captain marvel 1 türkçe dublaj cinemaximum / Kaptan Marvel izle, P Türkçe Dublaj izle - pizle

Captain Marvel 1 Türkçe Dublaj Cinemaximum

captain marvel 1 türkçe dublaj cinemaximum

Captain Marvel izle

Avengers: Endgame () ( sayfa)

• Yarbay
    son y&#;r&#;d&#;kleri sahnede funduszeue.info,thor , roket ve banner yok. bunlar başka yere gittiler sanırım acaba neyin peşindeler. keşke yayınlanmasaydı fragman kafamda yeni soru işaretleri oluştu
  • Yarbay
    Hocam mesajı değiştirdim ben onu captain marvel i&#;in attım aslında bunun i&#;in en &#;nden giderim ben para sorun etmem ama Captain marvel konusunda kararsızım &#;zellikle solo filmlerde.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: krumbatu

Yanlış bilinenleri d&#;zeltmek adına;
    Cinemaximum ve Cinematime aynı grup değiller. Ayrıca Cinemaximum Goldclass salonlarında 2D filmler 35 lira. Normal salonlarda oynatılan 2D Filmler tl aralığında.
    Mars gruplarına ait olan marsmedia firmasının sitesine g&#;re her ikisi de aynı firmaya ait g&#;r&#;n&#;yor. Ayrıca cinetime da film &#;ncesi reklamlarında Mars Grup ile alakalı tanıtımlar g&#;steriliyor ve o tanıtımlara g&#;re de Cinetime aynı gruba ait.
    funduszeue.info

Edit: Mars Grup kasıtlı olarak yanıltıcı reklam yapıyor anlaşılan reklamlarında Cinetime kendisine aitmiş gibi reklam veriyor salonlarda reklam yaparken. Şimdi baktım &#;zdileğin kendi b&#;nyesine ait g&#;r&#;n&#;yor bu salonlar.

Koca firma neden b&#;yle yanıltıcı reklam yapıyor merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 14 Mart ; >

• Yarbay

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Hocam mesajı değiştirdim ben onu captain marvel i&#;in attım aslında bunun i&#;in en &#;nden giderim ben para sorun etmem ama Captain marvel konusunda kararsızım &#;zellikle solo filmlerde.
    ona gerek yok bence , hatta ge&#;en d&#;şm&#;şt&#; internete izlenebilir seviyedeydi. solo filmlerden sıkılıyorsanız atlaya atlaya izleyin, en sonda after credit var zaten tek bağlantısı o end game ile.
  • Yüzbaşı
    &#;ocuk&#;a biliyorum ama şuan en g&#;&#;l&#;ler bilindik olarak captan marvel, thor ve hulk galiba. Bu 3 &#; arasında sıralama nasıl olur sizce?
  • Yarbay
    Aklıma bir şey geldi. Diğerleri ge&#;mişse gidip olanları d&#;zeltmeye &#;alışırken acaba Captain Marvel'in g&#;revi Thanos'u oyalamak olacak olabilir mi?

Yani onla ikisi savaşırken diğerleri ge&#;mişe gidip zamanda olanları geri alıp eldivenin de hi&#; Thanos'un eline ge&#;memesini sağlayacak olabilirler diye d&#;ş&#;nd&#;m.

Thanos'un birinin oyalaması gerekirse bu işi funduszeue.info'e verecek olabilirler.
  • Yarbay
    57 Mesaj
    Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Mars Media, Mars Cinema grup b&#;nyesinde sinema reklam organizasyonu yapan bir şirket. Cinetime reklamları ise Mars Media tarafından veriliyor dolayısıyla bu tip reklamlar g&#;sterilmesi normal &#;&#;nk&#; reklamlar Mars media tarafından hazırlanıyor. fakat başındaki reklamlar Mars media tarafından hazırlanıyor diye bu sinemalar Mars cinema grubuna ait demek değildir.
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bizim şehre keşke Cinemaximum a&#;ılsa diyorum ara sıra ama sonra fiyatlar aklıma gelince a&#;ılsa 3 g&#;ne kalmaz kapanır diyorum. 3 tane sinema vardı Yalova'da biri kapandı.

2 tanesi cinemapink biri cinematime. Kipa AVM de yer alan cinemapink diğer cinemapink den %50 daha ucuza bilet satmaya başlamıştı. TL bilet satıyordu. S&#;resi belli değildi ama aylar &#;nce kapandı. Bilet satan sitelerde hala var g&#;r&#;n&#;yor ama gidince o kısmın kapalı olduğunu g&#;r&#;yorsun.

Yalova'da salonlar &#;ok nadiren dolar. TL salonların dolmadığı bir şehire Cinemaximum gelse filmleri boş salona oynatırlar

Alıntıları Göster
    A&#;ıkcası Imax dışında gittiğim filmler i&#;in cinemapink'i tercih ediyorum koltuklarının rahatlığı perde g&#;r&#;nt&#;s&#; ve ses kalitesi olduk&#;a tatminkar bence.

Bu arada fragmanı yeni izledim Infinity War gibi g&#;zel ve gaza getirecek t&#;rden değil ama bu şekilde daha &#;ok merak uyandırdığı kesin, Umarım Hulk'u o malum elbisenin i&#;inde g&#;rmeyiz b&#;y&#;k hayal kırıklığı olur posterlerdeki gibi olursa.

• Yüzbaşı
  • Arkadaşlar konuyla pek alakası yok ama ilk yayınlanan tanıtım fragmanın sonundaki Avengers End Game yazısının geldiği animasyonu kendi adıma yeniden yapmıştım, benzemiş mi dersiniz?.

• Yarbay

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.