selin cigerci makyajsız hali / Tribrata News – Polresta Magelang

Selin Cigerci Makyajsız Hali

selin cigerci makyajsız hali

Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu makyajsız halini paylaştı! Doğal haline beğeni yağdı

Mert Ramazan Demir ile dudak dudağa görüntüleri ortaya çıkan Yalı Çapkını'nın Seyran'ı Afra Saraçoğlu son paylaşımıyla vaka oldu. Haklarındaki aşk iddialarını her fırsatta yalanlayan meşhur çift bu kez kötü yakalandı ve denizde öpüşürken görüntülendiler. Bu haberlerin yankısı sürerken Afra Saraçoğlu makyajsız halini paylaştı.

Doğal haliyle paylaşım icra eden Afra Saraçoğlu'na beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Ünlü isme sosyal medyada; 'Bebek gibisin', 'Doğal mı doğal', 'Afra makyajsız halin oldukça güzelmiş' benzer biçimde yorumlar yapılmış oldu.

Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu, senesinde Edremit’te dünyaya geldi. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ‘Karşılaştırmalı Edebiyat’ bölümünü kazanmıştır.

Afra Saraçoğlu 2

Bu kısmı dondurarak Yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuk kariyerine başladı. Bu filmimizde Nurgül Yeşilçay ile anne kızı oynayan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'a benzerliği ile dikkat çekti.

Afra Saraçoğlu 3

İkinci filmi ise Kötü Çocuk oldu. Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşmış olduğu bu filmimizde Kayla karakteriyle ekrana geldi. Bu film aynı zamanda Saraçoğlu'nun ilk başrolü oldu.

Afra Saraçoğlu 4

Selin Ciğerci'den "Tipine bak" diyen kadın takipçisine sert cevap

Şimdilerde eşi Selin Ciğerci ile Bodrum'da tatil yapan futbolcu Gökhan Çıra, sosyal medya hesabından Ciğerci ile denizde çektirdiği bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa bir kadın sosyal medya kullanıcısının yaptığı yorumu gören Ciğerci, sert bir dille cevap verdi.

"BALIK GİBİ KAYMAK GİBİ FİZİĞİM VAR"

Fenomen ve iş insanı Selin Ciğerci, eşiyle olan fotoğrafına "Yazık sana üzülüyorum sana Selin haline bak tipine bak" diye yorum yapan kadına "Üzül aşkım şu an Göcek'teyim, tatildeyim. Keyif yapıyorum, şu an sana mesaj yazarken dondurmalı sufle yiyorum. Futbolcu dünya yakışıklısı kocamla birlikteyim, Türkiye'de en çok satan kozmetik firmasının sahibiyim. 36 yaşındayım gayet kadın kadın balık gibi kaymak gibi fiziğim var sağlığımda yerinde.. Ve bu sene en çok vergi ödeyen kadınlar arasındayım. Ülkemin ve dünyanın en güzel kadınıyım" cevabını verdi.

Seli Ciğerci'den 'Tipine bak' diyen takıp takipçisine sert cevap

seafoodplus.info - Cinsellik

Selin CiğerciGökhan ÇıraCinsellikMagazinHaberler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir