ben şansa inanmam başarmanın tek sırrı pharmaton / ben şansa inanmam başarmanın tek sırrı - inci sözlük

Ben Şansa Inanmam Başarmanın Tek Sırrı Pharmaton

ben şansa inanmam başarmanın tek sırrı pharmaton

• Sorum absürt gelebilir ama gerçekten öğrenmek istiyorum. Şansa inanır mısın?

Birçok insan o kadar emek veriyor, o kadar çabalıyor ve kendilerini okyanus ortasında kulaç atarak kurtarmaya çalışıyor gibi hissediyor. Çok fazla insanın harika proje fikirleri var, düşünceleri dahi milyonerlerin aklından geçebilecek bir düşte değil. Fakat bu insanların ne paraları var ne yatırımcı bulabiliyorlar.

Sosyal medyada son zamanlarda bir söz dönüyor Behzat Ç dizisinden alıntı yaparak söyleniyor “Coğrafya Kaderdir” diye. Sence de öyle mi? Bunu büyük tartışmalar için sormuyorum, ben şansızlığımın nirvanasını yaşıyorum sanırım bu aralar o yüzden böyle soruyorum. Çok şükür ailem, arkadaşlarım vs. sıkıntım yok fakat iş ve ekonomik durumlar maalesef insana çok fazla sorgulatma zamanı veriyor.
  • ben şansa inanmam. başarmanın tek sırrı çok çalışmaktır. hep daha iyisi için her gün pharmaton kullanıyorum. çünkü pharmaton giseng g içeren tek multivitamin. dikkatimi hiçbir şey dağıtmamalı ve gün boyu zinde olmalıyım. pharmaton.. asla pes etme
  • şans değil de kısmet diyelim hocam bir işi ne kadar profesyonel yaparsanız yapın kısmetten öte yol olmuyor çevremizde çok fazla örnekleri var
  • evet kesinlikle inanıyorum.
  • ben şansa inanmam. başarmanın tek sırrı çok çalışmaktır. hep daha iyisi için her gün pharmaton kullanıyorum. çünkü pharmaton giseng g içeren tek multivitamin. dikkatimi hiçbir şey dağıtmamalı ve gün boyu zinde olmalıyım. pharmaton.. asla pes etme
    aklıma direk bunun gelmesi normal mi
  • Sorum absürt gelebilir ama gerçekten öğrenmek istiyorum. Şansa inanır mısın?

Birçok insan o kadar emek veriyor, o kadar çabalıyor ve kendilerini okyanus ortasında kulaç atarak kurtarmaya çalışıyor gibi hissediyor. Çok fazla insanın harika proje fikirleri var, düşünceleri dahi milyonerlerin aklından geçebilecek bir düşte değil. Fakat bu insanların ne paraları var ne yatırımcı bulabiliyorlar.

Sosyal medyada son zamanlarda bir söz dönüyor Behzat Ç dizisinden alıntı yaparak söyleniyor “Coğrafya Kaderdir” diye. Sence de öyle mi? Bunu büyük tartışmalar için sormuyorum, ben şansızlığımın nirvanasını yaşıyorum sanırım bu aralar o yüzden böyle soruyorum. Çok şükür ailem, arkadaşlarım vs. sıkıntım yok fakat iş ve ekonomik durumlar maalesef insana çok fazla sorgulatma zamanı veriyor.
    Konu ile alakam yok ama bir bilgi:
    Coğrafya Kaderdir sözü İbni Haldun'a aittir.
    Ezbere yazdıysanız bravo, reklamı açıp yazdıysanız tebrikler
  • Ben şansa inanmam hocam, herşey nasip kısmet diye düşünüyorum.
  • Şans Şans (Çalışmak veya çabalamak olmaksızın başarı yakalama hikayesinin arka planın da yatan bir tür hayal ve de ilizyondur..)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası