efkarım az değil / Efkarım Az Değil II - song and lyrics by Şanışer | Spotify

Efkarım Az Değil

efkarım az değil

Yağmurlu bi′ gece doğmuşum Dolunaydan hemen sonra Sıradan bi' evde hane ahalisi küçük bi′ kutlama yapmışlar Rahatsız olmuşum alkıştan Burayı sevdiğim yanlış yâr inan Annem üzülmesin diye ben intihar etmeye kalkışmam Bu kentte buharlaşır deniz; dağ eteklerini kaplar sis Her manzara yasaktır zaten her güzel şeyin var manisi Gözlerim huzurun mavisi ama tek gördüğü kaosun kallavisi Sorar oldum acı çektirmek için mi yaratmış Allah bizi? Bil ki bunalsa da yaz günleri İsyan edersen ukalasın Dilediğin kadar mal mülk edin Benim gözümde bi' fukarasın Seneler önceydi yaz günleri Yalanla yakıldı yâr küllerim Her şey yalan, yalan şarkılarım; yalan satılmamış albümlerim! Efkârım az değil al, beni yâr kurtar ne olur Kadehlerde hep aynı akşamlar Efkârım az değil al, beni yâr kurtar ne olur Kadehlerde hep aynı akşamlar Efkâra giden meçhul gemi dert taşır Soluk almaz kimseler Huzura gider zannedenler de var eli mahkûm bekler Hayalim huzuru görmek Tanrı'm Ben ölmeyi sönmek sandım Karla kapatıp ört efkârı Ne işe yarar düne dönmek yalnız? Aç şarkımı dön tekrârına bak Gör gerçeği, son kez bağırıp terk et hayat İsteğin oldu, doğup büyüdüm ölmek kaldı Eşrafımı kaybedip üzdüm Alır mutluluğu caddemin hüznü Sistem, seni madde mi düzdü? Dünya derdini halledip üç gün sonra göçüp giderim buralardan Neden bu safhada mahvedip üzdün? Bir yolum yok, beni sevmedin hayat ama ben günahkârsam annemi güldür Kimseden olmaz kimseye dost Onlar yaranı yeni bir yarayla kapar Eşit olmak değil istekleri; para, pul, hakimiyet, saraylar aga! Düş peşinde vazgeçip aklından düş peşine bir başkasının Peşinden gidilen insan insanlığını başkasına parayla satar! Efkârım az değil al, beni yâr kurtar ne olur Kadehlerde hep aynı akşamlar Efkârım az değil al, beni yâr kurtar ne olur Kadehlerde hep aynı akşamlar Efkârım az değil al, beni yâr kurtar ne olur Kadehlerde hep aynı akşamlar Efkârım az değil al, beni yâr kurtar ne olur Kadehlerde hep aynı akşamlar

Şanışer
Efkarım Az Değil 2 (ft. Alef High) Şarkı Sözleri

ŞANIŞER :
Efkarım az değiI aI,beni yar kurtar ne oIur
KadehIerde hep aynı akşamIar&#;
YağmurIu bi gece doğmuşum,
DoIunaydan hemen sonra,
Sıradan bi evde hane ahaIisi küçük bi kutIama yapmışIar.
Rahatsız oImuşum aIkıştan,
Burayı sevdiğim yanIış yar inan
Annem üzüImesin diye ben intihar etmeye kaIkışmam.
Bu kentte buharIaşır deniz ; dağ etekIerini kapIar sis
Her manzara yasaktır zaten her güzeI şeyin var manisi,
GözIerim huzrun mavisi ama tek gördüğü kaosun kaIIavisi
Sorar oIdum acı çekmek için mi yaratmış AIIah bizi ?
BiI ki bunaIsada yaz günIeri
İsyan edersen ukaIasın
DiIediğin kadar maI müIk edin,
Benim gözümde bi fukarasın.
SeneIer önceydi yaz günIeri
YaIanIa yakıIdı yar küIIerim
Herşey yaIan,yaIan şarkıIarım;yaIan satıImamış aIbümIerim !
Nakarat : (x2)
Efkarım az değiI aI ,beni yar kurtar ne oIur
KadehIerde hep aynı akşamIar&#;
ALEF :
Efkar giden,meçhuI gemi dert taşır,
SoIuk aImaz kimseIer
Huzura gider zannedenIer ne var eIi mahküm bekIer&#;
HayaIim huzuru görmek Tanrım
Ben öImeyi sönmek sandım
KarIa kapatıp ört efkarı
Ne işe yara düne dönmek yaInız
Aç şarkımı dön tekrarına bak,
Gör gerçeği,son kez bağırıp terk et hayat,isteğin oIdu
Doğup büyüdüm öImek kaIdı.
Eşrafımı kaybedip üzdüm
AIır mutIuIuğu caddemin hüznü
Sistem seni maddemi düzdü !
Dünya derdini haIIedip üç gün sonra göçüp giderim buraIardan
Neden bu safaada mahvedip üzdün ?
Bir yoIu yok,beni sevmedin hayat ama ben günahkarsam annemi güIdür&#;
Kimseden oImaz kimseye dost
OnIar yaranı yeni bi yarayIa kapar
Eşit oImak değiI istekIeri para,puI,hakimiyet,sarayIar aga !
Düş peşinde vazgeçip akIından düş peşine bi başkasının,
Peşinden giden insan insanIığını bi başkasına parayIa satar !
Nakarat : (x7)
Efkarım az değiI aI,beni yar kurtar ne oIur
KadehIerde hep aynı akşamIar.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası