isg katip sertifika basımı / Ä°ÅŸyeri HekimliÄŸi YönetmeliÄŸi

Isg Katip Sertifika Basımı

isg katip sertifika basımı

Benzer belgeler

OSGB LERİN İSG-KATİP İŞLEMLERİ

OSGB LERİN İSG-KATİP İŞLEMLERİ OSGB LERİN İSG-KATİP İŞLEMLERİ Ortak sağlık ve güvenlik birimleri (OSGB) İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yürütecekleri iş ve işlemleri, görevlendirdikleri sorumlu müdürlerinin kimlik bilgileri

Detaylı

Sınav ve Belgelendirme Başvuru Rehberi

Sınav ve Belgelendirme Başvuru Rehberi Sınav ve Belgelendirme Başvuru Rehberi Sınav ve belgelendirme müracaatlarında kullanılmak üzere İSGGM tarafından düzenlenmiştir. İSGGM Yetkilendirme Daire Başkanlığı 1 İçindekiler İSG-KATİP

Detaylı

KONFİGURASYON TANIMLARI

KONFİGURASYON TANIMLARI 0 KONFİGURASYON TANIMLARI Konfigurasyon tanımlamalarını yapmak için, ilgili personelin TAKBİS TM Fonksiyonları modülünde "İşlemler" bölümünden İşlemleri ekranı açılır. bölümü seçilir. Randevu Onay 1 Konfigurasyon

Detaylı

TEKNİK DOSYA UYGUNLUK YAZISI BAŞVURU

TEKNİK DOSYA UYGUNLUK YAZISI BAŞVURU TEKNİK DOSYA UYGUNLUK YAZISI BAŞVURU 1 TEKNİK DOSYA UYGUNLUK YAZISI BAŞVURUSU Başvuru için «seafoodplus.info» adresinden TSE sistemine kayıt olunması ve kullanıcı adı ve şifre ile giriş

Detaylı

B2B Finans Sayfası Artık Çok Daha İşlevsel

B2B Finans Sayfası Artık Çok Daha İşlevsel B2B Finans Sayfası Artık Çok Daha İşlevsel Değerli İş Ortağımız, Sizlerden gelen öneri ve talepler doğrultusunda geliştirme çalışmalarına devam ettiğimiz Finans sayfamız artık çok daha işlevsel Geliştirmesi

Detaylı

SYTP ÜYELİK İŞLEMLERİ

SYTP ÜYELİK İŞLEMLERİ 1-)Kullanıcı,tarayıcının adres çubuğuna, bağlı bulunduğu ilin sytp linkini yazdığı zaman karşısına ilk olarak sağ taraftaki gibi bir ekran gelir. 2-)Sisteme üye olacak olan eczane kullanıcısı sağ taraftaki

Detaylı

Mynet Finans Uygulaması Kullanım Kılavuzu

Mynet Finans Uygulaması Kullanım Kılavuzu Mynet Finans Uygulaması Kullanım Kılavuzu Mynet Finans Mobil Mynet Finans Mobil, mobil cihazlarda finansal gündemi takip edebilmeniz için özel olarak geliştirilmiş, içerik ve kullanım anlamında tümüyle

Detaylı

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN YÖNETİM SİSTEMİ

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN YÖNETİM SİSTEMİ - Yönetici - Kurum/Okul - Ücretli Öğretmen İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Online Ücretli Öğretmen Yönetim Sistemi Sistemde seafoodplus.info C# programlama dili ve MySQL veritabanı kullanılmaktadır. Sistem Milli

Detaylı

ALYANS KULLANIM KILAVUZU. Yayın Tarihi :

ALYANS KULLANIM KILAVUZU. Yayın Tarihi : ALYANS KULLANIM KILAVUZU Yayın Tarihi : İçindekiler 1. SİSTEME GİRİŞ 3 2. MENÜLER 3 3. LOGİN 6 4. KULLANICI MENÜSÜ 7 5. İÇERİK OLUŞTUR 8 6. PANELİM 9 7. PROFİLİM 10 8. SÜREÇLERİM

Detaylı

AYAKTAN HASTA İLAÇ MUAFİYET RAPORU

AYAKTAN HASTA İLAÇ MUAFİYET RAPORU S İS O F T S AĞ L I K BİL G İ S İS T E ML E R İ - ANK AR A 1. SUNUM Genel Hususlar İlaç Muafiyet Raporu, hastanın muayenesi sonrasında uzun süreli ilaç kullanımına karar verildiği durumlarda

Detaylı

MİKRO YAZILIM E-MUTABAKAT

MİKRO YAZILIM E-MUTABAKAT MİKRO YAZILIM E-MUTABAKAT e-mutabakat, kurumlar ve şirketler arasındaki borç-alacak hesap hareket ve bakiyelerinin elektronik ortamda gönderimi ve mutabakat sürecinin hızlandırılmasına yönelik bir uygulama

Detaylı

Yardım Masası Ekran Kullanım Kılavuzu

Yardım Masası Ekran Kullanım Kılavuzu 1 Yardım Masası Ekran Kullanım Kılavuzu 1. Giriş Ekranı Yardım Masası uygulamasına, seafoodplus.info linki üzerinden, Self Servis kullanıcı adı ve tek şifre ile giriş yapılmaktadır.

Detaylı

Öztiryakiler B2B Kullanıcı Klavuzu

Öztiryakiler B2B Kullanıcı Klavuzu Bu doküman Öztiryakiler şirketi için hazırlanmış B2B sayfalarının kullanım bilgilerini detaylı olarak anlatır. Öztiryakiler B2B Kullanıcı Klavuzu Soner Baştaş İçindekiler Doküman Geçmişi 2 B2B ye Erişim

Detaylı

SAĞLIK KURULU ENGELLİ SAĞLIK KURULU RAPORU

SAĞLIK KURULU ENGELLİ SAĞLIK KURULU RAPORU ENGELLİ RAPORU S İ SO F T S AĞ L I K BİLGİ Sİ S T EMLERİ 2 0 1 9 - AN K AR A ENGELLİ RAPORU Sayfa No : 2 / 18 DEĞİŞİKLİK NO TARİH YAYIN VE DEĞİŞİKLİK İÇERİĞİ DEĞİŞİKLİK YAPAN 00 Doküman oluşturuldu.

Detaylı

E-REÇETE KULLANICI DÖKÜMANI

E-REÇETE KULLANICI DÖKÜMANI E-REÇETE KULLANICI DÖKÜMANI 13/11/ İÇİNDEKİLER E-REÇETE KULLANIMI HAKKINDA 3 E-REÇETE GİRİŞİ 3 DOKTOR TANIMI 3 E-REÇETE 5 E-REÇETELERIN MEDULA YA GÖNDERILMESI 6 E-REÇETE KULLANIMI HAKKINDA

Detaylı

Telefon Defteri Modülü Kullanım Kılavuzu

Telefon Defteri Modülü Kullanım Kılavuzu Telefon Defteri Modülü Kullanım Kılavuzu YETKİ VE KAYIT İŞLEMİ Kayıt yapacak kullanıcıya yetki verilmesi Kayıt yapacak kullanıcı yetkilendirilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kullanıcının

Detaylı

İNTERNET ŞUBE FONKSİYONLARI

İNTERNET ŞUBE FONKSİYONLARI İNTERNET ŞUBE FONKSİYONLARI Ana Sayfa Ana Sayfada yer alan sekmelerden Alıcı Başvurusu Yapılan Firmaları Eksik Kalan Bildirimlerinizi ve Alıcı Analiz ve Prim Borcunuzu izleyebilirsiniz. ANA SAYFA Poliçe

Detaylı

Satış Destek Personeli Eğitim Dökümanı

Satış Destek Personeli Eğitim Dökümanı Satış Destek Personeli Eğitim Dökümanı İçindekiler 1. Giriş Ekranı 2. Genel Görünüm 3. Dosyalar 4. Firmalar 5. Aktivasyon 1 6. Aktivasyon 2 1. Giriş Ekranı Redcrm sistemine giriş için kullanılacak linkler

Detaylı

e-içişleri Projesi e-yazışma Entegrasyonu

e-içişleri Projesi e-yazışma Entegrasyonu e-içişleri Projesi e-yazışma Entegrasyonu İÇERİK 1 GIDEN EVRAK KAYIT İŞLEMINDE ENTEGRE DIŞ KURUM SEÇIMI 3 Fiziki Eklerin Gönderilmesi 5 İmzalama Süreci 6 Postalama İşlemi 7

Detaylı

seafoodplus.info

seafoodplus.info seafoodplus.info 1 Araçlarımızı izlemede yeni bir pencere seafoodplus.info adresine girerek firmamız tarafından size bildirilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Detaylı

BİRİM KURULU ve BİRİM YÖNETİM KURULU EVRAKI

BİRİM KURULU ve BİRİM YÖNETİM KURULU EVRAKI GİRİŞ Bu doküman Akademik Birimleri tarafından Elektronik Belge Yönetim Sistemi kapsamında kullanılabilir olan Kurul Karar Evrakları için yardım dokümanı niteliğinde hazırlanmıştır. Karar Evrakları, Akademik

Detaylı

ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ

ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ TÜZEL KİŞİLER İÇİN WEB ARAYÜZÜ KULLANIM KILAVUZU 1 İçindekiler 1. ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ HESABI OLUŞTURMA 3 E-DEVLET İLE İŞLEM YETKİLİSİ KAYDI OLUŞTURMA

Detaylı

E-FATURA LOGO ENTEGRATÖRLÜK UYGULAMASI

E-FATURA LOGO ENTEGRATÖRLÜK UYGULAMASI E-FATURA LOGO ENTEGRATÖRLÜK UYGULAMASI Bu doküman E-Fatura Logo Özel Entegratörlük sipariş ve satış aşamaları tamamlandıktan sonra yapılması gerekelenleri kapsar(özel Entegratörlük Satış İşlemleri için

Detaylı

HCT BİLİŞİM İADE KULLANIM KILAVUZU

HCT BİLİŞİM İADE KULLANIM KILAVUZU HCT BİLİŞİM İADE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler BÖLÜM Giriş Sistemi BÖLÜM Anasayfa Hesabım Yönetim Kullanıcılar Kullanıcı Rolleri İade

Detaylı

AKILCI LABORATUVAR KULLANIM KILAVUZU

AKILCI LABORATUVAR KULLANIM KILAVUZU AKILCI LABORATUVAR KULLANIM KILAVUZU 1- Akılcı Laboratuvar Rapor Formatları T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji ve Tıbbı Patoloji raporlarının standart

Detaylı

BelgeNET. Ürün Belgelendirme

BelgeNET. Ürün Belgelendirme BelgeNET Ürün Belgelendirme Temmuz İçindekiler 1 Firma İşlemleri Yetkili Kişi Firma Yetkisi Tanımlama Firma Yetkilisi Bilgilerini Güncelleme Firma Bilgilerini Güncelleme

Detaylı

GÜMRÜKLERDE İTHAL ARAÇ İNCELEMESİ BAŞVURU

GÜMRÜKLERDE İTHAL ARAÇ İNCELEMESİ BAŞVURU GÜMRÜKLERDE İTHAL ARAÇ İNCELEMESİ BAŞVURU 1 GÜMRÜKLERDE İTHAL ARAÇ İNCELEMESİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Gümrüklerde İthal Araç İncelemesi başvurusu yapabilmek için TSE sistemine kayıt olunması ve başvuruda

Detaylı

ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ

ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ ULUSAL ELEKTRONİK TEBLİGAT SİSTEMİ ZORUNLU ALICILAR İÇİN WEB ARAYÜZÜ KULLANIM KILAVUZU 1 İçindekiler 1. HESAPLARIN AÇILMASI VE AKTİVASYON İŞLEMİ 3 2. UETS HESABI OTURUM AÇMA 3 E-İMZA İLE UETS

Detaylı

Kullanım Kılavuzu DEPO AMBAR MODÜLÜ

Kullanım Kılavuzu DEPO AMBAR MODÜLÜ Kullanım Kılavuzu DEPO AMBAR MODÜLÜ Sarus Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri tarafından geliştirilmiş olan Depo Ambar Modülü kullanım fonksiyonlarını içermektedir. TEKNORİTMA Koray Tolga DURMUŞ

Detaylı

ECZANE PROVİZYON SİSTEMİ

ECZANE PROVİZYON SİSTEMİ ECZANE PROVİZYON SİSTEMİ Internet tarayıcısı adres alanına seafoodplus.info yazılarak programa girilir. Aşağıdaki logon ekranından mevcut kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme

Detaylı

FİŞ NUMARASI DÜZENLEMESİ

FİŞ NUMARASI DÜZENLEMESİ FİŞ NUMARASI DÜZENLEMESİ Önbilgi : Yapılan düzenlemenin devreye alınması neticesinde Distribütör Sistem Sorumluları tarafından öncelikli olarak, yeni modüle uygun fiş numaraları tanımlamaları yapılmalıdır.

Detaylı

SAĞLIK KURULU ÖZÜRLÜ SAĞLIK KURULU RAPORU

SAĞLIK KURULU ÖZÜRLÜ SAĞLIK KURULU RAPORU ÖZÜRLÜ RAPORU S İS O F T S AĞ L I K BİL G İ S İS T E ML E R İ - ANK AR A ÖZÜRLÜ RAPORU 1. SUNUM Genel Hususlar Özürlü Sağlık Kurulu Raporu adlı formda, özürlü raporu verilmesi için yönlendirilmiş

Detaylı

T. C. KAMU İHALE KURUMU

T. C. KAMU İHALE KURUMU T. C. KAMU İHALE KURUMU Elektronik İhale Dairesi ELEKTRONİK KAMU ALIMLARI PLATFORMU Doğrudan Temin Kullanım Kılavuzu Sürüm No: Yayın Tarihi: 0 Kamu İhale Kurumu Tüm hakları

Detaylı

İSG Sınavını Kazandım, Ne Yapmalıyım?

İSG sınavını kazandım ne yapmalıyım? sorusu isg sınavını başarıyla tamamlayan isg uzmanı adaylarının heyecanla yanıtını aradıkları bir sorudur. İşte isg sınavını kazandıktan sonra yapılacaklar.​

İSG Sınavını Kazananlar Belgelerini Nasıl Alacak?

ÖSYM kurumu tarafından yapılan İSG/1 Sınavı ndan başarılı olan her İş Güvenliği Uzmanı Adayları İSG KATİPyazılımının yenilenmesi sebebi ile sertifika işlemleri için belirli aşamaları yaptıktan sonra İSG Belgeleri ne sahip olabilirler.

İSG/1 İSG Sınavı nı başarıyla tamamlayan Adayların İzlemesi Gereken Tüm Adımları Detaylarını İnceledikten Sonra Başvuru Yapmaları Sürecin Sağlıklı İlerlemesini Sağlayacaktır.

İsterseniz şimdi İSG Katip üzerinde yapılması gereken işlemleri inceleyelim.

• Kişiler ilk olarak arama motoruna İSG Katip yazarak sistemi açmalıdır.

• Açılan İSG Katip sisteminde kişiler E- Devlet bilgilerini kullanarak giriş yapmalıdır.

• İSG Katip sistemine giriş işlemini tamamlayan kişiler “SÜREÇ YÖNETİMİ” sekmesini tıklamalıdır.

• Kişiler “SÜREÇ YÖNETİMİ” penceresinde yer alan “SERTİFİKA BAŞVURULARI” bölümünü seçmelidir.

• Ekrana gelen “SERTİFİKA BAŞVURULARI” kısmında kişiler “YENİ” butonunu tıklamalıdır.

• Açılan pencerede “SÜREÇ SEÇİMİ” menüsü bulunmaktadır. Kişiler “SÜREÇ SEÇİMİ” kısmından ilgili Sertifika Başvurusunu seçmelidir.

• “SÜREÇ SEÇİMİ” bölümünden ilgili sertifikayı seçen kişiler ‘BAŞLAT’  butonuna basarak Sertifika Başvuru Sürecini başlatabilir.

İSG Sertifika Ücreti Nasıl Yatırılır?

Ziraat Bankası; internet bankacılığı, mobil şube ve ATM'lerinden aşağıdaki adımları izleyip İSG belge ücretlerinizi kolaylıkla yatırabilirsiniz.

1. Ödemeler

2. Diğer Ödemeler

3. Diğer Kurumlar

4. ÇSGB İSGGM Belge Ücretleri

5. TC Kimlik No

6. Ödeme İşlemi

NOT: Bu işlemleri gerçekleştiremeyenler veya internet bankacılığını kullanmayanlar Ziraat Bankası şubelerinden T.C. kimlik numaralarını ve ödeme yapacakları belge türünü belirterek İSG sertifika ücreti yatırma işlemlerini tamamlayabilirler.

İSG Sertifika Ücreti Yatırdıktan Sonra Yapılması Gerekenler

İSG sınavını kazandıktan sonra sertifika ücretimizi de yatırdık. Peki sonrasında yapmamız gereken bir şey var mı?

İSG belge ücreti ödendikten bir sonraki iş günü yapılan ödeme bilgisi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü'ne ulaşmış olacaktır. Ödeme bilgisi ulaşan adayların belge tanımlama işlemleri İSG-Katip üzerinden yapılacaktır. 

NOT: İSG sertifikası durumunuzu seafoodplus.info adresinden kontrol edebilirsiniz.

İSG Sertifikası Durumu Nasıl Kontrol Edilir?

İSG sınavını kazandıktan sonra sertifika ücretinin de ödenmesi sonrasında İSG-Katip üzerinden tanımlanan belgenizi kontrol etmek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor.

1. seafoodplus.info adresinden E- Devlet şifresi ile veya diğer seçenekler ile İSG-Katip sistemine giriş yapılır.

2. "Kayıtlı Kullanıcı Girişi" seçilir.

3. Eğer sertifikanız tanımlanmışsa "Sertifikalar" sekmesinden belge numaranızı ve belge tarihinizi görebilirsiniz.

NOT:İSG sertifikası tanımlanmış kişiler işyerleri ile belge türlerine göre sözleşme yapabilirler.

NOT: İSG sertifikası tarafınıza basılı olarak gönderilmemektedir. Sertifikanızı bilgisayarınıza indirip çıktısını almanız mümkündür.

İSG Sertifikası Basılı Olarak Nasıl Alınır?

Belgelerinizi İSG-Katip'ten basılı olarak almak istiyorsanız şu adımları izlemeniz gerekmektedir:

1. İSG-Katip sistemine "Kayıtlı Kullanıcı Girişi" seçeneğinden giriş yapılır.

2. "Sertifikalar" sekmesindeki "Meslek Güncelle" seçeneğinden meslek girişi yapılır. (Bu aşamada meslek bilginizi çok dikkatli seçmeniz gerekmektedir çünkü bu işlemi geri almanız mümkün olmayacaktır. Yanlış bilgiyi düzeltmek için İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.)

3. "Sertifikalar" bölümünden belgenin e-imza durumu kontrol edilir. E-İmza durumunun "imzalandı" olarak değiştiği gözlemlenmelidir.

4. E-İmza durumu "İmzalandı" olarak değişen kişiler "E-İmzalı Sertifika İndir" seçeneğinden "Arka Plan" ve "Sertifika" yı ayrı ayrı indirebilir ve belgenin çıktısını alabilirler.

Bulut Akademi Eğitim Kurumları olarak tam 14 yıldır binlerce kişiye bu heyecanı yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizler de İSG Uzmanlığı kariyerinize bizimle adım atabilir ve  bu heyecanı yaşayabilirsiniz.

E-İmzalı İş Güvenliği Sertifika Süreci

E-İMZALI SERTİFİKA SÜRECİ HAKKINDA DUYURU

İSG-KATİP üzerinde e-imzalı belgenizin oluşturulması için meslek bilginizin tarafınızca beyan edilmiş olması gerekmektedir. Meslek bilgisi beyanı için:

1. İSG-KATİP’e kayıtlı kullanıcı olarak giriş yapmanız

2. Ana sayfada bulunan “Bilgi Güncelleme” butonuna basmanız

3. “Mesleği” kısmında mesleğinizi doğru olarak seçmeniz ve “Kayıt” butonuna basmanız gerekmektedir.

4. Bu işlemler tamamlandıktan sonra İSG Genel Müdürü tarafından sertifikanız e-imzalanacak ve İSG-KATİP üzerinden indirilebilir hale gelecektir.

Kaynak

T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı - İSG-KATİP - v

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir