soyum nerden / E devlet soyağacı sorgulama nasıl yapılır? (E- devlet giriş) - Son Dakika Haberler Milliyet

Soyum Nerden

soyum nerden

Aile hikayeni keşfet

Aile ağacınızı büyütün, yeni akrabalar bulun ve 14 günlük ÜCRETSİZ deneme sürümü ile milyarlarca tarihi kaydı keşfedin

Ücretsiz denemeni başlat

Kolay MyHeritage DNA testi, benzersiz etnik geçmişinizi ortaya çıkaracak ve sizi yeni akrabalarınızla eşleştirecektir. coğrafi bölgeler arasından geldiğiniz belirli grupları keşfedin ve piyasadaki en uygun fiyatlı DNA testiyle aile geçmişini bir sonraki düzeye taşıyın.

Daha fazla bilgi

İngiliz

İngiltere (Yorkshire)

50%

20%

15%

Deep Nostalgia™'ya hoş geldiniz — interneti fırtınaya sürükleyen özellik!

{Num_of_animations} milyondan fazla canlandırma ve gitgide artıyor!

Geçmişiniz aile ağacınızla başlar ve MyHeritage'da bir aile ağacı oluşturmak kolaydır. İsimleri, tarihleri, fotoğrafları ve öyküleri ekleyin ve ailenizle paylaşın.

Geniş uluslararası kayıt veritabanımıza dalın - bir isim arayın ve soyunuz hakkında yeni bir şeyler öğrenmeye başlayın. Özel içerik ve doğru sonuçlarla, size hayal ettiğinizden daha fazla şey bulmanıza yardımcı olacağız.

Bir aile ağacı oluşturduğunuz dakika içinde, biz sizin de için araştırmaya başlayacağız. Akıllı Eşleşmeleri ve Kayıt Eşleşmelerini içeren e-posta uyarılarına mutlaka bakın - soyunuz hakkında yeni aile ağacı bağlantıları, kayıtlar ve haberler göreceksiniz.

Aile geçmişinizi hepsi kişiye özel ve güvenli ödül sahibi ürünlerle araştırın. Ürünleri birbiriyle senkronize edin ve, nerede olursanız olun, geçmişinize doğru sizi içine alan bir yolculuğun keyfine varın.

Bu harika! Elimdeki çok az bilgiyle, bir aile ağacı oluşturmanın ve araştırma yapmanın bu kadar kolay olduğuna inanamıyorum. En basit ifadeyle, internette gördüğüm herhangi bir şeyin çok üstünde ve ilerisinde! Teşekkürler! Teşekkürler! Teşekkürler!

R. Sloan, Gallatin, Tennessee, ABD

35 yılı aşkın süredir aile parçalarını bir araya getirmeye çalışıyordum ve Akıllı Eşleşme teknolojisi, işi en çılgın hayallerimin de ötesine taşıdı. MyHeritage sayesinde, içine gerçekten dalabildiğim, harika ve gerçekten heyecan verici bir hobi haline geldi.

D. Henry, North Lauderdale, Florida, ABD

Aile ağacı oluşturmak için MyHeritage mükemmel bir yer. İki haftadan kısa bir zamanda 'deki akraba bilgilerine ulaştım. Bunda MyHeritage'daki yoğun veri hazinesi etkili oldu.

W. Vacca, Bonita Springs, Florida, ABD

Bu harika! Elimdeki çok az bilgiyle, bir aile ağacı oluşturmanın ve araştırma yapmanın bu kadar kolay olduğuna inanamıyorum. En basit ifadeyle, internette gördüğüm herhangi bir şeyin çok üstünde ve ilerisinde! Teşekkürler! Teşekkürler! Teşekkürler!

R. Sloan, Gallatin, Tennessee, ABD

35 yılı aşkın süredir aile parçalarını bir araya getirmeye çalışıyordum ve Akıllı Eşleşme teknolojisi, işi en çılgın hayallerimin de ötesine taşıdı. MyHeritage sayesinde, içine gerçekten dalabildiğim, harika ve gerçekten heyecan verici bir hobi haline geldi.

D. Henry, North Lauderdale, Florida, ABD

Aile ağacı oluşturmak için MyHeritage mükemmel bir yer. İki haftadan kısa bir zamanda 'deki akraba bilgilerine ulaştım. Bunda MyHeritage'daki yoğun veri hazinesi etkili oldu.

W. Vacca, Bonita Springs, Florida, ABD

Hayatımın en keyifli zamanlarından birini yaşıyorum. Bu kadar çok kişiye yardımcı olacak böyle muhteşem bir site sunduğunuz için teşekkür ederim!

K. N. Mathias , South Fulton, Tennessee, ABD

Siteniz sayesinde nihayet bir esrarı çözdüm. Bunca yıldan sonra bu kadar çok aile üyesi bulmam büyük bir keşiftir.

A. Horst, Charlotte, Kuzey Carolina, ABD

E devlet soyağacı sorgulama nasıl yapılır? (E- devlet giriş)

Haberin Devamı

Yüksel, Türkiye'de devam eden dijitalleşme süreci kapsamında "e-Devlet" sisteminin ortaya çıktığını, şifrelerle girilebilen bu sistemde vatandaşların sağlık bilgilerinden ikametgah adresine kadar bazı özel bilgilerinin bulunduğunu anımsattı.

Verilerin korunmasının kişisel özgürlükler açısından çok önemli olduğunun altını çizen Yüksel, "Alt-üst soy raporuna bakmak masum bir şey. Ben de atalarımızı merak ediyorum. Hatta sisteme girip baktım ama burada geçici sıkıntılar olduğu için sisteme giremedim. Çünkü insanlar nereden geldiğini bilmek istiyor. Bunu anlayabiliyorum ama popüler kültürün şu andaki gereği yediğimizi, içtiğimizi veya soyağacımızın nereden geldiğini sosyal medyada, düşünmeden paylaşmak oldu. Bu konuda farkındalık düzeyimiz düşük. Kötü niyetli insanlar soyağacı paylaşımlarından fırsatlar çıkarmaya çalışıyor." diye konuştu.

SOYAĞACI NASIL SORGULANIR?

Soyağacını öğrenmek isteyenlerin, funduszeue.info sitesindeki Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bölümü altında yer alan ‘Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama’ ekranını açması gerekiyor. Bu ekrana tıkladığınızda talebiniz alınıyor ve size mesaj gönderiliyor.

E-DEVLET SOYAĞACI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

YOĞUNLUK YAŞANIYOR!

E- Devlet'in alt-üst soy bilgisi uygulamasının açılmasının ardından yoğunluk devam ediyor. Uygulamaya girmek isteyen vatandaşlarımız alttaki yazı ile karşılaşıyorlar!

Haberin Devamı

"Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama talebiniz alınmıştır.

Talep sıranıza göre alt-üst soy bilgileriniz en kısa sürede hazırlanacaktır. Belgeniz oluşturulduğunda doğrulanmış cep telefonu numaranız veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılacaktır. E-posta ve cep telefonunuzu doğrulamak için Bilgilendirme Tercihlerini kullanabilirsiniz."

milyon belge

‘Alt-üst soy raporu’ sorgulama sayfası kullanıma yeniden açıldıktan sonra bir önceki gün sabah ’a kadar yaklaşık 1 milyon bin belge üretildi. Vatandaşlarca saatte yaklaşık bin belge oluşturuldu. Üretilen belgelerde kişilerin yalnızca kendilerine ait alt-üst soy bilgileri yer alıyor. Belgelerde, Sayılı ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ gereğince kardeşler gibi yan soylarına ait bilgiler ise e-Devlet üzerinden paylaşılmıyor. 8 Şubat’ta açılan hizmet, aşırı talep nedeniyle bir sonraki gün askıya alınmıştı. Diğer e-Devlet hizmetlerinin aksamaması için yoğunluk azalınca alt-üst soy raporu hizmeti yeniden başlatıldı. Sorgulama sayfası ilk aktif yapıldığında bin kişi aile üyelerinin izini sürdü, bin belge alındı.

Haberin Devamı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası