺,99
  2. Enerji Yenileme (Tam)₺21,99

Destekledikleri

• Game Center

Arkadaşlarınıza meydan okuyun, puan cetvelleri ve başarıları denetleyin.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası