ölümcül labirent türkçe dublaj full izle / ölümcül Labirent Full Izle Türkçe Dublaj mp4 3gp flv mp3 video indir

Ölümcül Labirent Türkçe Dublaj Full Izle

ölümcül labirent türkçe dublaj full izle

Labirent: Alev Deneyleri

FRAGMANI İZLE

Üyeler
4,1 Puanlama ve 50 Eleştiri
Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet

tarihli roman uyarlaması bilimkurgu aksiyonu Labirent: Ölümcül Kaçış'ın devamı olan filmde, kapana kısıldıkları Labirent deneyinden kurtulmayı başaran gençleri bu sefer dış dünyada hiç de ummadıkları tehlikeler bekliyordur. Kıyamet sonrası bir manzarayla karşılaşan ve bir şekilde 'değerli' olduklarına inanan gençler, kendileri için hazırlanan planların ikinci aşamasına geçtiklerinden haberdar değildir. Serinin bu bölümünde Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadarkien zorlu mücadelelerini vermek zorundadır: İsyan olarak bilinen gizemli ve güçlü organizasyon hakkında ipuculara ulaşmak. Filmin başrollerinde Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Nathalie Emmanuel, Aidan Gillen yer alıyor, yönetmenliğini ise Wes Ball üstleniyor.

Beyazperde Eleştirisi

İlk film hakkında küçük sürpriz bozanlar içerebilir! Geçtiğimiz yıl sadece 28 yaşında iken Hollywood’un en dikkat çekici macera - bilimkurgu filmlerinden birine imza atan Wes Ball, ikinci uzun metrajlı filmiyle yine harikalar yaratmış! James Dashner’ın yılında piyasaya çıkan The Maze Runner adlı kitabından uyarlanan Labirent: Ölümcül Kaçış, hem teması hem de şaşırtıcı sonu ile büyük beğeni toplamıştı. İkinci bölüm olarak vizyona giren ve ikinci kitap üzerinden uyarlanan Labirent: Alev Deneyleri ise birinci filmin üstüne çok daha fazlasını ekleyerek seyirci karşısına çıkıyor. Açık konuşmak gerekirse, son yıllarda patlama yaşayan ve gençleri merkezine alan distopik kurgulu macera filmlerine mesafeli yaklaşsam da, hatta Ölümcül Kaçış adlı ilk projeye delicesine tapmasam da, Alev Deneyleri tek kelimeyle türü sevenler için bir ziyafete dönüşmüş diyebilirim. Serinin ikinci filmi ilk kısmı

Eleştirinin tamamı

Fragmanlar

Ekstra Videolar

Beyazperdede Bu Hafta (18 Eylül - 24 Eylül)
Labirent: Alev Deneyleri Ön Gösterim
&#;in En Popüler 10 Filmi!

Öneriler

Son Haberler

TV’de Hafta Sonu ( Ocak)
27 Haber ve Özel Dosya

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

İzleyici eleştirisi: sevdiler

En iyi ve en faydalı yorumlar

İlk film gibi bu da mükemmeldi. Sürükleyici gerilim ve aksiyon dolu bir film izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

MÜKEMMEL ÖTESİ! 3. Serisini şimdiden merakla bekliyorum ağzım acık hayranlıkla izliyorum filmi

Birinciyi çok beğenmiştim bunu da çok beğendim izlemeyen varsa hemen izlemesini öneririm

İlk serisinden gibi bekliyordum açıkçası. Ama o da ne tam bir başyapıt çıktı karşıma son saniyesine kadar soluksuz izledim. Her şey çok başarılı . Sonunda adını söylemeyim Onun Thomas'ı satacağını baştan beri tahmin ediyordum. Ne diyelim 3. seriyi iple çekiyorum :)

50 İzleyici eleştirisi

Fotoğraflar

13 Fotoğraf

Bunları Biliyor musunuz?

Oyuncu Kadrosu

Brenda rolü için Hailee Steinfeld ve Emma Roberts ile görüşüldü ancak rol Rosa Salazar'ın oldu.

Detaylar

Labirent: Alev Deneyleri, Labirent serisinin ikinci filmi.

Teknik bilgiler

Ülke ABD

Dağıtımcı TME (The Moments Entertainment)

Yapım yılı

Metrajuzun metrajlı film

İlginç Detaylar 2 başlık

Bütçe61 $

Dil İngilizce

Görüntü formatı -

RenkRenkli

Ses formatı-

Yapım formatı-

Viza numarası-

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri , En iyi film: Aksiyon, {Genre} türündeki en iyi filmler :

Yorumlar

Tüm Sinema Haberleri

Michael Keaton Başrollü "Batman Beyond" Filmi Mümkün mü?
Karakterlerin Saçma Kararlar Verdiği 10 Klasik Bilim Kurgu Filmi
James Cameron Kaybolan Denizaltı Hakkında Konuştu: Titanic&#;le Benzerliği Gerçeküstü!
"Spider-Man: Across the Spider-Verse" Gişede Önemli Bir Eşiği Geçti
Dwayne Johnson&#;lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filminin Adı Belli Oldu
Vizyondaki Filmler: "Büyü de Gel", "Haile: Bir Aile Kabusu", "Tebessüm"
Tüm sinema haberleri

En Popüler Fragmanlar

Büyük Kaçış Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser
 Gün Fragman

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

Ölümcül Labirent 2 izle

Escape Room: Tournament of Champions izle

Ölümcül Labirent 2 izle , Escape Room 2 izle , Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - Altı kişi, kendilerini yanlışlıkla başka bir kaçış odası setinde kapana kısılmış olarak bulurlar ve sonunda yaşamak için ortak yönlerini keşfederler. Orijinal kurtulanlardan ikisiyle bir araya geldiklerinde, oyunu daha önce oynadıklarını çabucak fark ederler.

Dil Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Orjinal İsmi Escape Room: Tournament of Champions

IMDB ID tt

IMDB Puanı

Yıl

Ülke South AfricaUnited States

Yönetmen Adam Robitel

Senaryo Daniel TuchMaria MelnikWill Honley

Oyuncular Deborah Ann WollLogan MillerTaylor Russell

Yapım Şirketi Shaken Not Stirred, Original Film, Moonlighting Films, Columbia Pictures

Süre 88 dakika

Seri Adı Ölümcül Labirent Film Serisi

Kategori

google Ölümcül Labirent &#; Escape Room Türkçe Full Film izle

Ölümcül Labirent &#; Escape Room yılında vizyona giren aksiyon, gerilim, gizem, korku ve macera filminin konusunda birbirinden habersiz altı kişiye gizemli birer siyah kutu gönderilir. Bu kutuları açan kişiler bir bilete sahip olurlar. Bu biletler ile kaçış odalarına girmeye hak kazanmışlardır ve bu odalardan kaçabilirlerse yüklü miktarlarda paralar kazanacaklardır. Oyun başlanır fakat bu oyunların zorluk dereceleri ve yaşadıkları olaylar sonucunda bu durumun sıradan olmadığı kanısına varırlar çünkü içlerinden bazı arkadaşları tek tek ölmeye başlar. Ekip bu odalardan kaçabilmek ve hayatta kalabilmek için hem oyun kurucusu hem de birbirleri ile büyük bir mücadeleye girişirler. Ölümcül Labirent &#; Escape Room Türkçe Full Film izle ekip olarak iyi seyirler dileriz Ölümcül Labirent filmi ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım:

IMDB Puanı:

Yönetmen: Adam Robitel

Oyuncular: Taylor Russell McKenzie, Logan Miller, Deborah Ann Woll

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir