anadolu üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları / Muhasebe ve Vergi Uygulamaları |

Anadolu Üniversitesi Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları

anadolu üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları

Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafında gerçekleştirilen TYT, AYT ve YDT sınava giren öğrenciler Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) bölümü 2 yıllık Önlisans taban ve tavan puanları ile başarı sıralamalarını araştırıyor.

2 yıllık üniversite eğitimi alarak geleceğini şekillendirmek isteyen binlerce öğrenci, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sürecini geride bıraktı. Şimdi iyi bir eğitim için YKS’den alınan puana göre üniversite ve bölüm tercihi yapılacak. Bu doğrultuda Eskişehir ilinde bulunan Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) Bölümü bünyesinde eğitim görmeye karar veren adaylar, bölümün taban, tavan puanlarının yanı sıra başarılı sıralaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) Bölümü tercih kod numarası olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Üniversiteye girmeye hak kazanan öğrenciler eğitim hayatlarına AÖ-Ücretli olarak devam edeceklerdir.

ÖSYM ve YÖK’den derlediğimiz bilgilere göre Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)   Bölümü taban, tavan puanları ve üniversitenin istediği başarı sıralamasının sonuçlarını sizler için yayınlıyoruz.

Anadolu Üniversitesi   Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)   Bölümü Taban ve Tavan Puanları Başarı Sıralaması

Anadolu Üniversitesi   Devlet Üniversitesi olup Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)   Bölümü   Açıköğretim Fakültesi bünyesinde yer alan bir bölümüdür. Üniversite Eskişehir ilimizde yer almaktadır. Üniversitenin Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)   Bölümü kontenjanı +37 kişidir. yılında Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) Bölümüne Doldu kişi yerleşmiştir.

Haberin Devamı

Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) Bölümü Taban Puanı: ,

Anadolu Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim) Bölümü Taban Başarı Sırası ( TBS ) :

seafoodplus.info

Yılı Taban Puan ve Başarı Sıralaması

YOP KODU:

ÜNİVERSİTE: Anadolu Üniversitesi

FAKÜLTE: Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)

ÜCRET- BURS: AÖ-Ücretli

VAKIF-DEVLET: Devlet

ÖRGÜN-AÖ-UZAKTAN: AÖ-Ücretli

Taban Puan: ,

Başarı Sıralaması:

Kontenjan : +37

Yerleşen Doldu

seafoodplus.info

Başarı Sıralaması: 

Kontenjan   +37

Yerleşen   Doldu

Başarı Sıralaması: 

Kontenjan   +38

Yerleşen   Doldu

Etiketler :

Programın amacı; işletmelerin muhasebe bölümleriyle kamu kurum ve kuruluşlarının muhasebe servisinde sorumluluk üstlenebilecek veya yasal şartları sağladıktan sonra kendi adına iş yeri açıp çalıştırabilecek nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Staj; Programda okuyan öğrencilerin zorunlu yaz stajı süresi 30 iş günüdür.

Unvan: Program mezunlarına “Muhasebe Meslek Elemanı” unvanı verilir.

Dikey geçiş; Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programından mezun olan öğrenciler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme Enformatiği, İşletme-Ekonomi, Lojistik Yönetimi, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Uluslararası Finans, Uluslararası İşletme, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik lisans programlarına dikey geçiş yapabilmektedirler. Ayrıca mezunların sınavsız olarak Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 3. sınıfına sınavsız dikey geçiş yapma hakları vardır.

Çalışma olanakları; Bu programı başarıyla bitirenler hem girişimci hem de çalışan olarak kamu ve özel sektörde çalışabilmektedirler. Kendi ilgi alanları çerçevesinde başta bankacılık, sigortacılık ve muhasebe alanında çalışabilmektedirler. İsteyenlerden yasal zorunlulukları yerine getirenler, muhasebe mesleğini kendi bürolarında icra edebilmektedirler.

Ders İçerikleri için Tıklayınız.

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü (2 Yıllık)

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,22ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,85ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,77AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,44AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT40+1,72AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT25+1,83AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT25+1,71AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,00AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,21AKDENİZ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT+4,58AKDENİZ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,93AKDENİZ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT+4,10AKDENİZ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT45+2,35AKDENİZ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,13AKDENİZ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,61AKSARAY ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,90AKSARAY ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,01ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT91+3,79ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT50+2,98ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,79AMASYA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT45+2,86ANADOLU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)TYT+37,50ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,15ANKARA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT55+2,63ANKARA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Uzaktan Öğretim)TYT+4,44ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,32ATATÜRK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT80+2,36ATATÜRK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT80+2,17ATATÜRK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)TYT+10,29AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,21AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT50+2,30AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT61+2,87AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,55BALIKESİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,11BALIKESİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT50+2,95BALIKESİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,60BALIKESİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,55BALIKESİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT33+1,85BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,99BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,57BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT49+2,28BARTIN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT55+2,77BAŞKENT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT6,44BAŞKENT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT19,99 TLBATMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,26BATMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT60+2,54BATMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,17BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,32BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,43BİNGÖL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT35+1,44BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,49BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,88BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT80+2,86BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,56BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT60+2,57BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,74BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT45+2,47BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,20BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT60+2,06BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,79BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,31BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT50+2,24BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,15BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,70BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,88BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,95ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT80+2,68ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,84ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,29ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT35+1,70ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,53ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,78ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,72ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT80+2,23ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT80+2,67ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Uzaktan Öğretim)TYT62+2,33ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,51ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,61ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,80DİCLE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT90+3,85DİCLE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,84DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT85+3,86DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT85+3,75DÜZCE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,16DÜZCE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,99DÜZCE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT35+1,38EGE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,11EGE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT80+2,48EGE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT55+2,32EGE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Uzaktan Öğretim)TYT+3,14ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,63ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,22FIRAT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,70FIRAT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT50+2,30GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT90+3,75GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,18GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,49GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,79GİRESUN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,94GİRESUN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT38+1,32GİRESUN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT40+1,09GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,49GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,04HACETTEPE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT95+3,41HARRAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,55HARRAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,05HARRAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,87HARRAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,50HARRAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,94HARRAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,24HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,89HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,19HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT34+1,72HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT48+2,06HİTİT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,62ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT90+3,11ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT55+2,14ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT80+2,10İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT90+3,45İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,92İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,85İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT40+1,69İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT34,00 TLİSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT6,42İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) (Burslu)TYT9,70İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT58,32 TLİSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) (%50 İndirimli)TYT50,24 TLİSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT10,13İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT8,88İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT42,05 TLİSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT5,34İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT27,06 TLİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT34,95 TLİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT6,58İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞAMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT65+2,21İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞAMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Uzaktan Öğretim)TYT+3,47KAFKAS ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,67KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT25+1,13KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,27KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT70+2,00KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,62KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,43KARABÜK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,44KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,88KASTAMONU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,11KASTAMONU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,72KASTAMONU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,68KAYSERİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT55+2,12KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,44KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,30KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,52KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,07KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT61+2,09KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,06KOCAELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT70+2,05KOCAELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT40+1,34KOCAELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT+3,08KOCAELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,58KOCAELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT+3,01KOCAELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Uzaktan Öğretim)TYT70+2,15KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,89KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,83MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT25+1,52MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,62MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT58+2,84MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT30+1,40MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT80+2,21MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT47+2,99MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT45+2,05MARMARA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,32MERSİN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,31MERSİN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,87MERSİN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT65+2,78MERSİN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,27MERSİN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,52MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,81MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,53MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT45+2,66MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,43MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,45MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,78MUNZUR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,78MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,86NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT45+2,64NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,33NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT40+1,66NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,15NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,16NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT30+1,54NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT8,13NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Ücretli)TYT1,65 TLNİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT46,54 TLONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT80+2,11ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,23ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,73ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,07ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,08ORDU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,88ORDU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,05ORDU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,51ORDU ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,89OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,48OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,20OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT55+2,29PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT35+1,26PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT62+2,17PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,11PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,55RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT70+2,13SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT49+2,58SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT55+2,78SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,08SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT50+2,93SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT65+2,98SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,52SELÇUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT+4,19SELÇUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,39SELÇUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT+3,99SELÇUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,71SELÇUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT35+1,45SELÇUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,75SİİRT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,07SİNOP ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT65+2,57SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,51ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,73ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT25+1,77TARSUS ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,48TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT57+2,38TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT80+2,70TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,74TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT47+2,73TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,78TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,39TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,59TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,17TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,63TRABZON ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,57TRABZON ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,30TRAKYA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT29+1,91TRAKYA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT65+2,92TRAKYA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT65+2,97UFUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (Burslu)TYT4,67UFUK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (%50 İndirimli)TYT21,57 TLUŞAK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)TYT50+2,86UŞAK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,09VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT50+2,62VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,75VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,57YALOVA ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT65+2,65YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT20+1,92YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT40+1,35ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT60+2,42ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT25+1,95ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİMuhasebe ve Vergi UygulamalarıTYT30+1,44

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir